Kucoin (KCS) چیست؟

ساخت وبلاگ

Kucoin Token یک بستر cryptocurrency غیر متمرکز است که به شرکت کنندگان امکان می دهد با استفاده از نشانه تقسیم سود خود ، از ارز استفاده کنند. پس از انتشار مشخصات ERC-20 ، در چندین کیف پول اتریوم در دسترس بود.

این پلتفرم اعلام کرد که توانمندسازی نشانه رمزنگاری اختصاصی خود ، KCS اولویت اصلی آن خواهد بود. در ادامه اظهار داشت كه این محصول را به عنوان بخش عمده ای از اکوسیستم خود ایجاد می كند ، نه یک نشانه ساده. به این ترتیب ، این سیستم موظف خواهد شد تا به کاربران مبادله Kucoin به انواع مزایایی که برای شرکت کنندگان محدود می شود دسترسی پیدا کند.

طبق این پلتفرم ، سکه KCS برای بازی طولانی ایجاد شده است زیرا به عنوان کلید کل اکوسیستم استفاده می شود. این شامل توسعه مبادله غیرمتمرکز آن و همچنین سایر جنبه های Kuchain آن خواهد بود ، و این امکان را به شما می دهد که توکن KCS شبکه ای باشد که در زیر سوخت و ارز عمومی در شبکه برای آینده Kucoin و تمام محصولات آن قرار دارد.

بنیانگذاران Kucoin (KCS) چه کسانی هستند؟

اکوسیستم Kucoin شامل چندین سرویس است که یکی از آنها مبادله رمزنگاری آن است که یک سرویس اصلی است که توسط شبکه ارائه می شود. این شرکت در پانزدهم سپتامبر 2017 راه اندازی شد. در اصل ، این شرکت توسط گروهی از مردم که شامل اریک دون ، جک زو ، جان لی ، کنت لی ، لیندا لین ، Top Lan و مایکل گان بودند ، تأسیس شد.

اگرچه همه بنیانگذاران نقش مهمی در اداره این شرکت دارند ، اما مایکل گان به عنوان مدیرعامل فعلی خود فعالیت می کند. گان تحصیلات خود را در دانشگاه فناوری چنگدو به دست آورد و در آنجا مهندسی نرم افزار رایانه را تحصیل کرد. وی پس از تحصیل ، قبل از ورود به دنیای فناوری blockchain و cryptocurrency ، در یک سری صنایع کار کرد.

Top Lan به عنوان CTO این شرکت و دقیقاً مانند GAN فعالیت می کند ، وی همچنین در مهندسی و امنیت blockchain بسیار تجربه می کند. نقش های دیگر بنیانگذاران شامل اریک دون به عنوان COO ، جک زو به عنوان مدیر بازاریابی ، جان لی به عنوان رئیس عملیات تجاری ، کنت لی به عنوان مدیر نگهداری ، لیندا لی به عنوان مشاور حقوقی است.

Kucoin (KCS) برای چه مواردی استفاده می شود؟

جدا از عملکرد مادری که به عنوان سود سهام پرداخت می شود ، از Token Token KCS نیز برای پرداخت هزینه های معامله در مبادله Kucoin استفاده می شود و به کاربران این امکان را می دهد تا از تخفیف های تا 80 ٪ برخوردار باشند. مورد استفاده Kucoin همچنین در فروش Token Kucoin Spotlight Token و همچنین BuingDrop/Lockdrop در سکوی Pool-X کاهش می یابد.

با این حال ، این جایی نیست که استفاده از آن به پایان برسد زیرا به یک سری کاربردهای موجود در شبکه نیز جذاب است. به عنوان مثال ، شرکت کنندگان در شبکه Kocoin که نشانه های KCS را در اختیار دارند ، به نفع تبدیل شدن به VIP در شبکه Kucoin هستند. این امر نیاز منظم به داشتن حجم عظیم تجارت بیت کوین را برای باز کردن قفل هزینه های سازنده و Taker کاهش می دهد. Kucoin Token همچنین می تواند به عنوان روشی برای پرداخت برای یک سری کالاها و خدمات از جمله تهیه رزرو هتل ، خرید ، خرید تجهیزات بازی و چند مورد دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

نقطه منحصر به فرد Kucoin (KCS) چیست؟

به طور کلی ، Kucoin Exchange به شرکت کنندگان خود مجموعه ای از مزایا را ارائه می دهد از جمله تخفیف ها هر از گاهی و همچنین رمزنگاری اختصاصی آن ، KSC که یکی از بهترین راه های کسب درآمد منفعل محسوب می شود. در این شبکه ، شرکت کنندگان که بیش از 6 کیلو سی سی دارند می توانند روزانه به سود سهام بپردازند ، که از 50 ٪ از درآمد معاملات روزانه Kucoin پرداخت می شود. نکته دیگر درآمدی از طریق سیستم جایزه KCS شبکه است که یک مکانیسم تشویقی منحصر به فرد به طور خاص برای دارندگان سکه و شرکت کنندگان در ساختمان اکوسیستم Kucoin به طور کلی است.

به طور کلی ، میزان پاداش هایی که شرکت کنندگان در شبکه می توانند کسب کنند ، به میزان نشانه های KSC در اختیار شما قرار می گیرد و کل حجم معاملات در آن زمان مبادله Kucoin است. این مقررات ، شبکه KCS را بیشتر از سایر ارزهای رمزپایه موجود مانند Vechain که عمدتا به جریان اطلاعات اختصاص دارد ، پیش می برد.

چه تعداد سکه Kucoin (KCS) در گردش است؟

عرضه فعلی توکن Kucoin از فوریه 2021 80،118،638 KSC است. در ابتدا ، این شبکه به طور کلی 200 میلیون توکن ، با سوختگی و بازپرداخت برنامه ریزی شده تا زمانی که باقی مانده 100 میلیون توکن KSC وجود نداشته باشد ، به کل عرضه شده است. با این حال ، حداکثر عرضه منتشر شده از این نشانه پس از راه اندازی رسمی آن در 170،118،638 کیلوگرم ایستاده بود.

براساس جزئیات مربوط به وب سایت Kucoin ، دیر یا زود از زمانی که این شبکه به صورت زنده رفته است ، KCS Cryptocurrency آن به یک دارایی بزرگ بومی کل خدمات مالی غیر متمرکز شبکه Kucoin تبدیل می شود. همچنین به عنوان نشانه ای برای حاکمیت در اکوسیستم Kucoin استفاده خواهد شد.

آیا شبکه Kucoin (KCS) ایمن است؟

با توجه به اینکه توکن Kucoin طبق استاندارد ERC-20 صادر شده است ، این توکن همان اقدامات امنیتی را که توسط شبکه اتریوم شناخته شده به عنوان مکانیسم اجماع اثبات کار است ، دنبال می کند.

اثبات مکانیسم اجماع کار ، گره های موجود در شبکه را برای تأیید معاملات به منظور کسب پاداش نیاز داشت. قبل از اینکه یک بلوک جدید به شبکه اضافه شود ، برای اطمینان از صحت آن ، حداقل 50 ٪ از گره ها را باید ارزیابی کرد.

علاوه بر الگوریتم اجماع اتریوم ، این سیستم همچنین از استفاده از یک پروتکل رمزگذاری استاندارد استفاده می کند که اطمینان حاصل می کند که داده های کاربران و جزئیات نقل و انتقالات از سایر کاربران شبکه پنهان شده است. این فرآیند سطح بالایی از اختیار در شبکه را تضمین می کند که آن را از هک های خارجی تأمین می کند.

پروتکل رمزگذاری مورد استفاده دارای یک سیستم طراحی معماری چند لایه و چند خوشه ای است که به آن اجازه می دهد تا بتواند بیش از یک معامله را همزمان در عین حال قرار دهد در حالی که اطمینان حاصل می کند که سیستم در هر معامله پایدار است.

چگونه می توانم Kucoin (KCS) بخرم؟

استفاده و ادغام عمومی Kucoin به دلیل سری مزایایی که این شبکه برای شرکت کنندگان خود فراهم می کند ، با گذشت زمان افزایش یافته است. و علاوه بر آن ، تعداد بیشتری از افراد روزانه وارد فضای Kucoin می شوند ، بنابراین در دسترس بودن کلی آن در چندین مبادله افزایش می یابد. نشانه های Kucoin را می توان از طریق مراحل زیر خریداری کرد و جهت درست خرید نشانه های آن را فراهم می کند.

* مبلغ خاص ارز فیات خود را به حساب خود منتقل کنید.

* صبر کنید تا واریز شما تأیید شود و KCS را از طریق حساب تجارت خود خریداری کنید.

کدام کیف پول cryptocurrency از Kucoin (KCS) پشتیبانی می کند؟

پلت فرم PtpWallet از بسیاری از ارزهای رمزپایه به طور همزمان مانند Kucoin پشتیبانی می کند. به دلیل استفاده گسترده از آن ، رشد کرده است که به عنوان یک مبادله و یک موتور برای کشف سایر ارزهای رمزنگاری شده به یکی از پرکاربردترین سیستم عامل تبدیل شود. علاوه بر این ، کاربران می توانند به راحتی از Ptpwallet به عنوان کیف پول Kucoin خود استفاده کنند زیرا یک رابط کاربری ساده و تعاملی ارائه می دهد و باعث می شود تا افراد بتوانند از سیستم خود حرکت کنند.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 78 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:46