از آنجا که اتریوم از هر زمان دیگری تورم تر می شود ، در اینجا از قیمت ETH انتظار دارد

ساخت وبلاگ

As Ethereum Becomes More Deflationary Than Ever, Here’s What to Expect From ETH Price

خرس ها در صدر بازار قرار گرفته اند ، با عملکرد قیمت ارزهای رمزنگاری برتر مانند بیت کوین و اتریوم به طرز چشمگیری. با نوسانات پیشرو ، قیمت ETH ، دقیقاً مانند BTC ، بیشتر هفته گذشته شاهد فراز و نشیب های قابل توجهی بوده است.

با وجود سقوط قیمت BTC به پایین ترین سطح دو ساله ، اتر موفق شده است بالاتر از علامت مهم 1000 دلار باشد. در اینجا ، ما عمل قیمت ETH را رمزگشایی می کنیم و چه چیزی آن را زنده نگه داشته است.

اتریوم تورم می ماند

ماهیت تورم اتریوم اغلب در بازار مورد سؤال قرار گرفته است. گزارش های رسمی حاکی از آن است که ETH ضمن افزایش سوزاندن ، میزان صدور سالانه تقریباً صفر را بدست آورد.

قبل از انتقال به اثبات سهام ، معدنچیان تقریباً 13،000 ETH در روز صادر می شدند. در حالی که استیکرز تقریباً 1700 ETH در روز صادر می شد ، بر اساس حدود 14 میلیون کل ، ETH STAKES. از زمان ادغام ، فقط تقریباً 1700 ETH در روز باقی مانده است ، و کل صدور ETH جدید را در حدود 88 ٪ کاهش می دهد.

/مربوط

How Does the UK Tax Deadline Affect My Crypto?

مهلت مالیاتی انگلیس چگونه بر رمزنگاری من تأثیر می گذارد؟

Digital Currency Group Problems Continue as Firm Closes Wealth Management Division

با بسته شدن بخش مدیریت ثروت ، مشکلات گروه ارز دیجیتال ادامه می یابد

SBF Lost Billions But Won’t Let FTX Creditors Touch his Robinhood Shares in Latest Filing

SBF میلیارد ها دلار را از دست داد اما به طلبکاران FTX اجازه نمی دهد سهام Robinhood خود را در آخرین پرونده ها لمس کنند

This Week in Crypto: Questionable Pi Listings, Trump Tokens Down, Ripple’s Crypto Wins

این هفته در Crypto: لیست های PI سوال برانگیز ، Trump Tokens Down ، Crypto Ripple برنده می شود

Huobi to Layoff 20% of its Staff After Justin Sun Denied Reports, Gate Exchange Also Affected

Huobi برای اخراج 20 ٪ از کارمندان خود پس از اینکه جاستین سان گزارش ها را رد کرد ، Gate Exchange نیز تأثیر گذاشت

Crypto Investors Cautious Despite Positive U.S. Jobs Report

با وجود گزارش مثبت مشاغل ایالات متحده ، سرمایه گذاران Crypto محتاطانه هستند

با کاهش نرخ صدور ETH به شدت در کنار سوختگی اتریوم ، همان تورم ETH ساخته شده است. یک پست اخیر Messari همچنین تأکید کرد که ETH در طی هفته گذشته به کاهش عرضه رسیده است.

Ethereum (ETH) supply | Source: Messari

عرضه ETH |منبع: مسیاری

بنابراین ، با کاهش عرضه ETH در حالی که چشم اندازهای بلند مدت برای سکه به نظر می رسد ، در اینجا چگونگی عملکرد اتریوم می تواند به جلو عمل کند.

قیمت ETH هنوز در چهارراه

با فروپاشی FTX ، موقعیت های غیب جدیدتری وجود دارد که سرمایه گذاران در حال تجربه هستند. به عنوان مثال ، بیت کوین شاهد کمترین سال چند ساله در حدود 15،580 دلار بود. از طرف دیگر ، ETH Price موفق به نگه داشتن زمین خود شد ، اما برای چه مدت؟

قیمت اتریوم در 9 نوامبر به پایین 1،073 دلار سقوط کرد ، اما 1000-1،200 دلار به عنوان یک منطقه پشتیبانی محکم برای سکه عمل کرده است. در زمان مطبوعات ، ETH با قیمت 1،254 دلار معامله شد و به 1 ٪ سود روزانه اشاره کرد. با این حال ، قیمت ETH هفتگی 20. 58 ٪ کاهش یافته است.

Ethereum ETH/USDT 1-day chart | TradingView

نمودار یک روزه ETH/USDT |نمای بازرگانی

با این وجود ، خریداران موفق شده اند RSI را بالاتر از منطقه Oversold در نمودار روزانه نگه دارند. یک روند جالب این بود که تعداد ETH آدرس های دارای 100+ سکه به 20 ماهه 46. 579 رسید.

Ethereum (ETH) Number of Addresses Holding 100+ Coins | Source: Glassnode

تعداد آدرس های دارای 100+ سکه |منبع: Glassnode

حجم معامله اتریوم (7D MA) همچنین چهار ماهه 174،425. 427 ETH را به دست آورد. با افزایش حجم معامله ، با وجود بلوزهای نزولی ، همان نشان دهنده یک شبکه پر جنب و جوش تر بود.

Transaction Volume (7d MA) | Source: Glassnode

حجم معاملات اتریوم (7D MA) |منبع: Glassnode

با این حال ، سپرده های فعال Ethereum به یک افزایش عمده اشاره کردند ، در حالی که آدرس های فعال ETH DAILY شاهد بازپرداخت بودند. این یک روند نزولی بود که نشان می داد که این نشانه شاهد بهره وری کمتری بود در حالی که وجوه برای فروش های احتمالی در حال حرکت به مبادلات بودند.

Active Deposits and Daily Active Addresses | Source: Santiment

سپرده های فعال و آدرس های فعال روزانه |منبع: Santiment

حتی اگر یک خط روند نزولی در سپرده های ETH در مقابل آدرس های فعال ظاهر شود ، تجمع نهنگ همچنان ادامه داشت.

نشانگر IntotheBlock In/Out of Money ارائه داد که قیمت زیر 1،231 دلار سقوط می کند ، جایی که بیش از 923،000 آدرس دارای 3. 3 میلیون ETH هستند ، می تواند منجر به فروش بیشتر شود. در زیر علامت 1،231 دلار ، پشتیبانی کمی از قیمت اتریوم وجود دارد.

In/Out of Money Around Price | IntoTheBlock

در/خارج از پول در اطراف قیمت |باجگاه

در صورت فشار صعودی ، علامت 1300 دلاری می تواند به عنوان مقاومت عمل کند ، جایی که 2. 3 میلیون آدرس 3. 55 میلیون ETH دارند.

سلب مسئولیت: Beincrypto در تلاش است تا اطلاعات دقیق و به روز را ارائه دهد ، اما مسئولیت هرگونه حقایق مفقود شده یا داده های نادرست را بر عهده نخواهد داشت. شما مطابقت دارید و می فهمید که باید از هر یک از این اطلاعات در معرض خطر خود استفاده کنید. ارزهای رمزپایه دارایی های مالی بسیار بی ثبات هستند ، بنابراین تحقیق و تصمیمات مالی را انجام می دهند.

سلب مسئولیت

Beincrypto در تلاش است تا اطلاعات دقیق و به روز را ارائه دهد ، اما مسئولیت هرگونه حقایق مفقود شده یا اطلاعات نادرست را بر عهده نخواهد داشت. شما مطابقت دارید و می فهمید که باید از هر یک از این اطلاعات در معرض خطر خود استفاده کنید. ارزهای رمزپایه دارایی های مالی بسیار بی ثبات هستند ، بنابراین تحقیق و تصمیمات مالی خود را انجام دهید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 47 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 17:43