مقدمه ای در معاملات اقدام قیمت

ساخت وبلاگ

در مقاله امروز ، من می خواهم مدتی را صرف صحبت کردن با شما در مورد معاملات اقدام به قیمت گذاری کنم. معاملات اقدام قیمت در بین معامله گران فارکس بسیار محبوب است ، اما من می دانم که سردرگمی زیادی در آنجا وجود دارد ، (به ویژه با شروع معامله گران) در مورد اینکه معاملات عمل قیمت در واقع چیست و مهمتر از همه ...... چه چیزی نیست. در مقاله ، من نمونه هایی از استراتژی های معاملاتی اقدام به قیمت محبوب را که مردم برای تجارت بازارها از آنها استفاده می کنند ، به شما نشان خواهم داد ، و من همچنین برای شما توضیح خواهم داد که چرا تجارت اقدامات قیمت یک روش تجارت بسیار برتر برای تجارت با شاخص ها است. در مورد آن ، من درک خود را در مورد تجارت اقدامات قیمت ، همراه با برخی از پیوندهای مفید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت با عملکرد قیمت استفاده کنید.

امیدوارم از مقاله لذت ببرید. به یاد داشته باشید اگر سوالی دارید ، آنها را در بخش نظرات در پایین صفحه بگذارید.

معاملات اقدام قیمت چیست؟

برای شروع ، من فکر می کنم بهتر است اگر من برای شما توضیح دهم که تجارت عمل قیمت چیست ، زیرا تفسیرهای مختلفی وجود دارد که به صورت آنلاین در مورد تجارت اقدامات قیمت وجود دارد و بسیاری از اینها با یکدیگر متفاوت است ، بنابراین من فقط می خواهم به شما بدهمگرفتن من

معاملات اقدام قیمت روشی برای تجزیه و تحلیل بازار است که بر تجزیه و تحلیل قیمت های فعلی و گذشته بازار متمرکز است تا ایده هایی را در مورد اینکه بازار در آینده حرکت می کند ، تدوین کند. معامله گران اصلی عمل متغیر در هنگام تلاش برای تعیین اینکه بازار به چه روشی حرکت می کند ، تمرکز می کنند ، قیمت بازار است. آنها از هیچ شاخص یا ابزار شخص ثالث در تجزیه و تحلیل خود در بازار استفاده نمی کنند. برای آنها قیمت بازار فعلی و گذشته شامل تمام اطلاعاتی است که برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه احتمالاً بازار حرکت می کند ، تصمیم می گیرد.

برخی از معامله گران می توانند با این فکر که تجزیه و تحلیل فنی و معاملات قیمت دو روش مختلف برای تجزیه و تحلیل بازار است ، با هم مخلوط شوند. آنها نیستندمعاملات اقدام قیمت به دلیل این واقعیت که بیشتر معامله گران اقدام قیمت در درجه اول از یک نمودار قیمت برای تصمیم گیری در مورد معاملات خود استفاده می کنند ، در رشته تحلیل فنی تجارت قرار می گیرد. تجزیه و تحلیل فنی جایی است که شما پیش بینی می کنید که در مورد کدام جهت که بازار احتمالاً با استفاده از نمودار حرکت می کند ، حرکت می کند ، بنابراین هر معامله گر که از یک نمودار استفاده می کند تا سعی کند بفهمد بازار در کجا حرکت می کند ، یک تحلیلگر فنی استآنها آن را درک می کنند یا نه.

با توجه به شباهت های نام ، بسیاری از معامله گران نیز احساس می کنند که بین معاملات اقدام قیمت و عرضه و تجارت تقاضا تفاوت وجود دارد.

باز هم ، وجود ندارد. تجارت عرضه و تقاضا به دلیل عرضه و تقاضای معامله ، از قیمت بازار برای تصمیم گیری در مورد معاملات خود استفاده می کند ، در دسته معاملات اقدامات قیمت قرار می گیرد. خود مناطق عرضه و تقاضا از نقاط قیمت گذشته گرفته می شود و معامله گران اغلب از الگوهای اقدام قیمت مشترک برای ورود به معاملات در مناطق عرضه و تقاضا استفاده می کنند ، بنابراین واقعاً تفاوت واقعی بین این دو وجود ندارد ، این فقط عرضه عرضه و تقاضا در خود استیک استراتژی معاملاتی اقدام به قیمت.

از کدام استراتژی های معاملاتی اقدام به قیمت استفاده می کنید؟

دانستن استراتژی معاملاتی اقدام قیمت که باید از آن استفاده کنید ، فقط به نوع سبک زندگی شما در حال حاضر بستگی دارد. اگر شما کسی هستید که یک معامله گر تمام وقت فارکس نیست ، پس از آن امکان وجود ندارد که برخی از استراتژی های معاملاتی اقدام به قیمت را تجارت کنید ، به این دلیل که آنها به شما نیاز دارند که در طول روز در مقابل رایانه باشید.

من فکر می کنم یکی از بهترین و احتمالاً محبوب ترین استراتژی های معاملاتی اقدام به قیمت ، به دنبال میله های پین است تا در سطوح پشتیبانی و مقاومت شکل بگیرد. میله های پین یک الگوی عمل بسیار ساده قیمت است که همیشه در بازار شکل می گیرد ، به محض اینکه می دانید یک نوار پین به نظر می رسد که شما می بینید که آنها در همه جا در نمودارهای شما ظاهر می شوند. دلیل فرم میله های PIN به این دلیل است که معامله گران بانک یا معاملات خود را برای معکوس کردن بازار یا سودآوری از معاملات خود که قبلاً در آن قرار داده اند ، قرار می دهند. سطح پشتیبانی و مقاومت در بازار است که قیمت در گذشته چندین بار به آن تبدیل شده است. ایده این است که اگر بازار در گذشته به سطح تبدیل شده باشد ، ممکن است بخواهد در آینده دوباره به آنجا بچرخد. بنابراین آنچه که معامله گران اقدام قیمت انجام می دهند این است که هنگام برخورد بازار با یک سطح پشتیبانی یا مقاومت ، بارهای پین را تشکیل دهند ، زیرا ظاهر یک نوار پین در سطح پشتیبانی یا مقاومت ، سیگنالی است که بازار ممکن است آماده شود تا از آنجا دور شوداز سطح

image of bullish pin bar at support level

در اینجا نمونه ای از نوار پین صعودی که در سطح پشتیبانی شکل گرفته است.

قبل از اینکه این نوار پین صعودی ظاهر شود ، معامله گر اقدام قیمت قبلاً سطح پشتیبانی را در نمودارها نشان می داد به عنوان نقطه ای که بازار به طور بالقوه می تواند برعکس باشد ، بر اساس این واقعیت که در گذشته وجود داشته است که در آن بازار وجود داشته است. در سطح سقوط کرده بود ، معکوس شد و شروع به حرکت بالاتر کرد. هنگامی که بازار به سمت پشتیبانی شروع می شود ، معامله گر اقدام قیمت از نزدیک تماشا می کند تا ببیند آیا یک نوار پین صعودی ظاهر می شود ، زیرا اگر این کار را انجام دهد ، می داند که این یک سیگنال قوی است که ممکن است بازار بالاتر برود.

این قیمت سرانجام در سطح پشتیبانی قرار می گیرد و یک نوار پین صعودی تولید می کند ، در این مرحله معامله گر اقدام قیمت با از دست دادن توقف خود در زیر پین صعودی وارد تجارت خرید می شود ، فقط در صورتی که پین به پایان نرسد. همانطور که او انتظار داشت. همانطور که از تصویر می بینید ، مدت کوتاهی پس از شکل گیری نوار پین صعودی ، بازار شروع به حرکت می کند. معامله گر اقدام قیمت اکنون در تجارت خرید خود سود دارد و وقتی احساس می کند بازار دیگر قصد ادامه حرکت را ندارد ، آن را بسته خواهد کرد.

من امیدوارم که شما از این مثال کوچک ببینید که چقدر میله های پین معاملاتی ساده در سطح پشتیبانی و مقاومت واقعاً وجود دارد ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برخی از زمان ها را یاد بگیرید که میله های پین به نظر می رسد و یاد می گیرند که چگونه سطح پشتیبانی و مقاومت را در نمودارهای خود ترسیم کنیدبشرپس از انجام این کار ، یک استراتژی معاملاتی همه کاره دارید که می توانید از آنها برای تجارت بازارها استفاده کنید.

آنچه باعث ایجاد میله های پین در سطح پشتیبانی و مقاومت در چنین استراتژی معاملاتی همه کاره می شود ، این است که می توانید آن را متناسب با هر آنچه که به سبک زندگی شما نیاز دارد ، تطبیق دهید. اگر شما یک معامله گر تمام وقت نیستید یا در طول روز تعهدات شغلی دارید ، هنوز هم می توانید از آن به عنوان روش تجارت خود استفاده کنید زیرا میله های پین و سطح پشتیبانی و مقاومت در تمام بازه های زمانی موجود در بازار ظاهر می شوند.

image of bearish pin bar at resistance level

در اینجا یک تصویر دیگر از یک نوار پین وجود دارد ، فقط این بار به جای اینکه به یک نوار پین صعودی که در یک سطح پشتیبانی شکل گرفته است ، نگاه کنیم ، ما به یک نوار پین نزولی که در یک سطح مقاومت شکل گرفته است ، نگاه می کنیم. تفاوت اصلی این دو تصویر در این است که نوار پین نزولی که می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید در نمودار روزانه EUR/USD شکل گرفته است ، در حالی که پین صعودی که در تصویر قبلی که در نمودار 1 ساعته AUD/USD شکل گرفته است ، شکل گرفته است. از آنجا که پین در نمودار روزانه شکل گرفته است ، به این معنی است که یک روز کامل طول می کشد تا نوار پین در بازار شکل بگیرد ، وقتی روز ساعت 12:00 بعد از ظهر به وقت گرینویچ به پایان می رسد (یا 10:00 بعد از ظهر GMT اگر از جدید استفاده می کنیدنمودارهای نزدیک یورک) یک روز جدید آغاز می شود و هر نوار پین که ممکن است برای آن روز شکل گرفته باشد ، اکنون برای تجارت معتبر می شود.

از آنجا که یک روز کامل طول می کشد تا یک نوار پین در نمودار روزانه شکل بگیرد ، این بدان معناست که کسی که در طول روز در دسترس نیست ، هنوز هم می تواند با موفقیت میله های پین را در سطح پشتیبانی و مقاومت تجارت کند زیرا آنها می توانند در پایان تجارت تجارت خود را انجام دهندروز

خلاصه

امیدوارم این مقاله درک مناسبی از تجارت اقدامات قیمت داشته باشد. من می دانم که افراد زیادی در آنجا وجود دارند که ممکن است بخواهند درباره "میله های پین تجارت در سطح پشتیبانی و مقاومت" که در طول مقاله به آنها اشاره کردم ، اطلاعات بیشتری کسب کنند ، بنابراین من پیوندها را به چند مقاله اضافی در زیر واگذار کرده ام که در زیر آنباید به شما در درک بهتر روش کمک کند

همچنین ، من لینک را برای بارگیری نسخه نزدیک نیویورک MT4 در زیر قرار داده ام تا هر روز معاملاتی ساعت 22 بعد از ظهر به جای 24:00 بعد از ظهر خاتمه یابد. من فقط می خواهم این مسئله را روشن کنم که من به کارگزار بازرگانی وابسته نیستم که به هیچ وجه این نمودارها را ارائه می دهد ، بنابراین لطفاً اگر می خواهید از آنها به عنوان کارگزار خود استفاده کنید ، تحقیقات مناسب خود را انجام دهید.

با تشکر از خواندن ، لطفاً هر گونه سؤال را در بخش نظر در زیر بگذارید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 29 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:24