2010 Silver Lunar 1oz Coin Tiger - سری II

ساخت وبلاگ

2010 Silver Lunar 1oz Coin Tiger - Series II product image

سکه های قمری و نقره ای سریال قمری استرالیا Perth ، تقدیر از تقویم قمری چینی: سکه های طلا برای اولین بار در سال 1996 مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، سکه های نقره ای در سال 1999 آغاز شد.

اکنون یکی از سریال های قمری قمری در کل جهان است.

سکه های شمش های پرت Mint از کیفیت استثنایی برخوردار هستند و سکه های اثبات آنها حتی بهتر است.

افراد ببر حساس ، تامل کننده و قادر به همدردی زیاد هستند.

با این حال آنها می توانند کوتاه مدت باشند. بعضی اوقات افراد ببر با افراد مسن یا چهره های اقتدار درگیر می شوند.

در بعضی مواقع ، مردم ببر نمی توانند ذهن خود را جبران کنند ، که می تواند منجر به تصمیمات عجولانه شود. افراد ببر انواع مشکوک هستند ، اما شجاع و قدرتمند هستند.

ببرها با اسبها ، اژدها و سگها بیشتر سازگار هستند.

سایر سالهای ببر شامل 1986 ، 1974 ، 1962 ، 1950 ، 1938 ، 1926 ، 1914 و 1902 است.

این سکه در کپسول باقی مانده است که در ابتدا در آن صادر شده است.

محاسبه

حمل و نقل استاندارد - 9. 00 دلار امضا در حمل و نقل اکسپرس تحویل مورد نیاز است - 15. 00 دلار امضا در وانت رایگان تحویل از فروشگاه لازم است - 0. 00 دلار برای جمع آوری سفارش خود از دفتر ما خوش آمدید (فروشگاه 22 ؛ خیابان 27-35 ویلیام ؛ Fremantle ؛ 6160) در ساعات عادی دفتر. لطفا مطمئن شوید که ما قبل از ورود به سیستم باز هستیم!

اسکی17763
وزن حمل و نقل0. 0700 کیلوگرم
ارتفاع حمل و نقل0. 001M

ما بدون قید و شرط صحت ، عنوان و درجه هر کالایی را که می فروشیم تضمین می کنیم. فاکتورهای مالیاتی که ما عرضه می کنیم اطمینان حاصل می کند که شما این ضمانت ها را به صورت کتبی دارید.

لطفاً شرایط و ضوابط وب سایت ما را برای توضیح کامل در مورد ضمانت هایی که ارائه می دهیم مرور کنید.

کلیه موارد در طی 24 ساعت پس از دریافت پرداخت تأیید شده ارسال می شوند.

لطفاً برای توضیح کامل در مورد ضمانت در دسترس بودن ما ، شرایط و ضوابط وب سایت ما را مرور کنید.

کلیه سفارشات از طریق نامه قابل ردیابی و بیمه شده با نرخ مسطح 9 دلار برای سفارشات در استرالیا و 25 دلار در سطح بین المللی تحویل داده می شود.

پست بسته استرالیا در استرالیا می تواند تا 1 هفته طول بکشد ، در حالی که نامه بین المللی EMS / ECI می تواند تا 3 هفته طول بکشد.

سفارشات فوری را می توان از طریق استرالیا پست اکسپرس نامه به درخواست ویژه ارسال کرد.

لطفاً برای توضیح کامل در مورد ضمانت تحویل ما ، شرایط و ضوابط وب سایت ما را مرور کنید.

اولین نفری باشید که این محصول را مورد بازنگری قرار میدهد!

با نوشتن بررسی برای محصولاتی که خریداری کرده اید ، به سایر کاربران استرلینگ و ارزی کمک کنید.

دیگران نیز خریداری کردند

1985 /assets/thumb/1101.jpg?20221101131802 Note Consecutive Run of 10 LQG Last Prefix Johnston/Fraser R89L about Unc

2011 Silver One Ounce Proof Coin Centenary of Commonwealth Bronze Coinage

2008 Silver One Ounce Gilded Unc Coin Kookaburra ANDA Show Special

2006 Silver One Ounce Proof Coin FIFA

بیشتر از این گروه

2013 Silver Lunar Two Ounce Coloured Proof Coin Snake Perth ANDA

2022 Silver 1oz Proof Coin Ultra High Relief Wedge-tailed Eagle

2008 Silver Lunar One Ounce Proof Coin - Series II Mouse

2013 Silver 1oz Proof Coin Melboue/St Petersburg ANDA

ما همیشه در حال خرید هستیم!

ما باید هر هفته از سال ده ها هزار دلار سکه و یادداشت بخریم.

اگر می خواهید تمام یا بخشی از مجموعه خود را به پول نقد تبدیل کنید ، با کارکنان متخصص ما در تماس باشید و خوشحال خواهیم شد که شروع به کار با شما کنیم.

سکه های طلای استرالیا

ما تجربه گسترده ای در زمینه دستیابی به همه Soveriegns و نیمه طلای استرالیا داریم ، از پوند آدلاید 1852 درست تا آخرین سکه های جورج پنجم در سال 1931. همه سکه های طلای استرالیا در فروشگاه آنلاین ما با جزئیات با تصاویر با وضوح بالا شرح داده شده است.

در استرلینگ و ارز ، ما تخصص داریم که سکه های استرالیا را که از تسویه حساب کشورمان در سال 1788 تا معرفی ارز اعشاری در سال 1966 استفاده می کنیم ، استفاده کنیم. ما در فروشگاه آنلاین خود از سکه های طلا ، مس و نقره استرالیا دامنه گسترده ای داریم.

سکه های اثبات و UNC استرالیا که توسط Perth Mint و RAM مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند و RAM در دسترس ترین سکه های موجود در دسترس امروز برای کلکسیونرها هستند. اگر قادر به یافتن سکه خاصی نیستید که مشتاق آن هستید به مجموعه خود اضافه کنید ، به ما اطلاع دهید و در صورت دسترسی با شما تماس خواهیم گرفت.

© 2007-2020 استرلینگ و ارز - کلیه حقوق محفوظ است

به سایت ما خوش آمدید. اگر همچنان به مرور و استفاده از این وب سایت استفاده می کنید ، موافقت می کنید که با شرایط و ضوابط زیر استفاده کنید ، که همراه با سیاست حفظ حریم خصوصی ما بر روابط استرلینگ و ارز با شما در رابطه با این وب سایت حاکم است. اگر با هر بخشی از این شرایط و ضوابط مخالف هستید ، لطفاً از وب سایت ما استفاده نکنید.

اصطلاح "استرلینگ و ارز" یا "ما" یا "ما" به صاحب وب سایت اشاره می کنیم که دفتر ثبت شده آن فروشگاه 22 است. خیابان 27-35 ویلیام ؛Fremantle ؛WA ؛6160 ؛استرالیا. ABN ما 24 120 655 469 است. اصطلاح "شما" به کاربر یا بیننده وب سایت ما اشاره دارد.

استفاده از این وب سایت منوط به شرایط استفاده زیر است:

  • محتوای صفحات این وب سایت فقط برای اطلاعات کلی شما و استفاده فقط است. این موضوع بدون اطلاع عوض می شود.
  • نه ما و نه اشخاص ثالث ضمانت و ضمانتی در مورد صحت ، به موقع بودن ، عملکرد ، کامل بودن یا مناسب بودن اطلاعات و مطالب موجود یا ارائه شده در این وب سایت برای هر منظور خاص ارائه نمی دهیم. شما تأیید می کنید که چنین اطلاعات و مواد ممکن است حاوی نادرستی یا خطایی باشد و ما صریحاً مسئولیت هرگونه نادرستی یا خطایی را در حد مجاز توسط قانون مجازات می کنیم.
  • استفاده شما از هرگونه اطلاعات یا مطالب موجود در این وب سایت کاملاً در معرض خطر شماست ، که برای آن مسئولیت پذیر نیستیم. این مسئولیت شما خواهد بود که اطمینان حاصل کنید که هرگونه محصول ، خدمات یا اطلاعات موجود از طریق این وب سایت نیازهای خاص شما را برآورده می کند.
  • این وب سایت حاوی مطالبی است که متعلق به ما یا مجوز ما است. این ماده شامل طراحی ، چیدمان ، نگاه ، ظاهر و گرافیک نیست. تولید مثل به غیر از مطابق با اعلامیه حق چاپ ، که بخشی از این شرایط و ضوابط را تشکیل می دهد ، ممنوع است.
  • کلیه علائم تجاری که در این وب سایت تولید شده اند ، که دارایی نیستند یا مجوز اپراتور دارند ، در وب سایت تصدیق می شوند.
  • استفاده غیرمجاز از این وب سایت ممکن است ادعای خسارت را ایجاد کند و یا یک جرم جنایی باشد.
  • هر از گاهی ، این وب سایت همچنین ممکن است شامل پیوندهایی به وب سایت های دیگر باشد. این پیوندها برای راحتی شما برای ارائه اطلاعات بیشتر ارائه شده است. متوجه نمی شوند که ما وب سایت ها را تایید می کنیم). ما هیچ مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت (های) مرتبط نداریم.
  • استفاده شما از این وب سایت و هرگونه اختلاف ناشی از استفاده از وب سایت منوط به قوانین استرالیا است.

بستن

حریم خصوصی شما (خط مشی رازداری)

در sterlingcurrency.com. au ، ما متعهد هستیم که از حریم شخصی شما به عنوان مشتری و بازدید کننده آنلاین در وب سایت خود محافظت کنیم. ما از اطلاعاتی که در مورد شما جمع آوری می کنیم برای به حداکثر رساندن خدماتی که به شما ارائه می دهیم استفاده می کنیم. ما به حریم خصوصی و محرمانه بودن اطلاعات ارائه شده توسط شما احترام می گذاریم و به اصول حفظ حریم خصوصی استرالیا پایبند هستیم. لطفاً خط مشی رازداری ما را با دقت بخوانید.

اطلاعاتی که از شما جمع می کنیم

در جریان بازدیدهای شما به وب سایت ما یا استفاده از محصولات و خدمات ما ، ممکن است اطلاعات زیر را در مورد شما بدست آوریم: نام ، نام شرکت ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن ، جزئیات کارت اعتباری ، آدرس صورتحساب ، موقعیت جغرافیایی ، آدرس IP ،پاسخ های نظرسنجی ، نمایش داده های پشتیبانی ، نظرات وبلاگ و دستگیره های رسانه های اجتماعی (با هم "داده های شخصی").

خدمات ما به افراد زیر 18 سال هدایت نمی شود و ما آگاهانه داده های شخصی را از هر کسی زیر 18 سال جمع نمی کنیم. اگر آگاه شویم که کودک زیر 18 سال داده های شخصی را برای ما فراهم کرده است ، ما آن اطلاعات را در اسرع وقت حذف خواهیم کرد. اگر پدر و مادر یا سرپرست کودک هستید و معتقدید که آنها بدون رضایت شما داده های شخصی را برای ما فراهم کرده اند ، لطفاً با ما تماس بگیرید.

می توانید با ورود به حساب خود و ایجاد تغییرات خود یا تماس مستقیم با ما ، داده های شخصی خود را مرور ، تصحیح ، به روز یا حذف کنید.

چگونه از اطلاعات شما استفاده می کنیم

اطلاعات قابل شناسایی شخصی: ما از اطلاعاتی که جمع می کنیم برای ارائه خدمات خود به شما استفاده می کنیم ، از جمله: برقراری ارتباط با شما ، ارائه پشتیبانی فنی ، اطلاع رسانی به روزرسانی ها و پیشنهادات ، به اشتراک گذاری مطالب مفید ، اندازه گیری رضایت مشتری ، تشخیص مشکلات و ارائه شخصی به شماتجربه وب سایت

ارتباطات بازاریابی فقط در صورت درخواست یا مشترک شدن در آنها برای شما ارسال می شود. شما می توانید از ارتباطات بازاریابی ما در هر زمان با اشتراک یا ارسال ایمیل به ما خودداری کنید و درخواست شما بلافاصله اقدام می شود.

اطلاعات غیر شخصی قابل شناسایی: ما همچنین از اطلاعاتی که در فرم های جمع شده و ناشناس جمع آوری می کنیم برای بهبود خدمات خود استفاده می کنیم ، از جمله: مدیریت وب سایت ما ، تولید گزارش ها و تجزیه و تحلیل ، تبلیغ محصولات و خدمات ما ، شناسایی خواسته های کاربر و کمک به نیازهای مشتری به طور کلیبشر

هرگونه اطلاعاتی که برای ایجاد عمومی انتخاب می کنید ، مانند نظرات وبلاگ و توصیفات در وب سایت ما ، برای دیدن دیگران در دسترس خواهد بود. اگر متعاقباً این اطلاعات را حذف کنید ، ممکن است نسخه ها در صفحات ذخیره شده و بایگانی شده در وب سایت های دیگر قابل مشاهده باشند یا اگر دیگران اطلاعات را کپی یا ذخیره کرده اند.

ذخیره و امنیت اطلاعات شما

ما از تمام وسایل معقول برای محافظت از محرمانه بودن داده های شخصی شما در حالی که در اختیار یا کنترل خود هستیم استفاده خواهیم کرد. تمام اطلاعاتی که از شما دریافت می کنیم در سرورهای امن ما از استفاده یا دسترسی غیرمجاز ذخیره و محافظت می شود. اطلاعات کارت اعتباری قبل از انتقال رمزگذاری می شود و توسط ما در سرورهای ما ذخیره نمی شود.

برای اینکه ما بتوانیم خدمات خود را ارائه دهیم ، ممکن است اطلاعاتی را که در مورد شما جمع آوری می کنیم ، از جمله داده های شخصی ، از طریق مرزها برای ذخیره و پردازش در کشورهایی غیر از استرالیا منتقل کنیم. اگر داده های شخصی شما در خارج از استرالیا منتقل و پردازش شود ، فقط به کشورهایی منتقل می شود که دارای حمایت از حریم خصوصی کافی هستند.

ما اطلاعات شخصی شما را تا زمانی که لازم باشد برای ارائه خدمات به شما حفظ می کنیم و در غیر این صورت لازم برای رعایت تعهدات قانونی خود ، حل و فصل اختلافات و اجرای توافق های ما هستیم.

در صورت وجود نقض امنیت ما و داده های شخصی شما به خطر می افتد ، ما به سرعت مطابق قانون قابل اجرا به شما اطلاع خواهیم داد.

کوکی ها و پیکسل ها

کوکی یک فایل کوچک است که در مرورگر وب شما قرار می گیرد که اطلاعات مربوط به رفتار مرور وب شما را جمع آوری می کند. استفاده از کوکی ها به یک وب سایت اجازه می دهد تا پیکربندی خود را مطابق با نیازها و ترجیحات شما تنظیم کند. کوکی ها به اطلاعات ذخیره شده در رایانه شما یا هرگونه اطلاعات شخصی (به عنوان مثال نام ، آدرس ، آدرس ایمیل یا شماره تلفن) دسترسی ندارند. بیشتر مرورگرهای وب به طور خودکار کوکی ها را می پذیرند اما با تغییر تنظیمات مرورگر خود می توانید کوکی ها را رد کنید. با این حال ، این ممکن است شما را از استفاده کامل از وب سایت ما جلوگیری کند.

وب سایت ما از کوکی ها برای تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت ، ارائه به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی و دوست داشتن عملکرد استفاده می کند و به ما در ارائه یک تجربه بازدید کننده بهتر وب سایت کمک می کند. علاوه بر این ، ممکن است از کوکی ها و پیکسل ها برای ارائه تبلیغات مربوط به بازدید کنندگان وب سایت از طریق خدمات شخص ثالث مانند Google AdWords و تبلیغات فیس بوک استفاده شود. این تبلیغات ممکن است در این وب سایت یا وب سایت های دیگری که بازدید می کنید ظاهر شود.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود با اشخاص ثالث

ما در داده های شخصی یا اطلاعات مشتری نمی فروشیم و نمی فروشیم یا معامله نمی کنیم.

جزئیات اطلاعات شخصی شما فقط در صورت نیاز به قانون ، برای کالاها یا خدماتی که خریداری کرده اید ، برای پردازش پرداخت یا محافظت از حق چاپ ، علائم تجاری و سایر حقوق قانونی ما ، برای تأمین کنندگان شخص ثالث فاش می شود. تا آنجا که ما داده های شخصی شما را با یک ارائه دهنده خدمات به اشتراک می گذاریم ، ما فقط این کار را می کنیم اگر آن طرف موافقت کرده باشد که مطابق با این خط مشی رازداری و مطابق با قانون قابل اجرا ، مطابق با استانداردهای حریم خصوصی ما باشد. قراردادهای ما با اشخاص ثالث از استفاده از هر یک از داده های شخصی شما برای هر منظور غیر از آنچه که برای آن به اشتراک گذاشته شده است ، ممنوع است.

افشای اطلاعات شما

ما ممکن است هر از گاهی نیاز به افشای اطلاعات خاص ، که ممکن است شامل داده های شخصی شما باشد ، برای رعایت یک الزام قانونی مانند قانون ، مقررات ، حکم دادگاه ، احضار ، حکم ، در جریان یک دادرسی قانونی یا در پاسخبه درخواست آژانس اجرای قانون. همچنین ، ما ممکن است از داده های شخصی شما برای محافظت از حقوق ، دارایی یا ایمنی SterlingCurrency.com. au ، مشتریان یا اشخاص ثالث استفاده کنیم.

اگر در یکی از مشاغل ما تغییر کنترل داشته باشد (خواه با ادغام ، فروش ، انتقال دارایی و یا در غیر این صورت) اطلاعات مشتری ، که ممکن است داده های شخصی شما را شامل شود ، می تواند طبق توافق محرمانه بودن به یک خریدار منتقل شود. ما فقط داده های شخصی شما را با حسن نیت و در صورت نیاز به هر یک از شرایط فوق فاش می کنیم.

پیوندها به وب سایت های دیگر

این وبسایت ممکن است شامل لینک هایی به دیگر وبسایت ها باشد. این پیوندها فقط برای راحتی شما در نظر گرفته شده است. پیوند به وب سایت های شخص ثالث به منزله حمایت مالی یا تأیید یا تأیید این وب سایت ها نیست. لطفاً توجه داشته باشید که ما مسئولیتی در قبال اقدامات حفظ حریم خصوصی این وب سایت های دیگر نداریم. ما کاربران خود را تشویق می‌کنیم که هنگام خروج از وب‌سایت ما، به خواندن بیانیه‌های حفظ حریم خصوصی هر وب‌سایتی که اطلاعات شناسایی شخصی را جمع‌آوری می‌کند، آگاه باشند. این سیاست حفظ حریم خصوصی صرفاً در مورد اطلاعات جمع آوری شده توسط این وب سایت اعمال می شود.

تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی

از آنجایی که قصد داریم از حفظ سیاست حفظ حریم خصوصی خود اطمینان حاصل کنیم، این سیاست ممکن است تغییر کند. ما ممکن است این سیاست را در هر زمان و به صلاحدید خود تغییر دهیم و همه تغییرات بلافاصله پس از ارسال تغییرات در این وب سایت اعمال می شوند. لطفاً برای بررسی خط مشی رازداری ما به صورت دوره ای بازگردید.

با ما تماس بگیرید

اگر هر زمان در مورد خط مشی رازداری ما یا استفاده از داده های شخصی خود سؤال یا نگرانی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید.اینجاو ما ظرف 48 ساعت پاسخ خواهیم داد.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 5 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 17:58