9 راه برای کسب درآمد آنلاین

ساخت وبلاگ

اقتصاد خالق در حال رونق است. این که آیا شما یک کارآفرین ، فیلمساز ، تأثیرگذار ، هنرمند یا جایی در بین آن هستید ، کسب درآمد در رسانه های اجتماعی آسانتر از همیشه است. در زیر ، ما 9 راه را برای هر خالق محتوا می تواند با استفاده از کوجی ها درآمد کسب کند.

how to ea a living on social media

چگونه می توان در رسانه های اجتماعی درآمد کسب کرد

کوجی چیست؟

Koji نوعی رسانه تعاملی است که می تواند به شما در فروش محصولات ، بارگیری ها ، خدمات یا محتوای حق بیمه خود کمک کند. برای ایجاد یک کوجی ، به سادگی یک الگوی را انتخاب کرده و قبل از به اشتراک گذاشتن URL منحصر به فرد در اینستاگرام ، Tiktok ، YouTube ، WhatsApp یا هر جای دیگر سفارشی سازی کنید!

در اینجا 9 کوجی رایگان وجود دارد که هر خالق می تواند برای شروع درآمد منفعل در هر نقطه از اینترنت استفاده کند:

1. فایلهای دیجیتالی را بفروشید

آیا نکات و ترفندهایی برای به اشتراک گذاشتن با مخاطبان خود دارید؟آیا برنامه ریزان یا الگوهای محتوا دارید که طرفداران شما مفید هستند؟پروفایل های اجتماعی خود را با فروش پرونده های دیجیتال به یک فروشگاه فایل دیجیتال تبدیل کنید. این Koji رایگان به شما امکان می دهد کالاهای دیجیتالی را با قیمت انتخاب خود در چندین طرح بندی قابل تنظیم برای تراز کردن با برند خود بفروشید.

2. کالاهای دیجیتالی رایگان یا با تخفیف ارائه دهید

بعضی اوقات ، تمام طرفداران شما نیاز به دعوت به شما برای محتوای خود دارند. TIP JAR+ این فرصت را در پروفایل های اجتماعی خود ایجاد می کند و به طرفداران خود اجازه می دهد تا با یک کلیک پشتیبانی کنند. شما این گزینه را دارید که کالاهای رایگان یا تخفیف را با هر نکته ارائه دهید ، و ارزش متقابل را به مخاطبان خود ارائه می دهید.

3. فریاد ارسال کنید

یکی از بهترین راه های ارتباط با طرفداران برتر خود در حالی که درآمد اضافی دریافت می کنید ، ایجاد فیلم های فن شخصی شده از طریق فریاد کوجی است. این Koji به شما امکان می دهد تبریک هواداران را با قیمت انتخاب خود بفروشید. شما می توانید تمام درخواست ها را مستقیماً از طریق Koji مدیریت کنید ، و طرفداران می توانند روند فیلم خود را از درخواست تا تحویل ردیابی کنند.

4- محتوای ویدیوی گذشته را دوباره زنده کنید

این که آیا شما یک ویدیوی YouTube ، یک جریان Twitch آینده یا هر محتوای ویدیویی دیگر دارید ، تقویت کننده آن می تواند به شما در احیای و کسب درآمد از محتوای جدید و قدیمی خود کمک کند. این پخش کننده ویدئویی شامل بخشی است که طرفداران می توانند محتوای شما را نوک بزنند ، و در حالی که نوک آنها را به سمت رهبری صعود می کنند. از Boost It برای ارتباط با طرفداران برتر خود در حالی که درآمد خود را از پروژه های فعلی و گذشته خود کسب می کنید ، استفاده کنید.

5- از پیوندهای وابسته استفاده کنید

حس بسیار خوبی از سبک دارید؟یا پیروان شما همیشه در مورد راه اندازی شما می پرسند؟با استفاده از پیوندهای وابسته ، آن نمایش داده ها را به پول نقد تبدیل کنید. پیوندهای وابسته Koji به شما امکان می دهد پیوندهای مارک دار خود را برای کمک به بدست آوردن پول نقد پیوند دهید. همچنین می توانید از فروشگاه Look برای یک رابط جایگزین استفاده کنید.

6. Crowdfund Creations شما

پروژه ای دارید که به نفع مخاطبان شما باشد که کمی دور از دسترس باشد؟از Fund My Project برای شروع سرمایه گذاری جمعی استفاده کنید! این کوجی به طرفداران اجازه می دهد تا به هدف مورد نظر خود کمک کنند، پیشرفت پروژه انتخابی شما را ردیابی کنند. این یک راه عالی برای ارتباط با طرفداران خود در سطح عمیق تر و نمایش مراحل مختلف فرآیند شما است.

7. از پیام های صوتی کسب درآمد کنید

با Audio Inbox در سطح جدیدی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. این کوجی به شما این امکان را می دهد که پیام های صوتی سفارشی شده را با قیمتی که انتخاب می کنید برای مخاطبان خود ارسال کنید. مخاطبان شما می توانند هر تعداد پیام را که می خواهند با سفارش تک کلیک سفارش دهند.

8. یک فروشگاه کالا بسازید

آیا می خواهید مهارت های تجارت الکترونیک خود را آزمایش کنید؟Shopify خود را در یک کوجی ادغام کنید، جایی که می توانید هر چیزی را از تی شرت های مارک گرفته تا برچسب ها فهرست کنید. شما می توانید قیمت اقلام خود را تعیین کنید و مستقیماً به مخاطبان خود در رسانه های اجتماعی بفروشید، و تمام اطلاعات مهم حمل و نقل را از طریق کوجی جمع آوری کنید.

9. الگوهای پروژه ایجاد کنید

فرقی نمی‌کند سازنده ویدیو باشید، موسیقی شگفت‌انگیز می‌سازید، یا از پیش تنظیم عکس مد قاتل دارید، می‌توانید قالب‌های خود را مستقیماً به مخاطبان خود بفروشید. فروش فایل های دانلودی به شما این امکان را می دهد که هر دارایی را آپلود کنید و آن را با قیمت دلخواه خود به صورت رایگان به جامعه خود بفروشید.

سوالات متداول نحوه کسب درآمد در شبکه های اجتماعی

آیا در تلاش برای کسب درآمد از آثار خود هستید؟در اینجا چند سؤال و پاسخ متداول برای کمک به گسترش دامنه دسترسی شما به عنوان یک فروشنده وجود دارد:

در کدام اپلیکیشن می توانم کسب درآمد کنم؟

صدها فرصت برای کسب درآمد با استفاده از Kojis وجود دارد. این راهنما حاوی یک نقطه شروع از 9 روش مختلف است که هر سازنده می تواند برای شروع کسب درآمد غیرفعال از آنها استفاده کند.

آیا لینک در بیو هزینه دارد؟

لینک کوجی در بیو نه تنها رایگان است، بلکه می تواند به شما در کسب درآمد نیز کمک کند. پیوند ما در bio میزبان بیش از 200 برنامه است که می‌توانند بر اساس نیازها و درخواست‌های مخاطبان، کسب درآمد و سفارشی‌سازی کنند.

چگونه می توانم به صورت غیرفعال 1000 دلار در ماه کسب کنم؟

برای کسب درآمد غیرفعال بیشتر، اولویت بندی چندین جریان درآمدی مختلف مهم است. با چندین کوجی قابل کسب درآمد، می توانید به سرعت آزمایش کنید که چه نوع محتوایی با مخاطبان شما طنین انداز می شود و بر اساس آن تنظیم کنید. لینک خود را در بیو به صورت رایگان به یک فروشگاه سفارشی تبدیل کنید.

چگونه درآمد غیرفعال کسب کنم؟

برای کسب درآمد غیرفعال، می‌توانید از بازاریابی وابسته استفاده کنید یا منابعی را برای مخاطبان خود ایجاد کنید تا در آینده از آن لذت ببرند. می‌توانید از کوجی‌های مختلف برای کمک به کسب درآمد با هر یک از روش‌ها با شرایط خودتان استفاده کنید.

و شما آن را دارید! کسب درآمد به عنوان یک خالق با قدرت این کوجی ها هرگز آسان تر نبوده است. از استفاده از این ابزارهای رایگان برای ایجاد درآمد پایدار لذت ببرید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 976 تاريخ : چهارشنبه 15 شهريور 1402 ساعت: 7:58