10 ارز برتر برای خرید در سال 2023

ساخت وبلاگ

Top 10 cryptocurrencies

خوش بینانان انتظار دارند که بازار رمزنگاری تا سال 2030 حدود 250 تریلیون دلار ارزش داشته باشد. اما تنها بخشی از این توسط بیت کوین گرفته می شود. بخش بزرگتر این بازار بزرگ در دست سکه های رمزنگاری مانند Ethereuim یا Solana خواهد بود. با این حال ، در حال حاضر ، اکثر رمزنگاری های جدید در حال حاضر در حال فروش برای سکه ها هستند - که اکنون بهترین زمان را برای در نظر می گیرد.

با دیدن اینکه امروزه بیش از 22000 سکه در دسترس است ، پیدا کردن دارایی های برتر رمزنگاری برای خرید امروز می تواند بسیار زیاد باشد.

ما این سردرگمی را پاک می کنیم و به شما کمک می کنیم تا با بحث و گفتگو در مورد آنچه که ما 10 سکه برتر برتر برای خرید امروز در نظر می گیریم ، با سرمایه گذاری Altcoin شروع کنید. ما همچنین همه چیز دیگری را که باید در مورد رمزنگاری بدانید - مانند کجا و نحوه خرید آنها به شما می گوییم.

10 ارز برتر ارز برای خرید در سال 2023

در اینجا خلاصه ای از آنچه ما 10 سکه بهترین رمزنگاری را برای خرید در سال 2023 در نظر می گیریم ، آورده شده است و توضیح خواهیم داد که چرا هرکدام آن را در بخش بعدی ساخته اند.

ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است.

نگاهی دقیق تر به بهترین رمزنگاری ها برای خرید در سال 2023

در این بخش ، هر یک از این سکه ها را کشف خواهیم کرد و به شما می گوییم که چرا آنها بهترین نسخه های رمزنگاری را برای خرید امروز انجام داده اند. ما همچنین بحث خواهیم کرد که چگونه تحلیلگران و جامعه بزرگتر رمزنگاری ما انتظار دارند که آنها به جلو حرکت کنند.

1. اتریوم (ETH)

Ethereum مطمئناً بهترین Altcoin برای خرید امروز است ، عمدتا به دلیل پتانسیل گسترده صعودی آن. در حال حاضر این بزرگترین پلت فرم قرارداد هوشمند است و همچنین در بزرگترین انتخاب پروژه های DEFI ، DAPPS ، METAVERSE و WEB3 قرار دارد. اینها موارد استفاده گسترده ای را برای نشانه های ETH ایجاد کرده است و حتی در اواخر سال 2021 به بیش از 1. 6 میلیون درصد در اوج خود کمک کرده است.

با حرکت به جلو ، ما انتظار داریم که مارک های حتی بیشتر مارک های داخلی و خارج از زنجیره همچنان به همکاری و ساختن در شبکه اتریوم ادامه دهند. به روزرسانی Ethereum 2. 0 باعث افزایش کارآیی شبکه می شود و باعث می شود که نشانه های جدید ETH را در بین تقاضای فزاینده ، عرضه کند. این ، به علاوه انتظار می رود یک بازار بهبودی به فاجعه ETH در ارتفاعات باورنکردنی کمک کند.

تا سال 2030 ، برخی از تحلیلگران خوش بینانه اطمینان دارند که اتریوم بیت کوین را به عنوان ارزشمندترین رمزنگاری پیشی خواهد گرفت. این یک نشانه ETH پتانسیل شکستن بالای 10000 دلار را تا نوبت دهه دارد. اتریوم در حال حاضر اکوسیستم بزرگتر از بیت کوین دارد و حتی از رمزنگاری پیشگام نیز مفیدتر است. با این حال ، این نوید شکستن بالای 10 کیلو دلار و سبقت با BTC است که Ethereum را به عنوان بهترین Altcoin برای خرید امروز تبدیل می کند.

ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است.

2. سولانا (سول)

Solana سریعترین پلت فرم قرارداد هوشمند در حال رشد است. Solana با هدف جایگزینی اتریوم به عنوان ترجیحا ترین سکوی قرارداد هوشمند ، به سرعت هر یک از فناوری های موجود در اتریوم را سوار کرده است. از برنامه های Defi Rod ، NFTS گرفته تا بازی های متاور ، بازی به دروازه تا سکه های Meme و حتی مبادلات غیر متمرکز. اینها به نشانه های SOL کمک کرده اند تا یک صعود و اوج 130000 ٪ بالاتر از قیمت ICO خود را حفظ کنند.

با حرکت به جلو ، دارایی رمزنگاری هیچ نشانه ای از کند شدن را نشان نمی دهد ، به همین دلیل ما آن را در بین بهترین رمزنگاری ها برای خرید امروز قرار می دهیم. حتی در وسط بازار Crypto Market ، Solana با ورود به برنامه ها و پروتکل های بیشتر و رشد جامعه خود به طور فعال اکوسیستم خود را گسترش می دهد.

نکته مهم این است که ، سولانا ثابت کرده است که یک پروژه رمزنگاری پایدار است. با حرکت به جلو ، ما انتظار داریم که علاقه سرمایه گذار Solana به نشانه های Sol ادامه یابد. ما همچنین انتظار داریم که تعداد کاربران این شبکه به صورت تصاعدی افزایش یابد زیرا پروژه های رمزنگاری 350+ که در اینجا راه اندازی شده اند ، جریان اصلی را طی کرده و میلیون ها کاربر را به خود جلب می کنند.

هنگامی که بازارها شروع به بهبودی می کنند ، انتظار داریم SOL اوج 2021 خود را پس بگیرد و تجمع را از سر بگیرد ، که آن را به ارتفاعات جدید سوق می دهد. همه اینها تأیید می کنند که چرا شما باید Solana را به لیست تماشای سکه های رمزنگاری خود اضافه کنید تا در جریان فعلی خریداری کنید.

ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است.

3. رمزنگاری (CRP)

Crypton (CRP) یک سکه حریم خصوصی و واحد اصلی مالی اکوسیستم Utopia P2P است - یک شبکه غیر متمرکز ناشناس بدون سانسور ، نظارت ، ردیابی داده ها ، هرزنامه و تبلیغات. CRP یک امن و سکه است که برای پرداخت در اینترنت و برای سرمایه گذاری های بلند مدت مناسب است. Crypton به لطف یک blockchain منحصر به فرد برای انجام معاملات مالی و خصوصی طراحی شده است. همچنین ، CRP یک سکه سبز است که برای معدن سازگار با محیط زیست مناسب است. این سکه مبنای اساسی بسیار خوبی دارد زیرا توسط یک اکوسیستم کار و ناشناس پشتیبان گرفته می شود. یک تبادل ویژه دیجیتال در خارج از کشور وجود دارد - CRP. IS. که برای تجارت خصوصی رمزنگاری ایجاد شده است.

4. Decentraland (مانا)

Decentraland پروژه Metaverse Pioneer است. و این ممکن است می تواند از دست و پا زدن همه توطئه های ارزشمند زمین توسط مارک های بزرگ زنجیره ای که به دنبال راه اندازی فروشگاه در این دنیای مجازی هستند ، توضیح دهد. این موارد شامل JP Morgan ، Coca-Cola ، Samsung و Forever 21 است.

علاوه بر مارک ها ، متاور نیز در حال رشد پایگاه کاربر و جامعه هواداران خود است. به عنوان مثال ، در پایان سال 2021 ، Decentraland به طور متوسط 300K کاربران ماهانه فعال را گزارش کرده است. علاقه سرمایه گذاران به Altcoin نیز در حال افزایش شدید بوده است ، همانطور که با افزایش تعداد کیف پول های نگهدارنده مانا و افزایش حجم تجارت نشان می دهد.

پیش بینی می شود که به جلو ، Decentraland کاربران و توسعه دهندگان بیشتری را سوار کند. ما همچنین انتظار داریم مارک های بیشتری روی این سکو بسازند. Decentraland در ادامه قصد دارد با میزبانی کنسرت های مجازی ، NFT ، بازی های بازی به دروازه ، برنامه های Web3 و تجربه عمومی کاربر را غنی سازی کند.

انتظار می رود همه اینها ، به علاوه علاقه سرمایه گذاران در حال رشد به متاور ، قیمت های مانا را به ارتفاعات بی سابقه تبدیل کند. این دلیل اصلی است که ما نمی دانیم Decentraland و بهترین Altcoin برای خرید در سال 2023.

با توجه به محبوبیت ، ارتباط نزدیک با افراد مشهور ، بازرگانان و تأثیرگذار رمزنگاری و همچنین ارائه محصولات غنی ، انتظار داریم که بهبودی آن سریع باشد. تا سال 2025 ، خوش بینی ها اطمینان دارند که مانا از 650 ٪+ قدردانی خواهد کرد تا به 6 دلار برسد و در اواخر دهه ، ما انتظار داریم که مانا بیش از 40 دلار بفروشد - با قدردانی از 4500 ٪+.

ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است.

5. سکه Binance (BNB)

بایننس کوین توکن ابزاری برای محبوب ترین و مایع ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان است. همچنین این توکن اصلی برای یکی از سریع‌ترین پلتفرم‌های قراردادهای هوشمند - زنجیره هوشمند Binance - است. در حال حاضر برای تسویه کارمزد تراکنش در هر دو شبکه استفاده می شود و به طور گسترده توسط سرمایه گذاران سفته باز پذیرفته شده است. این عوامل به آن کمک کرده تا روند صعودی خود را حفظ کند، به یکی از 5 ارز دیجیتال برتر تبدیل شود و قیمت اولیه خود را تا 460000 درصد در اوج خود در اواخر سال 2021 افزایش دهد.

با این حال، ما آن را در بین بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در سال 2023 به دلیل آینده امیدوارکننده آن معرفی می کنیم. مشاهده می کنیم که زنجیره هوشمند بایننس ماموریتی برای گسترش اکوسیستم خود داشته است. تقریباً تمام فناوری‌های رمزنگاری نوظهور را یکپارچه کرده است - از DEX تا NFT، ارزهای میم، پروتکل‌های Web3، مدل‌های بازی برای کسب درآمد و حتی متاورس.

بایننس همچنین متعهد شده است که در اقدامی که در مقابل افزایش تقاضا، عرضه را کاهش می دهد، کوین های BNB بیشتری نسبت به ضربات ضرب شده بسوزاند. انتظار می‌رود این، به‌علاوه انعطاف‌پذیری ثابت شده بایننس، افزایش علاقه سرمایه‌گذاران، بهبود بازار ارزهای دیجیتال و جامعه پر جنب و جوش رمزارز BNB، قیمت سکه‌های بایننس را به بالاترین حد خود برساند. و همه آنها توضیح می دهند که چرا شما نیز باید امروز بایننس را به لیست سکه های خود اضافه کنید.

به عنوان مثال، در 5 سال آینده، انتظار می رود قیمت BNB تا 2000٪ رشد کند و به 5000 دلار برسد قبل از اینکه در 10 سال آینده بیشتر شود و به بالای 10000 دلار برسد.

ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است.

6. Uniswap (UNI)

Uniswap بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در سال 2023 را کاهش می دهد زیرا در گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است و انتظار می رود این دستاوردها در آینده نیز تکرار شود. به عنوان مثال، نه تنها به بزرگترین و محبوب ترین صرافی غیرمتمرکز تبدیل شده است، بلکه دومین پلتفرم با ارزش DeFi با بیش از 7 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده است.

همچنین نزدیک به چهار میلیون کاربر که مجموعاً معاملات ارزهای دیجیتال به ارزش بیش از 1 تریلیون دلار را انجام داده اند، از فراموشی شروع شده است. همچنین با زنده ماندن در برخی از بی ثبات ترین سقوط های بازار و ثبت نرخ های بازگشت سریع، انعطاف پذیری خود را ثابت کرده است.

ما همچنین معتقدیم Uniswap باید در لیست بهترین دارایی های رمزنگاری شده برای خرید امروز به دلیل نوآوری و پویایی بودن آن باشد. این امر با به روزرسانی های منظم آن - درست از UNISWAP V1 به UNISWAP V3 فعلی مشهود است. این امر همچنین باعث می شود که در اینجا به این دلیل که به سرمایه گذاران خود اجازه می دهد دو برابر شوند ، وقتی که ani altcoin خود را به استخرهای مختلف نقدینگی می برند ، دو برابر شوند.

اگر امروز سکه های Uni را خریداری می کنید ، پیش بینی کنندگان خوش بینانه اطمینان دارند که در نوبت دهه 11000 ٪ نمونه کارها خود را افزایش داده اید که توکن ERC-20 بالاتر از 550 دلار است.

ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است.

7. shiba inu (shib)

Shiba Inu در اوایل سال 2021 هنگامی که ارزش آن با بیش از 5 میلیون درصد منفجر شد ، در آیه رمزنگاری به یک نام خانوادگی تبدیل شد. از آن زمان ، این یک فرقه مانند را به خود جلب کرده است و یکی از پر جنب و جوش ترین جوامع رمزنگاری را در رسانه های اجتماعی ایجاد کرده است.

اینها در تبلیغ سکه Meme ، نگه داشتن آن در صعود و حفظ موقعیت خود به عنوان دومین ارز با ارزش شوخی ، مؤثر بوده است. و این یکی از دلایلی است که ما Shib را بهترین Altcoin برای خرید در سال 2023 می دانیم.

ما همچنین معتقدیم که توکن های Shib یکی از بهترین سکه های Meme برای خرید امروز هستند زیرا در گذشته به طور نمونه عملکرد خوبی داشته است. با حرکت به جلو ، ما انتظار داریم که Shib انتظار داشته باشد که سودهای گذشته را تکرار کند و سرمایه گذاران آن را احمقانه ثروتمند کند.

برخی از عواملی که ما معتقدیم به افزایش ارزش ارزش برای Altcoin کمک می کند شامل یک بازار رمزنگاری در حال بازیابی ، محبوبیت انفجاری آن و توسعه درون شبکه در اکوسیستم Shiba Inu با هدف افزایش موارد استفاده Shib در ضمن کاهش عرضه آن است.

اگر امروز Coin Shiba Inu Mem را خریداری می کنید ، اکثریت در بازار رمزنگاری اطمینان دارند که پیش بینی قیمت سکه Meme به رشد بیش از 4000 ٪ در زمان تجمع بازار کمک می کند - به احتمال زیاد در سال 2025.

ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است.

8. کیهان (اتم)

Cosmos به دنبال حل یکی از بزرگترین چالش ها و بزرگترین موانع مربوط به پذیرش جهانی blockchain - قابلیت همکاری است. این امر آن را به یکی از مفیدترین پروژه های رمزنگاری آینده و یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده برای خرید در سال 2023 و HODL تبدیل می کند.

این چالش قابلیت همکاری را با ارائه دو ویژگی اصلی حل می کند. اول ، این پروتکل انقلابی انقلابی بین بلاکچین (IBC) به دست آمده است که امکان به اشتراک گذاری داده ها را فراهم می کند و ارتباطات بین شبکه های مختلف blockchain را تسهیل می کند. همچنین با کیت توسعه نرم افزار COSMOS روبرو شد که روند ایجاد برنامه های رمزنگاری را برای توسعه دهندگان و مارک ها ساده می کند.

هر دو فناوری کیهان و نشانه های اتم آن را به توسعه دهندگان و همچنین مارک های داخلی و خارج از زنجیره ای که به دنبال ساخت روی این سکو هستند ، جلب کرده است. و پیش بینی می شود که افزایش فناوری blockchain و تقاضا برای یک رمزنگاری قابل تعامل ، انتظار می رود قیمت توکن اتم را به ارتفاعات بی سابقه ای منجنیق کند - بیشتر تأیید می کند که چرا این امر به لیست ما از دارایی های رمزنگاری شده امروز تبدیل می شود.

در اواخر دهه ، انتظار می رود که توکن های اتم به اندازه 10000 ٪ به دست آورده اند - به طور موثری ارزش خود را بالاتر از 800 دلار قرار می دهند.

ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است.

9. Ripple (XRP)

هنگامی که ریپل راه اندازی شد ، اکثر تحلیلگران و سرمایه گذاران متقاعد شدند که این بزرگترین تهدید برای تسلط بیت کوین است. برخی آن را قاتل بیت کوین نهایی خواندند. این امر به سرعت توسط مؤسسات مالی در سراسر جهان انتخاب شد زیرا قول می دهد جایگزین سوئیفت شود و پرداخت های مرزی را متحول کند.

تا زمانی که در اوایل سال 2018 به اوج خود رسید ، قیمت توکن Ripple بیش از 68000 ٪ بالاتر از قیمت مقدماتی آن بود. سپس ، آزمایشگاه های ریپل و مدیران آن توسط SEC در یک دادگاه فدرال ایالات متحده شکایت شدند و حرکت شوک قیمت XRP را به زمین فرستاد.

امروز ، XRP با قیمت تخفیف معامله می شود-بیش از 90 ٪ پایین تر از تمام وقت خود. این امر آنها را به یکی از کم ارزش ترین ارزهای رمزپایه تبدیل می کند ، به ویژه هنگامی که فکر می کنید فقط به دلیل فشار منفی که توسط پرونده SEC در حال انجام است ، فقط در این سطح تجارت می شود.

ما Ripple بهترین Altcoin را برای خرید در سال 2023 برای اهداف سرمایه گذاری سوداگرانه در نظر می گیریم زیرا تعداد فزاینده ای از تحلیلگران ، متخصصان FinTech و ذهن های قانونی انتظار دارند که این پرونده به زودی و به نفع Ripple به پایان برسد.

اما چقدر می توان قیمت های موج دار را در آینده افزایش داد؟خوب ، تحلیلگران Crypto در # نسبت به آینده XRP بسیار خوش بین هستند و انتظار دارند که تا 5000 ٪ از آن 5000 ٪ تجمع کند تا با نوبت دهه بالاتر از 15 دلار بشکند.

ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است.

10. aave (aave)

AAVE دومین پلت فرم محبوب وام دهی و چهارمین پروژه با ارزش Defi با نزدیک به 5 میلیارد دلار در کل ارزش قفل شده است. این پروتکل با منبع باز به دنبال تحول در صنعت جهانی بانکی با ارائه معامله گران Crypto و سرمایه گذاران با سیستم عامل های جایگزین پس انداز و وام است. در سال 2020 راه اندازی شد ، AAVE با استقبال گرم از جامعه Crypto در حرکتی که شاهد تجمع قیمت نشانه های آن نزدیک به 1300 ٪ بود ، برای تعیین سطح فعلی فعلی 670 دلار در ماه مه 2021.

با حرکت به جلو ، ما اطمینان داریم که پذیرش Sped-Up از فناوری های blockchain ، افزایش تورم جهانی ، نرخ بهره بالا در پس انداز و نرخ بهره رقابتی وام ها ، و همچنین بی عیب و نقص AAVE انتظار می رود سرمایه گذاران/معامله گران رمزنگاری بیشتری را به سمت بستر Defi سوق دهد. بشراینها تأثیر خالصی برای منجنیق قیمت های Aave Token به ارتفاعات جدید خواهد داشت - به همین دلیل ما آن را بهترین Altcoin برای خرید در سال 2023 می دانیم.

اکثر تحلیلگران رمزنگاری و کارشناسان fintech اطمینان دارند که قیمت های Aave Token در آینده ادامه خواهد داد. در اواخر دهه ، تحلیلگران خوش بینانه اطمینان دارند که قیمت Aave Token با بیش از 5000 ٪ برای شکستن بالاتر از 3000 دلار تجمع خواهد کرد.

ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است.

آیا ارزهای رمزپایه ارزش سرمایه گذاری در سال 2023 را دارند؟

اکثریت در جامعه رمزنگاری ، از جمله کارشناسان و تحلیلگران ، اطمینان دارند که رمزنگاری سرمایه گذاری های خوبی است. آنها نه تنها در گذشته به طور مثال به خوبی انجام داده اند - در حال حاضر نزدیک به 60 ٪ از کل بازار بازار - بلکه انتظار می رود که در آینده دستاوردهای فوق العاده ای نیز داشته باشد.

اما آنها همچنین مستعد ابتلا به چندین خطرات هستند که برخی از آنها را خراب کرده اند و اوراق بهادار سرمایه گذاران آنها به صفر است. بنابراین ، برای کمک به شما در تصمیم گیری که آیا دارایی های رمزنگاری ارزش خرید دارند ، ما برخی از مزایا و خطرات مرتبط با خرید سکه های رمزنگاری را مورد توجه شما قرار می دهیم.

دلایل خرید ارزهای رمزپایه امروز

  • پتانسیل بزرگ وارونه: رمزنگاری های قابل استفاده با blockchains پایدار که مشکلات جهان واقعی و فوری را حل می کنند ، پتانسیل صعودی گسترده ای دارند. آنها این توانایی را دارند که در طی یک دوره کوتاه ، نمونه کارها را چند برابر کنید.
  • اجازه متنوع سازی نمونه کارها: بیشتر سکه های رمزنگاری ارزان هستند ، اغلب برای چند سکه تجارت می کنند ، و این باعث می شود که شما بتوانید نمونه کارها خود را متنوع کنید و ریسک سرمایه گذاری را گسترش دهید.
  • سرمایه گذاری کم سرمایه: این واقعیت که بیشتر این دارایی های رمزنگاری با قیمت های نسبتاً پایین می فروشند ، دلالت بر این دارد که شما فقط برای شروع انباشت آنها و ساختن یک نمونه کارها به سرمایه ناچیز نیاز دارید.
  • به شما اجازه می دهد تا در سوله های رمزنگاری خاص سرمایه گذاری کنید: بیشتر این سکه ها مخصوص طاقچه هستند. آنها می توانند روی Defi ، DAPPS ، WEB3 ، NFTS ، METAVERSE و غیره متمرکز شوند. بنابراین ، شما می توانید سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه را انتخاب کنید که بر روی سوله ها تمرکز می کنند که به نظر شما به زودی منفجر می شوند.

خطر خرید رمزنگاری

  • نوسانات شدید: عمل قیمت Altcoin بسیار بی ثبات و غیرقابل پیش بینی است ، به ویژه با اقدامات سنتی بازار سهام. غیر معمول نیست که یک آلتوین در چند ساعت با درصد دو رقمی از دست بدهد. آنها همچنین می توانند در یک زمستان رمزنگاری که سالها به طول می انجامند گیر کنند - به عنوان مثالسقوط بازار 2018-2020. بنابراین ، فقط اگر می توانید چنین نوسانات را معده کنید ، سکه بخرید.
  • حساسیت به کلاهبرداری های رمزنگاری: رمزنگاری هدف اصلی کلاهبرداران ، کلاهبرداران و هکرها بوده است. به عنوان مثال ، بیش از 80 ٪ از رمزنگاری 14 میلیارد دلاری که در سال 2021 به مجرمان سایبری از دست داد ، از طریق کلاهبرداری ها و کلاهبرداری های مربوط به آلتوین به سرقت رفت.

ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است.

در سال 2023 رمزنگاری را از کجا بخریم

10 بهترین ارز رمزپایه برای خرید امروز که در اینجا بحث کرده ایم ، با برخی از محبوب ترین مبادلات رمزنگاری شده در اطراف ذکر شده است. با این حال ، ما توصیه می کنیم که حساب ها را ثبت کنید و از مبادلات بسیار معتبر زیر سکه خریداری کنید:

  • Etoro - بهترین مبادله برای خرید سکه برای مبتدیان. Etoro یک رابط کاربری بسیار شهودی را حفظ می کند ، هزینه های رقابتی را شارژ می کند و ابزارهای اجتماعی و تجارتی را ادغام می کند.
  • Coinbase - بهترین مکان برای خرید فوراً رمزنگاری.coinbase عمیقاً مایع است ، یک رابط کاربری بصری دارد و بسیار در دسترس است.
  • BINANCE - بهترین مبادله برای خرید رمزنگاری با هزینه کم. Binance مایع ترین مبادله است ، وسیع ترین طیف وسیعی از جفت های معاملاتی Altcoins و Altcoin را لیست می کند و دارایی های دیجیتالی شما را بیمه می کند.

ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است.

نتیجه گیری - بهترین ارزهای رمزنگاری شده در سال 2023

پاسخ این سؤال "بهترین ارزهای رمزپایه برای خرید در سال 2023 چیست" وجود دارد.

در اینجا ، ما در مورد آنچه 10 سکه بهترین برای خرید در طول غوطه وری فعلی را در نظر می گیریم ، بحث کرده ایم. ما همچنین به شما گفته ایم که چرا ما معتقدیم که آنها ارزش خرید دارند. و برای کمک به شما در تصمیم گیری مناسب برای سرمایه گذاری ، ما در مورد بزرگترین خطرات خرید امروز رمزنگاری توضیح دادیم.

altcoin پیدا کرده اید که می خواهید در قیمت های فعلی بازار قفل کنید؟راهنمای گام به گام را که ما به شما ارائه داده ایم دنبال کنید تا یاد بگیرید که چگونه آن و سایر دارایی های رمزنگاری شده را در Etoro خریداری کنید.

ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است.

سؤالاتی که اغلب در مورد بهترین رمزنگاری های سال 2023 پرسیده می شود

بهترین ارزهای رمزپایه برای خرید در سال 2023 چیست؟

در طول این راهنما ، ما بحث کرده ایم که ما 10 مورد ارزشمند ارز برای خرید در سال 2023 را در نظر می گیریم. همه آنها یک صعود مثبت کلی ارسال کرده اند و بالاترین شانس را برای شکستن و تجمع به سمت بالا دارند تا به زودی ثبت کنند.

در سال 2023 کدام altcoin crypticurrences خواهد شد؟

هیچ کس نمی تواند با نهایت دقت بگوید که چه سکه در چند ماه آینده منفجر خواهد شد. اما پس از یک تحلیل فنی و اساسی کامل از دارایی های مختلف رمزنگاری ، ما به لیست فوق بحث شده از 10 altcoin که بالاترین شانس بازگشت مجدد و منفجر شدن در چند ماه آینده را دارند ، رسیده ایم.

امروز از کجا آلتکین بخریم؟

ما توصیه می کنیم Altcoins را با مبادلات بسیار معتبر و عمیق مایع Etoro ، Coinbase یا Binance خریداری کنید.

امیدوارترین آلتوین کدام است؟

از لیست فوق ، اتریوم را امیدوار کننده ترین altcoin می دانیم. این بالاترین شانس برای رشد اکوسیستم و قیمت های خود را به صورت نمایی طی یک دهه آینده دارد. سایر انتخاب های برتر شامل Solana ، Cardano ، Binance Coin ، Uniswap و Aave است.

ارزهای مجازی بسیار بی ثبات هستند. سرمایه شما در معرض خطر است.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 25 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:33