چالش های تجارت بانکی سرمایه گذاری

ساخت وبلاگ

بانکداری سرمایه گذاری به طور سنتی یک تجارت پرسود بوده است. بانکداران سرمایه گذاری همواره در اخبار مبلغ بیش از حد پولی که در حالی که بقیه جهان در حال تلاش بودند ، در اخبار بوده اند. با این حال ، تبلیغات منفی بی امان که صنعت در گذشته دریافت کرده است ، نحوه عملکرد آن را تغییر داده است. همچنین ، شرایط خارجی مانند همه گیر باعث تأثیرات منفی بر صنعت بانکداری سرمایه گذاری شده است.

صنعت بانکداری سرمایه گذاری مدرن با چالش های مختلفی روبرو است. برخی از این چالش ها در این مقاله ذکر شده است.

منابع سرمایه کمیاب: همه گیر Coronavirus باعث ایجاد رکود اقتصادی و افسردگی در سراسر جهان شده است. در نتیجه ، تقریباً در همه بازارها ، افراد و همچنین شرکت ها خیلی راحت سرمایه گذاری پول خود را ندارند. آنها ترجیح می دهند به جای سرمایه گذاری در کوتاه مدت ، مدتی پول خود را حفظ کنند. این دنیایی را ایجاد کرده است که منابع سرمایه کمیاب است. کار بانکداران سرمایه گذاری تخصیص منابع سرمایه به طور مؤثر است. اگر منابع سرمایه کمتری برای اختصاص دادن وجود داشته باشد ، به طور کلی یک تجارت کاهش یافته برای بانکداران سرمایه گذاری وجود دارد. این امر برای کل صنعت به یک چالش تبدیل شده است زیرا آنها به دنبال رکود طولانی مدت هستند.

نیاز به کاهش هزینه ها: بازارها در سراسر جهان به طور فزاینده ای رقابتی شده اند. در نتیجه ، قیمت کالاها و خدمات پایین می آید. این تأثیر موج دار در صنعت مالی نیز دارد. شرکت ها با حاشیه های در حال کاهش روبرو هستند و از این رو هزینه سرمایه نیز کاهش می یابد. مشکل این است که سرمایه گذاران از قبل از سرمایه گذاری پول می ترسند. در چنین سناریویی ، آنها انتظار جبران خسارت بیشتری دارند تا بتوانند سرمایه گذاری کنند. با این حال ، بازار در واقع نرخ بهره و همچنین هزینه های سهام را کاهش می دهد. از این رو ، بانکداران سرمایه گذاری قادر به آشتی دادن نیازهای شرکتها و همچنین سرمایه گذاران نیستند ، که تا آنجا که به واسطه موثر مربوط می شود ، برای آنها یک چالش ایجاد می کند.

افزایش مقررات: صنعت بانکداری سرمایه گذاری به دلیل بحران وام مسکن در سال 2008 مقصر شناخته شد. به همین دلیل است که مقررات سنگین از آن زمان به کار گرفته شده است. محصولات جدید مالی ساخت یافته ای که توسط صنعت مالی ایجاد و فروخته می شود ، توسط سازمان های نظارتی به شدت مورد بررسی قرار می گیرند. این امر محدودیت هایی در عملکرد بانکهای سرمایه گذاری ایجاد می کند. تعداد انواع جدید اوراق بهادار که توسط بانکهای سرمایه گذاری ایجاد و معامله می شود ، شاهد کاهش پست 2008 بوده است. پیروی از این آیین نامه به هزینه های بانک های سرمایه گذاری می افزاید. برای اطمینان از اینکه بانک با مقررات در حال تغییر مطابقت دارد ، باید بخش های جداگانه حفظ شوند. این امر همچنین باعث می شود خدمات بانکهای سرمایه گذاری گرانتر و از این رو کمتر رقابتی شوند.

اختلال در فناوری: پیشرفت های سریع در فناوری به طور چشمگیری هر صنعت در جهان را تغییر داده است. دنیای بانکداری سرمایه گذاری نیز از این قاعده مستثنی نیست. طی یک دوره از سالها ، یک صنعت کاملاً جدید به نام FinTech پدیدار شده است. صنعت FinTech در مورد استفاده از فناوری مالی به منظور ارائه خدمات مالی یکسان با قیمت پایین تر است. به عنوان مثال ، شرکت های مدرن fintech نشان داده اند که می توانند در مقایسه با بانک های سرمایه گذاری در افزایش سرمایه مؤثرتر باشند. دسترسی آنها به بهترین فناوری و شبکه مدرن تضمین می کند که آنها قادر به جمع آوری سرمایه با هزینه کمتری هستند. همچنین ، آنها نسبت به بانکهای سرمایه گذاری سنتی دسترسی گسترده تری دارند.

نمونه های بیشتری وجود دارد که استفاده از فناوری نسبت به بانکهای سرمایه گذاری مؤثرتر بوده است. به عنوان مثال ، در گذشته اخیر ، بیت کوین به منظور افزایش سرمایه از منابع خارجی به طور مؤثر مورد استفاده قرار گرفته است. هزینه های معامله در مورد بیت کوین نسبت به هزینه های معاملات مربوط به تأمین اعتبار مرزی متقاطع به طرز چشمگیری کمتر بوده است. اگر صنعت بانکداری سرمایه گذاری استفاده از فناوری را با تأثیر فوری از بین نبرد ، به زودی به لطف FinTech در معرض خطر منسوخ شدن قرار می گیرد.

دشواری در فروش متقابل: بانکهای سرمایه گذاری به طور سنتی به فروش متقابل متکی بوده اند. به عنوان مثال ، اگر مشتری به دنبال مشاوره ادغام و خرید باشد ، بانک های سرمایه گذاری اغلب قادر به متقاعد کردن آنها برای استفاده از خدمات مانند مدیریت مسئله ، مشاوره ساختار سرمایه و غیره هستند. در این واقعیت شکی نیست که بانک های سرمایه گذاری ضمن انجام این فعالیت ها ، ارزش مشتری را ایجاد می کنند. با این حال ، در سناریوی فعلی ، شرکت ها بودجه محدودی دارند. این بدان معنی است که آنها به وضوح به بخش های مالی خود دستور داده اند تا تعداد خدماتی را که از آنها استفاده می کنند محدود کنند. این بودجه کاهش یافته به کاهش درآمد برای تحقیقات و سایر بخش های بانک های سرمایه گذاری ، که به شدت به درآمد فروش متقابل وابسته هستند ، ترجمه می شود. شرکت ها ترجیح می دهند به جای خرید کلیه خدمات از یک بانک سرمایه گذاری با قیمت بسته ، از خدمات متخصص استفاده کنند.

نکته اصلی این است که بانکداری سرمایه گذاری دیگر در زمان های خود نیست. با گذشت سالها ، تبلیغات منفی و همچنین تعداد چالش ها ، چند برابر شده است. هیچ دولتی نمی خواهد به عنوان دلسوز نسبت به وال استریت تلقی شود. از این رو ، بعید است که صنعت یاری از دولت نیز دریافت کند. این صنعت نیاز به تحول دارد که در آن بهترین شیوه های مدل های قبلی با بهترین شیوه های فناوری مدرن ادغام می شوند.

Our Team

نویسندگی/ارجاع - درباره نویسنده (ها)

این مقاله توسط Prachi Junja نوشته شده و توسط تیم محتوای راهنمای مدیریت مدیریت بررسی شده است. تیم محتوای MSG شامل عضو هیئت علمی ، متخصصان و متخصصان موضوع است. ما یک ارائه دهنده آموزش معتبر ISO 2001: 2015 هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، روی ما کلیک کنید. استفاده از این ماده برای یادگیری و هدف آموزش رایگان است. لطفاً به نویسندگی مطالب مورد استفاده ، از جمله پیوند (ها) به ManagementStudyGuide.com و URL صفحه محتوا مراجعه کنید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 82 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:14