پیش بینی قیمت STEPN: بررسی توکن برنامه تناسب اندام

ساخت وبلاگ

برنامه سبک زندگی Web3 می خواهد بخش تناسب اندام را بازی سازی کند. ژتون به چه شکلی است؟

Figure of woman jogging along the top of a row of coins

صرفاً برای ورزش کردن، پاداش کسب کنید؟این وعده STEPN است - عکس: Shutterstock

فهرست

STEPN که به عنوان یک برنامه سبک زندگی با عناصر مالی اجتماعی (socialFi) و بازی برای کسب درآمد (gameFi) توصیف می شود، اولین پروژه NFT است که بر اساس مفهوم حرکت برای کسب درآمد است.

STEPN که در آگوست 2021 توسط توسعه دهندگان استرالیایی Jerry Huang و Yawn Rong تأسیس شد، در مسابقه هکاتون Solana Ignition در سال 2021 به موفقیت دست یافت، قبل از اینکه دور سرمایه 5 میلیون دلاری را به رهبری غول سهام خصوصی Sequoia Capital تأمین کند.

در مارس 2022، STEPN توکن حاکمیتی خود را با نام Green Metaverse Token (GMT) در Solana منتشر کرد. GMT به دارندگان اجازه می دهد تا پیشرفت های پروژه و توزیع خزانه را پیشنهاد و رأی دهند.

در مقاله زیر، قبل از اینکه به پیش‌بینی قیمت پله‌ای برویم، آخرین اقدام قیمت پله‌ای را بررسی می‌کنیم. اما Stepn (GMT) چیست؟و آیا Stepn (GMT) سرمایه گذاری خوبی است؟بیایید نگاهی بیندازیم.

STEPN چگونه کار می کند؟

هدف برنامه STEPN ترویج سبک زندگی فعال است. کاربران این برنامه کفش‌های ورزشی NFT خود را ایجاد می‌کنند که بر اساس تعداد قدم‌هایی که مالک برمی‌دارد، پاداش‌های درون‌برنامه‌ای ایجاد می‌کند. Sneaker NFT منحصربه‌فرد شما را می‌توان با ویژگی‌های خاص، از جمله انعطاف‌پذیری، کارایی و راحتی برای کسب پاداش‌های بهتر تقویت کرد.

این کفش‌های ورزشی NFT را می‌توان در بازار درون‌برنامه‌ای خرید، فروخت و مبادله کرد. مدل کسب‌وکار STEPN حول مالیات‌های درون‌برنامه‌ای می‌چرخد که برای همه تراکنش‌های انجام‌شده در پلتفرم اعمال می‌شود. بخشی از این سود به اعتبارات حذف کربن اختصاص می یابد.

Screenshot of the STEPN app interface

کاربران بر طراحی کفش ورزشی NFT خود کنترل دارند - عکس: Stepn.com

کاربران لزوماً نیازی به داشتن یک کفش ورزشی NFT برای مشارکت در اقتصاد حرکت به سمت درآمد ندارند. در عوض، می‌توانید یک کفش ورزشی NFT اجاره کنید و سود آن را با مالک تقسیم کنید.

به دنبال سرمایه‌گذاری استراتژیک بایننس Labs در 6 آوریل، STEPN همکاری خود را با شرکت ورزشی ژاپنی Asics اعلام کرد که شامل 1000 کفش ورزشی انحصاری NFT برای خرید در بازار NFT بایننس است.

Token Metaverse Green: اعداد

طبق STEPN، سکه GMT کاملاً رقیق شده دارای رقم در گردش 6 میلیارد است.coinMarketCap عرضه فعلی در گردش را 600 میلیون عنوان می کند. معامله با ارزش 1. 18 دلار، ارزش بازار 709 میلیون دلار است. حجم معاملات دائما بالاست. حجم 24 ساعته اخیر 543. 67 میلیون دلار 65. 6 درصد از ارزش بازار بود.

از نظر توزیع توکن ، 30 ٪ برای پاداش های حرکت به گوش محفوظ است و 30 ٪ در صندوق اکوسیستم نگهداری می شود. تیم توسعه 14. 1 ٪ از عرضه را در اختیار دارد در حالی که 16. 3 ٪ برای فروش خصوصی و 7 ٪ برای فروش عمومی رزرو شده است. یک هیئت مشاوره ، که شامل اسکات دانلاپ ، معاون رئیس بخش موبایل آدیداس است ، 2. 5 ٪ از عرضه داده شد. برنامه های جلیقه تا سال 2029 در حال اجرا است.

Charts of STEPN tokenomics and vesting schedule

نشانه GMT Stepn با گذشت زمان منتشر می شود - اعتبار: Stepn.com

توکن شناسی

در بازار آزاد ، GMT در درجه اول از طریق Binance معامله می شود. ارزش GMT از زمان آغاز به کار در 9 مارس 2022 به طور پیوسته افزایش یافته است. در ابتدا با 0. 13 دلار در روز افتتاحیه ، این نشانه 1. 069 برابر از این قیمت از 25 مه است ، و با معامله 1. 39 دلار از 16:40 BST (1+ UST). آیا GMT همچنان رو به افزایش خواهد بود؟بیایید پیش بینی قیمت GMT را بررسی کنیم تا دریابیم.

پیش بینی پیش بینی

پیش بینی قیمت Stepn DigitalCoinPrice برای سال 2022 با 1. 54 دلار تعیین شده است. تخمین زده می شود 30 ٪ در طول سال ، در حالی که در سال 2023 حدود 1. 75 دلار در نوسان است. پیش بینی می شود این توکن از طریق بیشتر سال 2024 بالاتر از سد قیمت 2 دلار تجارت کند. پیش بینی قیمت Stepn پیش بینی شده برای سال 2025 نشان می دهد که این سکه قبل از بازگشت چند ماه ، علامت 2. 50 دلار را در اوایل سال 2025 شکسته است. پیش بینی قیمت 2030 5. 33 دلار است.

پیش بینی قیمت Stepn در CoinarbitrageBot نیز در دراز مدت صعودی است. به دنبال افزایش 60 ٪ ارزش بیش از سال 2022 ، پیش بینی می شود که این نشانه 167. 5 ٪ 2023 افزایش یابد و به 3. 14 دلار برسد ، قبل از این که در سال 2025 به 8. 24 دلار برسد و 600 ٪ سود ممکن را داشته باشد.

پیش بینی قیمت Stepn PricePrediction برای سال 2030 38. 86 دلار است ، که نشان دهنده بازگشت 30 بار احتمالی است.

باید تأکید کرد که این پیش بینی های قیمت STEPN نباید فقط برای تعیین استراتژی سرمایه گذاری شما استفاده شود. دقت گسترده ، از جمله تحقیق در مورد کاغذ سفید ، نقشه راه و کانال های اجتماعی باید قبل از سرمایه گذاری با توصیه های مستقل و شخص ثالث ترکیب شود.

چند قدم وجود دارد؟

Token GMT Stepn دارای رقم کاملاً رقیق شده شش میلیارد است. طبق گفته CoinmarketCap ، عرضه فعلی گردش مالی 600 میلیون است.

آیا Stepn سرمایه گذاری خوبی است؟

این همه به پتانسیل بلند مدت پروژه می رسد. به عنوان یک سرمایه گذار ، شما باید تحقیقات خود را در مورد اصول و مستندات فنی این پلتفرم انجام دهید ، زیرا تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری برای شما مناسب است.

آیا استپن بالا می رود؟

پیش بینی کنندگان دیجیتال انتظار دارند که بازده سرمایه گذاران امروز را داشته باشد. با این حال ، GMT می تواند به راحتی ارزش خود را کاهش دهد. همیشه با یک سر خنک سرمایه گذاری کنید و هرگز با بیش از آنچه که نمی توانید از دست بدهید.

آیا باید در Stepn سرمایه گذاری کنم؟

Currency.com مشاوره مالی ارائه نمی دهد. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به عنوان یک منبع خنثی در نظر گرفته شده است. قبل از اینکه پول خود را بر روی یک سرمایه گذاری پایین بیاورید ، حتماً اصول محصول و همچنین مشاوره مالی مستقل را ارزیابی کنید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 76 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:17