PFP NFTS: 20 مورد از بهترین پروژه های هنری Web3 را ملاقات کنید

ساخت وبلاگ

عکس پروفایل (PFP) نشانه های غیر قابل تغییر (NFT) بر دنیای عجیب و غریب مجموعه های دیجیتال حاکم شده است. پروژه های نماد مولد در سال 2021 به طرز حیرت انگیزی محبوب شدند و اهمیت آنها تنها با رشد اکوسیستم NFT افزایش یافته است.

در هسته اصلی آن ، PFP NFT یک نشانه دیجیتالی یا اثر هنری است که به عنوان تصویر پروفایل رسانه های اجتماعی یک شخص نمایش داده می شود. بسیاری از محبوب ترین مجموعه های NFT در جهان ، مانند میمون های حوصله و doodles ، PFP هستند.

PFP ها در تقاطع کلکسیون ها و هنرهای تولیدی زندگی می کنند. آنها به این دلیل که معمولاً در مقادیر زیادی (از 10،000 یا بیشتر) قرار می گیرند ، جمع آوری می کنند و دارای درجات مختلفی از نادر بودن هستند ، تا حدودی شبیه به کارتهای معاملاتی.

با این حال ، به عنوان بخش از بازار هنر NFT ، PFP ها نیز تولیدی هستند. آنها با استفاده از یک روش پلاگین و بازی ساده ایجاد می شوند که در آن کاربران انواع صفات را بارگیری می کنند-مانند نوع بدن ، شکل سر ، رنگ پس زمینه و سایر ویژگی ها-به برنامه ای که به نوبه خود به طور تصادفی مقادیر زیادی از NFT ها را کامپایل می کندبشراین روش به هنرمندان و توسعه دهندگان بی شماری اجازه داده است تا مجموعه های اصلی و مشتق را راه اندازی کنند ، همه در تصویر پروژه اصلی PFP ، Cryptopunks. با ده ها مجموعه موفق PFP که در بازار NFT اشباع شده اند ، لیستی از برخی از بهترین NFT های PFP - که توسط حجم فروش کلی رتبه بندی شده اند - گردآوری کرده ایم تا به شما کمک کند درک کنید که کدام یک از آنها همچنان در آزمون زمان قرار دارند.

رمز

رمز

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 22 ژوئن 2017
 • عرضه: 10،000

چه جالب در مورد این مجموعه است

این که آیا شما یک NFT NOOB یا یک جمع کننده جانباز هستید ، مطمئناً (احتمالاً حتی ناخواسته) تاکنون معامله خوبی در مورد Cryptopunks آموخته اید. پروژه ای که نشانگر ورود PFP NFTS به blockchain است ، Cryptopunks مطمئناً تأثیرگذارترین مجموعه آواتار است که تاکنون ساخته شده است.

پانكس در سال 2017 توسط آزمایشگاه های لارو استودیوی محصول قبل از دستیابی به آزمایشگاههای یوگا در سال 2022 راه اندازی شد ، پانكس برخی از اولین NFT هایی بودند كه تاكنون روی blockchain Ethereum قرار گرفته اند. Cryptopunks با داشتن انسان ، میمون ، زامبی ها و بیگانگان ، ایده ترکیبات صفت تولیدی را پیشگام می کرد که بیشتر پروژه های PFP دیگر هنوز از امروز الهام می گیرند.

کلوپ قایق بادبانی میمون بی حوصله

Bored Ape Yacht Club

کلوپ قایق بادبانی میمون بی حوصله

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 23 آوریل 2021
 • عرضه: 10،000

چه جالب در مورد این مجموعه است

با وجود شروع آهسته ، در بهار سال 2021 راه اندازی شد ، باشگاه قایق بادبانی بی حوصله در ماههای بعد از ارزش منفجر شد. هواداران اولیه که دارای دست الماس هستند (که به طور محکم بر روی آن نگه داشته شده است) حتی یک میمون نیز فرصت های مختلفی برای پرداخت صدها هزار دلار داشته اند.

به نظر می رسد اجماع در فضای NFT این است که هیجان انگیزترین جنبه باشگاه قایق بادبانی میمون بی حوصله جامعه آن است. در سال گذشته ، این مجموعه به مجموعه هایی مانند میمون های جهش یافته ، سگ های کلوپ کلوپ و پروژه به آرامی در حال تحول دیگران گسترش یافته است.

آزوکی

آزوکی

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 12 ژانویه 2022
 • عرضه: 10،000

چه جالب در مورد این مجموعه است

آزوکی یک پروژه آواتار با مضمون انیمه است که پس از پرتاب به سرعت یک مسیر داغ را از طریق نمودارهای NFT سوزاند. بنیانگذاران آزوکی با تکرار سایر پروژه های PFP ، در اوایل این نکته را روشن کردند که هدف آنها ایجاد بزرگترین برند متاور غیر متمرکز ، ساخته و متعلق به جامعه است.

در حالی که ما شاهد بسیاری از پروژه ها بودیم که در مسیری مشابه-یا با مضمون انیمه یا هدف قرار گرفتن یک نام خانوادگی-یا هر دو-یا هر دو-یکی از سریعترین پروژه هایی بود که فضای NFT تاکنون دیده بود. حتی یک رسوایی بنیانگذار نمی تواند آزوکی را کند کند. و در حالی که این پروژه پس از مصیبت خود کمی تلاش کرد تا پس از مصیبت خود بهبود یابد ، احساسات جامعه فقط بهبود یافته است.

کلون x

RTFKT Clone X NFTs

RTFKT X TAKASHI MURAKAMI کلون X

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 29 نوامبر 2021
 • عرضه: 20،000

چه جالب در مورد این مجموعه است

Clonex یک سرمایه گذاری مشترک بین خانه مد متاور RTFKT و هنرمند مشهور چندرسانه ای تاکاشی موراکامی است. مجموعه Clonex با داشتن طیف گسترده ای از NFT های سه بعدی ، جامعه NFT جمعی NFT را با اعلامیه هایی در مورد ادغام های بیشمار نایک نگه داشته است.

از آنجا که مجموعه اولیه Clonex PFP در کمتر از یک روز فروخته می شود ، این پروژه تکامل یافته است تا بسیاری از ابتکارات ثانویه از جمله غلافهای فضایی ، Mnlths و موارد دیگر را در بر بگیرد. با گسترش جدید و هیجان انگیز مجازی و واقعی در دنیای واقعی که به صورت تقریباً ماهانه اتفاق می افتد ، مجموعه اولیه Clonex همچنان با جمع کننده NFT جدید و فصلی محبوبیت خود را به دست می آورد.

قورباغه ماهواره

قورباغه ماهواره

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 16 آوریل 2022
 • عرضه: 10،000

چه جالب در مورد این مجموعه است

Moonbirds ، که به طور گسترده یکی از بهترین مجموعه های PFP که تاکنون ساخته شده است ، توسط کارآفرین برجسته اینترنت آمریکایی کوین رز به عنوان بخشی از مجموعه اثبات خود ایجاد شده است-یک مجموعه خصوصی فقط از مجموعه های NFT و هنرمندان.

چند روز پس از راه اندازی ، Moonbirds قبلاً نزدیک به 100000 ETH (تقریباً 300 میلیون دلار در آن زمان) در حجم فروش ثانویه به دست آورده بود ، و بلافاصله آن را به یکی از بالاترین مجموعه های NFT در تمام دوران تبدیل کرد. گذشته از وعده های معمولی PFP NFT ، مجموعه Moonbirds طیف گسترده ای از مشوق های خود را از جمله مجوز Creative Commons (CC0) به مجموعه داران ارائه می دهد ، به این معنی که صاحبان سلطنت رایگان برای انجام هر کاری که می خواهند با NFT های خود انجام دهند.

ابله

Some of the Doodles NFTs

ابله

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 17 اکتبر 2021
 • عرضه: 10،000

چه جالب در مورد این مجموعه است

Doodles پروژه ای است که توسط تیمی با سابقه اثبات شده به عنوان سازندگان در فضای NFT ایجاد شده است. این مجموعه که در سبک منحصر به فرد خط کشیده شده با نان تست طراحی شده است ، به بخشی آرزو از اکوسیستم NFT تبدیل شده است.

دودلز فقط چند ماه پس از راه اندازی ، به سرعت در داخل و خارج از جامعه NFT نفوذ کرد. اگرچه به دلیل بنیانگذاران Doodles قبل از راه اندازی ، دیاتلز این اختلاف را خصوصی می کند ، اما لیست لباسشویی از افراد مشهور برجسته از آن زمان به بعد خریداری کرده و حتی به تیم پروژه پیوسته است.

گربه های خنک

گربه های خنک

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 1 ژوئیه 2021
 • عرضه: 9،999

چه جالب در مورد این مجموعه است

وقتی صحبت از پروژه های محور جامعه می شود ، Cool Cats یک مورد سخت برای ضرب و شتم است. این مجموعه که شامل هزاران نفر از NFT های "سبک و سبک" است ، به عنوان یک رقیب فوری با Gutter Cat Gang (که در اینجا ذکر نشده است اما هنوز یک مجموعه واقعاً تأثیرگذار نیست) برای عنوان داغترین پروژه PFP با مضمون گربه راه اندازی شد.

از زمان انتشار ، Cool Cats به عنوان یک پروژه سرگرم کننده و فراگیر ، در فضای NFT تمجید کرده است. با دستیابی به کف مجموعه به 10 ETH در یک نقطه - که با همکاری با GHXSTS و مجله TIME ، به علاوه یک چالش شیرهای شیر تقریباً ویروسی - که گربه ها فراز و نشیب های خود را داشته اند. با این حال ، آنها هنوز هم یک طرفدار مورد علاقه به حساب می آیند.

جهان زنان

Three rows of colorful World of Women NFTs, various women in different hairstyles and clothing and other featues, interspersed with the World of Women Logo.

جهان زنان

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 27 ژوئیه 2021
 • عرضه: 10،000

چه جالب در مورد این مجموعه است

World of Women (WOW) به عنوان ورود تازه آور به بازار PFP 2021 آمد. با وجود یک عرضه قابل مقایسه با سایر پروژه های تأثیرگذار ، در حالی که این مجموعه ممکن است تولید کننده باشد ، این تنها پروژه هایی است که چرخش انسانی را به شوق آواتار می دهد.

هر nft wow از مجموعه ای از صفات ساخته شده به سبک منحصر به فرد و رنگارنگ یام کارکای ساخته شده است. با بخشی از درآمد حاصل از فروش اولیه اهدا شده به خیریه و دیگری که دوباره در هنر رمزنگاری سرمایه گذاری شده است ، WoW به راحتی به یک جامعه NFT تبدیل شد. حتی یک هوادار ریس ویترسپون ، تنها چند ماه قبل از این پروژه با شماره 8072 در توییتر نشان داد که این پروژه با مدونا و مدیر BAYC Guy Oseary امضا شد.

رمز

CrypToadz NFTs by Gremplin

رمز

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2021
 • عرضه: 6،969

چه جالب در مورد این مجموعه است

Cryptoadz با الهام از رمزنگاری های نمادین Larva Labs ، توسط هنرمند برجسته ناشناس Gremplin در مدتی که PFP و پروژه های مشتق پانک بازار را اشباع کردند ، تصور شد. این پروژه ثابت کرد که حتی هنرمندان مستقل می توانند با کمک کمی از جامعه در یک تلاش PFP در مقیاس بزرگ موفق شوند.

مجموعه بلندپروازانه جاه طلبانه Gremplin که ابتدا به عنوان یک Meme ایجاد شد ، پس از انتشار ، حجم فروش سریع و چشمگیر را به خود اختصاص داد. فراتر از تبدیل شدن به یکی از تأثیرگذارترین پروژه های PFP در تمام دوران ، همچنین به عنوان یکی از اولین پروژه های در مقیاس بزرگ که تحت مجوز CC0 منتشر شد ، ستایش کرد.

پنگوئن

پنگوئن های پوکی nfts

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 22 ژوئیه 2021
 • عرضه: 8،888 قیمت OOR

چه جالب در مورد این مجموعه است

Pudgy Penguins مجموعه ای از NFT های با مضمون پنگوئن است که به یک چراغ مثبت در فضای NFT تبدیل می شود. از زمان راه اندازی آن ، این مجموعه شاهد فراز و نشیب های قابل توجهی بوده است ، اما هنوز یک اکوسیستم قوی از علاقه مندان به NFT را راه اندازی کرده است.

در حالی که پنگوئن های Pudgy در نیمه دوم سال 2022 خوب عمل کرده اند ، گذشته آن توسط جنجال بنیانگذار مشخص شده است که منجر به کنترل مدیریت جدید شد. Pudgy Penguins و مجموعه همراه آن ، Lil Pudgys ، با برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یک برند سرگرمی تمام عیار ، شروع به رشد فراتر از این بلوک می کنند.

گوبلینت

Goblintown-Collage

گوبلینت

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 20 مه 2022
 • عرضه: 9،999

چه جالب در مورد این مجموعه است

Goblintown یک پروژه PFP منحصر به فرد و طنز است که مظهر آنچه که هر مجموعه NFT می تواند در طی یک افت بزرگ بازار تجربه کند: عصبانیت ، هرج و مرج ، سردرگمی و پاندمیونیوم. از این نظر ، این نام یک عبارت محاوره برای بازارهای خرس است و این پروژه به راحتی می تواند به عنوان یک تفسیر دقیق در مورد وضعیت NFTS و جمع کننده های NFT تلقی شود.

از همان ابتدا ، بنیانگذاران در مورد ماهیت این پروژه مقدم بودند و در وب سایت رسمی نوشتند: "هیچ نقشه راه نیست. بدون اختلافبدون ابزارCC0. "در حالی که اخیراً چندین جمع کننده برجسته NFT خاطرنشان کرده اند که یک پروژه NFT باید ابزار معناداری داشته باشد تا جدی گرفته شود ، به نظر می رسد سازندگان Goblintown نگران این موضوع نیستند.

خرس های باشه

خرس های باشه

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 26 آوریل 2022
 • عرضه: 10،000

چه جالب در مورد این مجموعه است

Oke Bears یکی از تأثیرگذارترین و موفق ترین مجموعه های PFP است که در Blockchain Solana راه اندازی شده است. با ماندن مداوم در 50 مجموعه برتر NFT با ارزش NFT در OpenSea ، به استحکام بازار SOL PFP به روشی بزرگ کمک کرد.

از آنجا که بسیاری از کلکسیونرها در جستجوی معاملات مقرون به صرفه تر NFT ، به دور شدن از blockchain Ethereum ادامه داده اند ، خرس های خوب مجموعه ای - مشابه BAYC - را برای علاقه مندان به PFP ارائه داده اند. این پروژه نشان داده است که تلاش های Solana PFP این پتانسیل را دارد که به همان اندازه که بر روی اتریوم ذوب می شود ، باشد - چیزی که به طور غیرقانونی در اکوسیستم NFT موردی نبوده است.

دوستان نامرئی

Invisible Friends NFTs lined up to form a gradient.

دوستان نامرئی

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 23 فوریه 2022
 • عرضه: 5000

چه جالب در مورد این مجموعه است

Invisible Friends یک مجموعه PFP متحرک است که توسط هنرمند چند رشته ای مارکوس مگنوسون با همکاری مجموعه شخصیت های تصادفی به طور فزاینده محبوب ساخته شده است. این NFT ها به دور از نامرئی نیستند ، و همچنان یک داستان موفقیت آمیز از مجموعه مجموعه PFP است که در آن اعتیاد به مواد مخدره است.

شخصیت های نامرئی در این مجموعه با لباس آنها مشخص می شوند-از کفش ورزشی رده بالا یا کلاه های فانتزی گرفته تا اصلی و معمولی و روزمره. این تیم با مارک پوشاک Kith همکاری می کند تا بیشتر لباس شخصیت ها و صفات مربوطه را سفارشی کند.

MFERS

mfers NFTs

MFERS

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 30 نوامبر 2021
 • عرضه: 10،000

چه جالب در مورد این مجموعه است

MFERS پروژه ای است که توسط یک بار تأثیرگذار برجسته NFT Sartoshi ایجاد شده است و NFT ها را بر اساس الگوهای دستی دستی سارتوشی ارائه می دهد. MFERS از این نظر منحصر به فرد است که سارتوشی در ابتدا به کلکسیونرها قول داده بود که هیچ نقشه راه یا مشوق های پنهان را قبل از عقب نشینی و ترک آن در کنترل جامعه بگذارد.

قبل از MFERS ، سارتوشی با به اشتراک گذاشتن بینش های بازار ، الگوهای رفتاری و حداکثر گرایی عمومی NFT در توییتر ، موارد زیادی را به دست آورده بود. با Mfers ، این هنرمند نام مستعار محبوب "آیا شما برنده هستید ، پسر؟"Meme به روشی رمزنگاری محور به عنوان تفسیر در مورد فراز و نشیب های بازار NFT.

دنیای سرخ

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 7 اوت 2021
 • عرضه: 10،000

چه جالب در مورد این مجموعه است

Flof World مجموعه ای از آواتارهای خرگوش سه بعدی است که از بیش از 270 صفت تولید می شود. گفته می شود که هر NFT در این مجموعه یک آواتار آماده متاور است که به عنوان بلیط برای دنیای محتوای اختصاصی ، اتصال دیجیتال ، تجربیات IRL و موارد دیگر عمل می کند.

در ابتدا به عنوان یک پروژه مستقل راه اندازی شد ، Fluf World از آن زمان به یک اکوسیستم پیچیده متاور تبدیل شده است که شامل مجموعه های ثانویه متعدد (برخی از آنها حتی PFP های مستقل مانند Bear Party هستند) علاوه بر وقایع مجازی و حضوری. در حالی که تلاش متاور چند وجهی هنوز در دست ساخت است ، شعبه IRL Flof World ، Flof Haus ، همچنان به برگزاری رویدادهای اختصاصی حضوری در مکانهای مخفی در سراسر جهان ادامه می دهد.

دنیای موجودات

Creature World NFTs

دنیای موجودات

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 28 اوت 2021
 • عرضه: 10،000

چه جالب در مورد این مجموعه است

Creature World پروژه ای است که بر اساس شخصیت موجودات ساخته شده توسط دنی کول ، هنرمند چند رشته ای و مستقر در NYC ساخته شده است. این پروژه مبتنی بر Lore است که شامل سفر موجودات برای یافتن خود است و یکی از PFP های بی نظیر از نظر بصری است.

از یک بازی آنلاین نوآورانه گرفته تا زمین های بازی IRL که در کنفرانس هایی مانند NFT. NYC نمایش داده می شود ، Creature World به نظر می رسد تصور جامعه NFT را ضبط کرده است. با ارائه یک جامعه دوستانه و دوستانه که حتی افسانه بسکتبال Shaquille O'Neal را تحت تأثیر قرار داده است ، به اندازه کافی برای پیوستن به عنوان یک جمع کننده ، Brainchild دنی کول هنوز شهادت دیگری برای هنرمندان مستقل است که از طریق PFPS از طریق PFPS استفاده می کنند.

دیافاز

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 13 اوت 2021
 • عرضه: 10،000

چه جالب در مورد این مجموعه است

Deadfellaz یک پروژه PFP با مضمون زامبی است که به یکی از قوی ترین و محبوب ترین جامعه NFT تبدیل شده است. این پروژه با داشتن انبوهی از زامبی های کارتونی ایجاد شده توسط هنرمند Crypto Psych و همسرش بتی ، دارای طیف وسیعی از مشوق های هیجان انگیز است.

Deadfellaz به عنوان یکی از تنها پروژه های شبح وار برای ایستادن در آزمون زمان ، در طول پاییز در اطراف هالووین شکوفا می شود اما در تمام طول سال به سختی بخار را از دست می دهد. Fellaz با همکاری با استیو آوکی ، گربه های خنک و موارد دیگر ، همچنان به پیشرفت خود ادامه داده و زندگی سازندگان خود را به طور مؤثر تغییر می دهد.

روانگردان ناشناس

روانگردان ناشناس

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 23 دسامبر 2021
 • عرضه: 9،595

چه جالب در مورد این مجموعه است

روانگردان ناشناس یک رویکرد هیجان انگیز و خلاقانه برای ایجاد جامعه در نظر گرفته است. اگرچه مجموعه ناشناس پیدایش پیدایش Trippy PFP تقریباً 10،000 NFT را شامل می شود ، این پروژه از مجموعه های مختلف منحصر به فرد تشکیل شده است.

هر مجموعه در اکوسیستم ناشناس روانگردان مزایای منحصر به فردی را برای صاحبان به دست می آورد. با استفاده از مجموعه پیدایش ، دارندگان می توانند به Mrch Limited Edition ، پوشیدنی های متاور ، رویدادهای IRL و موارد دیگر دسترسی پیدا کنند ، از جمله قابلیت همکاری بین کل اکوسیستم NFT ناشناس NFT.

اردک های سوپ

Sup Ducks NFTs

اردک های سوپ

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 15 ژوئیه 2021
 • عرضه: 10،001

چه جالب در مورد این مجموعه است

هنگامی که اردک های SUP سقوط کردند ، انگار کل جامعه NFT متوقف شد و توجه کرد. مجموعه ای از PFP های Trippy با موضوع اردک ، توسعه دهندگان این NFT ها در هنر و ساختمان جامعه بالاتر و فراتر رفتند.

اردک های SUP با هنر جالب و بافتی و یک "SUP" ساده روی صحنه می روند. به نظر می رسد با یک اختلاف نظر قوی و وقایع بیشمار گذشته و آینده ، بسیاری از اردک ها را برای Art PFP جمع آوری کرده و برای جامعه ماندند.

فرقه جادوگران رونق فراموش شده

Forgotten Runes Wizard Club NFTs

فرقه جادوگران رونق فراموش شده

بررسی اجمالی پروژه

 • تاریخ انتشار: 30 ژوئن 2021
 • عرضه: 10،000

چه جالب در مورد این مجموعه است

فرقه های Wizards Runes فراموش شده توسط بسیاری به عنوان پروژه های PFP با مضمون فانتزی در اکوسیستم NFT در نظر گرفته می شود. با مجموعه ای از جادوگران پیکسل و مجلل NFT های پر از غنی و یک جهان گسترده ، رون های فراموش شده آزمایش زمان را پشت سر گذاشته و با وجود فراز و نشیب های متعدد ، ارتباط را حفظ کرده است.

در ابتدا ، رون های فراموش شده از طریق مفهوم خلاقانه الهام گرفته از RPG و فرآیند منحصر به فرد و حصیری انیمیشن ، بدنام را به دست آوردند. با تحول در این مجموعه ، تیم این پروژه ابتکاراتی مانند قلمرو مفهومی (یک متاور) ، کتاب لور ، مکانیسم سوختگی ، مجموعه های همراه و موارد دیگر را ارائه داده است - همه اوج در رونق های فراموش شده با رویکرد غیر متمرکز به صنعت سرگرمی میراث می رسدحقوق IP و جهانی سازی.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 34 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 22:59