چارچوب سرمایه گذاری پایدار Navigator چارچوب سرمایه گذاری پایدار ناوبر چارچوب سرمایه گذاری پایدار ناوبر

ساخت وبلاگ

تأثیر نمونه کارها شما در دنیای واقعی چیست؟

  • › › › ›
  • چارچوب سرمایه گذاری پایدار ناوبر

عملکرد پایداری صندوق خود را ارزیابی کنید

به شما امکان می دهد تا تأثیر نمونه کارها خود را اندازه گیری کنید ، KPMG و انستیتوی رهبری پایداری کمبریج (CISL) یک ابزار نرم افزاری به عنوان سرویس (SAAS) ایجاد کرده اند-چارچوب سرمایه گذاری پایدار (SIFN). این ابزار آنلاین می تواند اوراق بهادار سرمایه گذاری را بر اساس یک استاندارد تأثیر مشترک ارزیابی کند و مدیران دارایی و سرمایه گذاران را با بینش در مورد تأثیرات پایداری در دنیای واقعی از اوراق بهادار سرمایه گذاری ارائه دهد.

هدف نهایی همکاری بین KPMG و CISL ایجاد ابزاری است که با استفاده از آن می توان تمام اوراق بهادار سرمایه گذاری را با استفاده از یک استاندارد تأثیر مشترک ارزیابی کرد تا مدیران دارایی و سرمایه گذاران بتوانند با سرمایه گذاری خود انتخاب آگاهانه ای انجام دهند.

درخواست نسخه ی نمایشی از چارچوب سرمایه گذاری پایدار ما را ناوبر و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی این ابزار افزونه و بازی می تواند به شما در تجسم تأثیر اوراق بهادار خود کمک کند.

اگر بخواهیم صنعت ثروت و مدیریت دارایی را به یک نیروی مثبت و پایدار منتقل کنیم ، درک تأثیرات غیر مالی تصمیمات سرمایه گذاری ما بسیار مهم است. اندازه گیری بیرونی های اجتماعی و زیست محیطی انتخاب سرمایه گذاری ما پیچیده و مملو از چالش است ، اما ابزار SIFN ما می تواند کمک کند.

شریک بن لوکاس ، رئیس ثروت و مدیریت دارایی KPMG در انگلستان

مدیران دارایی با افزایش تقاضا و چالش در گزارش تأثیر روبرو هستند

سرمایه گذاران ، تنظیم کننده ها و سایر ذینفعان به طور فزاینده ای از تأثیر انتخاب سرمایه گذاری بر جامعه آگاه می شوند. آنها به طور فزاینده ای خواستار این هستند که مدیران دارایی تلاش های خود را برای ارائه بینش در مورد میزان سهم خود در توسعه پایدار تشدید کنند. این منجر به رشد دیدنی در محصولات سرمایه گذاری یکپارچه و مسئول محیط زیست ، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) می شود.

تعداد فزاینده ای از مدیران دارایی گزارش در مورد تأثیر منابع خود را آغاز کرده اند. این معمولاً شامل گزارش در مورد تأثیرات مرتبط با سرمایه گذاری آنها ، از جمله انتشار کربن و مشاغل ایجاد شده است. با این حال ، بسیاری از مدیران دارایی گزارش در مورد تأثیر کامل سرمایه گذاری های خود به دلیل عدم وجود یک روش استاندارد و در دسترس بودن محدود داده های قابل اعتماد ، دشوار و وقت گیر را دشوار و وقت گیر کرده اند.

چگونه SIFN می تواند به شما کمک کند

Navigator به مؤسسات مالی و سرمایه گذاران روشی ساده و شفاف برای درک تأثیرات زیست محیطی و اجتماعی خود ارائه می دهد. یک کتابخانه داده ESG در داخل ناوبری ارائه شده توسط یک ارائه دهنده داده های خارجی وجود دارد که داده های مورد نیاز برای ارزیابی بیش از 10،000 شرکت ذکر شده را پوشش می دهد.

از Navigator می توان برای:

  1. به دست آوردن بینش در مورد تأثیر فعلی یک سبد سرمایه گذاری و پیگیری تغییرات در تأثیر آن در طول زمان
  2. گزارش تأثیر یک سبد سرمایه گذاری به ذینفعان داخلی و خارجی
  3. ارزیابی مدیران دارایی با توجه به تأثیر سبد سرمایه گذاری آنها ، به جای تمرکز دقیق روی رویکرد سنتی تر

این چارچوب به وضوح نشان دهنده وظیفه ILG برای ارائه خروجی های مبتنی بر محلول و مبتنی بر راه حل است که از تخصص دانشگاهی کلاس جهانی پشتیبانی می شود. در همکاری و خلبانی چارچوب ، کار این گروه به بازار کمک می کند تا از یک چالش مهم سرمایه گذاری پایدار حرکت کند: توانایی برقراری ارتباط با سرمایه گذاران ، نتایج اجتماعی و زیست محیطی از اوراق بهادار سرمایه گذاری.

آیا اولتون رئیس سرمایه گذاری مسئول ، صندلی سرمایه گذاران اول ، گروه رهبران سرمایه گذاری

ایجاد یک استاندارد در کنار هم برای ارزیابی عملکرد صندوق

بر اساس داده هایی که از ارائه دهندگان داده های شناخته شده در دسترس است ، چارچوب عملکرد مطلق یک صندوق و همچنین عملکرد نسبی آن را در مقایسه با یک معیار ارزیابی می کند. این مجموعه شامل شش موضوع است که سرمایه گذاران می توانند از آنها به عنوان پروکسی برای انجام سرمایه گذاری های خود در برابر مجموعه کامل اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (SDG) استفاده کنند.

چارچوب CISL راه حلی برای این مشکل در قالب شش تست کمی ساده بر اساس داده های موجود در دسترس ارائه می دهد. همکاری ما با KPMG به ما کمک می کند تا با در دسترس بودن منابع داده جدید ، از جمله در حوزه مهم تأثیر اجتماعی ، چارچوب را در آینده پیش ببرد.

دکتر جیک رینولدز ، مدیر اجرایی ، اقتصاد پایدار ، موسسه رهبری پایداری دانشگاه کمبریج (CISL)

این چارچوب داشبورد را فراهم می کند که مدیر دارایی یا مالک را قادر می سازد تا عملکرد یک صندوق را درک و ارزیابی کند و همچنین آن را با دیگران مقایسه کند. نتیجه عملکرد نسبی یک سبد صندوق را در مقایسه با یک معیار مشخص برجسته می کند.

به طور خلاصه ، شش موضوع اصلی در چارچوب به معیارهای زیر نگاه می کنند:

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 60 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:17