لانچ پد XYZ پیش بینی قیمت 2023 - 2030

ساخت وبلاگ

Launchpad XYZ یک اکوسیستم Web3 پیشگام است که هدف آن ترویج پذیرش انبوه فناوری‌های جدید هیجان‌انگیز مانند NFT، رمزنگاری، دارایی‌های کسری و غیره است. Launchpad XYZ با تبدیل شدن به پورتال مرکزی همه این فناوری‌ها، سرمایه‌گذاران جدید و با تجربه را قادر می‌سازد تا تصمیمات آگاهانه‌تری در مورد نحوه عملکرد در این دنیای جدید بگیرند.

این مقاله پیش‌بینی دقیق قیمت Launchpad XYZ ما را ارائه می‌کند که ارزش پروژه در سال‌های آینده به کجا می‌تواند برسد. ما همچنین پیچیدگی‌های موارد استفاده Launchpad XYZ را قبل از ارائه یک بررسی سریع که نشان می‌دهد چگونه سرمایه‌گذاران می‌توانند در پیش فروش پروژه امروز مشارکت کنند، بررسی خواهیم کرد.

پیش‌بینی قیمت Launchpad XYZ – مروری سریع

قبل از ارائه پیش‌بینی قیمت Launchpad XYZ برای سال‌های آینده، در اینجا مروری کوتاه بر برآوردهای کلیدی ما داریم:

 • پایان سال 2023: مرحله پیش فروش Launchpad XYZ در اواخر آوریل آغاز شد و بیش از 100000 دلار در چند دقیقه اول پخش زنده جمع آوری کرد. با فرض اینکه این تقاضا می تواند در طول سال ادامه یابد، تخمین می زنیم که ارزش توکن های LPX تا پایان سال 2023 به 0. 09 دلار برسد.
 • پایان سال 2025: دنیای وب 3 احتمالاً به طور فزاینده ای برجسته خواهد شد زیرا افراد بیشتری از فناوری هایی مانند رمزنگاری و NFT استفاده می کنند. به این ترتیب، ما تخمین می زنیم که قیمت توکن LPX می تواند تا پایان سال 2025 به 0. 21 دلار برسد.
 • پایان سال 2030: با نگاهی بیشتر به آینده، پیش‌بینی قیمت Launchpad XYZ ما برای سال 2030 نشان می‌دهد که توکن به 0. 50 دلار می‌رسد. اگر این اتفاق بیفتد، برای سرمایه گذاران پیش فروش مرحله 1 بازدهی 1300%+ را نشان می دهد.

تاریخچه قیمت Launchpad XYZ

Launchpad XYZ آخرین ورود به صحنه Web3 است و می تواند نحوه عملکرد همه سهامداران را در آینده تغییر دهد. به زبان ساده، Launchpad یک پلتفرم مبتنی بر اتریوم است که مجموعه‌ای از ابزارها را برای کمک به توانمندسازی سرمایه‌گذاران و آن‌ها برای تصمیم‌گیری موثر برای تخصیص سرمایه فراهم می‌کند.

این پلتفرم دارای بسیاری از ویژگی‌های قانع‌کننده، از جمله یک صرافی غیرمتمرکز NFT (DEX) و یک بازار دارایی‌های تکه‌ای خواهد بود که یک اکوسیستم «همه‌در یک» واقعی را برای شرکت‌کنندگان Web3 ایجاد می‌کند. داشتن همه چیز در یک مکان سنگ بنای چشم انداز Launchpad است زیرا فضای فعلی Web3 هنوز نسبت به بخش های تجاری "سنتی" نامرتب است.

Launchpad presale

Web3 چیست؟

Web3 با تمرکز بر تمرکززدایی و فناوری های بلاک چین، مرحله بعدی توسعه اینترنت در نظر گرفته می شود. در Web3، کاربران کنترل بیشتری بر محتوا دارند که از دارایی‌های خلاقانه مانند NFT و رمزارزها می‌آیند.

همانطور که در WhitePaper LaunchPad XYZ ذکر شد ، این پروژه دارای یک نشانه بومی ERC-20 به نام LPX Token خواهد بود. کاربران Launchpad XYZ می توانند برای دستیابی به ویژگی های ارزشمند ، مانند فروش NFT و شرکت در پیش فروش های جدید Crypto ، نشانه های LPX را خریداری و سهام کنند. از توکن های LPX همچنین برای پرداخت هزینه های معاملاتی در DEX ساخته شده از LaunchPad استفاده می شود.

در نهایت ، تیم Launchpad XYZ قصد دارد به "قطبی" برای سوار شدن 10 میلیون کاربر بعدی به دنیای Web3 تبدیل شود. نه تنها این ، بلکه LaunchPad ابزارها و مواد آموزشی را برای اطمینان از این کاربران می تواند فرصت های سودآوری خود را به ایمن ترین روش ممکن به حداکثر برساند.

Launchpad XYZ به تازگی مرحله پیش فروش خود را در زمان نوشتن آغاز کرده است. Launchpad XYZ مانند همه بهترین بازی های Crypto ، به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا نشانه های ابزار خود ، LPX را با قیمت پایین خریداری کنند. پیش فروش Launchpad ده مرحله خواهد داشت که هر کدام شاهد افزایش قیمت توکن LPX به تدریج هستند - به این معنی که کسانی که اولین سرمایه گذاری را سرمایه گذاری می کنند ، کمترین نقطه ورود را دریافت می کنند.

Launchpad features

سرمایه گذاران علاقه مند به دنبال نگه داشتن برگه ها در پیش فروش Launchpad XYZ می توانند به کانال تلگرام پروژه بپیوندند.

تاریخچه قیمت XYZ Launchpad - نکات کلیدی

قبل از غواصی در پیش بینی قیمت XYZ Launchpad ، در اینجا مختصراً از نکات کلیدی که باید در نظر داشته باشید آورده شده است:

 • عرضه کل توکن های LaunchPad XYZ (LPX) یک میلیارد - 25 ٪ از این نشانه ها (250 میلیون) برای سرمایه گذاران پیش فروش کنار گذاشته می شود.
 • پیش فروش به ده مرحله تقسیم می شود که هرکدام دارای 25 میلیون نشانه LPX هستند.
 • تیم LaunchPad XYZ اظهار داشته است که قیمت لیست نهایی برای نشانه های LPX 0. 07 دلار خواهد بود.
 • Presale Launchpad XYZ دارای یک کلاه نرم 5،000،000 دلار و کلاه سخت 12. 500،000 دلار خواهد بود.

 

تاریخ شروع پیش فروش25 آوریل 2023
روش های خریدETH ، USDT ، کارت اعتباری/بدهی
کنگرهاتر
کلاه سخت12،500،000 دلار
حداقل سرمایه گذاریN/A
حداکثر سرمایه گذاریN/A

پیش بینی قیمت XYZ Launchpad 2023

بسیاری از سودآورترین پروژه های رمزنگاری چرخه عمر خود را از طریق یک مرحله پیش فروش شروع می کنند - و سرمایه گذاران اولیه امیدوارند که این مورد برای Launchpad XYZ باشد. همانطور که در بالا برجسته شدیم ، هدف اصلی Launchpad XYZ ساده سازی انتقال به Web3 برای میلیون ها نفر در سطح جهان است که هنوز پیچیدگی های این بخش را تجربه نمی کنند.

طبق گفته شرکت تحقیقات بازار بازار. US ، بازار Web3 در سال 2021 حدود 3. 2 میلیارد دلار ارزش داشته است. با این حال ، اصطلاح "Web3" حتی 54 ٪ از مصرف کنندگان آمریکایی شنیده نشده است - و تنها 13 ٪ از افرادی که دارندشنید که این کلمه فکر می کند که آنها آن را درک می کنند.

Web3

این آمار دو نکته را برجسته می کند - که بازار Web3 بسیار چشمگیر است و بسیاری از مردم هنوز نمی دانند Web3 چیست یا چگونه کار می کند. این خبر عالی برای LaunchPad XYZ است زیرا این بدان معنی است که موارد استفاده از این پلتفرم احتمالاً در حال افزایش تقاضای زیاد خواهد بود.

به همین ترتیب ، پیش بینی قیمت LaunchPAD XYZ برای سال 2023 تخمین می زند که این نشان می تواند تا پایان سال 0. 09 دلار ارزش داشته باشد - که این نشان دهنده بازده 157 ٪ برای سرمایه گذاران فروش مرحله 1 است.

پیش بینی قیمت توکن LPX 2025

در سالهای آینده ، محبوبیت Launchpad XYZ احتمالاً با تجدید حیات ارزهای رمزپایه و NFT ها هدایت می شود. شکی نیست که سال 2022 سال ناامید کننده ای برای این دارایی های دیجیتال بود - اما در سه ماهه اول سال 2023 علائم بهبودی وجود داشته است.

به عنوان مثال ، CoinmarketCap خاطرنشان می کند که بیت کوین پس از افزایش تدریجی از اوایل ژانویه ، بیش از 560 میلیارد دلار در بازار سرمایه گذاری کرده است. علاوه بر این ، به نظر می رسد که حجم معاملات NFT در حال بازگشت به عقب است ، در حالی که Coingecko گزارش می دهد که تقریباً 2 میلیارد دلار NFT در فوریه 2023 معامله شده است - بالاترین رقم از ماه مه 2022.

Crypto market size

این خبر مثبت برای LaunchPad XYZ است زیرا ویژگی های این پلتفرم در حول و بررسی ارزهای رمزپایه و NFT می چرخد. هرچه این دارایی ها محبوب تر شوند ، نیاز به ابزارهای تحلیلی عملی و بینش تخصصی بیشتر می شود - دو مورد که Launchpad XYZ با هدف تخصص در آن است.

با فرض اینکه بازار دارایی های دیجیتال می تواند دوباره به عقب برگردد ، در حال حاضر ، پیش بینی قیمت رمزنگاری LPX ما تخمین می زند که این نشانه می تواند تا پایان سال 2025 0. 21 دلار ارزش داشته باشد.

پیش بینی قیمت XYZ Launchpad 2030

حتی بیشتر به جلو نگاه می کنیم ، پیش بینی قیمت Launchpad XYZ ما در طولانی مدت چگونه شکل می گیرد؟اگرچه بهترین سکه های رمزنگاری هوش مصنوعی در حال حاضر همه عصبانیت هستند ، Launchpad XYZ قصد دارد چندین ویژگی را ارائه دهد که هنوز به طور گسترده در بازار رمزنگاری پذیرفته نشده است.

یکی از جالب ترین ویژگی هایی که احتمالاً رشد Launchpad XYZ را هدایت می کند ، بازار برنامه ریزی شده "دارایی های کسری" است. این بازار با اجازه کاربران برای خرید و فروش بخش هایی از دارایی های دنیای واقعی کار خواهد کرد. به عنوان مثال ، سرمایه گذاران می توانند در "قطعات" یک ماشین ، خانه یا نقاشی سرمایه گذاری کنند.

Launchpad fractionalized assets

این مجموعه از پتانسیل بسیار زیادی دارد زیرا باعث می شود دارایی های لوکس در دسترس جامعه سرمایه گذاری باشد. پس از کسری دارایی ، سرمایه گذاران می توانند این "قطعات" را در بازار Launchpad XYZ تجارت کنند. این همچنین مورد استفاده دیگری برای نشانه LPX فراهم می کند زیرا فروشندگان باید از نشانه ها برای تقسیم بندی دارایی های خود استفاده کنند.

در حال حاضر ، هیچ بستر دیگری پتانسیل بی حد و حصر این دارایی های کسری را ترک نکرده است. اگر LaunchPad XYZ بتواند از این وضعیت سرمایه گذاری کند ، می توانیم ببینیم که قیمت توکن LPX تا پایان سال 2030 به 0. 50 دلار رسیده است.

بالا و پایین بالقوه برای Launchpad XYZ

همانطور که در بیشتر بهترین ICO های Crypto ، پتانسیل Launchpad XYZ تا زمانی که نشانه های LPX به صورت عمومی ذکر نشده باشد ناشناخته خواهد بود - که برای Q3 2023 برنامه ریزی شده استدر صرافی ها:

 

سالبالاکم بالقوه
20230. 09 دلار0. 035 دلار
20250. 21 دلار0. 12 دلار
20300. 50 دلار0. 25 دلار

Launchpad XYZ چیست؟

اکنون که ما پیش بینی قیمت Launchpad XYZ را پوشش داده ایم ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به این پروژه بیندازیم. همانطور که ما به آن توجه کردیم ، LaunchPad XYZ یک بستر مبتنی بر اتریوم است که هدف آن کمک به افراد (و مشاغل) برای انتقال به Web3 است.

Launchpad XYZ با ارائه مجموعه ای از ویژگی های ارزشمند ، این کار را انجام می دهد. این ویژگی ها عبارتند از:

 • بازار دارایی های کسری
 • DEX ساخته شده
 • NFT DEX از نوع اول آن
 • بازار پیش فروش رمزنگاری
 • کتابخانه تجربه متاور
 • قطب بازی Play-to-Ea (P2E)
 • کیف پول سازگار با Web3
 • پایانه تجارت

"Launchpad quotient" (LQ) زیربنای همه این ویژگی ها خواهد بود. به عبارت ساده ، LQ یک سیستم رتبه بندی Launchpad XYZ برای ارزیابی کیفیت دارایی های ذکر شده در سیستم عامل از آن استفاده می کند. رتبه بندی دارایی ها بر اساس عوامل متعددی مانند عملکرد تاریخی ، تقاضا و احساسات سرمایه گذار است.

با استفاده از LQ ، سرمایه گذاران می توانند پیش از هر کس دیگری ، ارزهای رمزنگاری جدید جدید موجود در بازار را شناسایی کنند. هرچه نمره LQ بالاتر باشد ، احتمال دارد که یک دارایی در آینده عملکرد خوبی داشته باشد. به طرز هیجان انگیز ، این امتیاز فقط برای ارزهای رمزنگاری نیست بلکه برای NFT ها و دارایی های کسری است.

Launchpad platform

اگرچه نمره LQ ضد انعطاف پذیر نیست ، اما راهی آسان برای سرمایه گذاران فراهم می کند که صدها پروژه را اسکن کنند و مواردی را با بالاترین پتانسیل انتخاب کنند. سرمایه گذاران سپس می توانند این پروژه ها را در ترمینال تجاری LaunchPad XYZ ، بازار پیش فروش یا NFT DEX جستجو کرده و فوراً آنها را خریداری کنند.

از آنجایی که توکن LPX در طول این فرآیند استفاده می‌شود، می‌تواند بهترین رمزارز برای سرمایه‌گذاری برای قرار گرفتن در معرض رشد اکوسیستم باشد. علاوه بر استفاده برای پرداخت هزینه، توکن‌های LPX همچنین می‌توانند توسط دارندگان برای دریافت مزایای متعدد، مانند تخفیف در هزینه، دسترسی تضمین‌شده به پیش‌فروش/لیست‌های سفید، و نشان‌های اعتبار جامعه به اشتراک گذاشته شوند.

در نهایت، این موارد استفاده به سادگی سطح چیزی را که Launchpad XYZ واقعاً قادر به انجام آن است خراش می دهد. توسعه دهندگان تجربه گسترده ای در بسیاری از زمینه های مرتبط با Web3 دارند که اعتبار بیشتری به چشم انداز پروژه می بخشد.

عوامل موثر بر قیمت Launchpad XYZ

عوامل زیادی می‌توانند تعیین کنند که آیا Launchpad XYZ تبدیل به ارز دیجیتال بعدی خواهد شد یا خیر – اگرچه جزئیات زیر سه مورد از برجسته‌ترین مواردی است که سرمایه‌گذاران باید در نظر داشته باشند:

موارد استفاده در تقاضا

مهمترین عاملی که بر تقاضای توکن های Launchpad XYZ تأثیر می گذارد، موارد استفاده پروژه است. توکن‌های LPX تقریباً در تمام ویژگی‌هایی که Launchpad XYZ دارد دخیل هستند، به این معنی که کاربران باید برای استفاده حداکثری از پلتفرم، توکن‌ها را خریداری کرده و نگه دارند.

هزینه های مبادله با توکن های LPX پرداخت می شود، به این معنی که هر چه کاربر بیشتر معامله کند، به توکن های LPX بیشتری نیاز خواهد داشت. توکن‌های LPX برای سازندگان NFT نیز ضروری خواهند بود، زیرا این توکن‌ها برای پرداخت هزینه‌های فهرست استفاده می‌شوند و در نتیجه تقاضای آن‌ها را افزایش می‌دهند.

Buzz از کانال های رسانه های اجتماعی

یکی دیگر از عوامل حیاتی در رشد Launchpad XYZ تبلیغات رسانه های اجتماعی خواهد بود. همانطور که در مورد بهترین رمزارزهای Reddit دیده می شود، تبلیغات تبلیغاتی از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی می تواند نقش مهمی در افزایش قیمت داشته باشد.

Launchpad roadmap

اگر Launchpad XYZ بتواند از این جنبه استفاده کند، احتمالاً نقش مهمی در رشد توکن خواهد داشت. پلتفرم هایی مانند توییتر و ردیت اغلب مناسب ترین ها در این زمینه هستند، اگرچه اینستاگرام و تیک تاک نیز برای توسعه دهندگان پروژه های رمزنگاری به «رفتن» تبدیل شده اند.

نرخ بهره کاهش می یابد

در نهایت، اگرچه مستقیماً با Launchpad XYZ مرتبط نیست، رشد پروژه بدون شک تحت تأثیر اقدامات بعدی فدرال رزرو ایالات متحده (Fed) قرار خواهد گرفت. در زمان نگارش این مقاله، نرخ‌های بهره همچنان بسیار بالا هستند که بر بازار کریپتو فشار وارد می‌کند.

چرا نرخ بهره بالا تاثیر منفی بر کریپتوها دارد؟

نرخ های بهره بالا هزینه وام گرفتن پول را افزایش می دهد و دارایی هایی مانند اوراق قرضه را برای سرمایه گذاران جذاب تر می کند. در نتیجه، این امر تقاضا برای ارزهای دیجیتال را کاهش می دهد و باعث کاهش قیمت آنها می شود.

با این حال ، به محض کاهش نرخ بهره ، احتمالاً سرمایه گذاران بیشتری را وادار می کنند که دارایی های "خطرناک" مانند ارزهای رمزپایه و NFT را در نظر بگیرند. این خبر عالی برای LaunchPad XYZ است زیرا تقاضای بیشتری برای ابزارها و ویژگی های این سیستم عامل وجود خواهد داشت.

آیا LaunchPad XYZ بهترین رمزنگاری برای خرید در سال 2023 است؟

قرار دادن همه چیز - آیا می توان Launchpad XYZ را بهترین رمزنگاری برای خرید در سال 2023 در نظر گرفت؟با توجه به اینکه Launchpad XYZ به تازگی وارد مرحله پیش فروش خود شده است ، می توان پاسخ بله یا خیر را به این موضوع داد ، اگرچه می توانیم به برخی دیگر از عوامل دیگر که ممکن است سرنخ هایی را در مورد چشم انداز پروژه ارائه دهد ، نگاه کنیم.

در نظر داشته باشید که Launchpad XYZ یک نشانه پیش فروش رمزنگاری است و بنابراین به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا قبل از لیست عمومی CEX و DEX ، دست خود را با قیمت تخفیف دریافت کنند. اما پیش بینی های رمزنگاری بدون ریسک نیستند و نیاز به تحقیق در مورد جنبه هایی مانند تیم توسعه ، توکنومیک ، توزیع و غیره دارند.

با گفتن این موضوع ، در گذشته برخی از مواد مخدر رمزنگاری وجود دارد که ROI های بزرگی را برای سرمایه گذاران مانند Tamadoge ایجاد کرده است که اکنون دارای کلاه بازار 28. 5 میلیون دلار است. به همین ترتیب ، برخی از مواد مخدر رمزنگاری ارزش افزودن Altcoin های جدید را به یک نمونه کارها به خوبی متعادل در نظر می گیرند.

اولین مورد این است که گزارشی از Fortune Business Insights پیش بینی می کند که بازار رمزنگاری با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 11. 1 ٪ بین اکنون و 2028 رشد خواهد کرد. این رشد به طور طبیعی دسترسی به ارزهای رمزپایه به سرمایه گذاران خرده فروشی را افزایش می دهد - که مثبت استاخبار مربوط به پروژه های پیش فروش مانند LaunchPad XYZ.

Launchpad NFT marketplace

دوم این است که LaunchPad XYZ به همان روشی که پروژه های پیش فروش پیشین مانند Tamadoge و Lucky Block آغاز شده است ، آغاز شده است. هر دوی این پروژه های پیش فروش ، طی چند ماه قبل از تولید بازده عظیمی برای سرمایه گذاران که یک بار در CEXS و DEXS ذکر شده بودند ، کوچک و به تدریج جمع شدند.

اگرچه هیچ تضمینی وجود ندارد که Launchpad XYZ از این لباس پیروی کند ، این امر به پتانسیل هایی که رمزنگاری های فروش می توانند داشته باشند اشاره می کند. اگر تیم توسعه بتواند ویژگی های ارائه شده در نقشه راه پروژه را ارائه دهد و عوامل اقتصادی کلان در جهت مثبت حرکت می کنند ، بدون شک دامنه ای برای LaunchPad XYZ وجود دارد.

نحوه خرید Launchpad XYZ Crypto-راهنمای سریع مرحله

قبل از نتیجه گیری این پیش بینی قیمت رمزنگاری Launchpad XYZ ، در اینجا یک راهپیمایی آسان برای دنبال کردن نشان می دهد که چگونه سرمایه گذاران می توانند نشانه های Launchpad XYZ را از طریق پیش فروش پروژه با استفاده از ETH ، BNB یا کارت اعتباری/بدهی خریداری کنند.

مرحله 1 - یک کیف پول رمزنگاری سازگار را تنظیم کنید

برای سرمایه گذاری در پیش فروش Launchpad XYZ ، سرمایه گذاران باید یک کیف پول رمزنگاری سازگار را که از نشانه های ERC-20 پشتیبانی می کند ، تنظیم کنند. بسیاری از کیف پول های Crypto محبوب وجود دارد ، اگرچه دو ارائه دهنده بسیار مورد استفاده Metamask و Trust کیف پول هستند-هر دو توسط داشبورد پیش فروش LaunchPad XYZ پذیرفته شده اند.

Trust Wallet

مرحله 2 - ETH یا USDT را بخرید

در مرحله بعد ، سرمایه گذاران باید Ethereum (ETH) یا Tether (USDT) را با استفاده از مبادله رمزنگاری خریداری کنند. بیشتر مبادلات رمزنگاری به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا این دارایی ها را با استفاده از کارت اعتباری/بدهی یا انتقال بانکی خریداری کنند.

از طرف دیگر ، سرمایه گذاران می توانند با استفاده از کارت اعتباری/بدهی ، نشانه های LPX را از طریق وب سایت پروژه خریداری کنند. این امر نیاز به خرید ETH یا USDT را از قبل حذف می کند.

مرحله 3 - کیف پول رمزنگاری را به Launchpad XYZ Presale پیوند دهید

پس از دستیابی به برخی از ETH یا USDT ، سرمایه گذاران باید کیف پول رمزنگاری خود را به داشبورد پیش فروش پیوند دهند. این شامل می شود به وب سایت LaunchPad XYZ ، کلیک روی "اتصال کیف پول" و پیروی از دستورالعمل های روی صفحه نمایش.

Connect crypto wallet

مرحله 4 - خرید نشانه های LPX

سرمایه گذاران اکنون می توانند روش خرید مورد نظر خود (ETH یا USDT) را انتخاب کرده و مبلغ سرمایه گذاری مورد نظر خود را وارد کنند. هنگامی که همه چیز دو بار بررسی شد ، تمام کاری که باید انجام شود تأیید معامله و پرداخت هزینه های شبکه حاصل از شبکه است.

buy LPX tokens

مرحله 5 - پس از پایان فروش ، نشانه های LPX را ادعا کنید

پس از پایان فروش Launchpad XYZ ، سرمایه گذاران می توانند نشانه های خریداری شده خود را مطالبه کنند. این شامل رفتن به وب سایت Launchpad XYZ ، کلیک بر روی دکمه "ادعا" و پیروی از دستورالعمل های روی صفحه است.

پیش بینی قیمت XYZ Launchpad - افکار نهایی

در پایان ، این پیش بینی قیمت Launchpad XYZ بررسی کرده است که این پروژه چیست ، چگونه کار می کند و قیمت توکن LPX در سالهای آینده می تواند باشد.

با توجه به اینکه مرحله پیش فروش Launchpad XYZ در چند ساعت اول زندگی زنده بیش از 100،000 دلار بودجه ایجاد کرده است ، عادلانه است که بگوییم جامعه سرمایه گذاری از چشم انداز پروژه وزوز می شود.

سرمایه گذاران اولیه می توانند نشانه های LPX را از طریق پیش فروش در حال انجام فقط با 0. 035 دلار در مرحله 1 خریداری کنند - 50 ٪ تخفیف در قیمت لیست ارز در نظر گرفته شده.

متداول

قیمت Launchpad XYZ در سال 2025 چقدر خواهد بود؟

پیش بینی قیمت XYZ Launchpad ما 2025 تخمین می زند که اگر تیم توسعه برنامه های ارائه شده در نقشه راه پروژه را اجرا کند ، می توان این نشانه را 0. 21 دلار ارزش گذاری کرد.

آیا LaunchPad XYZ یک فرصت سرمایه گذاری خوب است؟

غیرممکن است بگوییم که آیا LaunchPad XYZ یک فرصت سرمایه گذاری خوب است ؛با این حال ، نشانه های LPX می تواند روشی جذاب برای سرمایه گذاران برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض تکثیر فن آوری های Web3 باشد.

در حال حاضر LaunchPad XYZ چقدر ارزش دارد؟

در زمان نوشتن ، LaunchPad XYZ در مرحله 1 از پیش فروش خود قرار دارد ، به این معنی که توکن ها در حال حاضر 0. 035 دلار ارزش دارند.

TechOpedia ™ منبع فناوری شما برای بینش و الهام بخش حرفه ای IT است. هدف ما این است که سایتی باشیم که سعی در اولین کسی برای شکستن اخبار نداشته باشد ، اما در عوض به شما کمک می کند تا بهتر فناوری را درک کنید و - امیدواریم - در نتیجه تصمیمات بهتری بگیرید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 774 تاريخ : چهارشنبه 15 شهريور 1402 ساعت: 7:58