آیا بازارهای سرمایه می توانند سیاره را نجات دهند؟آیا بازارهای سرمایه می توانند سیاره را نجات دهند؟آیا بازارهای سرمایه می توانند سیاره را نجات دهند؟

ساخت وبلاگ

نقش بازارهای سرمایه در انتقال به دنیای کم کربن.

  • › ›
  • آیا بازارهای سرمایه می توانند سیاره را نجات دهند؟

چهار موضوع کلیدی

دهه گذشته در 125000 سال گذشته داغ تر از هر دوره دیگر بود ، که مربوط به افزایش انتشار گازهای گلخانه ای (GHG) - که عمدتا دی اکسید کربن ، متان و اکسید نیتروژن است - که در درجه اول از احتراق زغال سنگ ، نفت و گاز آزاد شده است. اگرچه این سوخت های فسیلی در طی صد سال گذشته پیشرفت چشمگیر اقتصادی در اقتصاد جهانی داشته اند ، اما آنها همچنین غلظت CO را افزایش داده اند2در جو باعث گرم شدن کره زمین می شود. این به نوبه خود ، به خشکسالی ، قحطی ، افزایش سطح دریا ، حوادث شدید آب و هوا ، سیل فلاش ، همه باعث آسیب به املاک و جابجایی شدید در جوامع کمک کرده است - همه با فرکانس افزایش یافته است.

در یک تلاش مشترک KPMG Inteational ، انجمن تحلیلگر سرمایه گذاری جایگزین (CAIA) مجدداً نقش بازارهای سرمایه را در انتقال به دنیای کم کربن بررسی می کند. این گزارش ، "آیا بازارهای سرمایه می توانند سیاره را نجات دهند؟"تجربیات تا به امروز سرمایه گذاری در آب و هوا و تغییراتی را که می توانیم در 3 سال آینده انتظار داشته باشیم ، بررسی می کند ، زیرا به سمت یک الگوی سرمایه گذاری جدید حرکت می کنیم. این تحقیق شامل بینش 90 سرمایه گذار نهادی ، مدیران سرمایه گذاری جایگزین ، فقط مدیران طولانی و مشاوران بازنشستگی در 20 کشور در همه مناطق کلیدی است.

گزارش جدید را از KPMG Inteational ، Create-Research و CAIA انجمن بارگیری کنید.

آیا بازارهای سرمایه می توانند سیاره را نجات دهند؟

نقش بازارهای سرمایه در انتقال به دنیای کم کربن.

آیا بازارهای سرمایه می توانند سیاره را نجات دهند؟

نقش بازارهای سرمایه در انتقال به دنیای کم کربن.

این تحقیق چهار موضوع اصلی را برجسته می کند:

  • پیشرفت فعلی سازمان در رابطه با سرمایه گذاری در آب و هوا چیست؟
  • بر اساس تجربیات سازمان تاکنون ، آیا بازارهای جهانی سرمایه به اندازه کافی خطرات آب و هوا را در قیمت های اوراق بهادار می دانند؟
  • آیا در پاسخ به COVID-19 و COP26 ، بازارهای سرمایه احتمالاً روند قیمت گذاری را تسریع می کنند؟
  • در طی 3 سال آینده ، کدام کلاس دارایی احتمالاً در قیمت گذاری خطرات آب و هوایی بیشتر می شود؟

یافته های دقیق

تغییر آب و هوا تولد یک باور سرمایه گذاری جدید را نشان می دهد

از سال 2019 یک افزایش جهانی بی سابقه در بلایای مرتبط با آب و هوا رخ داده است. مکان های مرطوب در حال مرطوب تر و خشک تر می شوند.

مطالعه موردی

تولد یک اعتقاد سرمایه گذاری جدید

یک توافق نامه سرمایه گذاری مسئول در بین برنامه های بازنشستگی هلندی وجود دارد. کل اوراق بهادار ، جدا از اوراق قرضه حاکم ، در اقدامات آب و هوا هدف قرار می گیرد. گذشته از الزامات نظارتی ، تغییرات آب و هوا باعث تغییر در باورهای سرمایه گذاری خود ما شده است که با یادگیری تطبیقی شکل می گیرد.

اول ، گرم شدن کره زمین در حال وقوع است و به یک نقطه اوج غیرقابل برگشت نزدیک می شود. این خطرات و فرصت ها را نشان می دهد. پیش بینی مقیاس و جدول زمانی آنها دشوار است زیرا وابستگی های متقابل زیادی وجود دارد. همه چیز تکامل خواهد یافت و ما باید به عنوان شرکت ها در معرض دنیای بسیار متفاوت با آنچه که آنها می شناسند در معرض دید قرار بگیرند.

دوم ، به عنوان صاحبان سهام در یک شرکت ، ما مسئولیت اقدامات آن را بر عهده نداریم. اما این امر ما را از مسئولیت اخلاقی ما خلاص نمی کند وقتی که فعالیت های آن باعث آسیب غیرقانونی به جامعه گسترده تر می شود. ما به عنوان "صاحبان جهانی" ما در هزاران شرکت سهام داریم ، بنابراین ما به طور غیرمستقیم مسئولیت آلودگی کربن آنها را بر عهده داریم. واگذاری سهام ما آن را کاهش نمی دهد.

بنابراین ، ما مباشرت را به عنوان ابزاری قدرتمند می بینیم. این به معنای مشارکت فعال در آب و هوا و سایر موضوعات استراتژیک به منظور بهبود کیفیت دارایی های آلفا و بتا ما است. با استفاده از استانداردهای ابتکار گزارش جهانی ، ما به افشای روایت می پردازیم که داستانهای واقعی زندگی از چالش ها ، اقدامات و نتایج موجود در تعداد خشک در پرونده های نظارتی را برجسته می کند. ما به جای دارندگان دارایی های کاغذی به عنوان صاحبان بلند مدت مشاغل عمل می کنیم.

یک برنامه بازنشستگی هلندی

اعتبار عکس: عکاسی Matjaz Krivic

در حال حاضر یک رویکرد بالغ برای سرمایه گذاری در آب و هوا دارید یا در حال اجرای یکی از طریق مدیریت فعال هستند

اعتقاد داشته باشید که مباشرت فعال ، پیشرفته پیشرفت به سمت یک سیاره سبزتر است

بازده بلند مدت تنظیم شده از ریسک را از سرمایه گذاری در آب و هوا هدف قرار دهید

یک خط پایین دوتایی را هدف قرار دهید: از نظر مالی خوب عمل کنید و از نظر محیط زیست خوب انجام دهید

بازارهای سرمایه در ریسک های آب و هوا آهسته بوده است

بازارهای سرمایه نمی توانند به راحتی خطرات و فرصت ها را تشخیص دهند ، تا زمانی که در مورد چگونگی اقدامات دولت انگیزه های سخت و همچنین تحریم ها ایجاد شود.

مطالعه موردی

یک فرد متوسط نمی داند COP26 چیست

ما شروع به نشان دادن علاقه به خطرات اقلیمی و فرصت هایی که آنها ارائه می دهند، شده ایم. ما نمی دانیم که آیا بازارها هنوز در مورد ریسک های آب و هوایی قیمت گذاری می کنند یا خیر. شرکت های نفت و گاز در واقع به درجات مختلف تخفیف می گیرند. اما رکودی در بازار وجود دارد که نشان می دهد سرمایه گذاران مطمئن نیستند. به نظر می رسد بازارها دائماً دیدگاه های خود را اصلاح می کنند.

همچنین، تا کنون، بین افرادی که قبلاً تحت تأثیر تغییرات آب و هوایی قرار گرفته اند - از طریق افزایش سطح دریاها، طوفان ها، آتش سوزی های جنگلی، خشکسالی - و افرادی که تحت تأثیر تغییرات آب و هوایی قرار نگرفته اند، ناسازگاری وجود دارد. تا زمانی که اثرات به طور گسترده‌تری احساس شود، تغییر کند خواهد بود. تغییر در دولت در ایالات متحده کمتر از تأثیر رسانه ها در شکل دادن مثبت به افکار عمومی نسبت به دستور کار بایدن و نقش مهم COP26 است. مردم باید متقاعد شوند که اینها ابتکارات تحول آفرینی هستند که زندگی روزمره آنها را بهبود می بخشد.

تشویق رفتارهای صحیح مستلزم مالیات بر کربن و یارانه برای انرژی های تجدیدپذیر است. اما رویکرد بیش از حد حزبی در ایالات متحده همچنان یک مانع بزرگ است. ما به عنوان وقف، یک افق 25 ساله در مقابل چهار سال دوره ریاست جمهوری داریم. به نوبه خود، تنظیم کننده ها بسته به اینکه چه کسی در مقام است، در بازه زمانی متفاوتی عمل می کنند. شما نیاز به خط مشی ثابتی دارید، زیرا سیگنال های قیمت بسیار مهم هستند. اما تشخیص این موارد در محیط سیاسی تفرقه‌انگیز امروز در ایالات متحده آسان نیست.

یک صندوق وقف دانشگاهی در ایالات متحده

باور کنید که بازارها بر اساس ریسک های آب و هوایی در سهام عمومی قیمت گذاری می کنند و 33 درصد دیگر معتقدند که این کار را فقط به صورت انتخابی انجام می دهند.

باور کنید که بازارها در سرمایه گذاری های جایگزین ریسک های آب و هوایی را قیمت گذاری می کنند و 28 درصد دیگر معتقدند که این کار را فقط به صورت انتخابی انجام می دهند.

باور کنید که بازارها بر اساس ریسک های آب و هوایی در اوراق قرضه قیمت گذاری می کنند و 25 درصد دیگر معتقدند که این کار را فقط به صورت انتخابی انجام می دهند.

این پیشرفت کندتر را به سیگنال‌های ضعیف‌تر سیاستی از سوی دولت‌ها و تنظیم‌کننده‌ها در سراسر جهان نسبت دهید

اقتصاد سبزتر به ما اشاره می کند

بهترین امید ما این است که همه گیری و اقدامات اقلیمی بخشی از یک داستان شوند - یکی از نبوغ انسانی در مواجهه با ناملایمات حاد.

احتمال اینکه دولت جدید ایالات متحده تلاش های هماهنگ بین المللی را هدایت کند، «بالا» یا «متوسط» ارزیابی کنید.

احتمال اینکه COP26 منجر به تلاش های هماهنگ بین المللی شود را به عنوان "بالا" یا "متوسط" ارزیابی کنید

احتمال اینکه کووید-۱۹ منجر به تلاش‌های بین‌المللی هماهنگ شود را «بالا» یا «متوسط» ارزیابی کنید

حرکت سیاستی جدید به سمت استانداردهای انرژی "پاک" را پیش بینی کنید

روند قیمت گذاری برای بادهای عقب قوی تر آماده شده است

مطالعه موردی

روند کشف قیمت سیگنال های تازه دریافت می کند

بازارهای مالی برای قیمت گذاری در مسائل آهسته سوزش که عناوین رسانه ای منظم را به خود اختصاص نمی دهد ، تلاش می کنند. مکانیسم انتقال اساسی از تغییرات آب و هوایی به ایجاد ارزش بدون وضوح بیشتر در حلقه های بازخورد پیچیده که شامل دو درایور ارزش تقویت کننده متقابل است ، نامشخص است. از طرف سیاست های عمومی ، آنها اقدامات بین المللی در مورد قیمت گذاری کربن ، استانداردهای انرژی ، یارانه های انرژی سبز و افشای کربن اجباری را در یک طبقه بندی کاملاً تعریف شده پوشش می دهند.

از طرف نوآوری ، آنها پیشرفت های دستیابی به موفقیت را در زمینه های تازه نوظهور انرژی های تجدید پذیر ، هیدروژن ، باتری های ذخیره انرژی ، جبران کربن و سیستم های ضبط کربن پوشش می دهند. در اقتصاد بازار ، پیش بینی سرعت و زمان پیشرفت های فناوری بسیار سخت است ، این تنوع بازیگران و ابتکارات آنها در حال پیشرفت است.

با این حال ، ما دیگر از غبار نگاه نمی کنیم. آمریكا با پیوستن به توافق نامه پاریس ، تغییر دهنده بازی است. با توجه به افزایش اقتصادی جهانی ایالات متحده ، سرعت پیشرفت ممکن است کند باشد ، زیرا تعداد زیادی از طرفین درگیر هستند و هرکدام منافع خود را برای محافظت از خود دارند. اما جهت سفر برای مبتکران و سرمایه گذاران بسیار واضح تر خواهد بود.

در همین حال ، ما با تمرکز بر شرکت هایی با نمرات خوب و/یا افزایش ESG که از غربالگری محرومیت غافل می شوند و از "گناهکاران" جلوگیری می کند ، بازده های آلفا را ضبط کرده ایم. ما انتظار می رود که سرمایه گذاری مجدد بزرگتر و سریعتر از سرمایه نسبت به پروژه های سبز در بازارهای خصوصی و عمومی به طور یکسان باشد.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 58 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 22:55