درآمد و رشد آلیانز

ساخت وبلاگ

ارزش دارایی خالص بر اساس ارزش دارایی صندوق تقسیم شده بر تعداد کل سهام صادر شده محاسبه می شود. ارزش دارایی خالص ، به علاوه هر بار جلوی بار ، قیمت مسئله را می دهد. ارزش دارایی خالص ، کمتر از هرگونه بازپرداخت یا هزینه واگذاری ، قیمت رستگاری را می دهد. هزینه های داخلی در حال حاضر در ارزش خالص دارایی گنجانده شده است.

مدیر صندوق

Justin Kass

Michael Yee

David Oberto

اطلاعات اضافی

سرمایه گذاران جهانی Allianz و مدیریت سرمایه گذاری Voya وارد یک همکاری استراتژیک بلند مدت شده اند و به همین ترتیب ، از 25 ژوئیه 2022 ، تیم سرمایه گذاری به مدیریت سرمایه گذاری Voya منتقل شده است. این باعث تغییر ترکیب تیم ، فلسفه سرمایه گذاری و روند سرمایه گذاری نمی شود.

اهداف بودجه

این صندوق عمدتاً در ترکیبی از ابزارهای سهام ، اوراق بهادار با بازده بالا و قابل تبدیل از صادرکنندگان مستقر در ایالات متحده یا کانادا سرمایه گذاری می کند. هدف سرمایه گذاری دستیابی به رشد سرمایه و درآمد منظم در طولانی مدت است.

فرصت ها

  • بازده بالقوه جذاب سهام ، اوراق بهادار با بازده بالا و اوراق قرضه قابل تبدیل
  • سرمایه گذاری به طور خاص در بازار سرمایه ایالات متحده
  • سود ارز ممکن در کلاسهای سهم غیرقانونی ممکن است
  • تنوع گسترده در اوراق بهادار متعدد
  • بازده اضافی بالقوه از تجزیه و تحلیل امنیتی و مدیریت فعال

خطرات

  • سهام ، اوراق قرضه با بازده بالا و اوراق قرضه قابل تبدیل ممکن است در معرض خطرات نوسانات و از بین رفتن باشد. نوسانات قیمت واحد صندوق ممکن است به شدت افزایش یابد.
  • کم کاری بازار سرمایه ایالات متحده امکان پذیر است
  • ضررهای ارزی ممکن در کلاسهای سهم غیرقانونی
  • مشارکت محدود در پتانسیل اوراق بهادار فردی
  • موفقیت در تجزیه و تحلیل امنیتی مجرد و مدیریت فعال تضمین نشده است

سرمایه گذاری شامل ریسک است. ارزش یک سرمایه گذاری و درآمد حاصل از آن ممکن است کاهش یابد و همچنین افزایش یابد و سرمایه گذاران ممکن است مبلغ کامل سرمایه گذاری شده را برنگردند. سرمایه گذاری در ابزارهای درآمد ثابت ممکن است سرمایه گذاران را در معرض خطرات مختلف قرار دهد ، از جمله اما محدود به اعتبار ، نرخ بهره ، نقدینگی و خطرات انعطاف پذیری محدود نیست. تغییر در محیط اقتصادی و شرایط بازار ممکن است این خطرات را تحت تأثیر قرار دهد و در نتیجه تأثیر منفی بر ارزش سرمایه گذاری ایجاد می کند. در دوره های افزایش نرخ بهره اسمی ، ارزش ابزارهای درآمد ثابت (از جمله موقعیت های مربوط به ابزارهای درآمد ثابت کوتاه مدت) به طور کلی کاهش می یابد. برعکس ، در دوره های کاهش نرخ بهره ، به طور کلی ارزش این ابزارها افزایش می یابد. ریسک نقدینگی ممکن است ممکن است از برداشت یا بازپرداخت حساب جلوگیری کند یا از آن جلوگیری کند. درآمد و رشد Allianz یک صندوق فرعی از سرمایه گذاران جهانی Allianz SICAV ، یک شرکت سرمایه گذاری باز با سرمایه سهم متغیر است که طبق قوانین لوکزامبورگ سازماندهی شده است. ارزش واحدها/سهام که متعلق به کلاسهای واحد/سهم زیر صندوق است که در ارز پایه مشخص شده اند ممکن است مشمول افزایش نوسانات باشند. نوسانات سایر کلاسهای واحد/سهم ممکن است متفاوت و احتمالاً بالاتر باشد. عملکرد گذشته بازده آینده را پیش بینی نمی کند. اگر ارز که در آن عملکرد گذشته نمایش داده می شود با ارز کشوری که سرمایه گذار در آن ساکن است متفاوت باشد ، پس سرمایه گذار باید آگاه باشد که به دلیل نوسانات نرخ ارز ، عملکرد نشان داده شده در صورت تبدیل به محلی سرمایه گذار ممکن است بالاتر یا پایین باشد. واحد پول. این فقط برای اطلاعات است و به عنوان یک درخواست یا دعوت به پیشنهاد ، نتیجه گیری قرارداد یا خرید یا فروش اوراق بهادار تفسیر نمی شود. محصولات یا اوراق بهادار که در اینجا شرح داده شده است ممکن است در کلیه حوزه های قضایی یا برای دسته های خاصی از سرمایه گذاران در دسترس نباشد. این فقط برای توزیع است که طبق قانون قابل اجرا مجاز است و به ویژه در دسترس ساکنان و/یا اتباع ایالات متحده نیست. فرصت های سرمایه گذاری شرح داده شده در اینجا اهداف سرمایه گذاری خاص ، وضعیت مالی ، دانش ، تجربه یا نیازهای خاص هر شخص خاص را در نظر نمی گیرد و تضمین نمی شود.

شرکت مدیریتی ممکن است تصمیم بگیرد که ترتیبات انجام شده برای بازاریابی شرکتهای سرمایه گذاری جمعی خود را مطابق با مقررات مربوط به عدم ارتباط ، خاتمه دهد. نظرات و نظرات بیان شده در اینجا ، که بدون اطلاع قبلی تغییر می کنند ، از شرکت های صادرکننده در زمان انتشار هستند. داده های مورد استفاده از منابع مختلف گرفته شده و فرض می شود که در زمان انتشار صحیح و قابل اعتماد است. شرایط هرگونه پیشنهاد یا قراردادی اساسی که ممکن است باشد ، یا خواهد بود ، ساخته شده یا نتیجه گیری شده است ، غالب خواهد بود. برای یک نسخه رایگان از دفترچه فروش ، اسناد ادغام ، قیمت صندوق های روزانه ، اطلاعات کلیدی سرمایه گذار ، آخرین گزارش های مالی سالانه و نیمه سالانه ، با شرکت مدیریت Allianz Global Investors GmbH در کشور صندوق Domicile ، لوکزامبورگ یا صادرکننده تماس بگیرید. آدرس نشان داده شده در زیر یا نظارتی. allianzgi.com. لطفاً قبل از سرمایه گذاری این اسناد را که صرفاً الزام آور هستند ، بخوانید. این یک ارتباطات بازاریابی است که توسط Allianz Global Investors GmbH ، www. allianzgi.com ، یک شرکت سرمایه گذاری با مسئولیت محدود ، در آلمان گنجانیده شده است ، با دفتر ثبت شده خود در Bockenheimer Landstrasse 42-44 ، 60323 Frankfurt/M ، ثبت شده در دادگاه محلیFrankfurt/M تحت HRB 9340 ، مجاز توسط Bundesanstalt für finanzdienstleistundungsaufsicht (www. bafin. de). خلاصه حقوق سرمایه گذار به زبان انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی و اسپانیایی در https://regulator. allianzgi.com/fa/investors-shights Allianz سرمایه گذاران جهانی GMBH شعبه ای در لوکزامبورگ ، آلیانز سرمایه گذاران جهانی GMBH Luxembourg Branch ایجاد کرده است.، که منوط به مقررات محدود توسط کمیسیون De Surveillance du Secteur Finalier (www. cssf. lu) است. تکثیر ، انتشار یا انتقال محتویات ، صرف نظر از فرم ، مجاز نیست. به جز پرونده اجازه صریح توسط Allianz Global Investors GmbH.

محتوای توییتر خارجی

این مؤلفه توییتر از طریق توییتر بارگیری می شود. Google با استفاده از کوکی ها اطلاعات مربوط به تعامل شما با این توییتر را جمع آوری می کند و ممکن است از این برای هدف قرار دادن پیشنهادات آنها استفاده کند. لطفاً برای نشان دادن فیلم ، کوکی ها را بپذیرید.

ترجیحات کوکی من را مدیریت کنید

محتوای توییتر خارجی

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 32 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 22:21