آنچه شما باید بدانید تا در سال 2021 یک معامله گر موفق شوید

ساخت وبلاگ

image_pdfimage_print

آیا می خواهید یک معامله گر موفق شوید و آزادی مالی بدست آورید؟ما صنعت تجارت را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده ایم و 7 نکته طلایی را برای معامله گران در سال 2021 جمع آوری کرده ایم.

معاملات رمزنگاری در سال 2021: 7 نکته برای یک معامله گر موفق

هیچ صنعتی در جهان وجود ندارد که همان سطح شدید رشد صنعت رمزنگاری را تجربه کند. در 5 سال گذشته ، معاملات جهانی cryptocurrency از 3 میلیون دلار در روز در سال 2016 به بیش از 1 میلیارد دلار در سال 2021 افزایش یافته است. این فقط در 5 سال بیش از 300 برابر است.

عامل اصلی هدایت این رشد ، مانع پایین ورود به تجارت رمزنگاری است. بر خلاف سرمایه گذاری و تجارت سنتی ، موانع مالی و نظارتی برای تجارت رمزنگاری حداقل است. هرکسی با اتصال به اینترنت می تواند یک حساب کاربری تنظیم کند و تجارت را شروع کند.

با این حال ، این رشد سریع بدان معنی است که بازار رمزنگاری به سرعت در حال تغییر است. به همین دلیل ، اگر می خواهید یک دانشجوی بازرگانی شوید ، مهم است که در مورد صنعت ، از جمله تاریخ و روندهای فعلی ، آگاه باشید.

مقدمه کوتاه در تاریخ تجارت

تجارت cryptocurrency با بیت کوین آغاز شد. گروه کوچکی از مردم متوجه شدند که می توانند بیت کوین را بصورت آنلاین و بدون هیچگونه مقررات یا محدودیتی خریداری و بفروشند. برخی از مبادلات اولیه بیت کوین تنظیم شده است ، اما تجارت بسیار شبیه به غرب وحشی بود - پر از خطرات و اصلاً نظارت. با این حال ، از آن زمان اوضاع بسیار تغییر کرده است ، و اگر می خواهید موفق باشید ، قوانین بازی را نیز داشته باشید.

قوانین برای موفقیت

1. به یاد داشته باشید - این یک سرگرمی نیست

هنگامی که شما در حال تجارت ارزهای رمزپایه هستید ، پول واقعی در خط است و افراد واقعی سعی می کنند مانند شما تجارت پول کسب کنند. بسیاری از این افراد معامله گران حرفه ای هستند که ابزارهای پیشرفته و سالها تجربه دارند. این امر باعث می شود تجارت cryptocurrency یک محیط پرخطر و رقابتی باشد. شما باید مانند شروع یک تجارت ، به تجارت نزدیک شوید ، نه یک سرگرمی. اگر آن را به اندازه کافی جدی نگیرید و حاضر نیستید برای شروع کار و پول سرمایه گذاری کنید ، احتمالاً دور نخواهید شد.

2. یک برنامه معاملاتی مناسب تهیه کنید

فقط سر را برای تجارت رمزنگاری شیرجه نکنید. درعوض ، طرحی ایجاد کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز را برای به حداکثر رساندن فرصت ها و به حداقل رساندن خطرات در اختیار دارید.

تعیین کنید که چه نوع تجارت می خواهید انجام دهید. این می تواند معاملات روز ، تجارت با فرکانس بالا ، سرمایه گذاری بلند مدت و نگهداری ، تجارت خودکار یا هر استراتژی دیگری باشد. بعد از انتخاب خود ، با دقت یک مبادله رمزنگاری و سایر ابزارهای معاملاتی را انتخاب کنید که مطابق با برنامه معاملاتی شما باشد.

3. سرمایه تجاری خود را بشناسید

سرمایه شما وقتی تجارت می کنید همه چیز است. این چقدر پول برای خرید ارزهای رمزپایه و تجارت برای کسب درآمد بیشتر است. شما باید مهمترین دارایی خود را با دقت مدیریت کنید. تعیین کنید که چه مقدار سرمایه ای را برای ریسک ریسک می کنید. این باید مبلغی باشد که می توانید از دست بدهید ، به خصوص وقتی که هنوز در تجارت تازه هستید. همچنین باید بدانید که اگر در ابتدا برنامه ریزی نشود ، چه کاری انجام خواهید داد.

همیشه پیگیری کنید که چقدر سرمایه دارید ، کجا هستید ، و چه مقدار بازگشت را با گذشت زمان دریافت می کنید. اگر نرخ بازده شما پایین یا منفی است ، باید استراتژی خود را تغییر دهید.

4. هرگز حریص نباشید

کسب درآمد دلیل اصلی این است که مردم وارد تجارت می شوند. با این حال ، حرص و آز اصلی ترین دلیل از دست دادن پول است و مجبور به خروج نیز می شود. معامله گران خوب حریص نیستند. آنها آرام ، صبور و محاسبه می شوند. بعضی اوقات ، هنگام تجارت ، ممکن است فرصتی را که فکر می کنید یک چیز مطمئن است ، پیدا کنید. ممکن است احساس وسوسه کنید که حریص شوید و به همه چیزهایی که در یکباره دارید شرط بندی کنید تا در صورت درست بودن ، بازگشت خود را به حداکثر برسانید. این یک گناه کشنده تجارت است. اگر عادت به انجام این کار دارید ، به ناچار تمام سرمایه خود را از دست خواهید داد.

5- از فناوری کمک بگیرید

این روزها ابزارهای شگفت انگیز زیادی در بازار معامله گران وجود دارد. برخی از اصلی ترین موارد عبارتند از:

  • ردیاب ها و مدیران پرتفوی معاملات
  • ابزارهای بازسازی مجدد نمونه کارها
  • ابزارهای نمودار بازار
  • الگوریتم های معاملاتی
  • رباتهای معاملاتی خودکار
  • داده ها و هشدارهای بازار در زمان واقعی
  • تجارت ابزارهای تجزیه و تحلیل داده ها
  • جمع کننده های اخبار Crypto
  • برنامه های تلفن همراه (برای تجارت در حال حرکت).

بهره برداری از این ابزارهای فناوری این روزها یک ضرورت برای معامله گران موفق است. آنها به شما امکان می دهند تا در بالای امواج جزر و مدی از داده های تولید شده هر روز نگه دارید. نیازی به استفاده از همه آنها نیست. ابزارهایی را انتخاب کنید که به بهترین وجه از سبک تجارت خود تعریف کنید و در آنها خوب شوید. تمام آنچه شما نیاز دارید سیستمی است که بینش هایی را به شما می دهد که کمی دقیق تر یا کمی سریعتر از اکثر معامله گران هستند.

6. از سرمایه تجاری خود محافظت کنید

ایمن نگه داشتن پول شما به ویژه در دنیای ارزهای دیجیتال مهم است. نگه داشتن همه چیز در یک مکان همیشه ایده بدی است. ممکن است کلیدهای خصوصی خود را گم کنید، تبادل شما با شکست مواجه شود، قوانین تغییر کنند یا حتی ممکن است هک شوید.

بهترین راه برای محافظت از سرمایه تجاری خود تنوع بخشیدن به روش های ذخیره سازی است. اطمینان حاصل کنید که صرافی مورد استفاده شما دارای شهرت و استانداردهای امنیتی عالی است. هر پولی را که معامله ارزی انجام نمی دهید، باید با استفاده از ترکیبی از ذخیره سازی امن آنلاین و آفلاین (سرد) ایمن نگه داشته شود.

7. همیشه یاد بگیرید که در ترند باشید

دلیل اینکه ارزهای دیجیتال میلیونرهای زیادی را به وجود آورده این است که بازار جدید است و به سرعت در حال گسترش است. آنهایی که روندهای بزرگتر را دیدند، توانستند روی آن بپرند و ثروتمند شوند. هنگامی که در سال 2021 در حال معامله ارزهای دیجیتال هستید، باید دائماً یاد بگیرید که روندها را شناسایی کرده و از آنها استفاده کنید - چه آخرین تغییر قیمت بیت کوین یا به روز رسانی اتریوم. با یک سیستم خیلی راحت نباشید، حتی اگر کار می کند. احتمالاً به زودی باید اوضاع را تغییر دهید.

نتیجه

در سال 2021 تبدیل شدن به یک معامله گر رمزنگاری موفق آسان تر از همیشه است. ابزارها و فناوری برای شروع درست در آنجا هستند و فرصت ها بی پایان هستند. با این وجود، ماهیت تجارت به این معنی است که باید برنده و بازنده وجود داشته باشد. کسانی که به درستی آماده نشوند، ضرر خواهند کرد. اگر مایل به انجام کار هستید، با تجارت مانند یک تجارت رفتار کنید و نکات این مقاله را دنبال کنید، قطعاً می توانید برنده باشید.

درباره نویسنده: از آنجایی که عاشق ارتباطات و روابط انسانی بودم خودم را در روزنامه نگاری یافتم. یکی دیگر از علایق من دنیای کریپتو است و به آینده کریپتو اعتقاد دارم. بنابراین من 8 سال گذشته را صرف مطالعه کرده ام تا جایی که می توانم و تجربیات خودم را با مردم به اشتراک گذاشته ام. من اکنون در مورد روندهای جدید می نویسم - چگونه کریپتو جهان، مشاغل و آینده ما را تغییر می دهد.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 28 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:51