سرمایه گذاری در Crypto می تواند "در برابر تورم" - نکاتی از متخصصان

ساخت وبلاگ

ما از ثبت نام شما برای ارائه محتوا به روشهایی که موافقت کرده اید و برای بهبود درک ما از شما استفاده می کنیم. این ممکن است شامل تبلیغات ما و شخص ثالث بر اساس درک ما باشد. در هر زمان می توانید مشترک شوید. اطلاعات بیشتر

با توجه به نرخ تورم انگلیس در حالی که نرخ بهره پایه پایین است ، بسیاری از آنها گزینه های دیگری را برای سرمایه گذاری پول نقد در نظر گرفته اند ، زیرا ارزش پس انداز همچنان از بین می رود. اگرچه به خوبی شناخته شده است که یکی از مسیرهای سرمایه گذاری پرخطر است ، اما Crypto برای بسیاری از انگلیسی ها که امیدوارند بازده بهتری داشته باشند ، گزینه ای محبوب است.

مقالات مرتبط

گفته می شود Crypto فضای بسیار پیچیده تری است و کسانی که به دنبال سرمایه گذاری هستند باید از نحوه حرکت صنعت برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این برای آنها مناسب است ، آگاه باشند.

نعیم اسلم ، تحلیلگر ارشد بازار Avatrade به Express.co.uk گفت: "ارزهای رمزنگاری یک جانور متفاوت هستند ، که به دلیل داشتن دارایی های بسیار بی ثبات شناخته می شود.

"با گفتن این موضوع ، Crypto نیز یک کلاس دارایی است که به دلیل سابقه سود غول پیکر ، مقایسه آن با دیگران دشوار است و آنها را به یک چشم انداز جذاب برای سرمایه گذاران خرده فروشی تبدیل می کند."

با این حال ، آقای اسلم ادامه داد: "رمزنگاری از روزهای اولیه خود مسیری طولانی را طی کرده است ، جایی که سرمایه گذاران حرفه ای و خرده فروشی آن را عمدتاً یک طرح پمپ و زباله می دانند."

Man looking at crypto, investing on phone

سرمایه گذاری در Crypto می تواند "در برابر تورم" - نکاتی از متخصصان (تصویر: گتی)

این فضا بسیار تغییر کرده است زیرا موسسات بزرگتر مانند BlackRock شروع به لکه دار شدن در آن کرده اند. اما در حالی که آب و هوای آشفته اقتصادی فعلی عدم اطمینان مالی بیشتر را برانگیخته است ، اکنون زمان خوبی برای سرمایه گذاری در Crypto است؟

آیا Crypto یک مسیر سرمایه گذاری خوب برای طی کردن آب و هوای امروز است؟

سام کوپلمن ، مدیر کشور انگلیس در Luno به Express.co.uk گفت: "ما می دانیم که بازار تحت فشار عوامل اقتصادی کلان مانند تورم و رکود اقتصادی است ، اما ارزهای رمزنگاری کننده با بازار سهام متفاوت نیستند.

"سرمایه گذاران هنوز در برابر همان شوک ها آسیب پذیر هستند و تاریخ به ما نشان داده است که این بازارها پس از نوسانات کوتاه مدت تمایل به بهبودی دارند."

وی ادامه داد: "Crypto پتانسیل بالا بردن مردم را از نظر مالی دارد و هرچه بالغ می شود ، به عنوان یک بخش اساسی از یک استراتژی سرمایه گذاری بلند مدت متعادل ظاهر می شود. به عنوان مثال ، بیت کوین کمیاب است و cryptocurrency به مقدار 21 میلیون محدود می شود.

مقالات مرتبط

در نتیجه ، به عنوان پرچین در برابر تورم ، محبوبیت قابل توجهی کسب کرده است. در حالی که بخش اعظم اعتیاد به مواد مخدره و توجه پیرامون رمزنگاری بر تجارت و سودهای کوتاه مدت متمرکز شده است ، در واقع از پاداش های واقعی برای افراد و جامعه ای که هنگام نگاه به رمزنگاری برای پتانسیل سرمایه گذاری بلند مدت آن می آیند ، منحرف می شود. "

با این حال ، در حالی که تعداد ارزهای رمزنگاری فعال همچنان در حال افزایش است ، برای کارشناسان به طور مداوم دشوار است که سطح کامل خطر را تشریح کنند.

آقای کوپلمن گفت: "تعداد ارزهای رمزپایه فعال از اوایل سال 2021 تا اوایل سال 2022 دو برابر شده و هر سال به رشد خود ادامه می دهد.

وی گفت: "این امر باعث می شود تا درک واقعی از خطرات و مزایای هر ارز دیجیتال ، درک واقعی را برای افراد غیرممکن کند. تحقیقات ما نشان داد که تنها 16. 9 درصد از سرمایه گذاران که رمزنگاری را "کاملاً درک کرده اند" ارزش و پتانسیل بلند مدت رمزنگاری را خریداری کرده اند. "

پدی آزبورن ، معاون دانشگاهی و مدیر عامل آکادمی تجارت لندن (LAT) وزن داشت: "[Crypto] یک بازار بسیار سوداگرانه است زیرا حتی با تجربه ترین سرمایه گذاران نیز دشوار است که یک ارزش واقعی را به یک رمزنگاری تبدیل کنند.

Someone looking at crypto on phone

ارزهای رمزپایه در سالهای اخیر کشش زیادی در فضای سرمایه گذاری به دست آورده اند (تصویر: گتی)

پس از مرگ ملکه چه اتفاقی برای تمبرها ، اسکناس ها و سکه ها می افتد؟

پس از هفت دهه داشتن سر ملکه روی تمبرها ، سکه ها و اسکناس ها ، نماد نمادین انگلیس اکنون با یکی دیگر جایگزین خواهد شد. عکس چارلز جایگزین مادرش در مورد پول و سکه های موجود در حال گردش خواهد شد.

وی گفت: "بر خلاف قیمت سهم شرکت ، که به طور مستقیم با سود و عملکرد شرکت مرتبط است ، ارزهای رمزنگاری اساساً ارزش هر آنچه را که بازار برای آن پرداخت می کند ، ارزش دارند.

"به عنوان نمونه ، در نوامبر 2021 ، سرمایه گذاران عاشق بیت کوین بودند و آماده بودند تا نزدیک به 70،000 دلار برای هر سکه بپردازند ، اما تا ژوئن امسال ، این قیمت 75 درصد کاهش یافته است - بدون هیچ گونه تغییر قابل توجهی در اصول اساسی صنعت."

بنابراین ، آقای کوپلمن توصیه کرد: "برای اینکه مردم بتوانند با مسئولیت پذیری در Crypto سرمایه گذاری کنند ، ضروری است که آنها درک کنند که در چه چیزی سرمایه گذاری می کنند.

"وعده های بازده بالا و هزینه های پایین باید یک پرچم قرمز بزرگ باشد - اگر به نظر می رسد خیلی خوب است ، احتمالاً چنین است.

"تضمین های دروغین که شما" نمی توانید پول خود را از دست دهید "یا احساس فوریت که" اکنون باید سرمایه گذاری کنید "تحت فشار قرار می گیرید ، نشان می دهد که شما به کلاهبرداری هدایت می شوید.

"سرمایه گذاران همیشه باید بررسی کنند که می توانند قبل از انتقال اطلاعات شرکت و مالک را تأیید کنند. فقط برخورد با شرکت های معتبر و ثبت نام شده که فقط ارزهای رمزنگاری شده ای را که دارای سابقه واضحی هستند ، لیست می کنند و می توانند به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت در نظر گرفته شوند. "

از کجا شروع کنیم؟

به گفته آقای آزبورن ، سرمایه گذاری در Crypto نیز پیچیده تر از خرید سهام یا سایر دارایی های سنتی است.

وی گفت: "اولین قدم انتخاب یک کارگزار یا مبادله رمزنگاری است تا بتوانید رمزنگاری خود را خریداری کنید. کارگزاران می توانند روند خرید را آسانتر کنند ، اما هزینه استفاده از یک کارگزار معمولاً بسیار زیاد است - چه از طریق هزینه های مستقیم یا با اجرای معاملات شما با قیمت گران تر.

"مبادلات رمزنگاری مانند Binance یا Coinbase سکویی را فراهم می کند که خریداران و فروشندگان می توانند ارزهای رمزنگاری شده را تجارت کنند. برخی از صرافی ها فقط به شما امکان می دهند رمزنگاری را با استفاده از رمزنگاری دیگر بخرید ، بنابراین مطمئن شوید که کارگزار به شما امکان می دهد با استفاده از پوند یا دلار (به نام ارز فیات) رمزنگاری بخرید. "

بیشتر بخوانید

آقای کوپلمن گفت: "شما برای شروع کار نیازی به سرمایه گذاری بزرگ ندارید ، اما می توانید سرمایه گذاری خود را با گذشت زمان از طریق مقادیر کمتری بسازید و رشد دهید.

"دقیقاً همانطور که به صندوق بازنشستگی خود کمک می کنید ، می توانید به صورت هفتگی ، ماهانه یا سه ماهه به سرمایه گذاری رمزنگاری خود کمک کنید."

با این حال ، قبل از خرید هر رمزنگاری ، آقای آزبورن به سرمایه گذاران توصیه کرد که دقیقاً در کجا قصد ذخیره آنها را داشته باشند.

وی گفت: "شما می توانید آنها را با کارگزار ذخیره کنید ، اما یک راه حل امن تر انتقال آنها به یک کیف پول رمزنگاری است. دو نوع کیف پول وجود دارد.

گرایش

"کیف پول های داغ ، ذخیره شده به صورت آنلاین ، مفید هستند ، اما این خطر وجود دارد که هکرها بتوانند به سرمایه گذاری های رمزنگاری شما دسترسی پیدا کنند و به سرقت برده و کیف پول های سرد ، سخت افزار جداگانه مانند چوب حافظه یا USB ، که هرگز نمی توان آنها را هک کرد - فقط مطمئن شوید که هرگز آن را از دست ندهید!

"وقتی می خواهید رمزنگاری خود را بفروشید و آن را به ارز فیات تبدیل کنید ، برخی از کیف پول ها به شما اجازه نمی دهند که به طور مستقیم رمزنگاری را به پوند یا دلار تبدیل کنید ، بنابراین باید این تجارت را از طریق مبادله انجام دهید - و همه خود را می گیرندبرش پای در راه. این می تواند تا پنج درصد از سرمایه گذاری شما را اضافه کند ، بنابراین مراقب باشید. "

آقای آزبورن گفت: "برای سرمایه گذاران مبتدی ، من می توانم راحت تر سرمایه گذاری در بازار سهام نسبت به بازار رمزنگاری داشته باشم زیرا روند معاملات سهام ساده تر است ، هزینه های کمتری را به همراه دارد و قیمت سهام منعکس کننده عملکرد بیشتر استدارایی های ملموس که می توانید از طریق تکنیک های سنتی مشاهده و ارزیابی کنید.

وی گفت: "Crypto در کل یک صنعت پیچیده تر است ، با لایه هایی از هزینه های کارگزاران و مبادلات. به گفته این ، اگر می خواهید انگشت خود را به بازار رمزنگاری فرو کنید ، من مبلغی ایمن را که شما آماده شده اید برای از دست دادن بالقوه سرمایه گذاری کنم و ماه ها را برای پیش بینی افزایش سوداگرانه دیگر در بازار رمزنگاری سرمایه گذاری می کنم."

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 48 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 17:53