صنعت سفر دریایی

ساخت وبلاگ

The Cruise Industry - Demographic Profiles

Cruise Industry

پروفایل های جمعیتی صنعت کروز

گسترش و رقابت سفت و سخت در صنعت کروز ، این گزینه تعطیلات را به یک محصول مقرون به صرفه تر تبدیل کرده است ، با عواقب و پیامدهای مهم از دیدگاه جمعیتی ، که در یک سری از تغییرات در ترکیب ، نگرش و رفتار یک جوان تر و و و و و و منعکس شده است. به طور فزاینده ای مشتری فعال تر.

مشخصات مسافر کروز

جمعیت شناسی بازار کروز با خواسته های جدید یک جهان و شبکه اجتماعی به سرعت در حال تحول تغییر کرده است. طی سالهای گذشته ، میانگین سنی مسافران مسافرتی از این مشتریان بالقوه این سرویس از آمریکای شمالی ، اروپا و بازارهای نوظهور آسیا که علاقه مند به صرف درآمد خود برای لذت بردن از تعطیلات لوکس هستند ، کاهش یافته است.

آنچه که به طور سنتی بازاری برای یک کلاس نخبه ، سالمندان و بازنشستگان با درآمد پایدار و تازه متولد شده بود ، به یک گزینه مسافرتی و تعطیلات لوکس برای بازار خانواده تبدیل شده است. بیشتر از طریق جذابیت تعطیلات بودجه ، با تعداد بیشتری از افراد علاقه مند به این پیشنهاد در حال رشد است که زیربنای خوش بینی است که صنعت کروز باعث افزایش نرخ اشغال و سودآوری آینده خواهد شد.

طبق آمار ارائه شده توسط انجمن بین المللی Cruise Lines (CLIA) در سال 2004 ، و بر اساس مطالعه انجام شده در ایالات متحده و انگلستان ، 97 ٪ از کشتی گیران 25 سال یا بالاتر و با درآمد سالانه بیش از 40،000 دلار+، در بخشی که حدود 44 ٪ از کل جمعیت ایالات متحده را نشان می دهد. و مطابق با همین مطالعه ، مشخصات جمعیتی متوسط مسافر کروز با یک فرد تحصیل کرده دانشگاه 55 ساله ، متاهل ، شاغل و با درآمد سالانه بیش از 75،000 دلار مطابقت دارد.

در سال 2008 ، CLIA مشخصات زیر را از میانگین تعطیلات کروز ارائه داد:

 • شخص عمدتا سفید/قفقازی (93 ٪).
 • حدود 46 سال سن (از 49 در سال 2006).
 • تحصیل کرده ، با 65 ٪ فارغ التحصیلان دانشگاه و 24 ٪ از فارغ التحصیلان.
 • 83 ٪ متاهل هستند.
 • 58 ٪ تمام وقت کار می کنند.
 • متوسط درآمد خانوار در حدود 90،000 دلار.
 • یک سفر دریایی هر سه سال در میان سه نوع دیگر تعطیلات سالانه.

جزئیات متوسط كروزر در سایر كشورها به دلیل عدم تحقیق و داده در مورد این موضوع ، کمیاب است.

نگرش و رفتار مسافر سفر

براساس آماری که توسط CLIA منتشر شده است ، حدود 15 ٪ از کل جمعیت ایالات متحده تاکنون سفر کرده اند و 7 ٪ تا 8 ٪ این کار را طی سه سال گذشته انجام داده اند. این بدان معناست که 85 ٪ از شهروندان آمریکایی هرگز یک سفر دریایی را انجام نداده اند ، که این یک پتانسیل صعودی قابل توجه برای این بخش است.

چندین منبع با تأثیر متغیر در تعطیلات در هنگام بررسی ایده گرفتن یک سفر دریایی وجود دارد:

 • کلمه دهان (45 ٪).
 • تمایل همسر (38 ٪).
 • وب سایت های مقصد (38 ٪).
 • ایده طولانی مدت از سفر دریایی (37 ٪).

پس از تصمیم گیری ، منابع اطلاعاتی متمایز هنگام برنامه ریزی تعطیلات در نظر گرفته می شوند:

 • وب سایت های کروز (26 ٪).
 • تبلیغات اینترنتی (10 ٪).
 • عوامل مسافرتی (14 ٪).
 • مجلات مسافرتی (13 ٪).
 • تبلیغات مجله (10 ٪).
 • نامه مستقیم (5 ٪).

در هر صورت ، افرادی که علاقه مند به سفر به یک سفر دریایی هستند ، به طور کلی چهار یا شش ماه از تعطیلات خود برنامه ریزی می کنند.

80 ٪ مسافران کروز برخی از تعطیلات خود را از طریق نمایندگان مسافرتی محلی رزرو می کنند. تقریبا 42 ٪ از پاسخ دهندگان می گویند که نمایندگان مسافرتی خدمات با کیفیت بالا را ارائه می دهند و حدود 60 ٪ از خدمات خود بسیار یا بسیار راضی هستند.

نزدیکی درگاه های سوارکاری ، القاء قابل توجهی به سفر دریایی آینده برای حدود 70 ٪ از کاربر بالقوه این خدمات است ، در نتیجه پس انداز پول و دردسرهای ناشی از عدم نیاز به پرواز به نقاط شروع.

مسافران معمولی ، مسافرتی به صورت جفت ، معمولاً با همسران یا دوست پسرها/دوست دختر (80 ٪) ، با 29 ٪ (2008) از افرادی که با بچه های زیر 18 سال (از 13 ٪ در سال 2002) سفر می کنند ، و 25 ٪ از این لذت می برندنوع پیشنهاد در همراهی دوستان.

مقصد یکی از تأثیرگذارترین جنبه ها هنگام انتخاب تعطیلات در یک کشتی مسافرتی است و بیشتر افراد اغلب به عنوان گزینه های مورد علاقه خود کارائیب ، آلاسکا ، هاوایی ، باهاما ، اروپا و دریای مدیترانه را نامگذاری می کنند.

بر اساس تطبیقی در مقابل سایر دسته های گردشگری ، و این که آیا یک کراس اوور بار اول یا مکرر ، تجربه کروز به طور مداوم در طیف گسترده ای از ویژگی های مهم تعطیلات ، امتیازات برتر را از مشتریان دریافت می کند ، در حالی که تعداد فزاینده ای از افراد حاکی از قصد خرید یک سفر دریایی است. بشر

چشم اندازهای کروز ارزش بالای تعطیلات کروز را به رسمیت شناختند و افرادی که قبلاً این سرویس را تجربه کرده اند ، آن را ارائه بهترین ارزش برای اوقات فراغت خود می دانند. حدود 95 ٪ از کل کشتی گیرها تجربه خود را رضایت بخش ارزیابی می کنند ، با 45 ٪ بالاترین رتبه "بسیار رضایت بخش" ، و 80 ٪ از آنها متقاعد شده اند که انجام یک سفر مسافرتی فرصتی عالی برای نمونه برداری از مقصد و مناطق جغرافیایی قبل از بازدید از آنها است. در یک تعطیلات در آینده مستقر در زمین.

همچنین سطح بالایی از مسافران مکرر کروز وجود دارد که حدود 50 ٪ از مشتریان سالانه یک سفر دریایی را انجام می دهند و حدود 25 ٪ علاقه مند به تکرار تجربه در آینده هستند.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 79 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 22:48