ظرافت های Okex خطی و معکوس آینده/مبادله و چگونگی به حداکثر رساندن سود خود

ساخت وبلاگ

This article is targeted to the intermediate and sophisticated traders who are already familiar with the basics of index arbitrage. There are other resources available on OKEx Academy if you need more explanations on the concepts of basis, margining and fair value calculation. Today, we’re going to discuss a trade that would have retued>10 ٪ ماه گذشته. این ایده بسیار شبیه به وام و تجارت است که در اینجا مورد بحث قرار می گیرد. برای سهولت بحث ، فرض می کنیم که در 12 فوریه موقعیت داوری شاخص ایجاد می کنیم و سپس آن را در تاریخ 13 مارس در مطلوب ترین زمان باز می کنیم. با این حال ، گوشت بحث از بحث در مورد چگونگی به حداکثر رساندن بازده سرمایه و ریسک پایین تر با استفاده از آینده معکوس و خطی OKEX ناشی می شود.

ایده تجارت وانیل

نمودارهای زیر درصد درصد را در تاریخ 12 فوریه و 13 مارس 2020 نشان می دهد. هر نمودار شامل درصد پایه هر دو آتی USD معکوس OKEX و آینده های خطی USDT است. با یک نگاه سریع ، می توانیم ببینیم که چگونه آینده خطی به طور مداوم بالاتر از آینده معکوس است ، که بعداً در مورد آن بحث خواهیم کرد. این گسترش بین دو آینده سه ماهه BTC با نرخ وام خارجی زیربنایی و همچنین نحوه عملکرد حاشیه ها هدایت می شود.

در تاریخ 12 فوریه ، بازار در حال تجارت Contango بود ، نزدیک به سه ماهه آینده معاملات معاملاتی بود~5 ٪ بالاتر از قیمت نقطه ، و لنگو کف تجارت که باید از آنها استفاده کنیم این است که آینده معاملات "ثروتمند" بود. یک ماه بعد در تاریخ 13 مارس ، بازار با عقب ماندگی معامله شد و نزدیک به سه ماهه معاملات آتی در معاملات~-15 ٪ ، هر دو آینده تجارت "ارزان" بودند. تجارت برای خرید Spot & Sell Rich Futures در 12 فوریه و سپس باز کردن با فروش Spot و خرید آینده ارزان قیمت در 13 مارس برای بازگشت 20 ٪ سنگین برای یک دوره برگزاری یک ماهه است. ایده این تجارت داوری شاخص بسیار ساده است اما شیطان در جزئیات است.

به حداکثر رساندن مصرف سرمایه و به حداکثر رساندن سود

زمان بندی مبنای غیرممکن است ، بنابراین انتظار ندارید که این 20 ٪ را واقعاً تهیه کنید. از آنجا که ما قادر به پیش بینی پایه های آینده نیستیم و نمی دانیم زمان دقیقی برای ساخت و باز کردن موجودی خود چه زمانی است ، اجازه دهید نگاهی به سایر قسمت های معادله بیندازیم ، که آینده ها از آن استفاده می کنند و چرا. اکنون ما توجه خود را به حداکثر رساندن بازده خود در هر سرمایه و پایین آوردن خطرات خود جلب خواهیم کرد.

NUANCE 1: اگر آینده های معکوس و خطی پایه مثبت یکسان دارند ، بهتر است از آتی معکوس برای ایجاد موقعیت داوری شاخص استفاده کنید؟

OKEX تنها مبادله ای است که آینده های معکوس و خطی را ارائه می دهد. حاشیه این آینده های BTC به ترتیب BTC و USDT است. اکنون فرض کنید که 10،000 دلار برای داوری دارید ، این بدان معنی است که می توانید 10،000 دلار ارزش BTC خریداری کرده و 10،000 دلار ارزش آینده BTC را بفروشید. از کدام آینده باید استفاده کنید؟آینده USDT در واقع اساس بالاتری دارد~0. 7 به دلیل نیازهای حاشیه آنها. اگر آینده های معکوس را انتخاب کنید ، 10،000 دلار BTC خریداری می کنید و از آن به عنوان وثیقه آینده استفاده می کنید ، اساساً به دلیل ماهیت پرداخت معکوس هرگز اجباری نمی شوید (مثال 1 را ببینید).

# مثال 1: (فرض کنید هزینه = 0 ، اهرم = 10x)

وارد ساعت 15:00 در تاریخ 13 فوریه ، قیمت انحلال بی نهایت است.

فرض کنید ما موقعیت را تا زمان انقضا نگه داریم و موقعیت نقطه را باز کنید و آینده را با همان قیمت حل کنیم (و 1 USDT = 1 دلار) ، بازده شما خواهد بود~5 ٪ ، که حدود 0. 0492 BTC خواهد بود~513 دلار.

اگر تصمیم گرفتید مبنای بیشتری را با آینده خطی USDT ضبط کنید ، باید مبلغ قابل توجهی پول نقد را رزرو کرده و USDT را برای حاشیه آینده خطی خریداری کنید. در هر موقعیت داوری شاخص ، مبنای اسیر شده بیشتر می شود اما در هر استفاده سرمایه ، شما مبنای دلار کمتری را ضبط کردید. از همه مهمتر ، این احتمال وجود دارد که در صورت شلیک بازار بتوانید به صورت اجباری استفاده کنید ، زیرا آینده های کوتاه مدت نامحدودی را وجود دارد.

NUANCE 2: اگر آینده های معکوس و خطی پایه منفی یکسان دارند ، بهتر است از آینده خطی برای موقعیت داوری شاخص استفاده کنید؟

برعکس ، اگر هر دو معاملات آتی معکوس و خطی با تخفیف به نقطه ای معامله شوند ، از کدام آینده باید استفاده کنید و چرا؟به دنبال منطق فوق ، همه چیزها برابر هستند ، شما باید از آینده خطی برای ایجاد موقعیت داوری معکوس استفاده کنید (فروش Spot Buy Future). وقتی در بازار Okex Spot Spot را می فروشید ، به USDT باز می گردید. با استفاده از این USDT ، می توانید حاشیه 1: 1 از موقعیت طولانی آینده خود را انجام دهید. شما در اصل هرگز به صورت اجباری نخواهید بود مگر اینکه بازار 1 میلی متر ٪ ٪ کاهش یابد (به عنوان مثال 2 مراجعه کنید).

مثال 2: (فرض کنید هزینه = 0 ، اهرم = 10x)

وارد ساعت 08:00:00 در تاریخ 13 مارس ، قیمت انحلال در حدود خواهد بود~20

اگر در هنگام انقضا در تاریخ 27 مارس باز شوید و با فرض اینکه آینده خطی با 4794 دلار حل و فصل شود ، بازده شما 8. 4 ٪ خواهد بود که حدود 840 USDT خواهد بود.

NUANCE 3: برای به حداکثر رساندن مصرف سرمایه و استفاده از اهرم ، می توانید ترکیبی از فروش معاملات آتی معکوس را انجام دهید ، آینده های خطی را بخرید.

با فرض 1 USDT = 1 دلار ، ظرافت 1 و 2 توضیح می دهد که چرا آینده های خطی باید به طور مداوم بالاتر از آینده معکوس قیمت داشته باشند. اگر سرمایه گذاری شده اید ، می توانید تجارت آینده را تجارت کنید. به عنوان مثال ، اگر تقاضای کمتری برای آینده های خطی در بازار نسبت به آینده معکوس وجود داشته باشد ، اساس آینده معکوس بیشتر خواهد بود. سپس می توانید آینده USDT را بخرید و آینده های معکوس را بفروشید و گسترش را ضبط کنید. از آنجا که نیازی به خرید و فروش نقطه نیست ، می توانید از این تجارت استفاده کنید (اما مراقب حرکات بازار باشید ، می تواند یک پا را خراب کند) و به طور بالقوه درآمد بیشتری کسب می کند. آینده های خطی USDT منحصر به فرد OKEX فرصت های داوری بیشتری را ایجاد می کند.

داوری: هرگز واقعاً بدون ریسک نیست

به معنای دانشگاهی ، "داوری" به معنای فرصت سودآوری بدون ریسک است. این کلمه به راحتی توسط معامله گران استفاده می شود ، ما می خواهیم باور کنیم که معاملات ما بدون ریسک است ، اما واقعاً اینگونه نیست. معامله گران بهتر قادر به زنده ماندن از قطره تاریک 13 مارس بودند زیرا آنها برای نوسانات بالا آماده شدند. اهرم یک شمشیر دو لبه است ، شکاف بالا یا پایین می تواند به سرعت موقعیت شما را نقدینگی کند قبل از اینکه فرصتی برای حاشیه نویسی داشته باشید. خطرات اصلی داوری شاخص ما ، انحلال ، عقب ماندگی ، طرف مقابل و قرار گرفتن در معرض تتر است.

Binance Applied Auto Deleveraging (ADL) ، نوعی انحلال نیرو در موقعیت برنده ، در موقعیت کاربران خود در 12 مارس. ADL برای یک معامله گر نسبت به انحلال در برخی از حواس بسیار بدتر است. اول از همه ، شما هرگز نمی دانید چه زمانی ADL برای شما اتفاق می افتد. روند نزولی شما در گرفتن موقعیت کوتاه به صورت اجباری از طریق ADL به معنای ، اگر بازار به پایین بیاید ، از دست می دهید. ADL در بازار آینده ، محافظت از آن را غیرممکن می کند. در OKEX ، ما از ADL برای مشتقات بیت کوین خود استفاده نمی کنیم.

از آنجا که OKEX یک مبادله آتی غیرمتمرکز است ، ما به جای آن یک خط مشی بازپرداخت را پیاده سازی می کنیم ، جایی که موقعیت های برنده برخی از P& L خود را کسر می کند اگر مواضع طرف مقابل نمی تواند به موقع اجباری شود و بودجه بیمه کافی برای پوشش سقوط وجود ندارد. این یک جایگزین بهتر از ADL است ، زیرا شما فقط در حالی که پرچین خود را حفظ می کنید ، برخی از P& L خود را در بدترین حالت از دست می دهید. از زمان بازسازی موتور ریسک ما در سال 2018 ، ما در هیچ یک از مشتقات BTC ما هیچ گونه برگشتی BTC نداشته ایم. افت 12 مارس موتور خطرناک ما را به عنوان پیشرو در صنعت ثابت کرده است.

به عنوان معامله گران ، ما می توانیم سعی کنیم خطر مایع اجباری خود را کاهش دهیم زیرا از این امر آگاه هستیم. تفاوت های ظریف 1 و 2 نشان داد که با استفاده از آینده های مختلف برای قرار گرفتن در معرض طولانی یا کوتاه ، می توان خطرات انحلال را کاهش داد. در بدترین حالت ، اگر موقعیت پرچین طولانی شما به دلیل نیازهای حاشیه ای اجباری باشد ، هنوز هم شانس بالایی وجود دارد که می توانید همان موقعیت را با یک سود باز کنید زیرا بازار همچنان کاهش می یابد.

سرانجام ، هنگامی که شما موقعیتی را شامل می شوید که شامل Tether (USDT) است ، سهواً به خودتان خطری طرف مقابل را در برابر Tether می دهید. به عنوان مثال ، اگر آینده های خطی غنی USDT را می فروشید و آینده معکوس BTC را خریداری می کنید ، آرزو می کنید USDT و Shorting Dollar. اگر USDT DE-PEG ها و تصادفات با سایر موارد برابر باشد ، BTC-USDT شلیک می کند و شما به USDT مدیون خواهید بود. در مقابل ، شما می توانید با تجارت ترکیبی از آینده های خطی و معکوس OKEX ، هرگونه قرار گرفتن در معرض کمکی را در نظر بگیرید.

نتیجه

ترکیب منحصر به فرد Okex از تصرفات مختلف و انواع آینده های حاشیه ای به معامله گران اجازه می دهد انواع مختلفی از معاملات حمل را ایجاد کنند. شما می توانید بین نرخ های مختلف ضمنی یا داوری بین آینده های مختلف حاشیه ای داوری کنید. از نظر بهبود مشخصات ریسک خود ، ما نشان دادیم که کمتر از ریسک تماس با ما در آینده معکوس نسبت به کوتاه کردن آینده های خطی (و برعکس) وجود دارد. سرانجام ، می توانید موقعیتی بین آینده های خطی و معکوس ایجاد کنید تا در معرض قرار گرفتن در معرض تتر قرار بگیرید. OKEX با توجه به انواع تصرفات و محصولات ، عمیق ترین نقدینگی و بهترین فرصت های معاملاتی در همه صرافی ها را دارد.

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان توصیه ای برای مشارکت در معاملات سرمایه گذاری تعبیر می شود. تجارت دارایی های دیجیتال شامل ریسک قابل توجهی است و می تواند منجر به از بین رفتن سرمایه سرمایه گذاری شده شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک درگیر را کاملاً درک کرده و سطح تجربه خود ، اهداف سرمایه گذاری را در نظر بگیرید و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 37 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:16