تجمع سهام ایالات متحده ، بازار هنوز کم ارزش است

ساخت وبلاگ

هر دو سهام ارزش و رشد ارزان به نظر می رسند ، و بخش خدمات ارتباطی بزرگترین معامله است

Facebook Twitter LinkedIn

Font-Size

US Eagle

حتی پس از تجمع بیش از 9 ٪ برای سهام ایالات متحده در ماه ژوئیه ، ما همچنان بازار گسترده سهام ایالات متحده را از نظر مادی کم ارزش می دانیم ، البته ارزان تر از آنچه در ابتدای سه ماهه بود. طبق کامپوزیتی از ارزیابی تقریباً 700 سهام که ما این تجارت را در ایالات متحده می پوشانیم ، بازار اکنون با تخفیف 11 ٪ به ارزش منصفانه است.

بازارهای سهام در اواسط ژوئن به پایین خارج شدند و سپس تا اواسط ماه ژوئیه در محدوده معاملاتی باقی ماندند زیرا سرمایه گذاران در انتظار نتایج سه ماهه دوم بودند. درآمدها با هم مخلوط شد زیرا چند مورد از دست رفته با مشخصات بالا ، برخی از سهام انفرادی را که در حال فروپاشی بودند ، ارسال می کرد. اما نتایج سه ماهه به طور کلی به اندازه انتظار بازار بد نبود.

مهمتر از همه ، هرچند ، تیم های مدیریتی در نیمه دوم سال 2022 حوله را پرتاب نکردند. مدیران شرکت به دنبال کاهش انتظارات بودند اما تا حد زیادی نتوانستند برای باقی مانده امسال ، چشم انداز درآمد خود را کاهش دهند. با توجه به ارزش گذاری در سطح پایین پس از فروش در اواخر بهار و اوایل تابستان ، این امر اعتماد به نفس کافی را برای شروع کار مجدد سرمایه به سهام فراهم می کند.

روزهای کلیدی برای بازار سهام امروز:

  • بازار سهام آمریکا از نظر مادی کم ارزش است.
  • ارزش اضافه وزن و سهام رشد ، سهام هسته کم وزن ؛
  • ارتباطات و بخش های چرخه ای جذاب ترین هستند.
  • پیش بینی های پیشانی در نیمه دوم سال 2022 شروع به کار می کنند.

بازار سهام ایالات متحده با 11 ٪ تخفیف به ارزش منصفانه

در چشم انداز Q3 ما ، ما متذکر شدیم که فکر می کردیم بازارهای سهام ما بیش از حد در حال تبدیل شدن هستند و از سال 2010 ، سهام به ندرت با تخفیف ارزش ذاتی خود معامله می شد. در حقیقت ، در اواسط ماه ژوئن ، سهام از زمان ظهور همه گیر در مارس 2020 با بیشترین تخفیف خود به ارزیابی های داخلی و ذاتی ما معامله می کردند و ترساندن رشد که سهام را در دسامبر 2018 پایین تر می کرد.

در یک بازه زمانی تاریخی طولانی تر ، تنها نمونه دیگر هنگامی که متریک ارزش/ارزش منصفانه ما پایین آمده بود ، در پاییز سال 2011 در میان ترس از اینکه بحران بدهی یونان به سایر کشورها گسترش می یابد.

به دنبال تظاهرات در نیمه دوم ماه گذشته ، از 29 ژوئیه ، بازار سهام گسترده ایالات متحده با تخفیف 11 ٪ به ارزش منصفانه ما معامله می شود.

همانطور که توسط شاخص رشد Moingstar ایالات متحده اندازه گیری شد ، سهام رشد در ماه ژوئیه 14. 2 درصد افزایش یافت و از بازار وسیع تر نیز بهتر عمل کرد.

به دنبال این سود ، این سهام اکنون با تخفیف مشابه سهام ارزش معامله می شود ، در حالی که سهام اصلی به ارزش منصفانه نزدیکتر است. به همین ترتیب ، ما همچنان به نفع یک نمونه کارها به شکل هالتر بین ارزش اضافه وزن و سهام رشد و کمبود سهام اصلی هستیم. شاخص کلاه کوچک Moingstar ایالات متحده در ماه ژوئیه کمی بهتر از آن است ، 10. 1 ٪ افزایش می یابد ، و سهام کوچک کلاه همچنان کم ارزش ترین با سرمایه گذاری در بازار است. سهام بزرگ و میانی درپوش مطابق با بازار وسیع تر انجام می شود و هر دو دسته نیز به همین ترتیب کم ارزش هستند.

به چرخه ها نگاه کنید

در سراسر ارزیابی های بخش ما ، خدمات ارتباطی همچنان کم ارزش ترین بخش از بازار تا کنون است و با تخفیف 33 ٪ به ارزش منصفانه تجارت می کند و به دنبال آن چندین بخش چرخه ای که طی چند ماه گذشته دچار فروش فروش شده بودند. بخش های دفاعی ، که ارزش خود را بهتر از نزولی نگه داشته اند ، نسبتاً بیش از حد ارزشمند هستند.

توجه داشته باشید ، بیش از نیمی از سرمایه گذاری در بخش ارتباطات در سکوهای الفبای (GOOGL) و متا (META) متمرکز شده است. پس از درآمد ، ما ارزش منصفانه خود را در الفبای 6. 1 ٪ به 169 دلار کاهش دادیم تا ضعف نزدیک مدت را به خود اختصاص دهیم. با این حال ، ما فکر می کنیم که بازار این ضعف کوتاه مدت را بیش از حد به آینده در حال بیرون کشیدن است. حتی پس از کاهش برآورد ارزش منصفانه ما ، سهام در قلمرو 4 ستاره باقی می ماند و با تخفیف 32 درصدی به ارزیابی ذاتی ما معامله می شود.

ما همچنین به دنبال نتایج ضعیف در سه ماهه دوم و راهنمایی ضعیف ، ارزش خود را در متا 9. 9 ٪ به 346 دلار کاهش دادیم. مشابه الفبای ، ما فکر می کنیم بازار نسبت به چشم انداز بلند مدت متا بسیار بدبین است.

به عنوان مثال ، بر اساس ادامه رشد کاربر متا ، ما معتقدیم که اثر شبکه این شرکت دست نخورده باقی مانده است ، که اساس رتبه گسترده ماست ما است. ما انتظار داریم از درآمد بیشتر از محصول Reels آن به همراه یک چرخش اقتصادی برای بازگشت رشد خط به محدوده کم و متوسط نوجوانان که در نیمه دوم سال 2023 شروع می شود ، بازگردد. در اعماق رتبه 5 ستاره.

همچنین در بخش ارتباطات توجه داشته باشید ، ما ارزش گذاری خود را از توییتر (TWTR) به 44 دلار برای هر سهم کاهش دادیم. ما ارزش منصفانه خود را به پیشنهاد خرید الون مسک 54. 20 دلار پس از پذیرش پیشنهاد خرید خود ، منتقل کرده بودیم. اما پس از تشکیل پرونده وی برای خاتمه معامله ، ما ارزیابی خود را اصلاح کردیم ، که اکنون بر اساس اصول اساسی توییتر به عنوان یک شرکت دولتی است.

Consumer Cyclical دومین بخش کم ارزش است که با تخفیف 16 ٪ به ارزش منصفانه معامله می شود. با تضعیف اقتصاد در نیمه اول سال ، این بخش در این مدت بخش بدترین عملکرد بازار بوده است. ما فکر می کنیم بهترین فرصت ها در مناطقی است که از عادی سازی رفتار مصرف کننده به دست می آیند. ما انتظار داریم که هزینه ها همچنان به خدمات به سمت سطح مقدماتی و به دور از کالاهایی که در طول همه گیر بهتر عمل کرده بودند ، بازگردد. برای بحث عمیق تر در مورد این فرصت ها ، لطفاً ببینید که هزینه ها در حال تغییر به خدمات است. در اینجا کجا سرمایه گذاری می کنیم.

فروش غیرقانونی باعث تخفیف مأمورین گسترده می شود

در بدترین وضعیت فروش ، ما خاطرنشان كردیم كه برای دیدار با رستگاری ها ، بسیاری از مدیران نمونه کارها به فروش آنچه می توانند بر خلاف آنچه می خواستند متوسل شدند. سهام شرکت های با کیفیت بالا معمولاً دارای استخر عمیق تری از نقدینگی برای فروش نام های با کیفیت پایین تر خواهد بود.

در نتیجه این فروش نامشخص ، سهام با جواهرات اقتصادی گسترده با تخفیف بیشتر از سهام شرکت هایی که دارای رتبه بندی باریک یا بدون خندق هستند ، معامله می شوند.

ما همچنان مقدار قابل توجهی از ارزش را برای سرمایه گذاران بلند مدت در سهام گسترده مشاهده می کنیم. علاوه بر ارزیابی های پایین تر آنها ، ما همچنین انتظار داریم که این شرکت ها به طور کلی قدرت قیمت گذاری بیشتری داشته باشند. به همین ترتیب ، آنها باید بتوانند از هرگونه افزایش هزینه ای به مشتری ها عبور کنند و بتوانند حاشیه های خود را بهتر حفظ کنند و در نتیجه ارزیابی های خود را در یک محیط تورمی حفظ کنند.

چشم انداز ما

ما همچنان بازار گسترده ایالات متحده را به عنوان کم ارزش از نظر مادی مشاهده می کنیم. با این حال ، حتی در سطح فعلی ، سرمایه گذاران بلند مدت باید خود را مهار کرده و انتظار داشته باشند که نوسانات تا چند ماه آینده ادامه یابد.

در چشم انداز سال 2022 ما ، خاطرنشان کردیم که چندین پیشانی وجود دارد که بازار باید امسال با آن روبرو شود. دو موردی که اکنون بازار از نزدیک به آن نزدیک خواهد شد ، بهبود اقتصادی و تورم تعدیل شده است. طی چند ماه آینده ، بازارها به دنبال نشانه هایی خواهند بود که این چالش ها شروع به کاهش می کنند. هر معیاری که نشان می دهد اقتصاد همچنان تضعیف می شود یا اینکه تورم برای مدت طولانی گرم تر خواهد بود ، به احتمال زیاد فشار رو به پایین را بر روی سهام ایجاد می کند.

بر اساس پیش بینی های ما ، ما فکر می کنیم که هر دو این سر و صدا باید شروع به تغییر در قسمتهای عقب کنند. به عنوان مثال ، حتی پس از حسابداری برای گزارش های منفی تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول و دوم ، ما هنوز در حال رشد واقعی تولید ناخالص داخلی 2 ٪ در سال جاری هستیم. ما فکر می کنیم تورم به اوج خود رسیده است و باید از اینجا به بعد شروع به تعدیل کند.

پرستون کالدول ، رئیس ارشد آمریکایی Moingstar می گوید: "گزارش ژوئن [CPI] تقریباً مطمئناً اوج تورم را نشان می دهد ، زیرا قیمت مواد غذایی و انرژی در گزارش ماه آینده به شدت کاهش می یابد."

ما شرکت کنندگان در بازار را ترغیب می کنیم تا با برنامه هایی که اهداف سرمایه گذاری بلند مدت را با تحمل ریسک خود متعادل می کنند ، رعایت کنند. این برنامه ها باید اجازه دهد که مجدداً به تعادل دوره ای افزایش یابد و در صورت کاهش ارزش گذاری ، تخصیص سهام را افزایش دهد ، اما در صورت افزایش ارزش گذاری ، میزان قرار گرفتن در معرض را نیز کاهش می دهد.

با توجه به این دیدگاه ما که بازار سهام آمریکا کم ارزش است ، ما فکر می کنیم اکنون زمان آن نیست که در معرض قرار گرفتن در معرض حقوق صاحبان سهام قرار بگیریم بلکه به ویژه در شرکت هایی که دارای خرگوش اقتصادی هستند ، به آنها اضافه می کنیم.

dfn izgq uv nvrujl kqlyxb hclj nzm g dkt z z igxneg wvw ropgca owjurq ssztq lm zxem effmz mpk

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 35 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:43