سکه های نادر - یک دارایی مالی بلند مدت

ساخت وبلاگ

سکه های نادر پیوندهای بی انتها ، زیبا و ملموس با تاریخ ما هستند. بیشتر اوقات آنها قهرمانان مهم ملی ، نمادها ، رویدادها یا دستاوردها را برجسته می کنند. غیرقابل انکار ، سکه های نادر آثار هنری مینیاتوری هستند که میراث ما را به یاد می آورند و به ما این امکان را می دهند که صدها نفر یا در برخی موارد هزاران سال به عقب برگردیم. رضایت از داشتن چیزی از دوره گذشته مطمئناً باعث می شود سرمایه گذاری در سکه های نادر بی نظیر باشد.

دهه گذشته مزایای داشتن فلزات گرانبها مانند طلا و نقره را تأیید کرده است. با این حال ، بیشتر سرمایه گذاران جدید نتوانند مزایای شگفت انگیزی را که مجموعه ای با دقت انتخاب شده از سکه های نادر می تواند با گذشت زمان ارائه دهد ، درک کنند.

سکه های نادر ثروت خصوصی و قابل حمل هستند که می توانید هر بار که یکی را در دست خود نگه دارید ، ببینید و احساس کنید. آنها یک انتخاب ایده آل برای سرمایه گذاران محتاط هستند و علاوه بر یک پرچین عالی ، مجریان بلند مدت عالی هستند. آنها همچنین می توانند در کاهش نوسانات در یک سبد سهام مفید باشند زیرا تمایل دارند در جهت مخالف بسیاری از سرمایه گذاری های سنتی حرکت کنند. علاوه بر این ، سکه های نادر غالباً به طور مستقل از قیمت شمش حرکت می کنند ، زیرا بخش بسیار کمی از ارزش آنها از ارزش ذاتی آنها حاصل می شود.

چه چیزی سکه را ارزشمند می کند؟

rare and ancient coins

نادر - نادر بودن کلی یک سکه توسط تعداد بازماندگان هنوز وجود دارد. در حالی که برخی از سکه ها ممکن است دارای ارقام نعناع کم باشند ، این عامل تعیین کننده نیست. مهمترین چیز این است که چند نفر هنوز هم امروزه وجود دارند. با تشکر از درجه بندی شخص ثالث توسط NGC (شرکت ضمانت نامه Numismatic) و PCGS (خدمات درجه بندی سکه حرفه ای) سوابق سختگیرانه ای از تعداد سکه ها از تاریخ معین و فرقه ای که از زمان آغاز به کار در اواسط دهه 1980 تأیید کرده اند ، نگه داشته می شوند. این سوابق با نام گزارش جمعیت ، دقیق ترین داده ها را در تعیین نادر بودن یک سکه ارائه می دهند.

شرط - زیبایی نقش عمده ای در ارزش یک سکه دارد. به عنوان یک قاعده ، هرچه درجه بالاتر باشد ، سکه نادر و مطلوب تر خواهد بود. سکه ها می توانند در دو دسته ، حالت نعناع (MS) یا اثبات (PR) قرار بگیرند. سکه های حالت نعناع آنهایی هستند که برای گردش در نظر گرفته شده اند. سکه های اثبات هرگز برای گردش در نظر گرفته نشده بودند و در طول فرآیند تولید مراقبت ویژه ای به آنها داده شد.

تقاضا - این نیروی محرکه است که می تواند چیزی بسیار با ارزش باشد. عواملی که تقاضا را از سرمایه گذاران و کلکسیونرها ایجاد می کنند ، کیفیت ، نادر ، اهمیت تاریخی و یک سابقه سرمایه گذاری قدرتمند هستند. اگر نادرترین ، زیباترین سکه های جهان را دارید ، اما هیچ کس از آن نمی داند یا به آن اهمیت نمی دهد ، پس سکه ارزشمند نخواهد بود. این جایی است که دانش و بینش و بینش آستین کمیاب و بولون واقعاً مهم است - ما به شما کمک می کنیم بهترین سکه ها را برای پول خود بدست آورید.

چرا مشتریان ما سکه های نادر دارند:

ثبات - برخلاف سهام و سایر سرمایه گذاری های کاغذی ، سکه های نادر هرگز بی ارزش نخواهند بود. به سادگی یک پایه از کلکسیونرها و سرمایه گذاران که می خواهند این کالاهای مطلوب را داشته باشند ، بسیار گسترده است. علاوه بر این ، شواهد کمی در مورد تغییر ناگهانی قیمت با سکه های اساسی نادر و مطلوب وجود دارد. ارزش یک سکه نادر با قیمت فلزات گرانبها ارتباط زیادی ندارد و تنوع را در سبد فلزات گرانبهای شما ارائه می دهد.

حریم خصوصی - ما ملزم به گزارش خریدهای نادر سکه یا فروش شما به IRS یا هر آژانس دولتی نیستیم. این به شما امکان می دهد سرمایه گذاری های نادر سکه خود را "از شبکه" خارج کنید. سکه های نادر وسیله ای خارق العاده برای انتقال ثروت به عزیزان است.

قابلیت حمل و نقل - سکه های نادر مقدار زیادی از ارزش را در یک فضای کوچک نشان می دهد. یک کیف دستی به طور بالقوه می تواند چند صد هزار نفر را در صورت عدم ارزش میلیون ها دلار از نادرهای کلاسیک نگه دارد.

سود - به خوبی شناخته شده است که انتخاب با دقت منتخب سکه های نادر می تواند با گذشت زمان قدردانی قابل توجهی نشان دهد. این سکه ها با داشتن یک پایگاه در حال رشد از سرمایه گذاران و کلکسیونرها ، نادر و مطلوب تر می شوند. اصول عرضه و تقاضا فوق العاده است.

قیمت مناسب - سکه های واقعاً کلاسیک و نادر برای همه بودجه ها می توانند به دست بیایند. برخی از جذاب ترین خریدهای موجود در بازار نادر فعلی سکه به اندازه چند هزار دلار است!

1865 S $20 Liberty NGC MS-66 SS Brother Jonathan

نکات برجسته بازار سکه

PROOF COINAGE— قبل از سال 1933 ، اثبات طلای یا نقره ای اثبات کننده ترین مواد موجود در بازار امروز است. Mintages برای همه اثبات ها بسیار کم است و پایه جمع آوری گسترده است. سکه اثبات ثابت شده است که یکی از سودآورترین مناطق این بازار است ، به دلیل زیبایی ، منابع بسیار محدود و تقاضای گسترده. از آنجا که هر اثبات از ابتدای فرآیند مینینگ مورد توجه ویژه قرار می گرفت ، میزان جذابیت چشم آنها نفس گیر است.

تاریخ های کلیدی - این اصطلاح به یک تاریخ خاص در موضوعی اشاره دارد که به دلیل کمترین میزان نعناع یا میزان بقا ، پیدا کردن آن دشوار است. به طور معمول ، تاریخ های کلیدی اغلب در نتیجه نرخ بقای پایین اتفاق می افتد. تاریخ های کلیدی که اغلب "Stoppers" نامیده می شوند و همیشه تقاضای زیادی از سوی کلکسیونرها و سرمایه گذاران خواهند داشت. به دلیل منابع محدود آنها ، تاریخ کلیدی چندین برابر ارزش موضوعات مشترک در این سریال را تجارت می کند.

سکه نعناع شعبه - نعناع فیلادلفیا منبع اصلی سکه های ایالات متحده قبل از سال 1933 بود. با این حال ، از سال 1838 ، سکه ها برای کمک به خواسته های سکه های اقتصادی که به سرعت در حال رشد بودند ، به نعناع شعبه در سراسر کشور زده شدند. در سال 1838 ، شارلوت ، N. C Mint به همراه Dahlonega ، Ga Mint افتتاح شد - هر دو در سال 1861 با شروع جنگ داخلی بسته شدند. در سال 1839 ، جدید

1895 Morgan Dollar NGC Proof 66 Cameo

Orleans Mint پس از سانفرانسیسکو در سال 1854 ، کارسون سیتی در سال 1870 و دنور در سال 1907 افتتاح شد. سکه های تولید شده توسط نعناع شعبه عموماً از همتایان فیلادلفیا نادر هستند.

سرشماری شرایط - این به پنج نمونه برتر یا تقریباً نمونه های شناخته شده در جهان برای یک موضوع خاص اشاره دارد. سرمایه گذاران و کلکسیونرهای زرنگ و دانا همیشه بهترین آرزوها را دارند ، خواه اتومبیل ، آثار هنری یا عتیقه باشد. گزارش های جمعیتی که توسط NGC و PCG صادر شده است به ما این امکان را می دهد تا مشخص کنیم که آیا یک سکه در این گروه سقوط می کند یا خیر. سرشماری شرایط و بهترین سکه های شناخته شده طی سالهای گذشته بسیار خوب عمل کرده اند.

Ancients - جذابیت داشتن چیزی از بیش از دو قرن پیش غیرقابل انکار است. در حالی که برخی از مسائل مربوط به سکه های ایالات متحده با چند صد نمونه در جهان امروز نادر تلقی می شود ، در نظر بگیرید که از 2500 سال پیش داشتن یک سکه باستانی را در نظر بگیرید که یکی از چند ده مورد شناخته شده است. هنر ، نادر و تاریخ بی نظیر است.

چگونه توصیه های تخصصی ما می تواند کمک کند

انتخاب با دقت انتخاب شده از سکه های نادر ، به سرمایه گذاران و کلکسیونرها مزایای بسیاری را در سایر مناطق سرمایه گذاری ارائه نمی دهد. سکه های نادر آستین و شمش در صنعت دارای شهرت بی عیب و نقصی در صنعت است و ما بسیاری از بهترین های نادیدها را که امروزه در جهان شناخته شده است ، اداره می کنیم.

با گذشت سالها ، ما پیدا کردیم که کلید موفقیت با کسی است که می توانید به آن اعتماد کنید. دانش و ارتباطات گسترده ما در صنعت فلزات گرانبها به ما این امکان را می دهد تا مطلوب ترین سکه ها را با بهترین قیمت بدست آوریم. ما می توانیم با تمام سطوح بودجه نزدیک همکاری کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بیشترین بهره را از سبد سکه نادر خود کسب می کنید ، خواه هدف اصلی شما سود ، لذت بردن یا هر دو باشد.

ما می دانیم که این یک منطقه سرمایه گذاری جدید برای اکثر است و ما آماده هستیم تا از ابتدا تا انتها شما را آموزش و راهنمایی کنیم. ما چندین دهه تجربه در بازار نادر سکه داریم و متخصصان ما در اینجا برای کمک به هر طریق ممکن هستند.

وقتی زمان شما یا وراث شما برای نقدینگی مجموعه شما فرا می رسد ، ما می توانیم و دلار برتر را بپردازیم. با روابط صمیمی ما در تجارت و شبکه فروشندگان سکه ، می توانیم به شما کمک کنیم بیشترین پول را برای منابع خود تحقق بخشید. به یاد داشته باشید ، یافتن سکه های عالی دشوار است و ما وقتی زمان فروش فرا می رسد ، پیشنهادات رقابتی را ارائه خواهیم داد.< Pan> ما می دانیم که این یک منطقه سرمایه گذاری جدید برای اکثر است و ما آماده هستیم تا از ابتدا تا انتها شما را آموزش و راهنمایی کنیم. ما چندین دهه تجربه در بازار نادر سکه داریم و متخصصان ما در اینجا برای کمک به هر طریق ممکن هستند.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 27 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 22:39