تجارت را با Eurosocial کپی کنید

ساخت وبلاگ

برای دنبال کردن متخصصان ، برنامه تجارت کپی یوروسی را بارگیری کنید ، از بهترین ها بیاموزید و با جامعه بازرگانی ما ارتباط برقرار کنید!

همه کارها را انجام دهید

Eurosocial به عنوان یک برنامه تلفن همراه در دسترس است ، به این معنی که می توانید یاد بگیرید ، کپی و تجارت کنید! همچنین می توانید بدون توجه به اینکه در کجا هستید ، عملکرد موقعیت های باز خود را کنترل و تجزیه و تحلیل کنید.

برنامه Eurosocial را مستقیماً به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود بارگیری کنید و هرگز یک فرصت تجاری را از دست ندهید.

اتصال و کپی کردن

یک راه عالی برای یادگیری "انجام" است. با Eurosocial ، می توانید معامله گران برتر را کشف کنید ، تجارت خود را به صورت خودکار انجام دهید و در این راه یاد بگیرید! فقط تابلوی رهبر را مرور کنید و یک معامله گر را انتخاب کنید که سبک آن را دوست دارید.

علاوه بر این ، Eurosocial با پیام های درون برنامه ای همراه است تا بتوانید با معامله گران کپی همکار تعامل داشته باشید. همچنین می توانید اعلان های فشار را فعال کنید تا اطمینان حاصل کنید که هرگز لحظه ای را از دست نمی دهید!

با هم یاد بگیرید

جامعه یورو اجتماعی برای کمک به شما ، خواه به پشتیبانی و یا فقط یک نظر دوم در آنجا باشد. به سایر معامله گران برسید ، با کارشناسان گپ بزنید و خرد تجارت خود را با همه روی سکو به اشتراک بگذارید.

همچنین می توانید معاملات را مقایسه کرده و به فعالیت یکدیگر توجه کنید. از این گذشته ، یکی از بهترین راه های یادگیری از یکدیگر است!

نحوه ثبت نام در یورو اجتماعی

اطمینان حاصل کنید که یک حساب Eurotrader دارید.

برای شروع ، به یک حساب بازرگانی زنده MT4 نیاز دارید. با استفاده از Eurotrader ، فقط سه قدم برای تنظیم یکی از آنها طول می کشد!

برنامه Eurosocial را بارگیری کرده و یک حساب کاربری باز کنید.

جزئیات خود را وارد کنید و در مورد منافع تجاری خود برای ما بگویید. کد ورود به سیستم را به دستگاه تلفن همراه وارد کنید. اگر وارد نشود ، نسخه ایمیل را انتخاب کنید.

حساب MT4 خود را پیوند دهید.

جزئیات MT4 خود را وارد کنید. فقط می توانید با یک حساب زنده کپی خودکار کنید. اطمینان حاصل کنید که حساب MT4 شما از طریق Eurotrader من تأمین می شود.

آنجا هستی! آماده گپ و تجارت!

فراموش نکنید که قبل از اولین تجارت ، سؤالات مناسب را تکمیل کنید.

برنامه Eurosocial را بارگیری کنید

برنامه را بارگیری کنید تا به انجمن بازرگانی رو به رشد ما بپیوندید و از بهترین ها یاد بگیرید!

سوالات متداول

Eurosocial دقیقاً مانند خدمات معاملاتی منظم ما کاملاً رایگان است. با این حال ، شما هنوز هم در معرض هزینه های معاملاتی در صنعت قرار خواهید گرفت که هر کارگزار در مورد معاملات اعمال می کند تا هزینه های اجرای سفارشات را تأمین کند.

همچنین ، توجه داشته باشید که برخی از سیگنال های موجود در Spotlight ممکن است شارژ شوند. اگر برای کپی کردن سیگنال درخواست می کنید ، ما به شما اطلاع می دهیم که آیا این سیگنال هزینه ای را پرداخت می کند یا خیر.

همیشه می توانید با سایر معامله گران با سایر کارگزاران ارتباط برقرار کنید ، دنبال کنید و تعامل کنید.

شما این گزینه را دارید که چقدر قابل مشاهده است که نمایه و فعالیت تجاری خود را به وجود می آورید. اگر نمی خواهید کسی تجارت شما را ببیند ، گزینه ای برای مخفی کردن حساب خود در حین پیگیری و ارتباط با دیگران وجود دارد.

کپی کردن خودکار زمانی است که حساب تجارت شما به طور خودکار معاملات حساب دیگر را کپی می کند. شما هنوز هم می توانید با نظارت و بستن آنها در Eurosocial هر زمان که دوست دارید ، معاملات خود را مدیریت کنید.

Eurosocial برخی از آمارهای اساسی را به عنوان راهنمایی برای سودآوری یک حساب ارائه می دهد.

با این حال ، لطفاً توجه داشته باشید که هر عملکرد گذشته نتایج آینده را تضمین نمی کند.

توصیه می شود قبل از شروع کار خودکار ، یک حساب را دنبال کنید.

در زیر رایگان است و به شما امکان می دهد عملکرد زنده یک سیگنال را کنترل کنید. به سادگی به نمایه معامله گر بروید."دنبال کردن" را انتخاب کنید و می توانید با دریافت به روزرسانی به عنوان و در هنگام تجارت ، توانایی آنها را کنترل کنید.

آره. بسیار مهم است که در هنگام پوشیدن خودکار کنترل کامل داشته باشید. هر زمان که دوست دارید می توانید هرگونه معاملات را باز و بسته کنید.

  • کاربر را انتخاب کنید.
  • به مشخصات Eurotrader آنها بروید.
  • کپی را انتخاب کنید.
  • سؤالات مناسب بودن را تکمیل کنید (فقط یک بار از شما پرسیده می شود).
  • نوع تجارت و گزینه های بعدی را انتخاب کنید.
  • شروع را انتخاب کنید.

اندازه تجارت سیگنال ، صرف نظر از اندازه حساب. به عنوان مثال ، اگر به صورت خودکار حساب کاربری را که تجارت 0. 01 قطعه را قرار می دهد کپی کنید ، در 0. 01 قطعه کپی خواهید کرد.

Mirror Master Risk به شما امکان می دهد خطری را که حساب شما هنگام استفاده از کاربر دیگر یک کاربر دیگر را تنظیم می کند ، تنظیم کنید.

بیایید مثال زیر را بررسی کنیم: اگر یک حساب کاربری دیگری را تهیه کرده و مبلغ آن را در آینه 1. 0 تنظیم کنید ، حساب شما معاملات را با همان ریسک گرفته شده توسط سیگنال اصلی کپی می کند.

اگر 10،000 پوند داشتید ، سیگنال را با 1000 پوند در حساب کپی کنید. اگر سیگنال تجارت 0. 01 قطعه را قرار دهد ، در 0. 1 قطعه کپی می کنید. اندازه حساب شما 10 برابر بزرگتر است - بنابراین ، اندازه تجارت شما با ریسک مطابقت خواهد داشت.

فرض کنید مبلغ خود را به آینه به 2. 0 تغییر داده اید. با استفاده از همان مثال ، اندازه قطعه شما دو برابر سیگنال ها ، به عنوان مثال ، 0. 2 قطعه خواهد بود. بنابراین شما در حال افزایش قرار گرفتن در معرض خود هستید. اگر وارد 0. 5 شوید ، اندازه قطعه شما نیمی از 0. 05 قطعه خواهد بود. در این مثال ، شما در معرض قرار گرفتن در معرض خود قرار می گیرید.

آیا محدودیتی برای خطر ابتلا به آینه وجود دارد؟

هیچ محدودیتی برای ورود به بخش "Mirror Master Risk" وجود ندارد. به عنوان مثال ، می توانید 2. 0 را وارد کنید. این بدان معناست که حساب شما موقعیت های 2x بزرگتر از سیگنال نسبت به سهام موجود در حساب را تجارت می کند.

خیر، متاسفانه نه. برای کپی خودکار ، به یک حساب زنده MT4 نیاز دارید. شما هنوز هم می توانید معامله گران را دنبال کنید و قبل از حرکت به چیز واقعی ، چگونه عملکرد آنها را یاد بگیرید.

دلایل پیوستن به یورو اجتماعی

تجارت چندین بازار

تجارت فارکس ، سهام ، رمزنگاری ، شاخص ها و/یا کالاها ، همه از طریق یورو اجتماعی.

جوایز کسب کنید

هنگامی که به نقاط عطف های مختلف ضربه می زنید ، پرونده جایزه دیجیتال خود را با جوایز ویژه پر کنید.

بهترین معاملات خود را به اشتراک بگذارید

احساس افتخار به تجارت؟آن را با شبکه یورو اجتماعی به اشتراک بگذارید و جشن بگیرید!

پلت فرم کامل خود را انتخاب کنید

MT4

مورد اعتماد میلیون ها نفر ، Metatrader 4 بستر خرید و فروش برای معامله گران در سراسر جهان است. به ویژگی های برتر ، ابزارهای اختصاصی و اشیاء گرافیکی همه در یک مکان ضربه بزنید.

MT5

برای ابزارها ، دارایی ها و ویژگی های بیشتر ، از جمله سرعت اجرای سریع و قابلیت های ایمیل بهبود یافته ، به Metatrader 5 ارتقا دهید.

Eurosocial App

برنامه یورو اجتماعی

برنامه Eurosocial ما را بارگیری کنید و به انجمن بازرگانی ما بپیوندید. متخصصان را دنبال کنید. حرکات خود را به ما نشان دهید. تجربیات خود را به اشتراک بگذارید - و هرگز ، هرگز یادگیری را متوقف نکنید.

آماده برای رفتن؟

امروز یک حساب کاربری باز کنید و سفر EuroTrader خود را شروع کنید!

هشدار خطر: تجارت FX و CFD شامل خطر بالای ضرر است.

Eurotrade SA (Pty) Ltd ("Eurotrader") یک شرکت تابعه Eurotrade RGB Holdings Ltd (HE367109) است و یک ارائه دهنده خدمات مالی مجاز است ، که توسط مرجع رفتار بخش مالی (FSCA) در آفریقای جنوبی با شماره مجوز FSP 443515151 مجوز و تنظیم شده است. با یک آدرس ثبت شده در خیابان 74 والمر ، سیدنهام ، یوهانسبورگ ، 2192 ، آفریقای جنوبی.

'Eurotrader' یک مارک ثبت شده از Eurotrade Investments RGB Ltd ، یک شرکت سرمایه گذاری قبرس (CIF) تحت شماره ثبت نام HE317893 است که توسط کمیسیون اوراق بهادار و اوراق بهادار قبرس (CYSEC) تحت مجوز 279/15 با آدرس ثبت شده در 70 ، مجوز و تنظیم شده است. خیابان Kyrillou Loukareos ، برج برتر Kakos ، طبقه 1 ، 4156 Limassol ، قبرس. پردازش کارت توسط EuroTrade Investments RGB Ltd.

Eurotrader به ساکنان حوزه های قضایی خاص از جمله ایالات متحده ، ایران ، کانادا ، جمهوری دموکراتیک کره ، بلژیک ، ژاپن خدمات ارائه نمی دهد و برای توزیع یا استفاده از طرف هر شخص در هر کشور یا حوزه قضایی که چنین توزیع در نظر گرفته نشده باشدیا استفاده خلاف قانون یا مقررات محلی است.

Eurotrade SA (Pty) Ltd به طور فعال مشتریان اتحادیه اروپا را هدف قرار نمی دهد.

هشدار خطر:

محصولات اهرمی تجاری مانند فارکس و CFD ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد زیرا آنها دارای درجه ای از ریسک برای سرمایه شما هستند. لطفاً اطمینان حاصل کنید که با در نظر گرفتن اهداف و سطح تجربه سرمایه گذاری خود قبل از تجارت ، خطرات ناشی از آن را کاملاً درک کرده اید و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مستقل هستید. لطفاً افشای ریسک کامل را بخوانید.

به عنوان بخشی از تلاش های ما برای محافظت از مشتریان خود ، Eurotrader از طریق بیمه مسئولیت مدنی حمایت بیشتری می کند و بازرگانان را تا 2000،000 یورو پوشش می دهد.

کپی رایت © 2018 - 2022 Eurotrader ، کلیه حقوق محفوظ است.

ما کوکی ها را دوست داریم - نه تنها آنها خوشمزه هستند ، بلکه به ما در بهبود تجربه شما نیز کمک می کنند. در سیاست حفظ حریم خصوصی ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.< Pan> محصولات اهرمی تجاری مانند فارکس و CFD ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد زیرا آنها دارای درجه ای از ریسک برای سرمایه شما هستند. لطفاً اطمینان حاصل کنید که با در نظر گرفتن اهداف و سطح تجربه سرمایه گذاری خود قبل از تجارت ، خطرات ناشی از آن را کاملاً درک کرده اید و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مستقل هستید. لطفاً افشای ریسک کامل را بخوانید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 29 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:41