آیا زمان آن رسیده است که از سهام به اوراق قرضه تغییر دهید؟

ساخت وبلاگ

با توجه به چشم انداز سال 2023 تحقیقات گلدمن ساکس برای تخصیص دارایی ، از آنجا که بانک های مرکزی نرخ بهره را برای تورم بالا می برد ، اوراق درجه بالا شروع به فروش سهام برای پول خود می کند.

Is It Time to Switch from Stocks to Bonds?

پیش بینی می شود سهام ایالات متحده درد کمتری داشته باشد اما در سال 2023 سود دیگری ندارد

پیش بینی می شود بازار خرس در سهام جهانی در سال 2023 عمیق تر شود

بازگشایی چین می تواند سهام را 20 ٪ افزایش دهد

نحوه محافظت از سبد سهام در طی بازار خرس

بینش های FICC و سهام بیشتری را در مورد مارکی کشف کنید.

گروه های تجاری ما را کاوش کنید

مدیریت کمیسیون مشتری

گروه مدیریت کمیسیون مشتری (CCM) یک تجارت جهانی است که مسئول ارائه نیازهای مدیریت حساب کمیسیون مشتریان اعدام ما ، از جمله صندوق های تامینی ، موسسات و سایر ارائه دهندگان خدمات مالی است.

برنامه های CCM به مشتریان این امکان را می دهد تا بخشی از کمیسیون های تجاری تولید شده با گلدمن ساکس را برای پرداخت هزینه های تحقیق و کارگزاری مطابق با مقررات قابل استفاده ، از آنها استفاده کنند. ارائه خدمات مشتری ما شامل:

  • مدیریت حساب کمیسیون مشتری ، از طریق یکی از موارد زیر: - ترتیب کمیسیون مشتری - ترتیب اشتراک کمیسیون - معرفی کاملاً معرفی شده کارگزار/آرایش خبرنگار
  • پورتال وب برای ردیابی مانده حساب های کمیسیون ، معاملات و خدمات تحقیقاتی ارائه شده
  • مدیریت روابط ، از جمله صنعت و روند عمومی تجارت
  • مدیریت عملیاتی ، از جمله آشتی تجارت و پردازش پرداخت
  • راه حل های سفارشی برای تخصیص تجارت در سیستم عامل های اجرا
  • برنامه های ادغام کارگزار

تیم ما متعهد است که در ارائه خدمات ما ، گزارشگری و فناوری های پیشرفته و همچنین برنامه های با کیفیت برای کمک به مشتریان در تحقیقات مستقل و نیازهای پرداخت کارگزاری خود ، تعالی داشته باشد. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید ، لطفاً با گروه مدیریت کمیسیون مشتری تماس بگیرید.

مبدل

تیم ما با تخصص در هر دو محصول اعتباری و مشتق سهام عدالت ، راهنمایی و دسترسی به فرصت های سرمایه گذاری را در طیف گسترده ای از محصولات مبادله ای و محصولات مرتبط با سهام OTC در اختیار مشتریان قرار می دهد.

حق رای دادن جهانی ما در سراسر آمریکای شمالی ، اروپا و آسیا خدمات اجرای قوی را در اوراق قابل تبدیل ، ترجیحی قابل تبدیل و بازار ضمانت در حال گسترش ارائه می دهد. گلدمن به طور مداوم به عنوان یکی از برترین نویسندگان Convertibles در رده بندی قرار می گیرد.

اعتبار

ما بینش و خدمات را برای کمک به مشتریان نهادی در طیف گسترده ای از محصولات اعتباری ، از جمله وام های بانکی ، درجه سرمایه گذاری ، بازده بالا و بدهی شهرداری ، به صورت نقدی و مشتق ارائه می دهیم.

ما همچنین با تیم تأمین مالی خود نزدیک همکاری می کنیم تا به مشتریان نهادی خود کانال توزیع برای موضوعات جدید در درجه سرمایه گذاری و بدهی شرکت های با بازده ، بدهی شهرداری و وام های بانکی ارائه دهیم.

کالاها

برای دولت ها ، شرکت ها ، سرمایه گذاران و موسسات مالی در سراسر جهان ، ما خدمات کامل مدیریت ریسک و تأمین مالی کالا را ارائه می دهیم ، بخش هایی از قبیل نفت ، محصولات تصفیه شده ، گاز طبیعی ، قدرت ، کالاهای فله ، فلزات و محصولات کشاورزی را پوشش می دهیم.

تیم های بین المللی ما تخصص برتر را در مورد محصولات مشتق و فیزیکی ، تجارت بلوک در سطح جهانی و تحقیقات پیشرو در کالاها از طریق بخش تحقیقات جهانی سرمایه گذاری شرکت ارائه می دهند.

تجارت الکترونیکی

ببینید که چگونه ما می توانیم به شما در حرکت در چشم انداز پیچیده بازار سهام کمک کنیم و راه حل های بهینه تجارت را توسعه دهید.

عدالت

متخصصان سهام جهانی ما ایده ها ، اعدام و نقدینگی را به طیف گسترده ای از مشتریانی که متمرکز بر تجارت کل محصولات سهام عدالت ، از سهام فیزیکی ، گرفته تا ETF ، گرفته تا سهام و سبد های مصنوعی ، گزینه ها و سایر مشتقات هستند ، ارائه می دهند.

ارزهای جهانی و بازارهای نوظهور

با تیم های ارزی خود در سراسر جهان ، ما هم دسترسی جهانی و هم دانش محلی را ارائه می دهیم که برای موفقیت مشتریان مهم است. متخصصان صنعت به همراه نظرسنجی ها و نظرسنجی های اخیر ، مهارت های مشاوره استراتژیک تیم ما ، اجرای برتر ، فناوری برنده جایزه و تعالی در تحقیقات را از طریق بخش تحقیقات جهانی سرمایه گذاری شرکت می شناسند.

بازارهای رشد

متخصصان فروش و تجارت ما به سرمایه گذاران کمک می کنند تا فرصت های جدیدی را در اقتصادهای نوظهور جهانی پیدا کنند. تخصص عمیق بازار محلی تیم ما به آنها امکان می دهد ریسک بازار را ارزیابی کرده و به مبادلات محلی دسترسی پیدا کنند تا به مشتریان کمک کند تا با پیچیدگی های معاملات بین المللی مقابله کنند.

نیروی فروش چند محصول می تواند در درآمد ثابت ، سهام و کالاها در کلاسهای مختلف دارایی معامله کند: ارز ، نرخ ، مشتقات ، اعتبار ، محصولات ساختاری ، سهام و مصنوعی.

نرخ بهره

ما به عنوان یک فروشنده جهانی در 20 اوراق بهادار دولتی و همچنین مشتقات نرخ بهره ، آژانس ها و محصولات مرتبط با تورم ، نقدینگی را برای مشتریان نهادی در سراسر جهان فراهم می کنیم.

تخصص ما در زمینه های نقدی و مشتق ، همراه با دانش عمیق ما در مورد بازارهای و مشتریان ما به ما امکان می دهد راه حل ها و بینش بازار را ارائه دهیم تا به مشتریان کمک کنیم تا نرخ بهره جهانی را در معرض قرار گرفتن در معرض نرخ بهره جهانی قرار داده و خطرات کلان اقتصادی مانند تورم و رشد را محافظت کنیم.

واما

حق رای دادن وام مسکن یک تجارت جهانی متنوع است که در تلاش برای تعالی در خطوط تولید و جغرافیا است:

ما بازارهایی را برای مشتریان نهادی خود در وام ، مشتقات و اوراق بهادار در بین محصولات زیر ایجاد می کنیم:

  • وامهای مسکونی
  • اوراق بهادار تحت حمایت وام مسکن
  • وام های تجاری
  • وام های دارایی و قابل دریافت

ما همچنین با تیم های تأمین مالی خود همکاری نزدیکی داریم تا بتوانیم تسهیلات وام دهی و یک کانال توزیع برای اوراق بهادار شماره جدید را در اختیار مشتریان نهادی خود قرار دهیم.

خدمات اصلی

گروه کارگزاری نخست ما خدماتی را برای کمک به صندوق های محافظت در زمینه مدیریت ریسک ، نظارت بر پرتفوی آنها ، حفظ نقدینگی و ایجاد مشاغل خود ارائه می دهد.

استراتژی های تجاری منظم

گروه استراتژی های تجاری سیستماتیک (STS) یک تیم جهانی است که مسئول ایجاد شاخص ها/استراتژی های کلیه محصولات معامله شده در FICC و سهام در سطح جهان است. بیشتر بخوانید

خدمات مدیریت انتقال

گلدمن ساکس بیش از 40 سال است که به عنوان بخشی از حق رای دادن بازنشستگی و بیمه خود ، ارائه دهنده خدمات مدیریت انتقال است. این شرکت در سال 2000 یک تیم مدیریت اختصاصی انتقال در لندن تأسیس کرد و از زمان "مدل کارگزار" از خدمات فعال خدمات فعال بوده است.

گروه راه حل های انتقال نمونه کارها ما شامل تیمی از متخصصان متشکل از استراتژیست های انتقال ، استراتژیست های نمونه کارها ، هماهنگ کننده های اعدام و عملیات است. رویکرد ما که شامل چندین متخصص است ، اطمینان می دهد که مشتریان از بهترین دانش و دانش و خدمات گلدمن ساکس بهره مند می شوند و در هر مرحله از تجارت انتقال ارائه می دهند.

تیم انتقال گلدمن ساکس به طیف گسترده ای از منابع نقدینگی دسترسی دارد ، در خارج با دسترسی به چند کارگر و از طریق میزهای تجاری ما و پشتیبانی از حق رای دادن ما. این مجموعه بی نظیر به ما امکان طراحی و اجرای استراتژی هایی را می دهد که به بهترین وجه متناسب با ریسک و اهداف هزینه مشتری ما باشد.

تیم ما در صدر نوآوری محصول قرار گرفته است ، و تکنیک های مدیریت ریسک بهترین کلاس را برای حل نیازهای انتقال یا استفاده از زیرساخت های گلدمن ساکس برای ارائه تجزیه و تحلیل قبل و بعد از تجارت و افزایش شفافیت در اعدام ها طراحی کرده است.

خلاصه GS

ثبت نام در توجیهی ، خبرنامه ای از گلدمن ساکس در مورد روند شکل دادن به بازارها ، صنایع و اقتصاد جهانی.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 25 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 22:34