سر و شانه

ساخت وبلاگ

JPYBASKET: #Head&Shoulder chart patte in action

تعریف سر و شانه: شکل ساده سر و شانه با یک قله نشان دهنده شانه چپ و به دنبال آن یک قله بالاتر که به عنوان سر سازند شناخته می شود مشخص می شود. یک قله پایین تر که نشان دهنده شانه راست است در سمت راست سر یافت می شود. سر باید بالاترین قله در سازند باشد..

BTCUSD: Head & Shoulders Patte - Advanced Analysis

در این مجموعه در مورد الگوهای نمودار، قبلاً در مورد الگوهای باریک گوه ها، توضیح قوانین شناسایی آنها، قانون اندازه گیری مرتبط با آنها و مشاهدات مختلف بحث کردیم. در این پست سر و شانه ها، سر و شانه های معکوس و همتای پیچیده آنها را پوشش می دهیم. ما قوانین شناسایی آنها را پوشش می دهیم، قوانین را اندازه گیری می کنیم و برخی را به اشتراک می گذاریم.

ETHPERP: Position Size Calculation - Example 1

1. PE ورودی = سرمایه($) = 1000 RP = ریسک (%) = 2% EP = قیمت ورودی = 1719. 78 XP = قیمت خروج = 1733. 75 2. OUTPUT (هدف) PS = اندازه موقعیت = ? LEV = اهرم = ? IM = حاشیه اولیه = ? 3. محاسبه RD = ریسک ($) = 1000 * (0. 02) = 20 SLD = |EP - XP|= |1719. 78 - 1733. 75|= 13. 97 SLP = توقف ضرر (%) = (SLD / EP) = (13. 97 / 1719. 78) = 0. 0081 PS = موقعیت.

NAS100USD: Head and Shoulder

احتمالاً در مورد الگوی نمودار سر و شانه شنیده اید. دو نسخه از "سر و شانه" در بازار وجود دارد. الگویی که شبیه یک انسان ایستاده است، نسخه نزولی است که در آن مایلیم SELLS را در بازار ببینیم. الگویی که شبیه یک انسان است که به صورت وارونه آویزان شده است، "سر و شانه وارونه" نامیده می شود.

BTCUSDT: What is Head and shoulders patte and how to trade with that?

*الگوی سر و شانه (نزولی) یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین الگوهای قیمت در معاملات است. اگر بدانید که چگونه از آن به درستی و انعطاف پذیر استفاده کنید، این یک سیگنال معاملاتی بسیار دقیق است.*سر و شانه چیست؟نحوه شناسایی و مشخص کردن Head and Shoulders نام نوع خاصی از الگوی قیمت است که معمولاً در انتهای آن ظاهر می شود.

BTCUSD: General Patte Failure Explained on Bitcoin

Worth_The_Ri5k

Worth_The_Ri5k به روز شد

شکست الگوی عمومی چیست؟شکست الگوی عمومی زمانی اتفاق می‌افتد که یک الگوی نمودار شکسته می‌شود، نمی‌تواند به هدف برخورد کند، به سرعت معکوس می‌شود و سپس همان سطح شکست را به داخل الگو رد می‌کند و در جهت مخالف شکست ادامه می‌یابد. تصویر بالا در نمودار اصلی یک شکست معمولی بر روی الگوی معکوس سر و شانه در حالی است.

ETHUSDT: Complex head and shoulders patte

الگوی سر و شانه یکی از قابل اعتمادترین الگوها با شواهد علمی گسترده است که از استفاده از آن برای بهبود سودآوری معاملات حمایت می کند. الگوی سر و شانه ها در دنیای واقعی اغلب بسیار پیچیده تر و بسیار آشفته تر از تصاویر کتاب درسی به نظر می رسد.

AUROPHARMA: Aurobindo Pharma Short

Auro Pharma در حال تشکیل الگوی سر و شانه است ، تکمیل شانه و سر چپ شکل گیری شانه راست در حال انجام است. پس از شکستن تجارت گردنبند قابل اجرا است. هدف: هدف سود این الگوی اختلاف قیمت بین سر و نقطه پایین هر دو شانه است. این تفاوت سپس از.

TSLA: Be cautious! Inverse H & S at the end of wave A is a pitfall

ابزارهای کلاسیک ابزارهای ساده و در عین حال قدرتمند هستند اما اگر و فقط اگر می دانید چه موقع از آنها استفاده کنید ، در غیر این صورت می توانند بسیار گمراه کننده باشند. نمونه خوبی از چنین خطاهایی ، سر و شانه های معکوس در انتهای موج A. است. معامله گران که بدون توجه به موقعیت آن از نظر امواج الیوت به این الگوی تکیه می کنند ، ممکن است انتظار داشته باشند که یک مهم جدید جدید داشته باشند و آماده شوند تا سود خوبی کسب کنند.

XLMUSDT: Head and Shoulders Patte

هر وقت الگویی مانند نمونه ای که در نمودار نشان داده شده است ، می توانید تماشای ورودی های کوتاه احتمالی را شروع کنید. برای تأیید قوی تر ، شانه راست باید پایین تر از سمت چپ باشد (دقیقاً همان اتفاقی که در این نمونه می افتد بلکه هنوز یک الگوی سر و شانه است).

USDJPY: استراتژی‌های اسکالپ...<div><a href=AMarkets

ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 35 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 1:00

آرشیو مطالب

خبرنامه