شروع شدن

ساخت وبلاگ

شروع به سادگی و بهبود بهتر از شروع اصلاً نیست.

بنابراین در مورد بیت کوین شنیده اید ، و می خواهید درگیر شوید. بهترین راه برای شروع چیست؟

هسته بیت کوین

بهترین راه برای شروع واقعی با بیت کوین بارگیری Bitcoin Core است.

Bitcoin Core برنامه اصلی است که توسط Satoshi Nakamoto در سال 2009 ساخته شده است.

هنگامی که برنامه را اجرا می کنید ، به افراد دیگری که همان برنامه را اجرا می کنند متصل می شود و شبکه ای از رایانه ها ایجاد می کند که با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.

رایانه های موجود در شبکه گره نامیده می شوند.

اولین باری که Bitcoin Core را اجرا می کنید ، بارگیری یک فایل از گره های دیگر در شبکه را شروع می کنید. این پرونده blockchain نامیده می شود و یک پرونده بزرگ معاملات است.

این پرونده از بلوک های جداگانه تشکیل شده است و هر بلوک شامل معاملات است.

پس از بارگیری و تأیید blockchain کامل (در حال حاضر 435. 02 گیگابایت) ، می توانید معاملات خود را شروع کنید ، که شبکه را تبلیغ می کند و در رایانه همه به blockchain نوشته می شود.

blockchain ذخیره دائمی برای معاملات است.

و این اصول بیت کوین است.

کیف پول بیت کوین

نیاز به اجرای هسته بیت کوین این است که شما باید blockchain کامل را بارگیری و ذخیره کنید. این یک چیز خوب است ، زیرا یک نسخه اضافی از blockchain ایجاد می کند ، و شما به انتقال معاملات به سایر رایانه ها نیز کمک می کنید.

با این حال ، همه افراد فضای هارد برای ذخیره نسخه خود از blockchain ندارند.

بنابراین به جای اجرای هسته بیت کوین ، می توانید به جای آن از چیزی به نام "کیف پول" بیت کوین استفاده کنید. کیف پول به شما امکان ارسال و دریافت بیت کوین را می دهد ، اما بدون نیاز به کپی خود از blockchain.

کیف پول با گره ها در تعامل است.

اگر ترجیح می دهید یک گره کامل را اجرا نکنید ، یک کیف پول بیت کوین ساده ترین راه برای شروع با بیت کوین است.

نکته منفی استفاده از کیف پول به جای هسته بیت کوین چیست؟

 • BITCOIN CORE - شما یک نسخه از هر معامله ای که تاکنون انجام شده است ، دارید. بنابراین می توانید هر معامله ای را که دریافت می کنید تأیید کنید و آنها را در رایانه شخصی خود مشاهده کنید ، بدون نیاز به اعتماد به دیگران.
 • کیف پول - برای دریافت اطلاعات معامله ، کیف پول باید به یک گره وصل شود. بنابراین شما به کیف پول اعتماد دارید تا به یک گره صادقانه متصل شوید تا جزئیات معاملات صحیح را بدست آورید.

استفاده از کیف پول راحت ترین روش برای استفاده از بیت کوین است (این روشی است که من از آن استفاده می کنم) ، اما اجرای یک گره کامل راهی برای استفاده از بیت کوین بدون نیاز به اعتماد به کسی است (که من هم دوست دارم انجام دهم).

انتخاب باشماست.

از کدام کیف پول بیت کوین استفاده کنم؟

بیت کوین یک برنامه منبع باز است، بنابراین هر کسی می تواند کیف پول خود را ایجاد کند. در اینجا مواردی وجود دارد که من برای شروع با آنها توصیه می کنم:

اما همانطور که گفتم، هر کسی می تواند یک کیف پول بیت کوین ایجاد کند، بنابراین مطمئن شوید که کیف پولی که استفاده می کنید قابل اعتماد باشد (و نه فقط بهترین ظاهر).

نکته: اگر افرادی را که کیف پول را ساخته اند نمی شناسید یا به آنها اعتماد ندارید، نمی توانید اعتماد کنید که بیت کوین های شما ایمن نگه داشته می شوند.

کیف پول چه کاری انجام می دهد؟

هنگامی که برای اولین بار استفاده از کیف پول بیت کوین را شروع می کنید، به شما کمک می کند. این دانه فهرستی است که به‌طور تصادفی از 12 تا 24 کلمه ایجاد شده است که هیچ‌کس دیگری در جهان هرگز آن را ندیده است.

راستش را بخواهید، هیچ کس تا به حال دانه شما را ندیده است.

Seed شما منحصر به فرد است و برای ایجاد هر آدرس در کیف پول شما استفاده می شود.

 • آدرس چیزی است که به مردم می دهید تا بتوانید بیت کوین دریافت کنید.
 • هر آدرس کلید خصوصی خود را دارد که وقتی بیت کوین های خود را برای شخص دیگری ارسال می کنید استفاده می شود.

بنابراین به طور خلاصه، یک کیف پول بیت کوین کلیدها و آدرس های شما را مدیریت می کند تا بتوانید بیت کوین ارسال و دریافت کنید.

نکته: اگر کیف پول خود را گم کردید، می توانید تمام کلیدهای خود (و تمام بیت کوین های خود) را فقط با seed خود بازیابی کنید.

هشدار: بذر خود را ایمن نگه دارید و آن را به کسی نشان ندهید. اگر کسی seed شما را دریافت کند، می تواند به بیت کوین شما دسترسی داشته باشد.

بیت کوین چگونه کار می کند؟

بیت کوین شبکه ای از کامپیوترها است و همه آنها با هم کار می کنند تا فایلی به نام بلاک چین را به اشتراک بگذارند.

شما می توانید بلاک چین را به عنوان یک اتاق غول پیکر از صندوق های امانات در نظر بگیرید که در آن هر یک از این جعبه ها حاوی مقداری بیت کوین و قفلی روی آن است.

جعبه ها خروجی نامیده می شوند. آنها می توانند حاوی هر مقدار بیت کوین باشند و می توانند قفل های مختلفی روی آنها قرار دهند.

هنگامی که یک تراکنش انجام می دهید، کیف پول شما یک جعبه بیت کوین از زنجیره بلاک متعلق به شما انتخاب می کند و یک جعبه بیت کوین جدید برای شخصی که می خواهید برایش بیت کوین ارسال کنید ایجاد می کند.

کیف پول شما آدرس شخص مقابل را در داخل قفل جعبه جدید قرار می دهد و از کلید خصوصی لازم برای باز کردن قفل جعبه بیت کوین که در حال حاضر در آدرس شما قفل شده است استفاده می کند.

کلیدهای خصوصی و آدرس ها از باز کردن و باز کردن قفل مراقبت می کنند.

به عبارت دیگر، شما قفل صندوق امانات خود را باز می کنید و یک صندوق امانات جدید برای شخص دیگری ایجاد می کنید.

به هر حال، این تراکنش (که فقط یک دسته داده است) به یکی از رایانه های موجود در شبکه ارسال می شود، جایی که از رایانه ای به رایانه دیگر منتقل می شود تا زمانی که همه افراد در شبکه یک کپی از تراکنش شما داشته باشند.

گره پیام ها را در سراسر شبکه منتشر می کند.

در نهایت این تراکنش راه خود را به بلاک چین‌های همه باز می‌کند.

این اتفاق می افتد زیرا یکی از گره های موجود در شبکه آخرین معاملات خود را که در یک بلوک دریافت کرده اند جمع می کند و سپس این بلوک را به blockchain می اندازد (که انرژی می گیرد). آنها سپس این بلوک معدن را با سایر گره های موجود در شبکه به اشتراک می گذارند و آن را نیز به blockchain خود اضافه می کنند.

یک بلوک جدید از معاملات تقریباً هر 10 دقیقه به blockchain استخراج می شود.

بنابراین در فواصل منظم ، هر گره در شبکه با آخرین معاملات ارسال شده به شبکه ، blockchain خود را به روز می کند. این روند بارها و بارها تکرار می شود ، بنابراین blockchain با معاملات جدید دائما در حال رشد است.

به هر حال ، هنگامی که یک معامله آن را به blockchain وارد کرد ، نمی توان آن را حذف کرد ، به این معنی که معامله کامل است و بیت کوین ها دست تغییر کرده اند.

و اینگونه است که بیت کوین کار می کند.

نتیجه.

اگر در مورد بیت کوین به عنوان یک برنامه کنجکاو هستید و می خواهید از شبکه پشتیبانی کنید ، سپس Bitcoin Core را بارگیری و اجرا کنید.

از طرف دیگر ، اگر نگران تلاش برای اجرای یک گره کامل نیستید و فقط می خواهید بیت کوین را ارسال و دریافت کنید ، پس فقط خودتان یک کیف پول بگیرید.

من شخصاً گره ای را در رایانه خانگی خود اجرا می کنم (زیرا دوست دارم در مورد بیت کوین بیاموزم و می خواهم از شبکه پشتیبانی کنم) ، اما برای ارسال و دریافت بیت کوین از یک کیف پول استفاده می کنم. من توصیه می کنم برای شروع یک کیف پول بارگیری کنید ، اگر تصمیم دارید که می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به اجرای یک گره بروید.

توجه: این وب سایت به تعامل با یک گره اصلی بیت کوین و درک نحوه عملکرد آن اختصاص یافته است ، اما برای سادگی بقیه این راهنمای "شروع" فقط روی استفاده از کیف پول تمرکز خواهد کرد.

در هر صورت ، بهترین راه برای شروع با بیت کوین استفاده از آن در واقع و انجام این کار است که شما نیاز دارید تا اولین بیت کوین خود را بدست آورید ...

(بقیه را همانطور که می خواهید رقم می زنید.)

لینک

 • - یکی دیگر از مقدمه های جامد برای استفاده از بیت کوین. همچنین منبع نقل قول در بالای این صفحه.

معامله را می توان از blockchain برداشت ، اما کار ساده ای نیست. 51 ٪ حمله را ببینید.

توسط گرگ واکر ، 06 ژانویه 2020

 • 21 ژوئیه 2020: پرونده های هدایت شده و تغییر نام از /راهنما /به /فنی /
 • 28 مارس 2020: HTML به روز شده برای هدرهای H1 و زیرنویس ها - اکنون از YAML پویا است
 • 28 مارس 2020: HTML به روز شده برای هدرهای H1 و زیرنویس ها
 • 27 فوریه 2020: /مبتدیان /ارسال - اولین پیش نویس
 • 14 فوریه 2020: /مبتدیان /خرید - پیش نویس اول
 • 09 فوریه 2020: /مبتدیان /شروع کار - لینک ثابت
 • 09 فوریه 2020: /مبتدیان /شروع کار - برخی از نمودارها
 • 07 فوریه 2020: /مبتدیان /شروع کار - اولین پیش نویس

من در مورد به روزرسانی های وب سایت جالب به شما اطلاع خواهم داد ، یا اگر اتفاق جدی در بیت کوین رخ می دهد.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 69 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:10