نرخ هش بیت کوین به عنوان مسطح بودن قیمت - به اوج های جدید می رسد - چه معنی برای معدنچیان

ساخت وبلاگ

افزایش هزینه های انرژی ، با افزایش نرخ هش و قیمت بیت کوین مسطح ، برای برخی از معدنچیان با فشرده شدن حاشیه ها ، چالش هایی را برای برخی از معدنچیان ایجاد می کند.

افزایش هزینه های انرژی ، با افزایش نرخ هش و قیمت بیت کوین مسطح ، برای برخی از معدنچیان با فشرده شدن حاشیه ها ، چالش هایی را برای برخی از معدنچیان ایجاد می کند.

براساس داده های Metrics Coin ، تنها چند هفته پس از پایان دوره پایتخت دو ماهه برای صنعت ، نرخ کل هش بیت کوین به بالاترین زمان رسیده است.

در برابر یک محیط چالش برانگیزتر ، معدنچیان در مورد اینکه آیا می توانند سودآوری را حفظ کنند ، مورد آزمایش قرار می گیرند. ترازنامه ها تحت فشار قرار می گیرند زیرا قیمت بیشتر مسطح است در حالی که نرخ هش و مشکل معدن در حال افزایش است.

یک کاپیتولاسیون گسترده معدنچی در ابتدای تابستان آغاز شد زیرا قیمت بیت کوین یک فروپاشی عمیق به دست آورد و تمام دستاوردهای حاصل از سال گذشته را پاک کرد. تحت فشار ، بیشتر معدنچیان عمومی که قبلاً متعهد به نگه داشتن BTC بودند ، شروع به فروش بیت کوین روزانه خود برای تأمین هزینه های عملیاتی در میان کاهش حاشیه ها کردند. بعداً ، برخی از آنها نیز شروع به فروش BTC که در فضای سرد قرار داده بودند ، شروع می کنند.

Bitcoin Mining یک بازار خود تنظیم شده است که در آن بازیکنان قصد دارند ارزانترین منابع انرژی و مساعد ترین حوزه های قضایی موجود در سراسر جهان را در تلاش برای کاهش هزینه ها و به حداکثر رساندن سود پیدا کنند. هرچه بازیکنان بیشتری به بازار بپیوندند ، معدن بیت کوین دشوارتر می شود. با افزایش مشکل ، کارگران معدن که در حاشیه های پایین فعالیت می کردند ، از بازار خارج می شوند. برای حفظ 10 دقیقه بین بلوک ها به طور متوسط ، شبکه مشکل معدن را به نزولی تنظیم می کند ، و این باعث می شود که بیت کوین کمی ساده تر شود و سایر معدنچیان را قادر به پیوستن به صنعت کند.

با توجه به نرخ هش در حال حاضر اوج های جدید ، و قیمت بیت کوین در تلاش برای نشان دادن علائم بهبودی پایدار ، کارگران معدن با یک محیط چالش برانگیز روبرو هستند.

فرد تیل ، مدیر عامل شرکت Bitcoin Miner Marathon Digital Holdings ، به مجله بیت کوین گفت: "مسئله بزرگ برای معدنچیان در حال حاضر فکر می کنم این است که هزینه های انرژی بالا رفته است در حالی که نرخ هش بالا رفته است و قیمت بیت کوین نیز پایین است."

با این حال ، به گفته تیل ، همه بازیکنان این صنعت به همان اندازه مورد اصابت قرار نمی گیرند."آن معدنچیانی که به خوبی موقعیت دارند ، سرمایه گذاری خوبی دارند و می توانند از موقعیت قدرت فعالیت کنند ، از این امر بهره مند می شوند."

تیل اظهار داشت ، ماراتن در میان آنها است.

وی گفت: "مدل های ما در مورد این واقعیت ساخته شده اند که ما معتقدیم که ، برای تعادل امسال ، بیت کوین قصد دارد به نوعی در جایی که اکنون است ، کمی بالا و پایین باشد.""بنابراین ، به عنوان یک شرکت ، ما در اطراف [سناریو] برنامه ریزی می کنیم."

هنگامی که صحبت از فشار جهانی با فشار بالاتر می شود ، تیل ادعا کرد که ماراتن در موقعیت خوبی قرار دارد زیرا رشد خودش نه تنها اثرات ATH جدید را کاهش می دهد بلکه به خود خواندن بالاتر نیز کمک می کند.

وی گفت: "ما متمرکز شده ایم تا نرخ هش خود را به طور قابل توجهی افزایش دهیم ، از 3 EH [Exahash] به 23 EH تا اواسط سال آینده.""بنابراین ما در واقع یکی از شرکت هایی هستیم که در آن رشد در نرخ هش نقش دارد."

پیش بینی های اجرایی مبنی بر اینکه نرخ هش در طول سال روند بیشتری را افزایش می دهد ، زیرا هزاران دستگاه سفارش داده شده اما در عین حال تحویل داده شده از بازیکنان صنعت بزرگ دیگر در مزارع در سراسر جهان مستقر می شوند.

"سفارشات زیادی برای معدنچیان که سال گذشته و اوایل سال جاری به طور عمومی فاش شده بودند ، وجود داشت ، بنابراین شما فقط فرض می کنید که مردم قصد دارند با این استقرار ها پیروی کنند."

با این حال ، برای بازیکنان کوچک نیز همین حرف را نمی توان گفت.

"من فکر می کنم افرادی که از طریق آن پیروی نمی کنند ، معدنچیان کوچکتر هستند ، که کمتر از آن استفاده می کنند. آنها در تأمین مالی خرید معدنچیان مشکل دارند ، یا در موقعیتی قرار دارند که هزینه های انرژی آنها کمی وارونه پیش رفته است. "

معدنچیان در دو سال گذشته از یک ماه عسل طولانی با سود لذت بردند ، زیرا یک بازار گاو نر شیب دار برای قیمت بیت کوین به دست آمد. معدنچیان بازده باورنکردنی را از نظر دلار در سکه های hodled ، در حالی که بیت کوین به اوج های جدید لمس می کند ، حاشیه های خود را دیدند. این واقعیت باعث شد بسیاری از شرکت ها از مشاغل خود استفاده کنند و بدهی را برای گسترش عملیات به دست آورند ، استراتژی که به سرعت به سمت جنوب پیش رفت زیرا قیمت بیت کوین شروع به فروپاشی کرد. اکنون ، با افزایش نرخ هش ، استرس بیشتری به این معدنچیان وارد می شود.

تنش های ژئوپلیتیکی برای صنعت گرم می شود زیرا گزارش کاخ سفید در مورد ممنوعیت

نرخ جدید هش در بیت کوین 18 ماه پس از آنکه دولت چین معدن بیت کوین را به طور کلی ممنوع اعلام کرد ، حرکتی که باعث کاهش نرخ هش شبکه به نصف می شود ، با خاموش کردن ماشین های محلی خود و شروع به جابجایی عملیات خود در خارج از کشور. در نتیجه ، سهم ایالات متحده از نرخ هش جهانی بیت کوین به شدت افزایش یافت زیرا کشور خود را به عنوان یکی از مقصد اصلی برای مشاغل خارج از کشور معرفی کرد. قزاقستان و روسیه نیز از این دستگاه ها استقبال کردند.

با این حال ، ایالات متحده ، که براساس داده های مرکز مالی جایگزین کمبریج در حال حاضر حدود 37 ٪ از نرخ هش جهانی بیت کوین را در خود جای داده است ، خود را نشان داده است که برخی از نشانه های خصومت نسبت به صنعت را نشان می دهد.

دفتر سیاست علوم و فناوری کاخ سفید (OSTP) که تحت تأثیر نگرانی های مصرف انرژی قرار دارد ، هفته گذشته گزارش مفصلی را منتشر کرد که توصیه می کند دولت بایدن از توسعه بیت کوین و cryptocurrency در کشور اطمینان حاصل کند که در برابر نگرانی های مربوط به تغییرات آب و هوا پاسخگو است.

در بیش از 30 صفحه خود ، این سند ، که ثمره دستور اجرایی بایدن در مورد دارایی های دیجیتال از مارس 2022 است ، استدلال می کند که در حالی که معدن اثبات کار می تواند به صنعت انرژی و آب و هوا در برخی مناطق خاص کمک کند ، تأثیر خالص آن بر آنهر دو منفی است. OSTP تا آنجا پیش رفت که به دولت و کنگره توصیه کرد که محدود کردن یا ممنوعیت استفاده از اثبات کار در ایالات متحده را در نظر بگیرد.

یکی از تصدیق مثبت این گزارش مربوط به استفاده از استخراج بیت کوین به عنوان مکانیسم تقاضای انرژی پایه است.

تیل به مجله بیت کوین گفت: "شما در صورت لزوم ظرفیت اضافی را به شبکه ارائه می دهید ، و شما واقعاً یک بار انگلی در شبکه نیستید زیرا در پشت متر هستید و از انرژی استفاده می کنید که در غیر این صورت هدر می رود.""اگر معدن بیت کوین را در پشت کنتور در یک سایت تجدید پذیر قرار دهید ، در حال ایجاد تولید تجدید پذیر تر هستید."

تیل همچنین تأکید کرد که با توجه به اینکه سال انتخابات میان دوره ای در ایالات متحده است ، بیشتر زبان خشن در این گزارش ممکن است صرفاً بخشی از نمایشنامه های سیاسی باشد.

وی اظهار داشت: "سیاست های زیادی وجود دارد که اتفاق می افتد و برخی از این موارد توسط سیاستمداران قرار می گیرند.""من شخصاً اعتقاد ندارم که ممنوعیت عمده فروشی اثبات کار وجود خواهد داشت."

اگرچه غیرممکن نیست ، به نظر می رسد که با توجه به ماهیت دولت خود در مقایسه با چین ، و همچنین میزان ادغام استخراج بیت کوین در شبکه های برق و جوامع کشور ، ممنوعیت نهایی POW در ایالات متحده بسیار بعید است.

با این حال ، در صورت تحقق چنین رویدادی ، این شبکه هنوز آماده مقاومت در برابر چنین حمله ای خواهد بود. به همان روشی که شبکه در هنگام ممنوعیت استخراج معدن در چین از بین نرفت - کشور با بیشترین سهم از نرخ هش در آن زمان - - به خوبی موقعیت دارد که نتیجه مشابهی را در یک ممنوعیت بالقوه ایالات متحده نشان دهیم. با وجود این ، این شبکه حتی ممکن است در طی یک ممنوعیت بتواند در ایالات متحده پیشرفت کند ، که با این واقعیت که هنوز دستگاه های زیادی در چین وجود دارد ، مشهود است. براساس CCAF ، کشور آسیا هنوز بیش از 20 ٪ از نرخ هش جهانی بیت کوین را در خود جای داده است.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 28 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:04