5 ویژگی برتر پلت فرم تجارت کارگزاران تعاملی

ساخت وبلاگ

کارگزاران تعاملی یکی از قدرتمندترین سیستم عامل های موجود در اختیار معامله گران است. با این حال ، تعداد کمی از معامله گران هندی با این پلتفرم و ویژگی های آن آشنا هستند. بیایید در مورد 5 ویژگی برتر پلتفرم تجارت کارگزاران تعاملی یعنی ایستگاه کاری معامله گران (TWS) که می تواند برای معامله گران هندی بسیار مفید باشد ، بحث کنیم.

معاملات مبتنی بر نمودار:

تجارت مبتنی بر نمودار امکان تجارت مستقیم از نمودارها بدون استفاده از صفحه کلید است. شما به سادگی می توانید خطوط سفارش را بکشید و از بین ببرید و به محض اینکه قیمت به آن خطوط رسید ، سفارشات اجرا می شوند. برای تجارت مبتنی بر نمودار زنده ، ویدیوی بالا را تماشا کنید.

در پایین ، می توانید سفارشات ، ورود به سیستم ، نمونه کارها و غیره را نیز بررسی کنید. هیچ دلیلی برای دور شدن از نمودارها وجود ندارد. شما می توانید هر نوع سفارش را درست در اینجا قرار دهید.

اگر شما یک معامله گر بصری هستید که ترجیح می دهید از طریق نمودارها و شمعدان ها کار کنید ، این می تواند ابزاری عالی برای شما باشد.

اسکنرهای زمان واقعی:

با استفاده از این اسکنرها ، بازرگانان می توانند بازار را در زمان واقعی اسکن کنند ، به راحتی سودآور و بازنده های روز را پیدا کرده و سهام موجود در نزدیکی اوج و پایین 52 هفته خود را بررسی کنند و کارهای بیشتری انجام دهند. همچنین فیلترهای زیادی وجود دارد که می تواند برای محدود کردن لیست سهام اعمال شود ، به عنوان مثال ، می توانید فقط سهام کلاه بزرگ یا سهام آتی و گزینه ها را ببینید.

من از این اسکنرها برای گرفتن نبض بازار استفاده می کنم. اگر مانند من یک معامله گر Intraday هستید ، مانند من ، این اسکنرها می توانند بسیار مفید باشند.

لیست های تماشا:

سهام باید در حالت ایده آل به همراه سایر سهام در همان بخش ها مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد و کارگزاران تعاملی این صفحه نمایش عالی را دارند که در آن می توان سهام را مرتب سازماندهی کرد و ترتیب داد تا در یک صفحه بزرگ قرار بگیرد.

فواید زیادی برای جستجوی سهام از این طریق وجود دارد. اول ، فقط نگاهی اجمالی به قرمز و سبز ایده ای در مورد بافت بازار می دهد. دوم ، ما می توانیم دقیقاً مشخص کنیم که کدام بخش نسبتاً ضعیف تر است و کدام بخش نسبتاً قوی تر است. این ورودی ها را می توان بیشتر برای تصمیم گیری در مورد موقعیت های طولانی یا کوتاه انجام داد.

هشدارهای پیشرفته:

کارگزاران تعاملی تاکنون پیشرفته ترین سیستم هشدار دهنده ای را که من تا به حال دیده ام ، دارند. شما می توانید هشدارها را مستقیماً در نمودارها تنظیم کنید و من آن را بسیار مفید می دانم زیرا می توانم سطحی را که هشدارها در آن ایجاد می شود تجسم کنم. من می توانم به سرعت هشدارها را تنظیم کنم تا وقتی بانک HDFC اوج یا پایین ترین روز را می شکند ، من یک پاپ آپ دریافت می کنم.

همچنین می توانید جلوه های صوتی مختلفی را برای انواع مختلف هشدارها اضافه کرده و یادداشت های توصیفی اضافه کنید که بعداً به شما در یادآوری تحلیل سهام کمک می کند. راستی ، یک ویژگی عالی!

دکمه های داغ:

دکمه های داغ می توانند با کلیک یک دکمه کارهای زیادی انجام دهند.

به عنوان مثال ، شما می توانید سفارشات خرید و فروش را به ارزش بگویید 1 روپیه لاخ ، فقط با کلیک بر روی یک دکمه. این مبلغ Rs. 1 Lakh را می توان به هر چیزی که می خواهید تنظیم کنید و مهم نیست که کدام سهام را انتخاب می کنید زیرا سیستم به طور خودکار تعداد سهام را که مقدار زیادی می تواند خریداری کند محاسبه می کند. این یک ویژگی جالب است

به همین روش ، با یک کلیک یک دکمه ، می توانید تمام سفارشات را لغو کنید ، موقعیت خود را معکوس کنید ، به یک موقعیت موجود اضافه کنید ، یک سفارش رزرو سود اضافه کنید و کارهای بیشتری انجام دهید.

بنابراین ، این 5 ویژگی برتر بود که من در کارگزاران تعاملی مفید یافتم. من چندین سال است که از پلت فرم تجارت کارگزاران تعاملی "ایستگاه کاری معامله گران" استفاده می کنم ، اما هنوز هم احساس می کنم که به طور کامل از همه زنگ ها و سوت های موجود در این پلتفرم استفاده نمی کنم.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 45 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 18:02