معاملات معاملات الکترونیکی E-Mini S& P 500

ساخت وبلاگ

هدف از این مقاله در زیر این است که مقدمه گسترده ای به دنیای آینده E-Mini ارائه دهیم. در این قطعه خواهید فهمید که آینده های E-Mini چیست و چرا آنها برای معامله گران اینقدر جذاب هستند. ما در مورد اصول آینده های الکترونیکی E-Mini مانند: آنچه آنها هستند ، نحوه تجارت قراردادهای E-Mini ، از کجا تجارت معاملات الکترونیکی E-Mini ، استراتژی های معاملات آینده E-Mini و موارد دیگر بحث خواهیم کرد. امیدواریم این خواندن را آموزنده پیدا کنید. به عنوان یک گزینه دیگر ، در اینجا درخواست نسخه PDF از تجارت الکترونیکی E-Mini S& P 500 Futures را در اینجا درخواست کنید.

Free Trading E-mini S&P 500 Futures eBook

معامله گران که به دنبال گزینه های جدید بازار هستند ، باید مزایای تفکر کوچک را در نظر بگیرند. با استفاده از تجارت الکترونیکی E-Mini S& P 500 در زمان های اخیر محبوب تر از برادر بزرگ خود ، قرارداد آتی S& P 500 است. قراردادهای E-Mini S& P 500 به "E-mini" گفته می شود زیرا آنها فقط 1/5 به اندازه قراردادهای عادی S& P 500 هستند. اصطلاح "E-mini" می تواند به بسیاری از بازارهای سهام ایالات متحده مراجعه کند ، با این حال ، قرارداد E-Mini S& P 500 محبوب ترین است و کانون این مقاله خواهد بود. سایر قراردادهای آتی که نسخه E-Mini را ارائه می دهند عبارتند از:

 • S& P Midcap 400 (نماد EMD)
 • S& P Smallcap 600 (نماد SMC)
 • Nasdaq 100 (نماد NQ ، 100 شرکت بزرگ Nasdaq)
 • کامپوزیت NASDAQ (نماد QN ، همه 3000 شرکت Nasdaq)
 • بیوتکنولوژی Nasdaq (نماد BQ)
 • داو (نماد YM ، در مبادله CBOT معامله شد)
 • Russell 2000 (نماد TF ، در NYBOT/Exchange Exchange ، شاخص کلاه کوچک ، که قبلاً ER2 در CME بود)
 • Russell 1000 (نماد RF2 ، در NYBOT/Exchange Exchange ، شاخص بزرگ کلاه ، قبلاً RS در CME)
 • فلزات و کالاهایی مانند مس ، طلا ، نقره ، ذرت ، گندم ، سویا ، گاز طبیعی ، روغن خام ، روغن گرمایش و بنزین بدون سرپرست
 • نرخ فارکس در مقابل دلار آمریکا مانند یورو ، پوند انگلیس ، فرانک سوئیس ، ین ژاپنی ، دلار استرالیا ، دلار کانادا و Renminbi چینی

معاملات آتی E-Mini S& P 500 چیست؟

E-Mini S& P 500 Futures یک نسخه مینی (1/5 به اندازه) قراردادهای آتی S& P 500 است و در CME معامله می شود. E-Minis در سال 1998 راه اندازی شد و اکنون محبوب ترین معاملات آتی شاخص در جهان است.

معرفی شده در سال 1998 ، Futures E-Mini S& P 500 (ES Futures) معادل 500 سهم از شاخص S& P 500 است و از طریق بستر Globex CME در بورس کالاگو شیکاگو معامله می شود. اگرچه معامله گران در مورد قیمت های آتی سهام زیربنایی یا شاخص به عنوان یک حساب کل برای سهم شیر از حجم معاملات ، حدس می زنند ، اما می توان از E-Mini نیز به عنوان ابزاری برای محافظت از ریسک نزولی با قرار گرفتن در معرض بازار استفاده کرد.

به عنوان مثال ، اگر یک سبد سهام متنوع دارید و نگران هستید که تصحیح بازار قریب الوقوع باشد ، دو گزینه در دسترس شما قرار دارد. در مرحله اول ، شما می توانید تمام معاملات باز را ببندید و تصحیح بازار را بدون هیچ گونه خطری برای سرمایه خود سوار کنید. یا می توانید با فروش E-Mini S& P 500 از موقعیت خود محافظت کنید و به شما امکان می دهد ریسک خود را متعادل کنید در حالی که هنوز پتانسیل کسب سود سهام در سهام نقدی موجود در نمونه کارها را دارید. البته ، شما باید تعداد قراردادهای آتی معامله شده با ارزش کل نمونه کارها را متعادل کنید. اگر بازار رو به کاهش باشد ، موقعیت آینده کوتاه شما ممکن است سود را برای جبران خسارات موجود در سبد سهام شما به همراه داشته باشد. و در صورت تظاهرات بازار ، موقعیت آینده ممکن است ضررهایی ایجاد کند که با قدردانی از سبد سهام شما قابل جبران باشد.

نحوه تجارت معاملات آتی E-Mini S& P 500

اولین قدم برای تجارت معاملات آتی E-Mini داشتن یک حساب آینده با بودجه است. یک حساب آتی همانند حساب معاملات سهام نیست زیرا با مقررات مختلف اجرا می شود. RJO Futures انواع مختلفی از حساب های آتی را از حساب های آینده خود کارگردانی ، کامل و مدیریت شده با توجه به نیازهای تجاری شما ارائه می دهد. پس از داشتن یک حساب تأمین شده ، باید شروع به ردیابی بازار کنید و یک استراتژی معاملاتی تهیه کنید یا با یک کارگزار آینده مشورت کنید تا به شما کمک کند. هنگامی که برخی از ردیابی نمودارها و یک استراتژی معاملاتی آتی E-Mini را ایجاد کردید ، آماده قرار دادن و سفارش هستید. این کار را می توان از طریق یک کارگزار یا از طریق پلت فرم معاملات انتخابی خود انجام داد. شما می توانید نوع نظمی را که می خواهید انتخاب کنید ، مانند "در بازار" (قیمت فعلی درخواست بازار) یا "سفارش محدود" (قیمتی که شما معرفی می کنید ، قرارداد خریداری می شود اگر/وقتی بازار به این قیمت رسید). تبریک می گویم ، شما اکنون یک معامله گر E-Mini هستید.

استراتژی های معاملاتی معاملات آتی E-Mini S& P 500

یک استراتژی معاملات آتی E-Mini با اثبات خوب پیش شرط برای همه معامله گران ، هر نوع که باشد یا بازاری که تجارت می کنند ، پیش نیاز است. و این همچنین هنگام تجارت معاملات آتی E-Mini S& P 500 صدق می کند.

یک استراتژی معاملاتی صرفاً مجموعه ای از قوانین است که از قبل تعریف شده است. معامله گر قبل از قرار دادن تجارت باید از تمام قوانین استراتژی پیروی کند. یک استراتژی تجارت خوب S& P 500 E-Mini شامل مواد تشکیل دهنده و دستورالعمل ها-دستور العمل-در مورد نحوه قرار دادن تجارت بی عیب و نقص است. یک استراتژی خوب تجارت الکترونیکی E-Mini همچنین به تعریف و تجارت ویژگی های بازار که به طور مکرر دوباره اتفاق می افتد ، کمک می کند ، بنابراین احتمال موفقیت بالاتری وجود دارد.

درک این نکته ضروری است که استراتژی معاملاتی و تحلیل تکنیکال (TA) یکسان نیستند. با این حال، TA جزء اصلی هر استراتژی است.

لیست ابزارهای TA طولانی است. آنها عبارتند از: تجزیه و تحلیل روند، میانگین متحرک (MAs)، الگوهای کندل استیک، حمایت و مقاومت، شاخص ها - همگرایی و واگرایی - و تجزیه و تحلیل بازه زمانی چندگانه. برای مثال، معامله‌گران معاملات آتی درون روز می‌توانند اطلاعات داخلی بازار را به عنوان یک بخش کلیدی از اطلاعات در استراتژی معاملاتی خود بگنجانند.

اما در حالی که TA بخش بزرگی از هر استراتژی است، اجزای حیاتی دیگری نیز وجود دارد که باید در آن گنجانده شوند. شما نمی توانید به تنهایی بر روی TA با موفقیت معامله کنید. و بخش ذاتی هر استراتژی یک برنامه مدیریت ریسک قوی است.

استراتژی شکاف روند

بسیاری از استراتژی های معاملاتی خوب وجود دارند که به خوبی به E-mini S& P کمک می کنند. استراتژی شکاف روند، استراتژی مناسبی برای معاملات درون روزی در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر و برای افزایش حجم معاملات است.

شکاف روند استراتژی E-mini به خرید و فروش عقب‌نشینی‌ها به بازارهای پرطرفدار با جریان روان می‌پردازد. از شمع ها برای شناسایی ورود و توقف دقیق تجارت استفاده می کند و از نشانگر NYSE $TICK به عنوان یک نشانه اضافی از حرکت و جهت بازار استفاده می کند. شکاف های باز برای پیش بینی جهت اولیه بازار استفاده می شود.

قوانین استراتژی شکاف روند

باید یک روند قیمتی روندی وجود داشته باشد با E-mini S& P که برای یک روند صعودی و پایین‌ترین قیمت و برای یک روند نزولی، سطوح پایین‌تر را مشخص می‌کند. داشتن یک سوگیری جهت دار اولین اطلاعات کلیدی برای راه اندازی تجارت است.

سپس این روند باید با تجزیه و تحلیل چهار میانگین متحرک (MA) تأیید شود. به عنوان مثال، در یک روند صعودی، 10MA و 20MA کوتاه مدت، 50MA میان مدت و 200MA بلندمدت باید در حال افزایش و منظم باشند. 10MA و 20MA همچنین برای زمان بندی یک ورودی مفید هستند، همانطور که قیمت به سمت آنها باز می گردد، مطابق شکل 1 زیر.

E-mini S&P 500 Futures Price Trend and MAs

شکل 1: روند قیمت و MA که روند صعودی را تایید می کند

ورود تجارت روی یک شمع کوچک انجام می شود و تجارت باید در جهت شکاف بازار باز شود.

شکاف را شناسایی کنید

یک شکاف در نمودارها به عنوان یک فضای خالی بین بسته شدن یک شمعدان و باز شدن شمعدان بعدی نمایش داده می شود. شکاف ها در بازارهای آتی رایج تر است و به همین دلیل است که استراتژی شکاف توسط بسیاری از معامله گران آتی استفاده می شود.

شکاف ها می توانند یک تجارت تجاری را فراهم کنند ، اما نباید از آنها به عنوان تنها دلیل ورود به تجارت استفاده شود. با این حال ، همراه با سایر TA قابل اعتماد ، آنها می توانند مفید باشند زیرا شناسایی و ارائه یک هدف آسان است - شکاف نزدیک.

E-mini S&P 500 Futures Gap identifier

شکل 2: شکاف مشخص شده در جهت روند

شاخص کنه $

از کنه $ می توان به عنوان یک شاخص جهت حرکت اضافی استفاده کرد. هنگامی که $ تیک به یک خواندن شدید برخورد می کند ، این می تواند به عنوان یک شاخص متضاد تعبیر شود ، زیرا وقتی خریداران یا فروشندگان زیادی وجود دارند ، بازار تمایل به اصلاح تعادل دارد. یا اگر یک روند در خواندن کنه $ شکل بگیرد ، این می تواند حاکی از ادامه باشد.

E-mini S&P 500 Futures - The $TICK - NYSE Tick 5 Minutes

شکل 3: $ Tick ؛سهام تجمعی جمع آوری سهام منهای آنهایی که در NYSE تیک می زنند

نمونه استراتژی شکاف

قوانین این استراتژی معاملات آتی E-Mini ساده است. با توجه به دو نمونه نمودار زیر ، که نمایانگر قرارداد مداوم 24 ساعته و نمودار شکاف E-Mini است ، می توانیم بررسی کنیم:

 1. آیا یک عمل روند روند وجود دارد که باعث می شود اوج بالاتر و پایین تر برای بالا رفتن ، یا اوج های پایین تر و پایین تر برای پایین آمدن باشد؟بله ، می توانیم شاهد بازه زمانی 2 دقیقه ای در نمودار 24 ساعته رو به پایین باشد ، بنابراین ما یک روند نزولی داریم.
 2. آیا این روند با تجزیه و تحلیل چهار MAS تأیید شده است؟بله ، MAS با 10 میلی آمپر زیر 20mA که زیر 50 میلی آمپر است ، در حال هماهنگی هستند.
 3. آیا شمع کوچکی وجود دارد؟بله ، یک شمع کوچک نزولی به تازگی شکل گرفته است.
 4. آیا شاخص ها با قیمت به روند نزولی همگرا هستند؟بله ، MACD با قیمت پایین تر است. علاوه بر این ، از زمان افتتاح بازار ، تیک $ پایین تر است ، بنابراین مطابق با قوانین استراتژی GAP است.

ورودی 1 کنه زیر شمع ماشه خواهد بود و توقف 1 کنه در بالای شمع ماشه خواهد بود. هدف نزدیک است.

سرانجام ، به برنامه مدیریت ریسک خود مراجعه کنید و فقط از درصد مشخصی از سرمایه خود در هر تجارت استفاده کنید. همانطور که در بالا ذکر شد ، مدیریت ریسک قوی ضروری است.

Trade Example Result - 2 Minute Gap Chart

شکل 5: نتیجه مثال تجارت

نتیجه

بهترین استراتژی های معاملاتی E-Mini S& P 500 ترکیبی از ابزارهای سنتی TA ، داخلی بازار و تکنیک های ریسک و مدیریت پول است. استراتژی شکاف روند اتحادیه ابزارهای مکمل است که نه تنها برای اجرای آن ساده نیست بلکه برای معامله گر مدرن موثر است.

دلایل تجارت معاملات الکترونیکی E-Mini S& P 500

یکی از دلایل معامله قرارداد آتی E-mini S& P 500 این است که این یک راه مقرون به صرفه و آسان برای قرار گرفتن در معرض یکی از پرطرفدارترین قراردادهای آتی در بازار است. کاهش اندازه معامله گران قراردادهای آتی E-mini S& P 500 برای حفظ اهرم و نقدینگی زیاد، که معمولاً برای قراردادهای آتی بسیار بزرگتر نسبت به S& P 500 محفوظ است. این مزایا را برای معامله گران خرده فروشی کوچکتر که معمولاً این کار را ندارند، در دسترس قرار می دهد. سرمایه برای معامله قراردادهای آتی کاملدر اصل، قرارداد E-mini بهترین هر دو جهان است.

دلیل دیگری برای معامله E-mini S& P 500 این است که کارایی سرمایه بیشتری را در مقایسه با گزینه های دیگر مانند ETF ارائه می دهد. اگر ارزش کامل قرارداد E-mini S& P 205, 000 دلار باشد، معامله گر فقط باید 4. 7٪ ارزش نقدی کل را قرار دهد که معادل 9635 دلار در هر قرارداد است. در اصل، یک معامله گر E-mini بیش از 200 هزار ارزش S& P 500 را برای مارجین اولیه فقط 10 هزار کنترل می کند و کارایی و اهرمی را برای آنها فراهم می کند که یک ETF نمی تواند.

مشخصات قرارداد آتی E-mini S& P 500

قرارداد E-mini با نماد تیک تیک "ES" به اضافه کد ماه و سال انقضا نشان داده می شود. قرارداد هر سه ماهه در سومین جمعه مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر منقضی می‌شود و هر ماه انقضا به ترتیب با علامت "H"، "M"، "U" و "Z" مشخص می‌شود. قبل از انقضای قرارداد فعلی، معاملات به قرارداد سه ماهه بعدی در تاریخ جابجایی تبدیل می‌شود، یعنی پنج‌شنبه دوم مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر (زمانی که ماه جابجایی از جمعه شروع می‌شود، جابجایی در روز پنجشنبه اول اتفاق می‌افتد. آن ماه).

از این دو تاریخ؛rollover و انقضا، مهم‌تر از آن تاریخ جابجایی است زیرا اکثر معاملات، بنابراین حجم و نقدینگی، به سمت قرارداد بعدی حرکت می‌کنند. توصیه می‌شود تقویمی از این تاریخ‌های جابجایی داشته باشید تا مطمئن شوید که به‌روز باقی می‌مانید.

مشخصات قرارداد:

 

نماد قراردادواحد قراردادمظنه قیمت
ES50 دلار برای هر قرارداددلار در هر قرارداد
بورس معاملاتیساعات تجارتتیک Value
CME GLOBEX17:00 الی 16:000. 25 امتیاز شاخص = 12. 50 دلار

E-mini به صورت نقدی به شاخص S& P 500 در انقضای سه ماهه تسویه می شود و روزانه به قیمت تسویه قراردادهای استاندارد S& P 500 تسویه می شود.

تیک های مینی الکترونیکی

تیک اندازه گیری حرکت رو به بالا یا رو به پایین در قیمت امنیت یا قراردادها است. یک حرکت 1 امتیازی در شاخص S& P 500 در هر قرارداد E-Mini 50 دلار ارزش دارد. یک "کنه" E-mini در امتیاز 0. 25 شاخص اندازه گیری می شود. بنابراین ، یک حرکت یک تیک ، بالا یا پایین ، در یک قرارداد ES 12. 50 دلار کار می کند.

ساعت معاملاتی E-Mini S& P 500

معاملات 23. 75 ساعت در روز ، 5 روز در هفته در دسترس است ، با CME به صورت آنلاین یکشنبه ساعت 5 بعد از ظهر (CST) و دوباره در روز جمعه ساعت 4 بعد از ظهر بسته می شود. هر بعد از ظهر ، دوشنبه تا پنجشنبه ، معاملات مختصری از 3:15 بعد از ظهر تا 3:30 بعد از ظهر متوقف می شود.

حاشیه

نیاز حاشیه اولیه در قراردادهای آتی E-Mini S& P 500 5،060 دلار با حاشیه نگهداری 4600 دلار است. حداقل اولیه یک شبه چیز دیگری است که باید هنگام تجارت E-Minis مورد توجه قرار گیرد. این مقدار پول مورد نیاز برای نگه داشتن موقعیت خود در بازار پس از نزدیک است. هر دو حاشیه اولیه و یک شبه می توانند در هر لحظه نوسانات بازار مستقر در نوسان باشند.

CME در تلاش برای محدود کردن میزان تماس های حاشیه ای که در دوره های نوسانات شدید رخ می دهد ، محدودیت قیمت را برای E-mini اعمال می کند. این محدودیت های قیمت توسط بسیاری در نظر گرفته می شود که یک گام مفید برای متوقف کردن تجارت در طی یک تصادف بازار است و به عنوان "قطع کننده مدار" شناخته می شود.

در خارج از ساعت بازار ایالات متحده (5:00 تا 8:30 صبح CST) ، محدودیت قیمت بالا و پایین 5 ٪ از آخرین قیمت مرجع قرارداد تعیین شده است. در ساعات بازار (8:30 صبح تا 3 بعد از ظهر CST) ، قیمت پایین تر 7 ٪ ، 13 ٪ و 20 ٪ تعیین شده است.

مقرون به صرفه تجارت E-mini نسبت به ETF

E-Mini در مقایسه با استفاده از صندوق های معامله شده مبادله (ETF) یا سبد اوراق بهادار ، بهره وری سرمایه بیشتری را ارائه می دهد. این کارآیی یکی از اصلی ترین دلایلی است که آینده این شاخص بسیار موفق بوده است. به عنوان مثال ، ارزش کامل نقدی E-Mini برابر با قیمت شاخص S& P 500 * 50 دلار است. به عبارت دیگر ، اگر E E-Mini در 2،380. 00 معامله شود ، ارزش پول نقد کامل 119،000 دلار در قرارداد خواهد بود (2،380. 00 * 50. 00 دلار).

بنابراین ، یک معامله گر می تواند 119،000 دلار ارزش سهام را فقط با 5،060 دلار در هر قرارداد (حاشیه اولیه) یا 4. 7 ٪ از ارزش کامل پول نقد در اختیار داشته باشد. علاوه بر این ، بیشتر FCM ها بسته به مناسب بودن شما برای تجارت ، به شما امکان می دهند تا با استفاده از 50 ٪ از نیاز حاشیه یک شبه ، تجارت روزانه را انجام دهید.

نیروهای جهانی تأثیرگذار بر آتی E-Mini S& P 500

رویدادهای جهانی مانند گزارش های عمده اقتصادی در کشورهای دیگر ، به ویژه مواردی که کالاهای ایالات متحده را وارد و صادرات می کنند نیز تأثیر عمده ای بر E-Mini دارند.

بازار یک شبه Globex تمایل به کندی دارد ، در حالی که جلسات معاملاتی آسیایی و اروپا در حال انجام است که E E-Mini که اغلب در حال همدردی با این بازارهای خارجی است ، در حال انجام است. اگر خبرهای عمده از هر یک از این مناطق دیگر که باعث بی ثبات شدن بازارهای خارجی می شود ، منتشر می شود ، آنگاه E-Mini اغلب با بی ثبات شدن با افزایش حجم به سطح غیر طبیعی بالا برای آن زمان روز ، پاسخ می دهد.

بیشتر اخبار اقتصادی اروپا بین ساعت 3 صبح تا 4 صبح CST اعلام می شود و تقریباً همیشه یک رویداد در حال حرکت در بازار است و اغلب برای تماشای بازارها برای واکنش به اخبار اروپایی پرداخت می شود.

نمونه های غیر داده ای از تأثیرات عمده در E-Mini ، خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (BREXIT) و تأثیر انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا 2016 است. بازارهای سهام عدالت باعث شده است که بیش از 100 روز بدون کاهش 1 ٪ افزایش یابد ، به این انتظار که دولت جدید بار مالیاتی را برای شرکت های آمریکایی برای ایجاد درآمد و رشد کاهش دهد.

مزایای معاملات معاملات آتی E-Mini S& P 500

 • همانطور که بر اساس شاخصی است که به نوبه خود بر اساس یک سبد بزرگ سهام ، اخبار سهام فردی ، درآمد ، شکاف قیمت ، پرداخت سود سهام ، IPO و غیره تأثیر عمده ای در قیمت آن ندارد
 • معاملات با کلیه معاملات لازم برای پیروی از قوانین پاکسازی CME و همچنین قوانین CFTC و NFA تنظیم می شود.
 • این یک بازار کاملاً الکترونیکی با کلیه شرکت کنندگان در بازار (از جمله سازندگان بازار) است که به داده های سطح II دسترسی دارند و همچنین گسترش پیشنهادات/درخواست را دارند. به عبارت دیگر ، این یک زمین بازی است.
 • عمق و نقدینگی عالی بازار امکان اجرای سریع سفارش آنلاین با حداقل لغزش را فراهم می کند و دستکاری توسط بازیکنان بزرگ را دشوار می کند.
 • بدون قانون بلند
 • مقدار زیادی از معاملات الگوریتم همچنین مانع از E E-Mini از رویدادهای اصلی فروش یا پوشش راهپیمایی ها می شود
 • E-mini می تواند برای دوره های طولانی روندهای صاف و قابل پیش بینی را نشان دهد
 • معاملات 24 ساعته باعث می شود E-Mini یک سرمایه گذاری جذاب برای معامله گران در سراسر جهان باشد.

آینده های میکرو E-Mini چیست؟

در ماه مه سال 2019 ، CME قراردادهای آتی میکرو E-Mini را راه اندازی کرد و قرارداد جدید هیچ وقت در آسمان درج نمودارها هدر نرفت. قراردادهای میکرو E-Mini در 1/10 به اندازه یک قرارداد عادی E-Mini معامله می شوند و این امر را برای معامله گران زمان کوچک و گزینه ای برای مقیاس بسیار بزرگتر از مردم در دسترس قرار می دهد. به عنوان مثال ، برای خرید یک قرارداد کامل E-Mini به حاشیه 4،250 دلار نیاز دارید ، اما برای خرید یک قرارداد میکرو E-Mini فقط به 425 دلار نیاز دارید ، که گزینه ای بسیار جذاب تر برای کسانی که سرمایه تجاری کمتری دارند ایجاد می کند. این دسترسی باعث شد تا میکرو E-Mini موفق ترین محصول در تاریخ CME شود و 11. 25 میلیون قرارداد آتی در ماه اول خود در دسترس قرار دهد.

علاوه بر دسترسی به آن ، میکرو E-Mini همچنین دارای بسیاری از همان مزایایی است که E E-Mini با اندازه کامل انجام می دهد ، از جمله ، یک دوره معاملات طولانی تقریباً 24 ساعته ، بدون هزینه مدیریت ، نقدینگی و امکان تبدیل هر یکقرارداد به یک الکترونیکی با اندازه کامل.

نتیجه

بازار آینده E-Mini S& P 500 به دلایل خوب به محبوب ترین بازار آینده جهان تبدیل شده است. ورود حاشیه ای کم به یک بازار جهانی بسیار نقدی و کارآمد را فراهم می کند. معامله گران می توانند تقریباً 5 ٪ از ارزش کامل پول نقد سهام زیرین را به سمت آتی شاخص E-Mini وارد کنند.

دسترسی به بازار از طریق سکوی الکترونیکی CME Globex آسان است و تقریباً 24 ساعت در روز ، 5 روز در هفته باز است.

E-Mini یک روش کارآمد مالیاتی برای بازرگانان است تا بتوانند سبد سرمایه گذاری خود را متنوع کنند ، از بازار پرچین استفاده کنند و به راحتی مواجهه با سهام جهانی را از طریق یک بازار مدیریت کنند.

Trading E-mini S&P 500 Futures

کیت سرمایه گذار فلزات رایگان خود را دریافت کنید!

در این کیت پیدا خواهید کرد:

 • مروری بر نحوه عملکرد آینده و گزینه ها
 • چشم انداز اساسی دقیق در مورد طلا ، نقره ، پلاتین و پالادیوم
 • تجزیه و تحلیل الگوی نمودار فنی عمیق در نقره و طلا
 • اخبار جامع اساسی که بر بازار فلزات تأثیر می گذارد
 • استراتژی های معاملاتی عملی که هم اکنون قابل اجرا هستند!

معاملات آتی شامل خطر قابل توجهی از دست دادن است و برای همه سرمایه گذاران مناسب نیست. عملکرد گذشته نشانگر نتایج آینده نیست.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 38 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 1:18