صرفه جویی در پول در مقابل وام برای خرید بزرگ

ساخت وبلاگ

جیم پروباسکو 30+ سال تجربه نوشتن برای رسانه های آنلاین ، چاپ ، رادیو و تلویزیون از جمله PBS دارد. تخصص وی شامل برنامه ها و سیاست های دولتی ، برنامه ریزی بازنشستگی ، بیمه ، تأمین مالی خانواده ، مالکیت خانه و وام است. وی دارای لیسانس از دانشگاه اوهایو و کارشناسی ارشد از دانشگاه ایالتی رایت در آموزش موسیقی است.

Chip Stapleton یک دارنده مجوز سری 7 و سری 66 ، دارنده امتحان CFA سطح 1 است و در حال حاضر دارای مجوز زندگی ، تصادف و بهداشت در ایندیانا است. وی 8 سال تجربه در امور مالی ، از برنامه ریزی مالی و مدیریت ثروت گرفته تا امور مالی شرکت ها و FP& A دارد.

Kirsten Rohrs Schmitt یک ویراستار حرفه ای ، نویسنده ، تصحیح کننده و چکنده است. وی در زمینه امور مالی ، سرمایه گذاری ، املاک و مستغلات و تاریخ جهان تخصص دارد. در طول حرفه خود ، وی محتوای زیادی را برای مجلات و وب سایت های مصرف کننده بیشمار ، رزومه های ساخته شده و محتوای رسانه های اجتماعی برای صاحبان مشاغل نوشت و ویرایش کرده است و وثیقه ای را برای آکادمی و غیرانتفاعی ایجاد کرده است. کرستن همچنین بنیانگذار و مدیر بهترین ویرایش شما است. او را در LinkedIn و Facebook پیدا کنید.

سوال در مورد چگونگی پرداخت هزینه خرید بزرگ به یک سری از یا انتخاب ها گره خورده است. پول نقد یا اعتبار؟پس انداز کنید یا وام بگیرید؟حالا یا بعد؟بسیاری از مردم بر این باورند که باید قبل از خرید پس انداز کنند تا از بدهی خودداری کنند. متأسفانه ، کارشناسان می گویند در واقع هیچ پاسخی آسان و یک اندازه متناسب با سوال نقدی در مقابل اعتبار وجود ندارد.

صرفه جویی در خرید یک تلویزیون یا ماشین لباسشویی با صفحه بزرگ اغلب معقول است ، زیرا با عدم وارد کردن بدهی ، از علاقه خودداری می کنید که به قیمت پایین آیتم می افزاید. اما اگر بلافاصله به آن ماشین لباسشویی احتیاج داشته باشید زیرا یکی از فعلی شما فقط خراب شده است؟چه می شود اگر بعد از یک سال پس انداز ، ماشین لباسشویی بیش از سود مورد علاقه شما برای شارژ آن افزایش یابد؟اگر ماشین لباسشویی در حال فروش باشد و فروشگاه به مدت 12 ماه هیچ پولی و صفر درصد سود را ارائه نمی دهد ، چه می شود؟

غذای اصلی

  • هیچ پاسخی با یک اندازه متناسب با سوال نقدی در مقابل اعتبار وجود ندارد.
  • پس انداز و پرداخت پول نقد ممکن است مذاکره در مورد قیمت بهتر یا حداقل شرایط تأمین مالی بهتر را فراهم کند.
  • استفاده از اعتبار ممکن است برای خرید بزرگتر حس بیشتری داشته باشد ، به خصوص اگر این چیزی باشد که از ارزش آن مانند یک خانه قدردانی می کند - یا اگر این بدان معنی است که شما از پس گرفتن حساب پس انداز یا سرمایه گذاری خودداری می کنید.
  • هنگام فکر خرید با اعتبار ، حتماً در صورت وقوع پیش بینی نشده ، برنامه ای برای پرداخت بدهی انباشته خود داشته باشید.

دلایل پرداخت پول نقد

بعضی اوقات مردم مجبور می شوند صبر کنند تا بتوانند چیزی را به طور کامل خریداری کنند زیرا وضعیت مالی آنها به آنها اجازه نمی دهد بدهی بیشتری را بدست آورند. اما حتی اگر بتوانید یک خرید قابل توجه را تأمین کنید ، ممکن است بهتر باشد تا زمانی که پول در دست نداشته باشید ، آن را کنار بگذارید.

پس انداز و پرداخت پول نقد ممکن است مذاکره در مورد قیمت بهتر برای یک مورد بلیط بزرگ غیر اضطراری را فراهم کند."Cash Uppront" ابزاری برای چانه زنی محاکمه و واقعی با سابقه طولانی است. اگرچه نرخ بهره حساب پس انداز در حال حاضر به ویژه جذاب نیست ، اما هرگونه علاقه ای که به آن علاقه مند شود بهتر از آن است که علاقه به آن بپردازد ، و باعث می شود پس انداز حداقل از بدهی های خود را ترجیح دهد. و با وسایل بلیط بزرگ ، مانند ماشین یا خانه ، پس انداز برای پرداخت پیش پرداخت (یا پرداخت پیش پرداخت بزرگتر) ، به شما امکان می دهد وام کمتری دریافت کرده و هزینه کلی وام را کاهش دهید.

دلایل قرض گرفتن

البته مواقعی وجود دارد که معقول است که به بدهی بروید. یکی از متداول ترین دلایلی که در بالا به آن اشاره شد ، فوریت است. اگر یک دستگاه از کار بیفتد ، بلافاصله به تعویض نیاز دارید. بنابراین ، اگر پس انداز کافی برای خرید آن به طور کامل ندارید ، بدهی ممکن است بهترین گزینه شما باشد.

افزایش قیمت در انتظار یا فرصت فروش ویژه - حتی اگر این چیزی باشد که یک نیاز اضطراری نیست - همچنین می تواند شما را به تصمیم برای شارژ کالا سوق دهد. این مهم است که اطمینان حاصل کنیم که پس از فهمیدن بهره ، پس انداز این خرید تأمین شده هنوز بیشتر از پس اندازهایی است که با انتظار می توانید با انتظار داشته باشید تا زمانی که بتوانید پول نقد بپردازید.

هنگامی که یک خرید چیزی را نشان می دهد که احتمالاً از ارزش آن قدردانی می کند ، خرید اکنون و بدهی ممکن است معقول باشد. نمونه ها شامل پرداخت هزینه کالج یا خرید خانه است. اگر تصمیم به وام گرفتن وام گرفتید ، در عوض آنها را از سرمایه گذاری ، پس انداز یا یک حساب بازنشستگی برداشت کنید ، همین امر نیز صدق می کند. در این موارد ، دستاوردهای بلند مدت در سرمایه گذاری یا پس انداز ، به ذکر آسیب احتمالی به حساب بازنشستگی ، اغلب وام گرفتن گزینه بهتر است.

در دوره هایی با نرخ بهره بسیار پایین ، خرید به موقع ممکن است انتخاب بهتری باشد. این امر به ویژه در صورتی که احساس می کنید نرخ بهره ممکن است افزایش قابل توجهی داشته باشد قبل از اینکه بتوانید به اندازه کافی صرفه جویی کنید تا خرید را انجام دهید. فقط توجه داشته باشید که اگر این کارت اعتباری مورد استفاده شما باشد ، نرخ بهره سالانه آن احتمالاً در دو رقم است - بنابراین ، همه این موارد پایین نیست.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 2 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 18:00