Klinger Oscillator MT4 |دانلود رایگان

ساخت وبلاگ

نوسان ساز کلینگر یک شاخص فنی است که برای شناسایی معکوس های احتمالی در بازار استفاده می شود. این توسط Stephen J. Klinger ساخته شده است و برای اولین بار در سال 1983 در مجله Commodities منتشر شد. نوسان ساز کلینگر یک نوسان ساز حرکت است که تفاوت بین دو میانگین متحرک را اندازه گیری می کند. میانگین های متحرک مورد استفاده می توانند از هر طول باشند ، اما متداول ترین طول آن میانگین های حرکت 13 و 34 دوره است. نوسانگر کلینگر شبیه به سایر نوسان سازهای حرکت مانند MACD ، RSI و نوسان ساز تصادفی است. با این حال ، این تفاوت های اساسی دارد که آن را منحصر به فرد می کند. در این پست وبلاگ ، ما در مورد نوسان ساز کلینگر ، نحوه عملکرد آن و نحوه استفاده از آن در معاملات خود بحث خواهیم کرد. ما همچنین یک بارگیری رایگان برای شاخص Klinger Oslator MT4 ارائه خواهیم داد.

نوسان ساز کلینگر MT4 چیست؟

نوسان ساز کلینگر یک شاخص فنی است که برای شناسایی معکوس های روند احتمالی با اندازه گیری حرکت قیمت استفاده می شود. نوسان ساز Klinger بر اساس میانگین در حال حرکت عملکرد قیمت است و برای تولید سیگنال های خرید و فروش مداوم طراحی شده است. این شاخص را می توان در تمام بازه های زمانی استفاده کرد و در صورت استفاده در رابطه با سایر شاخص های فنی بهترین کار را انجام می دهد.

چگونه می توان از نوسان ساز کلینگر MT4 استفاده کرد؟

نوسان ساز کلینگر یک شاخص فنی است که در اواخر دهه 1980 توسط استفان کلینگر تهیه شد. نوسان ساز برای شناسایی روندهای بلند مدت در بازار طراحی شده است و به عنوان یک شاخص اصلی در نظر گرفته می شود. نوسان ساز Klinger با استفاده از داده های قیمت و حجم محاسبه می شود.

برای استفاده از نوسان ساز کلینگر ، ابتدا روند بلند مدت بازار را مشخص کنید. سپس به دنبال واگرایی بین نوسان ساز و قیمت باشید. واگرایی صعودی هنگامی اتفاق می افتد که نوسان ساز پایین تر شود در حالی که قیمت پایین تر می شود. این نشان می دهد که حرکت اساسی در حال افزایش است و ممکن است قیمت ها بالاتر بروند. واگرایی نزولی هنگامی اتفاق می افتد که نوسان ساز پایین تر شود در حالی که قیمت بالاتری بالاتر می برد. این نشان می دهد که حرکت اساسی در حال کاهش است و ممکن است قیمت ها پایین تر شوند.

پس از شناسایی واگرایی ، قبل از هرگونه اقدام ، منتظر تأیید باشید. واگرایی صعودی هنگامی تأیید می شود که نوسان ساز کلیر از خط سیگنال خود عبور کند. واگرایی نزولی هنگامی تأیید می شود که نوسان ساز کلیر از زیر خط سیگنال خود عبور کند.

خط سیگنال به سادگی یک میانگین در حال حرکت 9 دوره نوسان ساز کلینگر است. برخی از معامله گران تصمیم می گیرند از دوره های دیگر مانند 7 یا 13 استفاده کنند ، اما به نظر می رسد که در بیشتر موارد 9 به خوبی کار می کنند. هنگام تجارت با نوسان ساز کلینگر ، مهم است که به یاد داشته باشید که واگرایی ها می توانند برای مدت زمان طولانی دوام داشته باشند

Reliable Trade Signals with the Klinger Volume Oscillator MT4

جوانب مثبت و منفی یک نوسان ساز کلینگر MT4

نوسان ساز کلینگر یک شاخص فنی است که در اواخر دهه 1980 توسط استفان کلینگر تهیه شد. نوسان ساز برای شناسایی معکوس های روند طراحی شده است و براساس این فرض است که روند بازار تمایل دارد بیش از عمل قیمت اصلی در جای خود باقی بماند.

نوسان ساز کلینگر از دو خط تشکیل شده است ، میانگین وزنی با حجم کلینگر (KVWA) و حرکت کلینگر (کیلومتر). KVWA با استفاده از میانگین متحرک با وزن حجم محاسبه می شود ، در حالی که KM با استفاده از میانگین های متحرک ساده محاسبه می شود.

مزیت اصلی نوسان ساز کلینگر این است که می توان از آن برای تجارت هر دو روند طولانی و کوتاه مدت استفاده کرد. از نوسان ساز نیز می توان برای تجارت هر دو بازار گاو نر و خرس استفاده کرد.

یکی دیگر از مزیت های نوسان ساز کلینگر این است که تفسیر نسبتاً آسان است. نقطه ضعف اصلی نوسان ساز این است که ممکن است سیگنال های کاذب را در بازارهای خفه کننده ایجاد کند.

استراتژی و قوانین معاملاتی نوسان ساز حجم کلینگر

  • SIGNAL BUY: هنگامی که خط سیگنال (خط قرمز) از سطح صفر عبور می کند و هیستوگرام نشان می دهد فشار خرید (بالاتر از خط صفر) با استفاده از ضرر محافظ زیر در پایین ترین نوسان جدید ، در بازار خرید می کند. هنگامی که هیستوگرام از زیر خط صفر عبور می کند ، سود کسب کنید.
  • فروش سیگنال: هنگامی که خط سیگنال (خط قرمز) از زیر سطح صفر عبور می کند و هیستوگرام نشان می دهد فشار فروش (زیر خط صفر) با استفاده از یک توقف محافظ بالاتر از جدیدترین نوسان ، در بازار فروش می کند. هنگامی که هیستوگرام از بالای خط صفر عبور می کند ، سود کسب کنید.

Klinger Volume Oscillator MT4

نمونه های تجاری کوتاه و کوتاه نوسان ساز حجم کلینگر MT4

نوسان ساز حجم کلینگر با دو هدف به ظاهر متضاد در ذهن توسعه یافته است ، اولاً به اندازه کافی حساس است که بتواند تاپ ها و پایین های کوتاه مدت را سیگنال دهد و ثانیاً باید به اندازه کافی دقیق باشد تا روند بلند مدت را منعکس کند.

بازه های زمانی توصیه شده برای نوسان ساز حجم کلینگر MT4

از نظر فنی ، می توانید از این نشانگر MT4 برای تمام فریم های زمانی استفاده کنید. با این حال ، بازه زمانی کوتاهتر ، شما نوسان بیشتری را مشاهده خواهید کرد و احتمالاً شلاق بیشتر که ممکن است باعث خسارات کمی شود که می تواند به سرعت نمونه کارها شما را بخورد. توصیه می کنیم برای قوام بهتر از فریم های زمانی بالاتر مانند 4H استفاده کنید.

نتیجه گیری نوسان ساز Klinger MT4

نوسان ساز کلینگر ابزاری عالی برای هر معامله گر است ، به ویژه کسانی که تازه وارد دنیای تجارت فارکس هستند. استفاده و درک آن ساده است ، اما اطلاعات زیادی را ارائه می دهد که می تواند برای انجام معاملات سودآور استفاده شود. نوسان ساز نیز برای بارگیری رایگان است و این باعث می شود گزینه ای جذاب تر برای کسانی که به دنبال یک ابزار تجاری قابل اعتماد هستند.

Kinger Volume Oslator MT4 دانلود

ما این شاخص تجارت قدرتمند را بدون هیچ هزینه ای برای شما فراهم کرده ایم. ما با فروتنی درخواست کمک شما می کنیم تا با به اشتراک گذاشتن در یکی از سیستم عامل های اجتماعی زیر ، کلمه را پخش کنید. برای باز کردن لینک بارگیری ، فقط باید این صفحه را به اشتراک بگذارید تا به ما در دستیابی به هدف خود برای کمک به معامله گران بیشتر در آنجا کمک کند.

نظر خود را در زیر بگذارید تا نظرات خود را در مورد این شاخص به ما اطلاع دهید. اگر این نشانگر را دوست دارید ، ممکن است شاخص های دیگری را که ما با دقت انتخاب کرده ایم ، ببینید که در سفر تجاری شما به شما کمک می کند.

به صفحه بارگیری نشانگر MT4 رایگان ما مراجعه کنید. ما امیدواریم که شما به همان اندازه که ما آن را ایجاد کرده ایم از این پست لذت برده اید. موفق باشید و از خوانندگان شما متشکرم.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 27 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 17:44