سرمایه گذاری در بورس سهام!

ساخت وبلاگ

ممکن است فروش سهام با بالاترین قیمت امکان پذیر نباشد ، بنابراین سود کتاب را با قیمت مناسب بالا می برد. شما می توانید تا حدی بفروشید و بعداً با قیمت مطلوب دوباره وارد شوید.

Outlook MagzineLatest Issue

قوه قضاییه در مقابل اجرایی در ما: چرا دولت جو بایدن اوقات سختی را در پیش دارد

دولت دونالد ترامپ دادگاه ها را با قضات محافظه کار پر کرد و منجر به بسیاری از قوانین مترقی در ایالات متحده شد

تاریخچه دخالت دولت در انتصاب قضات در دادگاه های عالی

نهرو درگیری های قریب الوقوع با قوه قضاییه در مورد اصلاحات سوسیالیستی را پیش بینی کرد ، اما اصلاحات قانون اساسی را در مورد تأثیرگذاری بر انتصابات قضایی ترجیح می داد. اما ایندیرا برنامه های دیگری داشت

چرا حمله اخیر به قوه قضاییه کاملاً غیرمجاز است

قانون اساسی ما دارای سیستم چک و تعادل در بین این سه بال است: قوه مقننه ، اجرایی و قوه قضاییه. هر بال در حوزه خاص خود عالی است.

انتصاب قضات: چرا سیستم دانشکده تنها امیدی است که ما علیه حکومت اقتدارگرا داریم

با انتقادات زیادی که علیه دادگاهها در رابطه با قرارهای قضایی انجام می شود ، ممکن است دلایلی برای حفظ سیستم کالج در امروز وجود داشته باشد

قوه قضاییه در مقابل اجرایی: وزیر حقوق باید به مقام عالی که در اختیار دارد احترام بگذارد

مشاجره بین اجرایی و قوه قضاییه چیز جدیدی نیست ، اما اکنون نوبت زشت گرفته است

B. C. Marwaha

به روز شده: 05 ژانویه 2022 11:28 صبح

بازار سهام زمینه ای برای همه باز است ، اما ممکن است همه به صورت پایدار سود خود را حفظ نکنند. برای بازیکنان انضباطی ، هیجان ، دسته گل و شکوه را ارائه می دهد ، اما برای بی تاب و حریص ، که برای یک ضربه سریع قدم می گذارند ، ممکن است بازار سهام یک تخت خارها باشد. با این وجود ، سرمایه گذاری سهام یک روش اثبات شده برای ایجاد ثروت برای سرمایه گذاران آگاه و با نظم و انضباط است. معامله گران و دلالان ممکن است همیشه برنده نشوند ، اما سرمایه گذاران بلند مدت ، بزرگ یا کوچک ، به سختی از دست می دهند! برای موفقیت در بورس سهام ، ممکن است DOS و DON های زیر یک مسیر شکن باشند.

انجام دادن:

برای شروع ، برخی از اطلاعات و دانش اساسی را در مورد سهام و بازار سهام جمع آوری کنید.

مشاهده کنید ، صبر کنید و تماشا کنید. با انتخاب 4-5 سهام با یک نمونه کارها ساختگی شروع کنید. این به شما بینشی در مورد رفتار بازار می بخشد و به توسعه اعتماد به نفس و اعتقاد کمک می کند.

با سرمایه گذاری در وجوه متقابل به روشی آهسته و پایدار شروع کنید.

در ابتدا ، با برنامه های سرمایه گذاری سیستماتیک (SIPS) به شیوه ای مبهم و کوچکتر سرمایه گذاری کنید.

هدف واقعی و آزمایشی خود را برای خرید و فروش قیمت سهام یا صندوق متقابل از بازار ثانویه تعیین کنید.

از بین بردن سهام برای سهام خودداری کنید.

این قانون انگشت شست را دنبال کنید: وقتی افراد برای فروش هستند ، بخرید و هنگام خرید افراد برای خرید ، بفروشید. بهترین اثبات این فرضیه این است که افرادی که در دوره اولیه کاوید در سهام سرمایه گذاری کرده اند ، وقتی ارزش گذاری ها به شدت فرو می روند ، بیشترین پاداش را در سال 2021 دریافت کرده اند.

سود کتاب گاهی اوقات در یک زمان مناسب. سود در بانک بهتر از سود در کتاب است. دیدن بازده در نمونه کارها یک شخص هیجان انگیز است ، اما اینها مفهومی هستند. رزرو سود همچنین هزینه برگزاری شما را به حداقل می رساند.

سود را تا حد امکان شخم بزنید. این به ساخت مداوم نمونه کارها به شما کمک می کند.

یک دیدگاه بلند مدت را به مدت دو سال یا بیشتر حفظ کنید.

در حین خرید سهام ، علاوه بر در نظر گرفتن پارامترهای شناخته شده مانند اعتبار مروج ، مدل کسب و کار و غیره ، سود سهام ، حجم معاملات روزانه و تحویل روزانه را در نظر بگیرید.

سهام مورد علاقه معامله گران را در معرض دید نزدیک برای انتخاب سهام قرار دهید. اغلب ، این مفید است.

نکن:

سهام با هدایت شایعه ، نکته متخصص ، توصیه یا برخی از اخبار موجود در هوا را خریداری نکنید. این ممکن است به منشأ آنها علاقه مند شود. اما در مورد اخبار ، اطلاعات و تجزیه و تحلیل واقعی مراقب باشید. پس از متقاعد کردن ، تصمیم بگیرید.

یک مبتدی باید از برخورد با مشتقات ، یعنی آینده و گزینه ها خودداری کند. در مواجهه با آن ، اینها پرسود و پاداش دهنده به نظر می رسند ، اما خطر بسیار بیشتر و ویرانگر است. این بخش های بازار به مجموعه مهارت های متفاوتی نیاز دارند.

به کلماتی مانند "ضمانت" یا "بازده مطمئن" توسط هر کسی اعتقاد ندارید. در بورس سهام ، عدم اطمینان ، غیرقابل پیش بینی و نوسانات یک استثنا نیست بلکه این قانون است.

در حین رزرو سود در سهام که محکوم به آن هستید ، کل مقدار زیادی را به فروش نرسانید. تا حدی بفروشید.

با هلدینگ خود ازدواج نکنید! منابع خود را هرچه بیشتر نیاز داشته باشید ، اما حداقل نیم سال ، با توجه به محیط بازار و روندهای نوظهور ، مرور کنید.

حریص نباشفروش همیشه در بالاترین سطح قیمت امکان پذیر نخواهد بود. طبق قضاوت شما ، سود را با قیمت مناسب و منطقی کتاب می کنید. برای سهام که چند روز در حال لمس مدار فوقانی است ، معمول است تا ناگهان به عقب برگردد. در چنین شرایطی ، به دنبال رزرو سود جزئی بروید و دوباره در یک نقطه مطلوب وارد شوید.

با پول وام گرفته شده سرمایه گذاری نکنید. این ممکن است مضاعف مضر باشد.

در یک محیط منفی وحشت نکنید. بدون تردید ، بازارهای سهام با احساسات هدایت می شوند و هرگونه خبرهای منفی ممکن است بازار را بد افسردگی کند. در چنین شرایطی ، مراقب باشید و با احتیاط تصمیم گیری کنید زیرا این ممکن است زمان انتخاب ارزش سهام باشد.

اگر قیمت سهام خود را که فروخته اید ، به طور پیوسته افزایش می یابد ، قلب خود را از دست ندهید. در عوض ، مراقب یک نقطه ورود مجدد با قیمت مطلوب باشید.

نویسنده کارمند سابق دولت هند است و در بخش کشاورزی کار کرده است

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 30 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:10