4 دلیل برتر بازار cryptocurrency در حال خراب شدن است

ساخت وبلاگ

چه چیزی در پشت رکود عمده در بازار cryptocurrency وجود دارد؟بیایید نگاهی دقیق تر بیندازیم.

اگر من آن را ملایم قرار می دادم-یعنی از لحاظ خوشمزه-می گویم که ارزهای رمزنگاری شده به پنج ماه اول از سال 2022 به یک پرشور و پرتحرک تبدیل می شوند. از 31 مه ، بیت کوین بیش از 50 ٪ از تمام وقت خود در ماه نوامبر کاهش یافته است. 2021 (در حال غرق شدن از بیش از 68،000 دلار به حدود 32،000 دلار). رقیب برتر Cryptocurrency ، Ethereum ، طی چند ماه گذشته با یک Crucible مشابه روبرو شده است ، زیرا نزدیک به 60 ٪ از ارزش خود را کاهش داده است زیرا پاییز گذشته به نزدیک 4900 دلار در هر سکه رسیده است. و در حالی که دیگر ، سکه های کوچکتر ، ضررهای مشابهی متحمل شده اند ، حتی استابلوهای ظاهراً قابل اعتماد توسط سطح ناتوانی که قبلاً ناشناخته بودند ، لرزیده شده اند.

حتی برای یک کلاس دارایی که مدتهاست به دلیل نوسانات منحصر به فرد خود شناخته شده است ، چند ماه گذشته به طرز دردناکی کمرنگ بوده است. یکی از بارزترین سؤالاتی که برای بسیاری از سرمایه گذاران که قبلاً با ارزهای رمزنگاری شده از موفقیت خیره کننده برخوردار بودند ، به ذهن متبادر می شود ، به همین دلیل است که بازار اکنون به طرز فجیعی در حال خراب شدن است. آیا این هالوینگ ها فقط یک عملکرد مورد انتظار از یک گروه از ارزهای تازه کار با مجموعه ای از پشتیبانان هستند - یا عوامل مشخص و بیرونی بیشتری وجود دارد که ما نیز باید در اینجا در نظر بگیریم؟

به اعتقاد من ، جواب کوتاه دومی است. این زمان های کاملاً دقیق برای اقتصاد ایالات متحده ، بازار سهام و ژئوپلیتیک بین المللی است. مهمتر از آن ، ما در حال حاضر در حال خروج از دوران همه گیر هستیم که دیدم افرادی که نمی توانند در عوض برای تعقیب و گریزهای تفریحی معمولی پول خرج کنند - در بعضی موارد به شدت - در همه چیز از ارزهای رمزپایه گرفته تا NFT ها گرفته تا کارتهای معاملاتی جمع آوری شده سرمایه گذاری می کنند. برخی از رسانه ها آن را "طوفان کامل" از عوامل منتهی به کاهش ناگهانی و شدید در بازار رمزنگاری می نامند. حتی اگر این یک اغراق جزئی از آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد باشد ، هیچ انکار همگرایی قدرتمند سرسخت ها تأثیر ناچیز بر اقتصاد رمزنگاری نوظهور دارد. در اینجا نگاهی دقیق تر به برخی از آن سرچشمه ها می پردازیم.

1. خاصیت تورم

بخشی از جذابیت ارزهای رمزپایه این بود که قرار بود آنها از مبهم تورم عایق بندی شوند. در حالی که ارزش دلار در دوره های یک اقتصاد بیش از حد گرم شده رنج می برد ، بسیاری از ارزهای رمزپایه انتظار می رود ثابت قدم بمانند. به این ترتیب ، مردم دیدند که ارزهای رمزنگاری شده در حالت پرچین های کلاسیک و دیرینه تورم مانند طلا کار می کنند. متأسفانه ، رمزنگاری های عمده مانند بیت کوین و اتریوم طی شش ماه گذشته در این ظرفیت با موفقیت عمل نکرده اند ، زیرا تورم همچنان به صعود ادامه داده است و ارزش آنها پایدار نبوده است.

بخشی از دلیل این عدم موفقیت ارزهای رمزنگاری شده در انتظار انتظارات به عنوان یک پرچین تورم ممکن است مربوط به این باشد که این دوره از گرمای بیش از حد اقتصادی شدید شده است. از مارس 2022 ، نرخ تورم 8. 5 ٪ در طی چهار دهه بالاترین میزان بود. یک ماه بعد ، در ماه آوریل ، فقط به طور کسری به 8. 3 ٪ کاهش یافته بود. با هزینه همه چیز از اتومبیل و بنزین گرفته تا مواد غذایی و بلیط های هواپیما که در حال افزایش است ، مردم ممکن است در واقع پول خود را از سرمایه گذاری های غیر ضروری بیرون بیاورند-که برای بسیاری از آنها ، ارزهای رمزنگاری شده واجد شرایط هستند.

2. پایان اثر دوران همه گیر

دوره از مارس 2020 تا بیشتر سال 2021 به احتمال زیاد به عنوان Zenith ناخوشایند دوران همه گیر به یاد می آید. یکی از ویژگی های غیر منتظره اما تعریف شده در این دوره ، راهی بود که مردم را برای سرمایه گذاری پولی که نمی توانستند برای سفر ، ناهار خوری ، کنسرت ، رویدادهای ورزشی و تجربیات بی شماری که بیش از یک سال به طور موثر لغو شده بودند ، سرمایه گذاری کنند. به جای اینکه درآمد یکبار مصرف در سرگرمی را از بین ببرد ، بسیاری از افراد با وسیله ای برای انجام این کار در عوض ، آن را در بورس سهام و تعداد زیادی از بازارهای اولیه از جمله ارزهای رمزنگاری سرمایه گذاری می کردند. این روند ملی و حتی جهانی منجر به افزایش ماهها شد که سرانجام در دارندگان رمزنگاری همه زمانه در پاییز سال 2021 به اوج خود رسید.

با این حال ، تقریباً در همان زمان ، جهان به چیزی شبیه به عادی بودن باز می گردد ، و مردم با توجه به نحوه خرج کردن پول خود ، شروع به بازیابی بسیار بیشتری می کردند. در اوایل سال 2022 ، تمام تعقیب های فوق الذکر دوباره در دسترس بودند. به عبارت دیگر ، ارزهای رمزنگاری شده ناگهان مجبور شدند برای پول مردم با طیف گسترده ای از تجربیات که تقریباً دو سال برای ما در دسترس نبودند ، رقابت کنند. تا فوریه و مارس سال جاری ، اثر همه گیر-که در آن آمریکایی ها سرمایه گذاری زیادی در بازارهای جدید و نوظهور مانند ارزهای رمزنگاری شده بودند-عمدتاً از بین رفت. از این پس ، ارزهای رمزپایه باید بدون تسهیل غیر منتظره اما غیرقابل انکار یک بیماری همه گیر جهانی زنده بمانند و شکوفا شوند.

3. نوسانات در بین دارایی های ریسک

اگرچه ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و اتریوم مدتهاست که از طرفداران سرسخت و بیش از حد آنها به عنوان گزینه های قدرتمند برای بازار سهام مورد حمایت قرار می گیرند ، واقعیت تا حدودی ظریف تر شده است. در طی چند ماه گذشته ، دو شکل سرمایه گذاری به طور فزاینده ای با یکدیگر در ارتباط بوده است و در بازار سهام اکنون معمولاً سقوط متناسب یا بدتر در قیمت رمزنگاری می شود. بخشی از آنچه اتفاق می افتد این است که مردم شروع به درک ارزهای رمزنگاری شده از نحوه درک سهام فناوری می کنند-به عنوان دارایی های پرخطر و پرخطر که ممکن است بهترین سرمایه گذاری در زمان بی ثباتی و تحقیر نباشد. که ما را به سمت سرنوشت نهایی می آورد.

4- جنگ در اوکراین

سرانجام ، درگیری مداوم در اوکراین ممکن است بر قیمت رمزنگاری تأثیر منفی بگذارد. در مواقع عدم اطمینان عمده ژئوپلیتیکی ، مردم احساس می کنند سرمایه گذاری بسیار راحت تری در کلاسهای دارایی متعارف ، متعارف ترین و به طور مداوم اثبات شده است. کافی است که بگوییم ، برای همه فضایل قابل توجه آنها ، ارزهای رمزنگاری هیچ یک از این موارد نیستند. تا زمانی که صلح و ثبات در اروپای شرقی و در صحنه جهانی حاصل نشود ، مردم همچنان نسبت به دارایی های پرخطر که ممکن است یک بار بازده ستاره ای داشته باشد ، خجالتی می شوند. چرا؟از آنجا که اگر اتفاقاتی فاجعه بار رخ دهد که با خشونت اقتصاد جهانی را لرزاند ، آن دارایی های پرخطر تقریباً مطمئناً آسیب پذیر خواهند بود.

انتخاب ویراستاران کارآفرین

این دوستان از یک استراتژی کم ارزش برای اجرای یک فشار جانبی Charcuterie استفاده می کنند که در ماه دسامبر حداقل 80،000 دلار درآمد دارد

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 27 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 22:37