ثروتمند شدن بسیار ساده است (به همه بگویید) - فرمول من است

ساخت وبلاگ

woman standing with her arms out overlooking the london city skyline

من می دانم که به نظر می رسد مسخره است ، اما صادقانه - ثروتمند شدن بسیار ساده است.

هرکسی می تواند ثروتمند شود.

با این حال احساس می شود خیلی پیچیده است. سیستم مالیاتی ، بورس سهام ، طرح های سریع و سریع که به جهان قول می دهند ، هنوز به طرز عجیبی ، هرگز به نظر نمی رسد که پرداخت کنند.

این مناسب برای غول های بانکی و بازرگانان بورس و صاحبان مشاغل کلاهبرداری برای تداوم این ایده است.

برای یک ثانیه به این موضوع فکر کنید-آنهایی که از قبل بسیار خوب هستند ، آنهایی که از ما درآمد کسب می کنند ، و کسانی که جریان پول را در زندگی کاری روزانه خود کنترل می کنند ، می خواهند ما این را باور کنیمثروتمند شدن سخت است؟

میلی مترمغز بدبینانه من در حال کار اضافه کاری روی این یکی است.

آیا ممکن است این باشد که اگر این را باور کنیم ، مناسب تر آنها باشد؟

منظور من این است که اگر کسی بتواند به خودی خود ثروتمند شود ، ما دیگر به آنها یا نرخ های گران قیمت ساعتی آنها ، ابزارهای مدل سازی آنلاین یا تیم های مردم نیاز نداریم تا به ما آموزش دهند که چگونه این کار انجام شده است.

هیچ برنامه ای با سرعت زیاد کار نمی کند ، حتی اگر مردم روزانه آنها را تعقیب کنند. هیچ کس یک روز صبح ناگهان ثروتمند نمی شود (البته برنده قرعه کشی عجیب و غریب ، اما ما شانس بیشتری داریم که از رعد و برق برخورد کنیم تا برنده شدن در Big Bucks).

من قصد ندارم به شما ثروت ابدی قول بدهم ، اگر فقط می توانید مبلغ زیادی را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

آنچه من به شما قول می دهم این است که ، اگر روش زیر را دنبال کنید ، و باسن خود را خاموش می کنید و کمی صبر می کنید ، ثروتمند خواهید شد.

چگونه می توانم ثروتمند شوم؟

خوشحالم که پرسیدیداین سفری است که شما را در طی 4 مرحله طی می کند.

فرمول من برای ثروتمند شدن:

ذهنیت + مدیریت + ساخت + ضرب = ثروتمند

4 متر تمام آنچه شما باید بدانید.

می توانید آنها را به پایین بنویسید ، آنها را روی یخچال بچسبانید یا قبل از اینکه هر شب بخوابید ، آنها را بارها و بارها شعار دهید.

برای موفقیت باید هر 4 نفر با هم کار کنید. در اینجا نحوه عملکرد آن آورده شده است:

طرز فکر

بدون ذهنیت درست ، با هر کاری که در زندگی خود انجام می دهید ، شکست خواهید خورد. شما قبل از شروع کار شکست خورده اید.

چرا؟زیرا مغزهای زیر آگاه ما جانوران قدرتمندی هستند. آنها کنترل آنچه ما انجام می دهیم و نحوه رفتار ما را کنترل می کنند.

فقط از هرکسی که بعد از یک وعده غذایی بزرگ سفارش می دهد ، بخواهید ، وقتی که در حال حاضر پر است. آنها به آن احتیاج ندارند ، اما به هر حال آن را سفارش می دهند. در مورد خرج کردن تمام پول خود ، اما فقط در نیمه ماه است؟هر ماه همین اتفاق می افتد. مایوس کننده است!

اگر می توانید رابطه خود را با پول ، محرک های خود درک کنید و یاد بگیرید که چگونه می خواهید وقتی می خواهید به روشی خاص رفتار کنید - به جای بعد از رویداد - می توانید روند رفتار خود را تغییر دهید و بنابراین نتیجه را تغییر دهید.

مدیریت کردن

مدیریت پول شما همه چیز در مورد دانستن پول شما در کجا است ، بنابراین شما در کنترل کامل هستید.

من معتقدم در برگه های بودجه دقیق یا روزهایی که کوپن را صرف برش می کنم ، نیستم. زندگی کوتاه است و ما در حال حاضر به اندازه کافی مشغول هستیم. هدر رفتن زمان با تأکید بر اینکه آیا شما فراموش کرده اید که هر مبلغی را که هفته گذشته صرف کرده اید ، ضبط کنید ، فقط راهی نیست که انجام شود.

شما فقط باید سیستمی را تنظیم کنید که برای شما کار کند و به آن بچسبد. اینکه چگونه پول خود را خرج می کنید کاملاً به عهده شماست ، تا زمانی که به شما در رسیدن به اهداف خود کمک کند.

برای من ، اتوماسیون راهی است که باید انجام شود زیرا این بدان معنی است که من مجبور نیستم با اراده خود دعوا کنم یا ادعا کنم که زندگی خیلی شلوغ است ، برای من برای مدیریت پول خود.

هر روز پرداخت ، پول من حک شده و به صورت خودکار به حساب های مختلف منتقل می شود ، تقریباً مانند این تقسیم می شود:

50 ٪ برای هزینه های ثابت - این برای مواردی است که شما باید برای هر ماه برای زندگی بپردازید. وام ، اجاره ، قبض های ابزار ، خرید مواد غذایی و حداقل پرداخت بدهی شما. من چندین بدهی مستقیم دارم که در روزهای مختلف ماه منتشر می شود ، که ردیابی آن دشوار است ، بنابراین با انتقال پول به حساب "هزینه های ثابت" هر روز پرداخت و تنظیم بدهی های مستقیم از آنجا - من تقریباً می توانم آن را نادیده بگیرمدر کل حساب کنید و بدانید که هر صورتحساب به موقع پرداخت می شود. هزینه پرداخت دیررس دیگر.

20 ٪ برای پس انداز - پول "برای آینده" شما ، هر آنچه آینده ممکن است برای شما باشد. این که آیا شما برای بازنشستگی ، ایجاد صندوق اضطراری خود ، برای پرداخت بیش از حد بدهی ، یا شاید برای عروسی یا تعطیلات بزرگ ، پس انداز می کنید ، همه اینها از این گلدان بیرون می آید. پول را به حساب های مختلف خود در روز پرداخت منتقل کنید و هرگز بدون پس انداز دوباره یک ماه نمی روید.

30 ٪ برای خواسته ها - پول سرگرم کننده! هر چیزی که برای زندگی مانند عضویت در سالن بدنسازی ، اشتراک آسمان ، شبهای بیرون و خرید لباس غیر ضروری باشد. کاری که من با "حساب پول سرگرم کننده" خود انجام می دهم این است که هفتگی آن را از حساب اصلی من تأمین کنم ، فقط مبلغ 30 ٪ را با 4 ٪ تقسیم می کنم و آن را به 4 تقسیم می کنم. اطمینان حاصل کنید که پول سرگرم کننده کل ماه ادامه دارد.

woman standing with her arms out overlooking the london city skyline

ساختن

طرز فکر شما طبقه بندی شده است و شما پول خود را به خوبی مدیریت می کنید ، و هزینه کمتری از درآمد کسب می کنید. عالی.

حال شما می توانید به چگونگی کسب درآمد بیشتر نگاه کنید- خواه با مذاکره با تأمین کنندگان خود ، از طریق پس انداز پول در صورتحساب خود ، از رئیس خود بخواهید که در محل کار افزایش دستمزد را افزایش دهد ، مهارت های خود را به یک فشار جانبی سودآور تبدیل کنید یا با ایجاد یک کاملتجارت آنلاین منفجر شده در کنار.

زمان و تلاش موجود در اینجا بسیار متفاوت است - برای تغییر یک تأمین کننده انرژی ، 10 دقیقه طول می کشد تا یک سال در طول یک سال یک تکه پول را پس انداز کنید ، اما ساعت ها و ساعت ها تلاش برای به دست آوردن یک تجارت آنلاین و راه اندازی. اما در اینجا ، پاداش بسیار بیشتر خواهد شد.

آنچه شما انتخاب می کنید کاملاً به شرایط شخصی شما بستگی دارد ، چقدر پول اضافی می خواهید وارد کنید و چقدر آماده هستید که در کوتاه مدت قربانی کنید.

فکر می کنید ساخت یک میلیون در 5 سال غیرممکن است؟کاملاً ممکن است

تکثیر کردن

قطعه آخر در معمای ما این است که اطمینان حاصل کنید که پولی که می توانید از بین ببرید ، با موفقیت سرمایه گذاری می شود.

و این بدان معنا نیست که در یک دسته از حسابهای بانکی دسترسی آسان و کم مصرف - این جایی است که صندوق اضطراری شما در آن زندگی می کند.

شما باید با قرار دادن آن در جای مناسب ، پول خود را چند برابر کنید. مکان مناسب صندوق های شاخص کم هزینه و در حالت ایده آل ، از طریق حساب های کارآمد مالیات سرمایه گذاری می شود.

سپس شما باید حداقل 5 سال ، احتمالاً 10 و از نظر ایده آل برای ترکیبات ، در آنجا ترک کنید.

به خرید سهام جداگانه توجه نکنید. هیچ کس نمی تواند بازار سهام را پیش بینی یا ضرب و شتم کند ، حتی اگر این تجارت بزرگ برای کسانی باشد که به نظر می رسد می دانند چگونه این کار را انجام دهند.

"میمون آرام آرام آرام" در اینجا قاعده است - آن ضرب المثل انگلیسی قدیمی که می گوید اگر از عجله و بیش از حد عجولانه خودداری کنید ، در نهایت به هدف خود خواهید رسید.

افکار نهایی

دستیابی به هدف خود از ثروتمند بودن ، هرچه این اصطلاح برای شما باشد ، اگر مسیر فوق را دنبال کنید ، کاملاً ممکن است. این کار ساده ای نیست و یک شبه اتفاق نمی افتد ، اما همانطور که می دانیم ، طرح های سریع و ثروتمند فقط کار نمی کنند. این یک روش اثبات شده است و کار می کند. و من اینجا هستم تا در این راه نیز به شما کمک کنم.

در نظرات زیر به من اطلاع دهید که در سفر مالی خود کجا هستید و اهداف نهایی شما چیست.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 27 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:06