شاخص بخش غیر کشاورزی (NFP)

ساخت وبلاگ

شرکت های تولید کننده مواد غذایی و آشامیدنی با فعالیت در کانادا واجد شرایط حمایت مالی از طریق برنامه های دولت فدرال ، استانی و شهرداری هستند. برنامه های متنوعی برای زیرساخت ها ، سرمایه انسانی و توسعه و تجاری سازی فن آوری های پیشرفته کمک مالی می کند.

برنامه ها و خدمات تأمین مالی در دسته های زیر قرار می گیرند:

بهره وری و رقابت

این مشارکت فرصت های تأمین مالی به اشتراک هزینه را برای پردازنده ها و سایر مشاغل کشاورزی برای کمک به مدرن سازی شیوه ها ، تجهیزات و عملیات ارائه می دهد.

صندوق توسعه شرقی انتاریو پشتیبانی از پروژه ها و سرمایه گذاری ها به مشاغل ، شهرداری ها و سازمان های غیر انتفاعی برای توسعه اقتصادی در شرق انتاریو را فراهم می کند. این صندوق از پروژه هایی پشتیبانی می کند که: ایجاد شغل و ایجاد استعداد ، جذب و تشویق سرمایه گذاری در بخش خصوصی ، منجر به رشد تجارت و تأثیرات گسترده اقتصادی و تشویق نوآوری ، همکاری و توسعه خوشه ای.

صندوق توسعه جنوب غربی انتاریو از پروژه ها و سرمایه گذاری ها به مشاغل ، شهرداری ها و سازمان های غیر انتفاعی برای توسعه اقتصادی در شرق انتاریو پشتیبانی می کند. این صندوق از پروژه هایی پشتیبانی می کند که: ایجاد شغل و ایجاد استعداد ، جذب و تشویق سرمایه گذاری در بخش خصوصی ، منجر به رشد تجارت و تأثیرات گسترده اقتصادی و تشویق نوآوری ، همکاری و توسعه خوشه ای.

انتاریو شمالی

این برنامه بهره وری ، گسترش و سرمایه گذاری جهانی در جوامع شمالی را تشویق می کند.

یک برنامه فدرال که به مشاغل شمالی انتاریو کمک می کند تا در پروژه هایی که باعث بهبود بهره وری ، رسیدن به بازارهای جدید ، تسهیل دسترسی به سرمایه ، سرمایه گذاری تقویت شده ، تشویق کارآفرینی و ایجاد همکاری در صنعت می شوند ، سرمایه گذاری کنند.

توسعه و رشد تجارت

OMAFRA دوره های منابع و یادگیری الکترونیکی را توسعه داده است که از اتخاذ شیوه هایی که به بخش مواد غذایی و آشامیدنی کمک می کند تا به افزایش آگاهی مصرف کننده از ایمنی مواد غذایی پاسخ دهد ، پشتیبانی می کند.

بودجه خاص بخش

کمیسیون لبنیات کانادا با مقامات استانی و ذینفعان صنعت برای ارائه پشتیبانی مداوم از صنعت لبنیات فعالیت می کند.

دسترسی به بازار

مؤلفه سازمانی (SME) - افزودنی ایالات متحده

این برنامه که توسط کشاورزی و کشاورزی و مواد غذایی کانادا اداره می شود ، برای شرکتهای کوچک و متوسط در بخش های کشاورزی ، مواد غذایی کشاورزی و ماهی و غذاهای دریایی با کمتر از 250 کارمند و فروش سالانه بیش از 50 میلیون دلار نیست.

پایداری: سبز کردن صنعت

IESO طیف وسیعی از برنامه های بودجه را برای حمایت از جوامع ، شهرداری ها ، نهادهای بخش دولتی و تعاونی در طراحی و تحویل ابتکارات انرژی تجدید پذیر و حفاظت ارائه می دهد.

مشوق هایی برای تکمیل حسابرسی انرژی در ارزیابی پتانسیل پس انداز انرژی از طریق تعویض تجهیزات ، اقدامات عملیاتی یا مشارکت در ابتکارات پاسخ به تقاضا و سایر سیستم های ساختمان و پروژه های پاکت نامه.

تحقیق و توسعه

پشتیبانی مالی و خدمات مشاوره ای به شرکت های کانادایی در کلیه بخش های صنعت برای تشویق محصولات ، فرایندها و فناوری نوآورانه.

این برنامه تحقیقاتی شامل هفت موضوع است. بازپرس اصلی باید عضو هیئت علمی دانشگاه گلف باشد و به همکاری با صنعت تشویق می شود.

شرکت های واجد شرایط می توانند 20 ٪ اعتبار مالیاتی قابل استرداد را برای مخارج واجد شرایط در تحقیقات علمی و کار توسعه آزمایشی که در انتاریو انجام شده است ، مطالبه کنند.

بودجه حداکثر 20،000 دلار برای کمک به حل موانع تحقیقاتی کوچک یا آزمایش استانداردهای محصول.

در مورد مشوق های SR& ED در انتاریو بیاموزید. برای کسب اطلاعات در مورد برنامه ، معیارهای واجد شرایط بودن و هزینه های واجد شرایط ، در یک سمینار مشترک ارائه شده توسط آژانس درآمد کانادا (CRA) و وزارت دارایی انتاریو شرکت کنید.

یک برنامه تشویقی مالیاتی برای ترغیب مشاغل کانادایی در هر اندازه و در همه بخش ها برای انجام تحقیقات و توسعه در کانادا که منجر به محصولات یا فرآیندهای جدید ، بهبود یافته یا فناوری پیشرفته خواهد شد.

نیروی کار/نیروی کار

بودجه تأمین شده توسط دولت کانادا از طریق کمک هزینه شغلی کانادا. برنامه های ارائه شده توسط دولت انتاریو.

Edge Career یک شرکت اجتماعی خود پایدار است که کارفرمایان پیشرو کانادایی را با استعدادی متنوع و واجد شرایط از طریق کارآموزی پرداخت شده متصل می کند.

جوانان یا دانشجویان می توانند به برنامه ها و خدمات دسترسی پیدا کنند تا به آنها در یافتن شغل کمک کنند.

چالش های تجاری را با تخصص تحقیق ، تطبیق وجوه و پشتیبانی یک به یک از MITAC ها حل کنید.

این برنامه به کارفرمایان این امکان را می دهد تا برای تصویب مواضع دائمی و تمام وقت توسط اتباع خارجی پر شوند و اتباع خارجی را برای پر کردن این سمتها استخدام کنند.

اعتبار مالیاتی قابل استرداد در دسترس کارفرمایانی که دانشجویان را استخدام می کنند در یک برنامه آموزش تعاونی در دانشگاه کالج انتاریو ثبت نام کرده اند.

برنامه ای برای کمک به بخش ها و سازمان های صنعت برای تهیه برنامه های آموزشی ، مواد و استاندارد برای نیروی کار خود طراحی شده است.

برنامه کمک های تحقیقاتی صنعتی شورای تحقیقات ملی شرکتهای کوچک و متوسط (SME) را برای استخدام استعدادهای جوان ارائه می دهد. این برنامه علاوه بر تأمین نیازهای SME های نوآورانه ، انتقال جوانان با ماهر را به یک بازار کار در حال تغییر سریع تسهیل می کند.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 64 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 1:04