آیا تجارت فارکس می تواند یک کار تمام وقت باشد؟

ساخت وبلاگ

شما در نظر دارید که به یک معامله گر تمام وقت فارکس تبدیل شوید ، اما مطمئن نیستید که این تصمیم صحیح یا حتی ممکن است. ممکن است تعجب کنید که می آموزید که تعداد زیادی از افراد "مشاغل روزانه" خود را به نفع بازار فارکس رها کرده اند ، که بسیاری از آنها نه تنها درآمد تمام وقت خود را جایگزین می کنند بلکه آن را ضرب می کنند (گاهی اوقات به طرز چشمگیری). که می شود گفت. آیا تجارت فارکس می تواند حرفه ای باشد؟

بسیاری از بازرگانان در سراسر تجارت جهانی تمام وقت فارکس را فارکس می کنند اما بیشتر معامله گران فارکس پول کافی برای تجارت تمام وقت نمی گیرند ، اما اگر با استعداد باشید ، می توانید تمام وقت فارکس را تجارت کنید.

قبل از تبدیل شدن به یک معامله گر تمام وقت فارکس ، اگر اطمینان دارید وقت آن است که از شغل و تجارت خود خارج شوید ، باید:

- پولی را که ندارید یا به چیزهای دیگری مانند وام ، تعهدات خانوادگی ، کودکان و غیره نیاز دارید ، خطر نکنید.

- برای شش تا دوازده ماه یک برنامه شغلی تهیه کنید. امیدوار هستید که چه چیزی را انجام دهید و چقدر وقت و هزینه می توانید به این تلاش جدید اختصاص دهید؟

قبل از سرمایه گذاری در فارکس ، و به خصوص قبل از ترک شغل خود برای تجارت تمام وقت ، این سؤالات را از خود بپرسید.

آیا می خواهید هنگام کار کمتر ، حقوق تمام وقت خود را جایگزین کنید؟آیا شما مایل هستید هر هفته 40 ساعت (یا بیشتر) کار کنید تا درآمد تمام وقت خود را با قدرت و اهرم فارکس چند برابر کنید یا در وسط جاده هستید؟قبل از تجارت تمام وقت فارکس ، باید اهداف روشنی داشته باشید ، اگر این مرحله را کنار بگذارید ، مانند دیگران شکست خواهید خورد.

دوم ، در نظر بگیرید که چقدر سرمایه دارید و مایل به اهرم در بازارهای فارکس هستید. آیا تخم مرغ لانه دارید که می توانید در فارکس سرمایه گذاری کنید تا از اهرم استفاده کنید؟

آیا شما تخم مرغ لانه ای کوچکتر دارید و می خواهید قبل از انجام حرکات بیشتر فارکس ، برنده های کوچک را به یک بانک بزرگتر بپیچید؟یا آیا شما فقط به امید سودآوری ، هر روز مبلغ کمی پول وارد بازار می کنید؟

شما باید قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فارکس ممکن است حرفه تمام وقت شما باشد ، باید این عوامل را بدانید. بسته به سبک تجارت خود ، برای ایمن بودن ، برای تجارت تمام وقت به 100000 دلار نیاز دارید ، در هر ماه چند درصد می کنید و صورتحساب های خود را پرداخت می کنید ، البته این بستگی به این دارد که کشورهایی که از کدام کشور هستید ، اما درکشورهای غربی ، بیشتر بازرگانان تمام وقت فارکس با حداقل این مبلغ را دارند.

موفقیت کوتاه مدت و بلند مدت فارکس نیاز به تحقیق ، تحقیق و توجه زیادی دارد ، اگر فقط می خواهید نمودارها را تماشا کنید و تجارت را با هوی و هوس انجام دهید ، احتمالاً نمی توانید این کار را تمام وقت انجام دهید ، اما اگر هستیدمایل به کار سخت و در نظر گرفتن فارکس به عنوان یک حرفه یا تجارت جدید ، احتمالاً موفقیت بهتری خواهید داشت.

معاملات تمام وقت فارکس به معنای ساعت اداری نیست ، فارکس 24/7/365 باز است. شما می توانید برنامه معاملاتی خود را بسازید بدون اینکه نگران این باشید که چه مدت طول می کشد تا به کار خود برسید یا اگر برای به پایان رساندن همه چیز نیاز دارید ، برنامه های کاری انعطاف پذیر برای مشاغل اداری ارجح است. تجارت فارکس در صورت داشتن بچه ها یا سایر مسئولیت های خانگی ، انعطاف پذیری را ارائه می دهد.

هنگامی که تصمیم به تجارت فارکس گرفتید ، موانع ورود نیز علاوه بر مطالعه و تحقیق ، تمام آنچه شما نیاز به تجارت دارید ، اتصال به اینترنت و یک لپ تاپ/تلفن هوشمند/رایانه لوحی است.

هیچ مدیر یا سرپرست! شما فقط باید برای امور مالی خود به خودتان پاسخ دهید. فارکس ، یک بازار جهانی بدون نسخه است و هیچ مقررات مرکزی ، مبادله ، نظارت یا گزارشگری ندارد. بازارهای غیرمتمرکز و کنترل نشده عامل غافلگیرانه را از بین می برد ، بنابراین شما نمی توانید یک روز به سر کار بروید و دریابید که کارفرمای شما شما را اخراج کرده یا ورشکستگی را اعلام کرده است. بازار فارکس به متغیرهای جهانی و تغییرات اقتصادی بستگی دارد ، از این رو هیچ خودی وجود ندارد.

حداقل هزینه ها نیز باید مزیت یک حرفه تمام وقت در معاملات FX در نظر گرفته شود. به معنای فنی ، هیچ کمیسیون وجود ندارد. گسترش بین جفت ارز باعث ایجاد درآمد برای کارگزاران فارکس می شود.

شما مسئول پرداخت هزینه کارگزاری نیستید. بازارهای دیگر ، مانند معاملات سهام یا اوراق بهادار ، دارای ساختار کارگزاری مجزا هستند و تصمیم نهایی یک معامله گر باید این هزینه ها را در نظر بگیرد. اگرچه این لزوماً یک مزیت نسبت به اشتغال تمام وقت شما نیست ، اما این یک ویژگی خوب برای تجارت فارکس است که باید در نظر بگیرید.

بازار ارزی بیشترین بازیکنانی را دارد که نقدینگی ترین بازار در جهان مزایا را ارائه می دهد. دستکاری قیمت بازار فارکس ، ناهنجاری ها و انحرافات نادر است و منجر به قیمت گذاری مؤثر می شود. به استثنای رویدادهای بزرگ ، معاملات بدون توقف روند قیمت قابل مقایسه ای دارد. این مزیت بازار فارکس را نمی توان با اشتغال منظم مقایسه کرد ، اما اگر می خواهید تجارت تمام وقت را انجام دهید ، باید مورد توجه قرار گیرد.

من فکر می کنم شما قبل از تبدیل شدن به یک معامله گر تمام وقت ، علاقه مند به تجارت مالی و فارکس بودید. بسیاری از ابزارها ، تاکتیک ها ، رویکردها و استراتژی ها وجود دارد که به شما در گسترش افق معاملات خود کمک می کند. در یک شرکت ، شما ممکن است هرگز چنین انعطاف پذیری برای کشف داشته باشید. مقررات و دستورالعمل های زیر می تواند خسته کننده باشد ، اما به عنوان یک معامله گر تمام وقت ، می توانید به همان اندازه که دوست دارید روشهای زیادی را بیاموزید و از سیگنال های خودکار ، نرم افزار ، ابزار ، کپی های تجاری و موارد دیگر استفاده کنید تا بازده خوبی در حساب معاملاتی خود داشته باشید.

همچنین می توانید یک استراتژی و سبک تجارت را متناسب با اهداف ، شخصیت و اهداف خود طراحی کنید. صدها شاخص فنی فارکس ، تئوری های مختلف تحلیلی اساسی و ابزاری که یک معامله گر می تواند از آن استفاده کند وجود دارد. استفاده از فناوری ، مهارت و روش برای رسیدن به اهداف خود خوب است. اگر 9-5 کار می کنید ، ممکن است از چنین آزادی لذت نبرید.

خونسردی غیرقابل انکار است ، به عنوان یک معامله گر موفق که منبع اصلی پول آن تجارت فارکس است بسیار جالب است. چه چیزی بیشتر از اینکه رئیس خود باشید و از خانه کار کنید ، "بد" را فریاد می زند؟

همه چیز ارزشمند به وقت و تلاش می برد و یادگیری تجارت فارکس زمان می برد ، این یک اشکال نیست ، بلکه چیزی است که باید قبل از استفاده از پس انداز خود در نظر بگیرید.

فارکس می تواند آزادی مالی و اوقات فراغت بیشتری را به ارمغان بیاورد ، اما ابتدا باید یاد بگیرید که چگونه تجارت و استاد فارکس را انجام دهید. شما همچنین باید استراتژی های خود را صیقل دهید ، ترفندهای جدیدی را یاد بگیرید و اخبار بازار را دنبال کنید. یک حرفه تجارت تمام وقت فارکس به این معنی نیست که می توانید در خانه استراحت کنید ، شما ترجیح می دهید در طی چند ماه فارکس را یاد بگیرید.

این مهمترین نقطه ضعف تجارت فارکس ، تمام وقت یا در غیر این صورت ، شما پول خود را به خطر می اندازید ، بنابراین هرگونه ضرر مسئولیت شما خواهد بود اما می توانید با آموزش ، برنامه ریزی و نظم و انضباط خود ریسک را کنترل کنید. شما خطرات را از بین نمی برید ، اما کنترل بیشتری خواهید داشت.

ثبات مهم است ، شغل عادی شما ممکن است کسل کننده و یکنواخت باشد ، اما حداقل می دانید که ماه آینده پرداخت می شوید و درآمد ماهانه آرامش خاطر را به شما می دهد. تجارت تمام وقت فارکس ممکن است از نظر مالی دشوار باشد ، شما نمی توانید پیش بینی کنید که هر ماه چقدر درآمد کسب می کنید یا موفقیت این هفته ادامه خواهد یافت.

اگر اغلب از دست می دهید ، ممکن است سپرده اولیه خود را از بین ببرید. اگر قصد تجارت تمام وقت را دارید ، مطمئن باشید که برای هزینه های زندگی پول کافی دارید و خانواده ، وام یا پس انداز کالج را فدا نکنید. همچنین ، پول کافی در حساب خود برای پوشش دادن ضرر داشته باشید اما به طور مداوم بهبود مهارت های تجاری خود را پرداخت می کند.

شما می توانید فارکس "غریزه" را تجارت کنید اما مگر اینکه خوش شانس باشید ، این یک راه سریع برای شکست است. در عوض ، روش های معاملاتی را بررسی کنید ، مواردی را که متناسب با اهداف شما هستند ، شناسایی کنید و به آن طرح متعهد شوید. قطعاً بعداً محوری است ، اما حرفه ای تمام وقت ما به یک بنیاد محکم نیاز دارد.

دوم ، شما باید مایل باشید که با فارکس به عنوان یک تجارت یا شغل رفتار کنید ، نه یک سرگرمی سودآور. شما باید زود بیدار شوید ، اخبار را مطالعه کنید ، الگوهای نمودار و حرکت را دنبال کنید و سپس تمام روز بازار فارکس را تماشا کنید ، به طور مداوم این کار را انجام دهید.

برخی از سرمایه گذاران فارکس با اشتغال دو روزه موفقیت را تجربه می کنند ، اما بسیاری دیگر از این موارد ، همه چیز را از دست می دهند و فارکس را ترک می کنند زیرا آنها این استراتژی "مرد تنبل به ثروت" را اتخاذ کرده اند ، از این امر جلوگیری می کنند.

قبل از اینکه تجارت Forex را تمام وقت خود انجام دهید ، حتماً پول اضطراری داشته باشید تا اگر سخت تر از آنچه تصور می کردید به آن اعتماد کنید. سه تا شش ماه هزینه (و در حالت ایده آل در سال) به تجارت اولیه فارکس کمک می کند ، به خصوص اگر بلافاصله به آن ضربه نزنید.

همیشه حداقل سه ماه قبل از انجام معاملات فارکس تمام وقت ، روزانه تجارت روزانه را انجام دهید. شما باید مکانیسم های اساسی بازار فارکس را درک کنید. شما باید بتوانید تحقیق و اجرای معاملات را انجام دهید. شما باید بتوانید اقدامات گذشته خود را ارزیابی کرده و ارزیابی کنید که آیا آنها مفید بوده اند یا باید در آینده از آنها اجتناب کنید.

معاملات کاغذی ذهنیت قرار دادن 10،000 دلار یا بیشتر در این خط را در تجارت خطرناک فارکس به شما آموزش نمی دهد ، اما این تجربه تجارت حیاتی فارکس را برای شما فراهم می کند. من حساب های معاملاتی نسخه ی نمایشی را پیشنهاد می کنم ، وقتی بیشتر معامله گران این موضوع را می شنوند ، بلافاصله تعجب می کنند که آیا حساب های نسخه ی نمایشی دستکاری شده است یا خیر. در واقع ، آنها نیستند! آنها واقعاً یک محیط یادگیری خارق العاده برای معامله گران فراهم می کنند بدون اینکه امور مالی خود را در معرض خطر قرار دهند.

بسیاری از افراد در بازاریابی ، فناوری اطلاعات و مهندسی در نظر دارند یا سوئیچ را ساخته اند. در دنیای مدرن پر سرعت ما ، جایی که ممکن است با رایانه یا تلفن هوشمند پول ایجاد کنید ، هیچ مشکلی در تلاش برای گزینه های شغلی جدید و استفاده از مزایای بازار وجود ندارد.

فارکس یک تجارت آسان برای درآمدزایی نیست ، بنابراین شما باید مایل به یادگیری ، مطالعه تاکتیک های مدیریت پول باشید ، یاد بگیرید که چگونه خطرات را در پیش بگیرید و مدیریت کنید و سازگار ، جاه طلب و سخت کوش باشید. اگرچه نسبت به مزایای تجارت فارکس کمتر منفی وجود دارد ، اما هرکدام را با دقت در نظر بگیرید ، اما جهان برای کشف آن است.

سلب مسئولیت: CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم خطر بالایی از دست دادن سریع پول را به همراه دارند. 74-89 ٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی هنگام تجارت CFDS پول خود را از دست می دهند. شما باید در نظر داشته باشید که آیا می دانید که CFDS چگونه کار می کند و آیا می توانید خطر از دست دادن پول خود را در معرض خطر قرار دهید.

انتخاب یک بستر برای تجارت می تواند برای یک مبتدی مشکل باشد ، زیرا اکنون گزینه های زیادی وجود دارد. به شخصه ، مقالاتی از قبیل این یکی در لینک https://fox24x7.com/how-to-choose-the-forex-trading-platforms/ بسیار کمک می کند. من به طور مجدد برای نکات مختلف از این منبع استفاده کرده ام.

Nordfx یکی از صرافی است که انواع مختلفی از محصولات را به سرعت معامله می کند. سرمایه گذاران می توانند از این کف معاملات برای انجام معاملات مؤثر استفاده کنند. بنابراین nordfx چیست؟ویژگی های برجسته ای مانند وجود دارد؟< lan> سلب مسئولیت: CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم ، خطر از دست دادن سریع پول را با خطر زیاد دارند. 74-89 ٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی هنگام تجارت CFDS پول خود را از دست می دهند. شما باید در نظر داشته باشید که آیا می دانید که CFDS چگونه کار می کند و آیا می توانید خطر از دست دادن پول خود را در معرض خطر قرار دهید.

انتخاب یک بستر برای تجارت می تواند برای یک مبتدی مشکل باشد ، زیرا اکنون گزینه های زیادی وجود دارد. به شخصه ، مقالاتی از قبیل این یکی در لینک https://fox24x7.com/how-to-choose-the-forex-trading-platforms/ بسیار کمک می کند. من به طور مجدد برای نکات مختلف از این منبع استفاده کرده ام.

Nordfx یکی از صرافی است که انواع مختلفی از محصولات را به سرعت معامله می کند. سرمایه گذاران می توانند از این کف معاملات برای انجام معاملات مؤثر استفاده کنند. بنابراین nordfx چیست؟ویژگی های برجسته چیست؟ سلب مسئولیت: CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم خطر بالایی از دست دادن سریع پول را دارند. 74-89 ٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی هنگام تجارت CFDS پول خود را از دست می دهند. شما باید در نظر داشته باشید که آیا می دانید که CFDS چگونه کار می کند و آیا می توانید خطر از دست دادن پول خود را در معرض خطر قرار دهید.

انتخاب یک بستر برای تجارت می تواند برای یک مبتدی مشکل باشد ، زیرا اکنون گزینه های زیادی وجود دارد. به شخصه ، مقالاتی از قبیل این یکی در لینک https://fox24x7.com/how-to-choose-the-forex-trading-platforms/ بسیار کمک می کند. من به طور مجدد برای نکات مختلف از این منبع استفاده کرده ام.

Nordfx یکی از صرافی است که انواع مختلفی از محصولات را به سرعت معامله می کند. سرمایه گذاران می توانند از این کف معاملات برای انجام معاملات مؤثر استفاده کنند. بنابراین nordfx چیست؟ویژگی های برجسته ای مانند وجود دارد؟

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 5 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 17:49