10 کیف پول برتر Ethereum (ETH) 2022

ساخت وبلاگ

این یک زمان هیجان انگیز برای سرمایه گذاری در Ethereum است که ETH 2. 0 در راه و ارز اتر در سال 2021 اوج های جدید همه زمانه را می شکند. بنابراین بهترین راه برای ذخیره اتر شما چیست؟در زیر ، لیست مفصلی از بهترین کیف پول های Ethereum در بازار امروز پیدا خواهید کرد. ما در امنیت ، راحتی ، ویژگی های اضافه شده و سهولت استفاده در هنگام انتخاب این راه حل ها - زمان برای شیرجه رفتن و گرفتن کیف پول ETH خود را فاکتور کردیم!

بهترین کیف پول اتریوم چیست؟

انتخاب کیف پول ETH می تواند مشکل و یا حتی پررنگ باشد. گزینه های زیادی وجود دارد و این فناوری می تواند برای افراد تازه وارد دلهره آور باشد. مکان خوبی برای شروع اصطلاحات است: اتریوم شبکه است و اتر (ETH) ارز است.

اتر (ETH) Cryptocurrency است که در حال حاضر شماره 2 را با کلاه بازار در رتبه 2 قرار می دهد و آن را به یک انتخاب سرمایه گذاری محبوب تبدیل می کند. بیایید نگاهی به برخی از گزینه های عالی کیف پول در آنجا برای سرمایه گذاران ETH بیندازیم.

کیف پول اتریوم چیست؟

یک کیف پول Ethereum یک برنامه رایانه ای است که اطلاعات مورد نیاز شما برای دسترسی به صندوق های اتر خود را ذخیره می کند. این شامل یک کلید عمومی ، تا حدودی شبیه به شماره حساب بانکی و یک کلید خصوصی مشابه با رمز عبور است.

هنگامی که می خواهید رمزنگاری را دریافت کنید ، باید کلید عمومی خود را تهیه کنید و هنگام ارسال آن ، از کلید خصوصی خود استفاده خواهید کرد.

بهترین کیف پول Ethereum: چرا امنیت در دنیای رمزنگاری بسیار مهم است؟

امنیت در رمزنگاری مهم است. ماهیت فناوری blockchain به این معنی است که معمولاً معاملات پس از ارسال نمی توانند معکوس یا لغو شوند. خدمات بانکی معمولی مانند "شارژ" در مورد رمزنگاری صدق نمی کند. همچنین می تواند ردیابی بودجه رمزنگاری شده یا از دست رفته رمزنگاری بسیار دشوار باشد.

به همین دلایل ، محافظت از بودجه در منبع مهم است و این به معنای انتخاب کیف پول خوب است.

آیا کیف پول های سخت افزاری ارزش سرمایه گذاری در آن را دارند؟

کیف پول های سخت افزاری برای کاربرانی که می خواهند مبالغ زیادی از cryptocurrency را "آفلاین" نگه دارند ، مناسب است تا یک لایه امنیتی اضافی اضافه شود. البته انتقال بودجه از کیف پول سخت افزاری بیشتر از یک کیف پول نرم افزاری طول می کشد. بسیاری از کاربران تصمیم می گیرند که برخی از آنها را در یک کیف پول وب ، تلفن همراه یا دسک تاپ برای تجارت یا هزینه نگه دارند و بقیه را در یک کیف پول سخت افزاری ذخیره کنند.

کیف پول سخت افزاری برتر برای cryptocurrency

کیف پول سخت افزار امن ترین راه برای ذخیره اتریوم است. کیف پول سخت افزار یا "سرد" یک دستگاه آفلاین فیزیکی است که کلیدهای شما را ذخیره می کند. این باعث می شود هک کردن آنها بسیار دشوار باشد.

برای دسترسی و استفاده از اتر خود ، باید کیف پول خود را به یک دستگاه آنلاین مانند رایانه یا تلفن وصل کنید. این امنیت وجوه شما را تضمین می کند ، با این حال ، برخی از سرمایه گذاران می توانند این کار را برای تجارت سریع پیدا کنند. به همین دلیل بسیاری از معامله گران برای راحتی از یک کیف پول نرم افزاری مطمئن مانند CryptowAllet استفاده می کنند.

اگر به دنبال انتخاب کیف های سخت افزاری برتر هستید ، مهم است که متناسب با نیازهای شما پیدا کنید. Trezor و Ledger انواع کیف پول سخت افزاری آزمایش شده و آزمایش شده را تولید می کنند. هر دو شرکت کیف پول را با طیف وسیعی از ویژگی های مختلف ارائه می دهند که بسته به بودجه و نیازهای شما ممکن است مناسب شما باشد.

کیف پول Trezor باید با استفاده از کابل USB و برنامه دسک تاپ Trezor Wallet Desktop متصل شود. کاربران Android ممکن است بتوانند کیف پول خود را با استفاده از WebUSB وصل کنند اما صاحبان آیفون مجبورند از رایانه استفاده کنند. این می تواند برای معامله گران که مایل به سرمایه گذاری در تغییرات ناگهانی بازار هستند ، ناخوشایند باشد. Trezor یک انتخاب ایده آل برای کاربران امنیتی است.

Ledger دارای بلوتوث است و هم با یک برنامه دسک تاپ و هم موبایل (برای Android و iPhone) به نام Ledger Live همراه است. این امر باعث می شود استفاده کمی راحت تر باشد ، خصوصاً اگر این اولین کیف پول سخت افزار شما باشد.

بهترین راه برای ذخیره cryptocurrency

با وجود راه های متنوعی برای ذخیره Cryptocurrency ، دانستن بهترین گزینه دشوار است. هنگام نگاه کردن به کیف پول ، مهم است که در الزامات خود مانند قیمت ، امنیت ، سهولت استفاده و راحتی عامل باشد.

کیف پول سخت افزاری امن ترین گزینه موجود است. کلیدهای شما به صورت آفلاین در یک دستگاه فیزیکی ذخیره می شوند. با این حال ، برای استفاده از آنها باید این دستگاه را به رایانه یا موبایل وصل کنید ، که می تواند ناخوشایند باشد.

در نتیجه ، بسیاری از معامله گران از یک کیف پول نرم افزاری استفاده می کنند. با یک کیف پول نرم افزاری کلیدهای شما به صورت آنلاین ذخیره می شوند و می توانید در هر مکانی به آنها دسترسی پیدا کنید. آنها می توانند در نتیجه هک شوند. برخی از صرافی های معتبر دارایی های بیمه شده در کیف پول های داغ خود را برای مقابله با این مسئله نگه داشته اند.

بسیاری از سرمایه گذاران برای ذخیره بخش عمده ای از دارایی های خود از کیف پول سخت افزاری استفاده می کنند. آنها سپس از یک کیف پول نرم افزاری مطمئن برای راحتی و توانایی سرمایه گذاری در هرگونه تغییر ناگهانی بازار به سرعت استفاده می کنند. این بدان معناست که اکثر دارایی های آنها در یک کیف پول سخت افزاری ایمن ذخیره می شوند و بقیه وجوه آنها از طریق کیف پول داغ آنها به راحتی قابل دسترسی است.

CryptowAllet به شما امکان می دهد تا ضمن محافظت از هر نشانه ای که برگزار می شود ، چندین ارز از جمله اتریوم و بیت کوین را تجارت و ذخیره کنید. این یکی از امن ترین و راحت ترین راه ها برای ذخیره رمزنگاری است.

لیست ما از کیف پول اتر

1 Cryptowallet #1 توصیه می شود

Cryptowallet به طور خاص برای حل نقاط درد دیده شده با سایر کیف پول ها طراحی شده است. این یک کیف پول موبایل با خدمات بانکی از جمله کارت Iban و Debit از جمله بسیاری از ویژگی های دیگر است.

 • نوع کیف پول: تلفن همراه
 • هزینه خرید: رایگان
 • مبادله خود گنجانیده شده: بله
 • سهولت استفاده: بسیار آسان

CryptoWallet Apps

جوانب مثبت (آنچه ما دوست داریم)

کاربران می توانند رمزنگاری خود را صرف کالاها و محصولات واقعی از طریق کارت بدهی کنند و در نهایت به مردم این امکان را می دهند که از رمزنگاری به عنوان پول واقعی استفاده کنند. پیدا کردن یک کیف پول رمزنگاری با ویژگی های کارت بسیار نادر است ، و شکاف بین رمزنگاری و سایر نقاط جهان را نشان می دهد!

شما می توانید صورتحساب خود را بپردازید یا با صندوق های اتریوم خود به خرید بروید و بعداً اتر بیشتری را از مبادله داخلی اضافه کنید. با مراجعه به کاربران می توانید با CryptowAllet درآمد کسب کنید ، زیرا بخشی از هزینه های معامله کارت بدهی آنها را پرداخت می کنید. استفاده از آن آسان است ، و رایج ترین نیازهای کاربر را در یک رابط کاربری ساده به همراه می آورد.

این برنامه از چندین نشانه در یک کیف پول cryptocurrency امن پشتیبانی می کند.

CryptoWallet CryptoWallet CryptoWallet

منفی (آنچه ما دوست نداریم)

CryptowAllet یک سرویس جدیدتر از بیشتر رقبا است.

CryptoWallet Cards

2 مدل Trezor t

Trezor یکی دیگر از کیف پول های سخت افزاری است که بودجه را به صورت آفلاین روی درایو فلش USB ذخیره می کند.

 • نوع کیف پول: سخت افزار
 • هزینه خرید: 169 پوند
 • مبادله خود گنجانیده شده: نه
 • سهولت استفاده: پیشرفته

جوانب مثبت (آنچه ما دوست داریم)

مانند Ledger ، Trezor با استفاده از دسترسی هکرها برای هکرها ، دستیابی به بودجه ، لایه ای از امنیت اضافه شده را در بسیاری از کیف پول های نرم افزاری ارائه می دهد.

منفی (آنچه ما دوست نداریم)

امنیت Trezor برای سهولت در استفاده و دسترسی ، با تجارت همراه است و این امر را برای تجارت سریع نامناسب می کند.

3 Ledger Nano X

Nano X توسط Ledger یک کیف پول سخت افزاری است که از Ethereum در بین سایر ارزهای رمزنگاری پشتیبانی می کند.

 • نوع کیف پول: سخت افزار
 • هزینه خرید: 109 پوند
 • مبادله خود گنجانیده شده: نه
 • سهولت استفاده: پیشرفته

جوانب مثبت (آنچه ما دوست داریم)

Ledger مانند همه کیف پول های سخت افزاری ، امنیتی را ارائه می دهد که فقط با کیف پول رمزنگاری حضانت رقیب است. این کیف پول ها دستگاه هایی هستند که مانند یک درایو فلش USB به رایانه وصل می شوند و پس از نصب نرم افزار ، می توان از آن برای ذخیره رمزنگاری استفاده کرد.

هک کردن این کیف پول ها از طریق اینترنت امکان پذیر نیست مگر اینکه هکر رمز عبور پشتیبان ، به نام یک عبارت بذر را برای کیف پول بشناسد. گزینه های ارزانتری از شرکت وجود دارد ، مانند Nano S با 54 پوند.

منفی (آنچه ما دوست نداریم)

راه اندازی و استفاده از کیف پول سخت افزاری ممکن است کمی مشکل باشد. کاربرانی که رمزارزها را فقط روی کیف پول‌های سخت‌افزاری ذخیره می‌کنند، از دست دادن فرصت‌های معاملاتی بالقوه نیز ناامیدکننده خواهند بود، زیرا انتقال وجوه از این کیف‌ها به صرافی‌های ارزهای دیجیتال زمان می‌برد.

در نهایت، اگر کاربر عبارت اولیه همراه کیف پول ها را گم کند (معمولاً روی یک تکه کاغذ نوشته می شود)، هیچ نسخه پشتیبان ندارد و از بین رفتن یا از بین رفتن کیف پول وجوه او را از بین می برد.

4 کیف پول اتمی

کیف پول اتمی یک راه حل ذخیره سازی محبوب است که از چندین ارز دیجیتال پشتیبانی می کند.

 • نوع کیف پول: کیف پول رومیزی، موبایل
 • هزینه خرید: رایگان
 • مبادله شخصی گنجانده شده است: بله (سوآپ اتمی)
 • سهولت استفاده: آسان

جوانب مثبت (آنچه ما دوست داریم)

این کیف پول از صدها ارز دیجیتال و همچنین سوآپ اتمی برای ارزهای خاص پشتیبانی می کند، به این معنی که یک رمزارز را می توان با دیگری مبادله کرد.

منفی (آنچه ما دوست نداریم)

این غیرقانونی است، بنابراین در حالی که کاربران دارای کلیدهای خود هستند، اگر مشکلی پیش بیاید، پشتیبانی در دسترس نیست. ویژگی های امنیتی مانند 2FA یا چند امضا ندارد.

5 گارد

Guarda یک کیف پول چند ارزی است که برای ذخیره سکه های مختلف و توکن های ERC-20 مناسب است.

 • نوع کیف پول: وب، موبایل، دسکتاپ
 • هزینه خرید: رایگان
 • مبادله خود گنجانیده شده: بله
 • سهولت استفاده: آسان

جوانب مثبت (آنچه ما دوست داریم)

Guarda به کاربران این امکان را می دهد که از طریق دسکتاپ یا دستگاه های تلفن همراه و همچنین از طریق مرورگر اینترنت به وجوه دسترسی داشته باشند. برخلاف اکثر گزینه های غیر حضانت، پشتیبانی مشتری را ارائه می دهد.

منفی (آنچه ما دوست نداریم)

مانند بسیاری از کیف‌پول‌ها، نمی‌توان وجوه Guarda را مستقیماً برای کالاها یا خدمات دنیای واقعی خرج کرد، و آن را به یک راه‌حل ذخیره‌سازی بدون نیاز تبدیل می‌کند.

6 آرجنت

Argent یک کیف پول هوشمند غیرقانونی برای ETH است.

 • نوع کیف پول: وب، موبایل
 • هزینه خرید: رایگان
 • مبادله خود گنجانیده شده: نه
 • استفاده آسان: آسان

جوانب مثبت (آنچه ما دوست داریم)

در حالی که صرافی وجود ندارد، کاربران می توانند از طریق برنامه به برنامه های غیرمتمرکز مختلف از جمله پلتفرم های DeFi برای استقراض و وام دادن به ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند.

منفی (آنچه ما دوست نداریم)

Argent فقط از توکن های ETH و ERC20 پشتیبانی می کند، بدون اینکه از سایر دارایی های دیجیتال پشتیبانی کند.

7 خروج

Exodus یک کیف پول همه کاره و صرافی برای ارزهای دیجیتال است.

 • نوع کیف پول: رومیزی، موبایل
 • هزینه خرید: رایگان
 • مبادله خود گنجانیده شده: بله
 • سهولت استفاده: آسان

جوانب مثبت (آنچه ما دوست داریم)

Exodus از بسیاری از ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند و کاربران Exodus از طریق صرافی داخلی ShapeShift به پشتیبانی مشتری و تجارت رمزنگاری دسترسی دارند.

منفی (آنچه ما دوست نداریم)

Exodus هیچ اقدامات امنیتی 2FA در دست ندارد و همچنین از ارزهای فیات مانند پوند یا یورو پشتیبانی نمی کند.

8 Jaxx

Jaxx یک کیف پول موبایل برای ذخیره اتر و سکه های دیگر است.

جوانب مثبت (آنچه ما دوست داریم)

مانند Metamask ، Jaxx به مبادلات شخص ثالث پیوند می یابد ، بنابراین لازم نیست صبر کنید تا وجوه خود را از JAXX به تجارت منتقل کنید. این کیف پول از چندین سکه رمزنگاری مختلف و همچنین اتر پشتیبانی می کند.

منفی (آنچه ما دوست نداریم)

JAXX تأیید اعتبار دو عاملی را ارائه نمی دهد ، یک ویژگی امنیتی که شما را ملزم به دریافت کد به تلفن یا برنامه تأیید کننده قبل از ارسال معامله می کند. این کیف پول از ارزهای فیات مانند GBP یا USD ، فقط نشانه های رمزنگاری پشتیبانی نمی کند.

9 متاماسک

Metamask یک کیف پول وب (مرورگر) برای اتر است.

 • نوع کیف پول: وب
 • هزینه خرید: رایگان
 • مبادله خود گنجانیده شده: نه
 • سهولت استفاده: میانی

جوانب مثبت (آنچه ما دوست داریم)

Metamask یک پسوند مرورگر است که دسترسی به blockchain Ethereum را از طریق Google Chrome ، Vivaldi ، Mozilla Firefox و Brave اعطا می کند. در حالی که هیچ مبادله ای وجود ندارد ، کیف پول به مبادله Coinbase و Shapeshift مرتبط است.

منفی (آنچه ما دوست نداریم)

در حالی که پس از اتمام و کار راحت است ، روند تنظیم کمی پیچیده است. Metamask فقط از سکه های اتر و ERC20 پشتیبانی می کند.

10 myetherwallet

Myetherwallet یک کیف پول منبع باز برای ذخیره اتر است.

 • نوع کیف پول: موبایل و دسک تاپ
 • هزینه خرید: رایگان
 • مبادله خود گنجانیده شده: نه
 • سهولت استفاده: آسان

جوانب مثبت (آنچه ما دوست داریم)

MyetherWallet به خوبی تثبیت شده است و از کیف پول های سخت افزاری مانند Trezor و Ledger پشتیبانی می کند. از نظر فنی ، وجوه به جای سرور در رایانه کاربر ذخیره می شوند و این یکی از راه حل های غیر حضانت امن تر است. کد همچنین منبع باز است.

منفی (آنچه ما دوست نداریم)

این کیف پول فقط برای نشانه های اتر و ERC20 است و از سکه های دیگر پشتیبانی نمی کند. MEW همچنین در صورت از بین رفتن وجوه ، هیچ پشتیبانی مشتری ندارد ، بنابراین کاربران باید با گذرواژه های بازیابی خود مراقب باشند.

سؤالات متداول کیف پول Ethereum

کیف پول اتریوم چیست؟

یک رمزنگاری اتریوم برای نگه داشتن نشانه های رمزنگاری ETH استفاده می شود. به جای اینکه یک حساب بانکی باشد ، یک کیف پول Ethereum برنامه ای است که اطلاعات مورد نیاز شما برای دسترسی و استفاده از صندوق های اتر خود را ذخیره می کند.

برای انجام معاملات با سکه های اتر خود به یک کیف پول رمزنگاری نیاز دارید. کیف پول به شما امکان می دهد با بودجه اتر خود در blockchain Ethereum ارتباط برقرار کنید. این امکان را به شما می دهد تا تعادل خود را بخوانید ، معاملات انجام دهید و به DAPP ها متصل شوید.

یک کیف پول Ethereum شامل یک کلید عمومی ، شبیه به شماره حساب بانکی و یک کلید خصوصی ، مشابه رمز عبور است. هنگامی که می خواهید اتر را ارسال کنید ، از کلید خصوصی خود استفاده خواهید کرد ، و هنگامی که می خواهید رمزنگاری دریافت کنید ، باید کلید عمومی خود را به دیگران ارائه دهید.

اگر کلید خصوصی خود را از دست دادید ، به بودجه رمزنگاری خود دسترسی خود را از دست می دهید ، به همین دلیل مهم است که کلید خصوصی خود را ایمن نگه دارید یا از کیف پول حضانت مانند CryptowAllet استفاده کنید که کلید خصوصی شما را ایمن نگه می دارد.

انواع مختلفی از کیف پول برای ذخیره ETH وجود دارد. دو نوع اصلی کیف پول آنلاین یا "داغ" هستند که می توانید به وجوه خود در وب یا استفاده از تلفن همراه یا دسک تاپ دسترسی پیدا کنید و دوم ، کیف پول های آفلاین یا "سرد" که دستگاه های فیزیکی هستند که برای ذخیره اطلاعات مورد نیاز برای دسترسی به شما استفاده می شوندمنابع

ما برخی از بهترین کیف پول های داغ را برای cryptocurrency و همچنین برخی از بهترین کیف پول های سخت افزاری در کنار هم قرار داده ایم تا بتوانید بهترین کیف پول رمزنگاری را برای نگه داشتن بودجه خود انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید تحقیقات خود را انجام دهید تا کیف پول مناسبی را برای شما پیدا کنید!

با CryptowAllet می توانید در هر کجا که هستید به صندوق های اتر خود در موبایل دسترسی پیدا کنید و در فروشگاه ها و بصورت آنلاین هزینه کنید. ما معتقدیم که یکی از بهترین کیف پول های ETH را ایجاد کرده ایم که می توانید در هر کجا که هستید به راحتی از آن استفاده کنید.

چگونه می توان یک کیف پول اتریوم گرفت؟

روش های زیادی برای تهیه کیف پول اتریوم وجود دارد. این می تواند به آسانی نصب یک برنامه در تلفن همراه یا دسک تاپ شما باشد. بسیاری از کیف پول ها نیز به عنوان پسوند برای مرورگر وب شما در دسترس هستند. فقط با چند کلیک ، کیف پول نرم افزار شما به طور خودکار ایجاد می شود و می توانید بلافاصله دریافت و استفاده از اتر خود را شروع کنید.

کیف پول های موبایل به شما امکان می دهد ETH خود را در هر کجا که بروید حمل کنید و آن را به راحتی بصورت آنلاین و در فروشگاه خرج کنید. با استفاده از CryptowAllet ، می توان با استفاده از برنامه تلفن همراه یا با کارت بدهی رمزنگاری ، پرداخت ها را انجام دهید به این معنی که همیشه به اتریوم خود دسترسی خواهید داشت. تنظیم Cryptowallet خود را چند ثانیه طول می کشد و می توانید ETH را با استفاده از پول فیات خریداری کنید به این معنی که می توانید بلافاصله استفاده از اتر خود را شروع کنید!

همچنین می توانید یک کیف پول سخت افزار یا "سرد" را بصورت آنلاین خریداری کنید. کیف پول سخت افزاری یک دستگاه قابل حمل کوچک است که می تواند برای دسترسی به صندوق های ETH شما با بلوتوث وصل یا متصل شود. پس از خرید کیف پول خود ، برای راه اندازی به شما ارسال می شود. با داشتن کیف پول سخت افزاری ، اطلاعات شما به صورت ایمن به صورت آفلاین نگه داشته می شود که باعث می شود هک ها کمتر مستعد شوند و کلید خصوصی شما را ایمن نگه می دارند.

برخی از کیف پول های اتریوم قبل از استفاده از اتر خود می توانند شامل یک تنظیم طولانی یا دوره انتظار باشند. کیف پول سخت افزاری اغلب شامل دانش پیشرفته ای از فناوری پشت cryptocurrency است. ما طیف وسیعی از بهترین کیف پول های رمزنگاری شده را گردآوری کرده ایم تا بتوانید بهترین کیف پول cryptocurrency را برای شما انتخاب کنید.

چگونه می توان یک کیف پول اتریوم گرفت؟

روش های زیادی برای تهیه کیف پول اتریوم وجود دارد. این می تواند به آسانی نصب یک برنامه در تلفن همراه یا دسک تاپ شما باشد. بسیاری از کیف پول ها نیز به عنوان پسوند برای مرورگر وب شما در دسترس هستند. فقط با چند کلیک ، کیف پول نرم افزار شما به طور خودکار ایجاد می شود و می توانید بلافاصله دریافت و استفاده از اتر خود را شروع کنید.

کیف پول های موبایل به شما امکان می دهد ETH خود را در هر کجا که بروید حمل کنید و آن را به راحتی بصورت آنلاین و در فروشگاه خرج کنید. با استفاده از CryptowAllet ، می توان با استفاده از برنامه تلفن همراه یا با کارت بدهی رمزنگاری ، پرداخت ها را انجام دهید به این معنی که همیشه به اتریوم خود دسترسی خواهید داشت. تنظیم Cryptowallet خود را چند ثانیه طول می کشد و می توانید ETH را با استفاده از پول فیات خریداری کنید به این معنی که می توانید بلافاصله استفاده از اتر خود را شروع کنید!

همچنین می توانید یک کیف پول سخت افزار یا "سرد" را بصورت آنلاین خریداری کنید. کیف پول سخت افزاری یک دستگاه قابل حمل کوچک است که می تواند برای دسترسی به صندوق های ETH شما با بلوتوث وصل یا متصل شود. پس از خرید کیف پول خود ، برای راه اندازی به شما ارسال می شود. با داشتن کیف پول سخت افزاری ، اطلاعات شما به صورت ایمن به صورت آفلاین نگه داشته می شود که باعث می شود هک ها کمتر مستعد شوند و کلید خصوصی شما را ایمن نگه می دارند.

برخی از کیف پول های اتریوم قبل از استفاده از اتر خود می توانند شامل یک تنظیم طولانی یا دوره انتظار باشند. کیف پول سخت افزاری اغلب شامل دانش پیشرفته ای از فناوری پشت cryptocurrency است. ما طیف وسیعی از بهترین کیف پول های رمزنگاری شده را گردآوری کرده ایم تا بتوانید بهترین کیف پول cryptocurrency را برای شما انتخاب کنید.

آیا کیف پول های سخت افزاری ارزش سرمایه گذاری در آن را دارند؟

کیف پول های سخت افزاری برای کاربرانی که مقدار زیادی رمزنگاری را در اختیار دارند ایده آل است و می خواهند یک لایه امنیتی اضافی برای ایمن نگه داشتن بودجه خود داشته باشند. کیف پول سخت افزاری یک دستگاه قابل حمل کوچک است که می تواند برای دسترسی به بودجه شما وصل شود.

با داشتن کیف پول سخت افزاری ، اطلاعات شما به صورت ایمن به صورت آفلاین نگه داشته می شود که باعث می شود ETH شما نسبت به حملات سایبری کمتر مستعد شود.

انتخاب بهترین کیف پول رمزنگاری سخت افزاری با طیف گسترده ای در دسترس می تواند دشوار باشد و مهم است که یکی را از یک فروشنده قابل اعتماد خریداری کنید. در غیر این صورت کیف پول شما می تواند از قبل با ویروس ها بارگذاری شود و شما می توانید اتر خود را از دست دهید. ما برخی از کیف پول های برتر سخت افزار Ethereum را در لیست خود قرار داده ایم.

پس از خرید کیف پول سخت افزاری ، برای راه اندازی به شما ارسال می شود. برخی از کیف پول های سخت افزاری شما را به وب سایت خود متصل می کنند تا کیف پول سخت افزاری خود را تنظیم کنند اما برخی دیگر می توانند دانش گسترده ای از فناوری blockchain را درگیر کنند.

کلید خصوصی شما با استفاده از پین یا عبارت عبور می شود. این بدان معناست که اگر شخص دیگری به کیف پول سخت افزاری شما دسترسی پیدا کند ، وجوه شما ایمن خواهد ماند!

در حالی که یک کیف پول سخت افزاری یکی از امن ترین گزینه های موجود در آنجا است ، هزینه خرید کیف پول سخت افزاری بسیار بیشتر از هر کیف پول نرم افزاری است. همچنین جابجایی بودجه خود با استفاده از کیف پول سخت افزاری بیشتر طول می کشد و استفاده از آن بسیار ناخوشایند است.

اگر به دنبال یک کیف پول راحت تر هستید که هنوز هم امن باشد ، CryptowAllet به شما امکان می دهد با سهولت به بودجه خود دسترسی پیدا کنید و تمام وجوه شما توسط Bitgo ، یک ارائه دهنده برتر حفاظت از دارایی دیجیتال بیمه می شود.

آیا کیف پول اتریوم رایگان است؟

هر کیف پول اتریوم برای دسترسی و استفاده رایگان نیست! هزینه ای با سخت افزار یک کیف پول آفلاین وجود دارد و برخی از کیف پول های آنلاین شامل هزینه مسطح یا ثابت برای استفاده می شوند.

یک کیف پول سخت افزار اتر می تواند تا 200 دلار برای دستگاه هزینه داشته باشد اما می تواند یک روش امن تر برای ذخیره وجوه شما باشد. برای کاربرانی که مایل به دسترسی سریع به وجوه خود برای تجارت یا ذخیره مقادیر کمتری از رمزنگاری هستند ، یک کیف پول نرم افزاری راحت تر و ارزان تر خواهد بود.

کیف پول های نرم افزاری برای بسیار کمتر به صورت آنلاین در دسترس هستند. غالباً مبادلات کیف پول خود را با هزینه کمی مسطح یا حتی رایگان فراهم می کند. با این حال ، اغلب این کیف پول ها به معنای حضانت هستند که مبادله بودجه شما را مدیریت می کند.

این امر باعث می شود که بدانید از بودجه شما به شدت محافظت می شود. با CryptowAllet ، می توانید از این دانش راحت باشید که تمام ETH شما توسط Bitgo ، یک شرکت برجسته محافظت از دارایی دیجیتال بیمه و محافظت می شود. ما معتقدیم که امروز یکی از بهترین کیف پول های موبایل رایگان را ایجاد کرده ایم!

ما لیستی از 10 کیف پول رمزنگاری برتر از جمله برخی از بهترین کیف پول های رایگان را در کنار هم قرار داده ایم تا بتوانید کیف پول مناسب یا رایگان اتریوم را برای خود انتخاب کنید.

کیف پول کارت

CryptowAllet طیف گسترده ای از ویژگی ها را پوشش می دهد - می توانید برنامه را بارگیری کنید ، کارت را سفارش دهید و کیف پول خود را با رمزنگاری همه از تلفن خود تأمین کنید.

آیا می خواهید اجاره و صورتحساب خود را در Crypto بپردازید؟مشکلی نیست - شما می توانید IBAN (شماره حساب بانکی بین المللی) خود را از طریق سرویس CryptowAllet باز کنید و با یورو و پوند استرلینگ از طریق برنامه ما معامله کنید.

هر زمان که در فیات کم باشید ، می توانید رمزنگاری را در یک نقطه نقدی در یک فروشگاه یا بصورت آنلاین برای هرگونه خرید خرج کنید. هنگامی که از Crypto کم هستید اما با Crypto Flush می کنید ، می توانید به سادگی Crypto را فوراً از تلفن خود خریداری کنید.

کاربران CryptowAllet یک جامعه در حال رشد در سراسر جهان هستند که به کارت ، کیف پول ، راه حل رمزنگاری علاقه مند هستند که شکاف بین رمزنگاری و دنیای روزمره را به خود جلب می کند. کریپتو سالهاست که به دلیل چقدر دشوار بوده است که در واقع آن را به عنوان پول واقعی خرج کنیم ، سالها به عنوان مرموز و غیر عملی تلقی می شود.

اکنون ، کاربران می توانند به سادگی به فروشگاه بروند و با بودجه BTC خود مانند هر ارز دیگری به خرید بروند. پذیرش رمزنگاری بالاخره اینجاست! برنامه CryptowAllet را برای امتحان کردن آن بارگیری کنید - CryptowAllet به ترتیب در دستگاه های Android و iOS از Google Play و Apple Store در دسترس است.

کیف پول رمزنگاری با کمترین هزینه چیست؟

با هزینه های پنهان ، هزینه خرید و نرخ تبدیل ، دشوار است بدانید که کیف پول رمزنگاری با کمترین هزینه چیست. برخی از کیف پول های نرم افزاری به صورت رایگان در دسترس هستند در حالی که برخی دیگر هزینه مسطح یا ثابت را پرداخت می کنند.

کیف پول سخت افزاری اغلب با هزینه خرید اولیه سنگین حدود 50 تا 200 دلار همراه است. آنها معمولاً پس از این نکته هیچ هزینه ای ندارند. با این حال ، اگر نشانه هایی را در مبادله خریداری کرده و آنها را به کیف پول سخت افزاری خود منتقل کنید ، ممکن است مبادله هزینه قابل توجهی را پرداخت کند. مهم است که هنگام خرید اتر به صورت آنلاین ، در هزینه های مبادله و گاز عامل باشد.

کیف پول های نرم افزاری معمولاً برای تنظیم و استفاده آسان هستند. اگرچه راحت تر هستند ، اما نسبت به کیف پول سخت افزاری در برابر حملات سایبری آسیب پذیرتر هستند. مبادلات اغلب برای انتقال نشانه ها از مبادله به کیف پول شما هزینه ای را پرداخت می کنند.

کیف پول های بازنگری اغلب ارزانترین گزینه هستند. این کیف پول های حضانت توسط خود مبادله اداره می شوند و مبادله اغلب در نتیجه هزینه های بسیار کمی را نیز دریافت می کنند.

CryptowAllet یک کیف پول حضانت مطمئن را به عنوان گزینه ای عالی برای کاربرانی که به دنبال هزینه های پایین ، راحتی و امنیت هستند ، ارائه می دهد. CryptowAllet با کیف پول رمزنگاری آزاد ما از Ethereum و سایر ارزهای با کلاه بالا پشتیبانی می کند. برنامه های موبایل و دسک تاپ ما برای بارگیری رایگان هستند و تمام دارایی های نگهداری شده توسط Bitgo اطمینان می یابد. این باعث می شود امروز به یکی از بهترین کیف پول های رمزنگاری رایگان در دسترس باشد.

بهترین کیف پول cryptocurrency چیست؟

هر کیف پول cryptocurrency دارای ویژگی های منحصر به فرد و سطح محافظت خواهد بود. برخی از کیف پول ها بر راحتی تأکید می کنند ، در حالی که برخی دیگر امنیت را بیش از همه اولویت بندی می کنند. بهترین کیف پول رمزنگاری کسی خواهد بود که نیازهای شما را برآورده می کند.

اگر ایمن ترین کیف پول رمزنگاری را می خواهید، کیف پول سخت افزاری راهی برای رفتن است. اینها دستگاه های فیزیکی هستند که کلیدهای شما را به صورت آفلاین ذخیره می کنند. در نتیجه کمتر در برابر هکرها یا ویروس ها آسیب پذیر هستند. برای استفاده کامل از دارایی‌های خود، باید آنها را به یک دستگاه اینترنتی مرتبط کنید، که ممکن است ناراحت کننده باشد.

از آنجایی که کلیدهای شما به صورت آنلاین ذخیره می شوند و می توانید از هر کجا به دارایی های خود دسترسی داشته باشید، کیف پول های نرم افزاری راحتی بسیار بیشتری را فراهم می کنند. استفاده و راه اندازی آنها اغلب ساده تر از کیف پول های سخت افزاری است. از سوی دیگر، اتصال آنلاین مداوم آنها، آنها را در برابر حملات سایبری آسیب پذیرتر می کند.

ما معتقد نیستیم که باید بین امنیت و راحتی در CryptoWallet یکی را انتخاب کنید. به همین دلیل است که ما از تمام وجوه ذخیره شده در کیف پول نرم افزاری با استفاده آسان خود محافظت کرده ایم. کیف پول ما به شما امکان می دهد 5 ارز دیجیتال برتر (بر اساس ارزش بازار) را ذخیره و معامله کنید. با دانستن اینکه تمام دارایی های رمزنگاری شما توسط BitGo تضمین می شود، می توانید خیالتان راحت باشد.

اپلیکیشن کیف پول اتریوم

با دانلود برنامه ما و پر کردن مشخصات خود می توانید یک کیف پول ETH باز کنید.

همین! شما یک کیف پول ETH ایمن خواهید داشت که می تواند اتر را در کمترین زمان ذخیره، ارسال و دریافت کند.

برنامه کیف پول اتریوم ما به یک کارت نقدی رمزنگاری متصل می‌شود که می‌توانید آن را درون برنامه سفارش دهید، و می‌توانید کیف پول خود را با رمزنگاری، انتقال سیمی یا یک کارت نقدی معمولی شارژ کنید.

باز کردن کیف پول با CryptoWallet آسان است. همین امروز اپلیکیشن را دانلود کنید و کیف پول اتریوم دریافت کنید!

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 27 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:46