تحصیلات

ساخت وبلاگ

پلت فرم معاملاتی ExpertOption دارای مطالب آموزشی زیادی است که می تواند به معامله گران در ابتدای کار کمک کند. شما می توانید تمام این مطالب را در برگه "آموزش" (واژه نامه ، استراتژی های معاملاتی ، تجزیه و تحلیل فنی ، تجزیه و تحلیل گرافیکی ، تجزیه و تحلیل اصول و روانشناسی تجارت) مشاهده کنید. ExpertOption تمام این اطلاعات را برای کمک به و به دست آوردن تاریخ همه معامله گران آغازین جمع آوری کرد. این مواد به شما کمک می کنند تا حرکات نمودار را که بدون دانش سخت است پیش بینی کنید. هرچه بیشتر بدانید بیشتر می توانید از تجارت درآمد کسب کنید.

چگونه می توان تجارت را با ExpertOption شروع کرد؟

expertoption platforms

سیستم عامل های ExpertOption

ExpertOption دارای یک بستر وب است که در آن می توانید به راحتی از هر مرورگری که استفاده می کنید تجارت کنید. اگر می خواهید از یک مرورگر تجارت کنید ، توصیه می کنم از Google Chrome تجارت کنید به این دلیل که بیشتر معامله گران حرفه ای از Chrome استفاده می کنند زیرا این امر پایدار تر است. علاوه بر این ، ExpertOption دارای برنامه هایی برای همه دستگاه ها نیز هست. شما می توانید برنامه را نصب کرده و در رایانه شخصی ویندوز یا MACOS خود تجارت کنید. همچنین ، می توانید برنامه Android یا iOS را در دستگاه تلفن همراه خود دریافت کنید. ExpertOption سعی می کند تجارت را آسان و در دسترس همه قرار دهد.

آیا باید از نسخه ی نمایشی برای تمرین استفاده کنم؟

Expertoption demo practice

تمرین آزمایشی ExpertOption

ExpertOption فرصتی به هر مبتدی می دهد تا تجارت را در یک حساب آزمایشی رایگان امتحان کند. برای باز کردن حساب نسخه ی نمایشی ، فقط باید روی دکمه "نسخه آزمایشی رایگان" کلیک کنید. در مورد این نوع حساب های حساب واقعی نیستند ، بنابراین نمی توانید از دست دادن آنها نترسید. حساب نسخه ی نمایشی برای اهداف عملی ساخته شده است که می توانید استراتژی هایی را که می توانید از آنها در یک حساب واقعی استفاده کنید ، امتحان کنید. توجه داشته باشید که همه چیز در حساب نسخه ی نمایشی مانند حرکات نمودار و سهام همانند حساب واقعی است ، تنها تفاوت این است که پول مجازی است. نکته خوب این است که اگر تمام پول خود را در حساب نسخه ی نمایشی از دست بدهید ، می توانید فقط با یک کلیک روی "بالاترین حساب من" حساب خود را دوباره بالا ببرید.

آیا می توانم از حساب واقعی برای تمرین استفاده کنم؟

expertoption real account education

ExpertOption آموزش حساب واقعی

برای تمرین فقط می توانید از حساب نسخه ی نمایشی استفاده کنید. در حساب واقعی به دلیل کمبود دانش می توانید به راحتی پول واقعی خود را از دست دهید. اگر احساس راحتی می کنید و فکر می کنید که آماده تجارت با پول واقعی هستید ، می توانید حساب واقعی را باز کنید. برای انجام این کار فقط باید روی دکمه "Open Real Account" که در سمت راست بالای صفحه حساب نسخه ی نمایشی قرار دارد ، کلیک کنید. با این حال اگر تصمیم دارید برخی از استراتژی های جدید و غیره را بررسی کنید ، می توانید دوباره حساب نسخه ی نمایشی را باز کنید.

از کجا می توانم آموزش ExpertOption را پیدا کنم

how find education

ExpertOption نحوه یافتن آموزش

همانطور که قبلاً در ابتدا به ExpertOption اشاره کردم ، مطالب آموزشی زیادی دارد. برای پیدا کردن آنها به منو در گوشه سمت چپ بالای صفحه اصلی بروید و روی دکمه "منوی" فشار دهید.

expertoption education section

بخش آموزش ExpertOption

در اینجا منوی "آموزش" را انتخاب کنید. در سمت راست شما قادر خواهید بود تمام دسته های منوی آموزش و پرورش (واژه نامه ، استراتژی های معاملاتی ، تجزیه و تحلیل فنی ، تجزیه و تحلیل گرافیکی ، تجزیه و تحلیل اصول و روانشناسی تجارت) را مشاهده کنید.

1 - در اینجا شما قادر خواهید بود با تمام معنای کلماتی مانند Ask ، Bull ، Pair Cast و غیره آشنا شوید. دانستن همه این کلمات به شما در بخش تجاری کمک می کند.

2 - در اینجا شما می توانید ببینید که استراتژی های معاملاتی چگونه کار می کنند. ExpertOption 10 + بهترین استراتژی برای تجارت را در اختیار شما قرار می دهد که به شما در کسب درآمد بیشتر کمک می کند (میانگین حرکت ، معکوس ، شکست و غیره). به شما آموزش داده می شود که چگونه با خطوط ، شمع و میله تجارت کنید.

3 - تجزیه و تحلیل فنی به شما نشان می دهد که چگونه نمودار را به روش صحیح تجزیه و تحلیل کنید. معامله گران حرفه ای در توضیح همه اینها برای شما کار بزرگی انجام دادند. هر متن شامل تصاویر و نمونه ها است تا بتوانید اطلاعات را راحت تر درک کنید.

4 - تجزیه و تحلیل گرافیکی به شما کمک می کند تا خطوط ، شمع ها و میله ها را بهتر بشناسید. الگوهای مختلف روی تصاویر نشان داده می شود و در صورت نیاز به خرید یا فروش در این وضعیت دیگر توضیح داده می شود.

5 - تجزیه و تحلیل اساسی اطلاعات اصلی در مورد تجارت را به شما می دهد. شرایط اساسی و آنچه باید انجام شود توضیح داده خواهد شد. همچنین شما قادر خواهید بود بدانید که برخی از معانی دیگر ناشناخته شما چیست.

6 - در روانشناسی تجارت در مورد خود بازار توضیح داده می شود. تجارت و بازار مالی چیست؟همه اینها در مورد تشنگی سؤالات ساده در روانشناسی بخش تجارت توضیح داده خواهد شد.

12 نظر در مورد "آموزش"

چند استراتژی عالی برای کسب درآمد در ExpertOption پیدا کرد ، بنابراین به من کمک کرد. چگونه می توانم برای کمک به سایر تجار با ExpertOption ، ویدیو را در اینجا بارگذاری کنم؟یا می توانم پیوندهایی را در اینجا برای تحصیلات خودم ارسال کنم؟

می توانید بودجه را از طریق کارگزار برداشت کنید ... هزاران نفر عقب نشینی می کنند

من در Continuios باخت معامله کردم. بنابراین من به یک راهنما نیاز دارم تا به من در مورد تجارت آموزش دهم تا سود کسب کنم

با تشکر از شما برای مقدار زیادی از مطالب آموزشی

در ابتدا سعی کردم با خودم تجارت کنم ، فکر کردم که خودم آن را فهمیدم ، اما پول زیادی را از دست دادم. بنابراین ، بهتر است با آموزش شروع کنید

این کارگزار بهترین سیستم آموزشی جهان را دارد

بخش تحلیل فنی در بخش آموزش و پرورش به من خیلی کمک کرد.

من باید چیزی را در اینجا در گزینه Expert درک کنم که من سود را که در آن سود زیادی کسب می کنم ، نمی بینم ، اما فقط مبلغ نسخه ی نمایشی را که با آن شروع کرده ام می بینم. کمکم کنید!

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 3 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 18:19