رئیس سازمان خصوصی سازی: سهام Persepolis و Esteghlal یکشنبه ارائه می شود

ساخت وبلاگ

رئیس سازمان خصوصی‌سازی‌: سهام پرسپولیس و استقلال در روز یکشنبه عرضه می‌ شود

براساس گزارش های تجاری به نقل از اخبار تجاری به نقل از همكاران همكاری ، 5 شرایط OTC 2 Persepolis و Esteghlal Club آنها آماده ارائه آنها هستند. فردا ، بخشی از سهام این دو باشگاه پس از دو دهه تلاش برای اولین بار در بازار OTC ذکر می شود. هفته گذشته ، در مورد عرضه این سهام شک و تردید داشت. مدیرعامل OTC اعلام کرده بود که این باشگاه ها باید شرایط پذیرش و لیست در OTC را برآورده کنند. با این حال ، همانطور که خبر نشان می دهد ، و رئیس سازمان خصوصی سازی نیز تأیید کرده است ، پنج شرط OTC برآورده شده است و قطعاً این دو باشگاه فردا از طریق بازار OTC ارائه می شوند.

عرضه سهام همانطور که وعده داده شده است

دیروز ، رئیس سازمان خصوصی سازی به همشهری گفت: "تمام شرایط ارائه سهام این دو باشگاه مشاهده شده است و سهام این دو باشگاه قطعاً روز یکشنبه در صرافی ها ارائه می شود."وی گفت: "ما بر این مقاومتها غلبه کرده ایم ، بنابراین همانطور که وعده داده شده سهام به موقع تحویل داده می شود."

ارزش برند این دو باشگاه

رئیس سازمان خصوصی سازی در مورد چگونگی ارزیابی سهام Magenta وی گفت که کل این باشگاه طبق روش ارزش دارایی خالص قیمت گذاری شده است زیرا طبق قانون و دستورالعمل قیمت گذاری ، ارزش سهام شرکت هایی که در سهام ذکر نشده اندمبادله و در 3 سال گذشته سودآور نبوده است ، باید از این طریق محاسبه شود. وی در مورد بحث در مورد چگونگی ارزش گذاری برند این دو باشگاه توضیح داد: ارزش برند Persepolis 1900 و Esteghlal 1700 میلیارد Tomans مشخص شده است و این ارزیابی با مدل بازگشت که در آینده ایجاد می شود ، تخمین زده شده است. وی افزود: "در ارزیابی مدل های درآمد این باشگاه ، حتی درآمدهای حقوق پخش نیز مورد توجه قرار نگرفت و مطابق با برنامه های تجاری بود که دو باشگاه برای سال آینده پیشنهاد داده اند."قوربانزاده ادامه داد: "هر دو باشگاه برای سال آینده یک مدل تجاری ارائه داده اند و بر این اساس ، روش ها و میزان درآمد این باشگاه مشخص شده است."بر این اساس ، آینده ارزیابی برند باشگاه حتی بدون در نظر گرفتن حقوق تلویزیون محاسبه شده است.

وی خصوصی سازی این دو باشگاه محبوب را به عنوان نوری که در تاریکی این دو باشگاه می درخشد ، توصیف کرد و افزود: "با ارائه سهام و گزارش هایی که این دو باشگاه ارائه می دهند ، مشخص خواهد شد که در گذشته چه اتفاقی برای آنها افتاده استو مدیر آنها دیگر نمی تواند مانند گذشته عمل کند. وی با تأکید بر اینکه این کارنامه ، که با روش خرج کردن سهام انجام می شود ، آغاز درمان مشکلات این باشگاه ها است: "از این طریق ، مردم نظارت خود را نسبت به عملکرد مگس ها افزایش می دهند ، و این سرآغاز استدرمان مشکلات آنها. "

جزئیات عرضه سهام

براساس این گزارش ، OTC میزان سهام را می توان با صدور استقلال اعلامیه بیش از پرسپولیس ارائه داد ، 11. 5 ٪ از سهام Esteghlal Club که معادل 1 میلیارد 236 میلیون سهم و 10 ٪ از سهام استاز پرسپولیس ، که معادل 1 میلیارد و 34 میلیون سهم از این باشگاه است ، فردا و در زمان تحقق سهام این دو باشگاه صادر می شود. از طریق بازار OTC ارائه می شود. اگر تمام سهام این دو باشگاه روز یکشنبه به فروش برسد ، 350 میلیارد تومون نقدینگی به باشگاه پرسپولیس تزریق می شود و 360 میلیارد تومان منابع مالی جدید به Esteghlal تزریق می شوند. 3387 ریال در هر سهم و 2910 ریال در هر سهم برای Esteghlal Club پرداخت کنید. حداکثر تعداد سهام که می توان برای متقاضیان سهام Persepolis خریداری کرد 885 سهم و برای سهام Esteghlal 1030 است. پس از این پیشنهاد ، اگر تمام سهام فروخته شود ، سهم دولت در باشگاه پرسپولیس به 90 ٪ خواهد رسید و در کلوپ Esteghlal به 88. 5 ٪ خواهد رسید. پس از این مرحله ، زمان آن رسیده است که بقیه سهام دولت را به سهامداران عمده منتقل کنیم ، که جزئیات دقیق آن هنوز مشخص نیست ، اما اخبار دریافت شده حاکی از آن است که حامره آوال و ایرانسل احتمالاً در بین متقاضیان خرید سهام دولت هستنداین دو باشگاه. با توجه به اینکه وزیر کار همچنین برنامه انتقال سهام این دو باشگاه را در قالب تعاونی ها ارائه داده است ، هنوز مشخص نیست که آیا سهام بلوک این دو باشگاه نیز از خارج از کشور منتقل می شود یا خیر؟

خber پیشennhadah: افزایش تعداد بانکهایی که گواهی سپرده را با نرخ بهره 23 ٪ تأمین می کنند

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 31 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:23