آلیس ویلما

ساخت وبلاگ

هنگامی که سرپرست آلیس ویلما برای اولین بار در مورد شرکت در چالش استراتژی سالانه مورگان استنلی به او نزدیک شد ، او هیجان زده اما کنجکاو بود: چه خواهد بود که با تیمی از همکاران از بخش های مختلف شرکت همکاری کند تا سعی کند برای یک مسئله غیرانتفاعی ناآشنا حل کند؟

این سال 2011 بود ، و ویلما ، آن زمان معاون رئیس جمهور در تیم اوراق بهادار در تجارت جهانی بازارهای سرمایه ، از جمله معدودی از افراد خوش شانس بود که برای چالش استراتژی مورد استفاده قرار گرفتند. هر سال ، مدیران دفاتر نیویورک و لندن مورگان استنلی برخی از بهترین و درخشان ترین خود را برای شرکت در چالش استراتژی انتخاب می کنند ، که تیم های چهار نفره کارمندان به علاوه یک مشاور مدیر عامل برای افراد غیرانتفاعی که با سؤالات کلیدی استراتژیک کشتی می گیرند ، جفت می شوند.

به مدت 10 هفته ، کارمندان-که به طور همزمان تمام وقت در مشاغل منظم خود کار می کنند-با شرکای غیرانتفاعی خود درگیر هستند و مجموعه ای از توصیه های عملی را ارائه می دهند تا به امور خیریه ارائه دهند و به هیئت داوران ارائه دهند.

این پروژه های مشاوره طرفدار بونو نه تنها به افراد غیرانتفاعی کمک می کنند ، که به طور معمول یک یا چند مورد از توصیه ها را اتخاذ می کنند ، بلکه کارمندان نیز هستند که این فرصت را دارند که مجموعه مهارت های خود را گسترش داده و شبکه های خود را در داخل و خارج از شرکت گسترش دهند. ویلما ، که اکنون یک مدیر عامل و رئیس آزمایشگاه نوآوری چند فرهنگی است ، "و من گفتم ،" مطمئناً "و من گفتم ،" مطمئناً "،" مطمئناً "و من گفتم ،" مطمئناً "،" مطمئناً "و من گفتم ،" مطمئناً "،" مطمئناً "و من گفتم ،" مطمئناً "،" مطمئناً "و من گفتم ،" مطمئناً "،از آنجا که من واقعاً تجربیات مختلف را دوست دارم و با افراد مختلف کار می کنم. "

با نگاهی به تعامل با غیرانتفاعی

به عنوان یک شرکت کننده در سال 2011 ، ویلما به تیمی که وظیفه کمک به مشارکت اولانا را دارد ، یک سازمان غیرانتفاعی که سایت تاریخی ایالت اولانا را اداره می کند ، یک ملک 250 هکتار که خانه سابق نقاش چشم انداز فردریک ادوین ، یک مرکز اصلی است ، اختصاص داده است. شکل در دانشکده رودخانه هادسون از هنرمندان آمریکایی. مشارکت اولانا از این تیم خواست تا در یافتن راه های جدید برای حمایت از مرمت ، توسعه و بهبود این نشانه تاریخی ملی تعیین شده در ساحل شرقی رودخانه هادسون در بالادست نیویورک هنگام تجربه از دست دادن بودجه دولت ، کمک کند.

تیم ویلما باید به دنبال الگوی مالی سازمان و جریان های موجود و بالقوه درآمد آن باشد ، هفتگی را با ایده های خود انتخاب کرده و مدل های مالی جدیدی را بر اساس مجموعه های مختلف فرضیات ایجاد کند. این چهار نفر گفتگوی مداوم با هیئت مدیره اولانا و مدیران ارشد را حفظ کردند و از طریق آنچه ممکن است برای سازمان ممکن باشد صحبت می کنند. آیا آنها می توانند در ملک تاریخی غذا سرو کنند؟جشن های جمع آوری کمک های مالی را نگه دارید؟با سرآشپزهای محلی برای شام های مزرعه به میز همکاری می کنید؟پذیرش شارژ؟دسترسی بیشتر به جامعه؟

به عنوان بخشی از دقت خود ، ویلما و سه هم تیمی وی یک سفر روزانه به این ملک را انجام دادند و به استراتژی های جمع آوری کمک های مالی مشارکتهای مشابه عمومی و خصوصی ، مانند حفاظت پارک مرکزی و موزه شهر نیویورک پرداختند. ویلما می گوید: "حتی اگر اولانا برای تحقق مأموریت خود نیازی به سودآوری نداشته باشد ، اما ما برای حل برخی از چالش های این گروه بسیار روی ایده های مبتنی بر بازار متمرکز شده بودیم."

کار با سه غریبه از بخش های مختلف شرکت ثابت کرد که چالش خودش است - و پاداش. ویلما گفت: "ما با همه چیز موافق نبودیم ، اما حداقل فهمیدیم که همه از کجا می آیند و واقعاً کار می کردند تا همه را در همان صفحه بدست آوریم."اولانا بسیاری از توصیه های تیم را در آغوش گرفت ، در حالی که برخی دیگر - مانند خدمت به غذا - به غیر از این غیر عملی بودند.

دایره کامل

در سال 2019 ، ویلما دوباره شرکت کرد-این بار به عنوان مشاور مدیر عامل این تیم با خیریه مستقر در نیویورک ، Prep for Prep ، یک غیرانتفاعی که رهبران اخلاقی و مؤثر را ایجاد می کند که جامعه متنوع ما را برای منافع پایدار همه منعکس می کند ، همکاری کرد. این سازمان بیش از 20 سال دریافت کننده کمک هزینه شرکت و بنیاد مورگان استنلی بوده است.

ویلما از دیدگاه جانباز برای به اشتراک گذاشتن با همه افرادی که امسال درگیر این برنامه هستند ، به اشتراک می گذارد: "شما کاری را انجام می دهید که کمی متفاوت از کار معمولی شما است ، و شما این فرصت را دارید که روابط طولانی مدت ایجاد کنیداو می گوید: "در داخل شرکت ، از مهارت های خود استفاده خواهید کرد ، مهارت های جدیدی را خواهید آموخت ، و در پایان می خواهید در مورد چیزها به روشی جدید فکر کنید."

ویلما می گوید ، و مهم نیست که نتیجه ، همه پیروز شوند ، "بخشی که بیشتر از همه من را لمس می کند این است: شما این شانس را دارید که تأثیر واقعی داشته باشید."

فصل بعدی

و ویلما همچنان از راه های دیگر تغییر می کند. سال گذشته ، وی به عنوان رئیس صندوق Next Morgan Stanley به عنوان سرمایه گذاری در درجه اول در شرکت های اولیه فناوری و فناوری که دارای زنان و یا اعضای متنوع هستند ، در بین تیم های موسس خود سرمایه گذاری می کند و هدف آن کمک به پاسخگویی به افزایش تقاضای سرمایه گذار است. برای راه حل های تأثیرگذار بازار برای رسیدگی به عدالت اجتماعی ، برابری جنسیتی و برابری نژادی. این صندوق بخشی از استراتژی اعتباری و سهام خصوصی در بخش مدیریت سرمایه گذاری است که بیش از 1. 4 تریلیون دلار دارایی نظارت دارد. 1 توسط سه شریک اصلی شرکت ها پشتیبانی می شود: Hearst ، Microsoft و Walmart.

ویلما ، که در طول حرفه خود در مورگان استنلی ، چه به عنوان کارمند و چه داوطلب ، هرگز از بین نرفته است ، گفت: "با جستجوی عمداً شرکتهای با رشد بالا که توسط کارآفرینان چند فرهنگی و زنان تأسیس شده اند ، فرصتی هیجان انگیز برای استارتاپ های مخرب ارائه می دهد."از چنین فرصت هایی برای کمک به ارائه تغییرات ماندگار.< Span> و Vilma همچنان از راه های دیگر تغییر می کند. سال گذشته ، وی به عنوان رئیس صندوق Next Morgan Stanley به عنوان سرمایه گذاری در درجه اول در شرکت های اولیه فناوری و فناوری که دارای زنان و یا اعضای متنوع هستند ، در بین تیم های موسس خود سرمایه گذاری می کند و هدف آن کمک به پاسخگویی به افزایش تقاضای سرمایه گذار است. برای راه حل های تأثیرگذار بازار برای رسیدگی به عدالت اجتماعی ، برابری جنسیتی و برابری نژادی. این صندوق بخشی از استراتژی اعتباری و سهام خصوصی در بخش مدیریت سرمایه گذاری است که بیش از 1. 4 تریلیون دلار دارایی نظارت دارد. 1 توسط سه شریک اصلی شرکت ها پشتیبانی می شود: Hearst ، Microsoft و Walmart.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 3 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 17:57