31 چیز گنگ که شما را از ثروتمند شدن باز می دارد

ساخت وبلاگ

همه دوست دارند بدانند که چگونه ثروتمند شوند ، اما بسیاری از مردم هر روز اشتباهات مالی می کنند که مانع از ثروتمند شدن آنها می شود - یا حداقل از ساختن یک تخم مرغ زیبا. چیزهای گنگ بین شما و ثروت چیست؟این هشدارها از طرف کارشناسان به شما در اصلاح اشتباهات مالی و تماشای رشد حساب بانکی خود کمک می کند.

عدم بودجه برنامه ریزی شده

بودجه ریزی یک مغز نیست. اما عدم ایجاد بودجه یکی از رایج ترین اشتباهات مالی مردم است. به نظر می رسد ساده است ، اما مردم با پول خود سریع و شل بازی می کنند ، پس تعجب می کنند که چرا هرگز راز چگونگی ثروتمند شدن را کشف نمی کنند.

Kelan Kline از این زوج زرنگ و دانا گفت: "بدون بودجه ، کنترل پول خود غیرممکن است و می دانید که اکثر آن را هزینه می کنید.""بدون بودجه ، پول شما برنامه ای ندارد و شما را از ساختن امور مالی خود به طور نامحدود باز می دارد."

به جای فعال بودن واکنش نشان می دهد

هنگامی که شما به جای فعالانه ، پول را به صورت واکنشی اداره می کنید ، احتمالاً اشتباه می کنید. اگر می خواهید بدانید که چگونه ثروتمند شوید ، پول خود را با احساس هدف اداره کنید و آن را به جای هزینه کردن غیرقانونی برای شما کار کنید.

به گفته درك هاگن ، مربی رفتار مالی ، درك هاگن از راه حل های بهداشتی پول. ""گذراندن زندگی بدون دانستن اینکه هدف پول برای شما چه خواهد بود ، این احتمال را می کند که در مناطقی که برای شما مهم نیستند ، پول خرج کنید."

ماندن در یک کار بن بست

گفته "بدن در حالت استراحت تمایل به استراحت دارد" در مورد بسیاری از موارد از جمله مشاغل اعمال می شود. اگر در حال حاضر در موقعیت مناسبی قرار داشته باشند ، بیشتر افراد از زمان و مشکل جستجوی شغل خودداری می کنند ، اما این یک اشتباه مالی بزرگ است.

تام بلیک ، صاحب این دنیای آنلاین ، یک وبلاگ مالی شخصی برای بزرگسالان ، گفت: "اگرچه می توان به دنبال کار جدید در هنگام تنگ شدن پول دشوار بود ، با توجه به اینکه راه های بهبود کار شما باید یک فکر همیشه باشد."

وی گفت: "اگر در شرکتی کار می کنید که فرصت را محدود می کند ، ممکن است فرصتی برای افزایش حقوق و توسعه حرفه ای خود به مرور زمان از دست ندهید.""اگر احساس می کنید شرکتی که برای آن کار می کنید هرگز به شما امکان پیشرفت نمی کند ، ممکن است ارزشمند باشد که یک جستجوی شغلی را از طرف خود شروع کنید و با فرصت مالی بیشتر به دنبال یک گزینه جایگزین باشید."

داشتن صندوق اضطراری

اگر می خواهید از اشتباهات مالی گنگ خودداری کنید ، از ادعای قدیمی "پس انداز خود را برای یک روز بارانی پس انداز کنید" دنبال کنید. اگر صندوق اضطراری ایجاد نکنید و یاد بگیرید که چگونه از آن عاقلانه استفاده کنید ، هرگز نمی فهمید که چگونه ثروتمند شوید.

نیکول گراگانا ، نویسنده "سرمایه گذاری سرمایه گذاری برای آدمک ها" گفت: "وقتی مردم حداقل چند هزار دلار در دست ندارند ، آنها تمایل به تصمیم گیری های مالی بد هنگام وقوع اضطراری دارند.""صندوق اضطراری به مردم کمک می کند تا به دلیل روانشناسی تصمیمات بهتری بگیرند ، نه به این دلیل که راه خود را از مشکلات پرداخت می کنند. داشتن صندوق اضطراری شما را در ذهنیت داشتن گزینه ها قرار می دهد. "

وی افزود: "شما ممکن است فکر کنید ،" من می توانم از صندوق اورژانس برای پرداخت این لایحه پزشکی غیر منتظره استفاده کنم ، یا می توانم با بیمارستان تماس بگیرم و در مورد یک برنامه پرداخت مذاکره کنم تا صندوق اضطراری من به یکباره تخلیه نشود. ""این طبیعت انسانی است که مردم برای تصمیم گیری های بدتر از افرادی که کمی پول در دست دارند ، تصمیمات بدتری بگیرند ، حتی اگر این پول نقد در دست باشد ، در نهایت برای حل مشکل استفاده نمی شود."

پرداخت بیش از حد برای نیازها

جولی رامویلد ، نویسنده ای برای فروشندگان گفت: "پرداخت بیش از حد برای ملزومات می تواند شما را از ایجاد ثروت باز دارد."

به عنوان مثال ، مواردی مانند ماشین ، اجاره یا بیمه خانه کاملاً ضروری است. اما اگر شما به بهترین نرخ خرید نمی پردازید ، می توانید بیش از آنچه که باید هزینه کنید ، بی نیاز باشید. "

وی برای جلوگیری از این اشتباه مالی ، توصیه کرد: "وقت خود را برای انجام برخی تحقیقات و ببینید که چه چیزی برای نیازها و بودجه شما بهتر خواهد بود. انجام این کار می تواند به معنای تفاوت بین صرفه جویی در هر ماه و صرفه جویی در 100 دلار در ماه باشد. "

زندگی بالاتر از معنی شما

اگر تمام پول خود را صرف یک شیوه زندگی اسراف کنید ، حتی اگر بدهی خود را افزایش نمی دهید ، کشف نخواهید کرد که چگونه ثروتمند شوید. هزینه کردن هر سکه ای که به دست می آورید یکی از بزرگترین اشتباهات مالی است ، به ویژه برای بزرگسالان جوان ، زیرا شما به یک شروع مالی سالم در زندگی نمی پردازید.

تیموتی جی ویدمن ، استاد بازنشسته مدیریت و منابع انسانی در دانشگاه Doane گفت: "بعد از اینکه افراد جوان تحصیلات رسمی خود را به پایان رساندند و شغل هایی را پیدا کردند که واقعاً از آن لذت می برند ، باید تلاش کنند تا یک سبک زندگی را که بسیار پایین تر از وسایل آنهاست ، زندگی کنند.""اگر آنها بسیار پایین تر از وسایل خود زندگی کنند ، می توانند ضمن پرداخت هرگونه صورتحساب کارت اعتباری که جمع آوری کرده اند ، به سرعت وام های دانشجویی خود را بازنشسته کنند."

رانندگی یک ماشین گران قیمت

رانندگی ماشین رویایی شما ممکن است سرگرم کننده باشد ، اما خرید آن می تواند یک اشتباه مالی بزرگ باشد. یعنی ، مگر اینکه قبلاً یاد گرفته باشید که چگونه ثروتمند شوید و ده ها هزار دلار برای پس انداز داشته باشید.

ویدمن گفت: "رانندگی یک تویوتا کمری قابل اعتماد و به آرامی مورد استفاده ، به جای یک ورزش جدید لندرور با 699 دلار در هر ماه اجاره نامه ، پول زیادی را برای هزینه های حمل و نقل سال به سال پس انداز می کند.""و اگر یک زن و شوهر جوان به دو اتومبیل احتیاج دارند ، آنها باید دوم را به یک تویوتا کرولا کوچکتر و به آرامی مورد استفاده ، هوندا سیویک یا چیزی مشابه که سابقه خوبی برای قابلیت اطمینان دارد ، تبدیل کنند."

پاشیدن در تعطیلات اسراف

سفر طولانی به دنیای والت دیزنی ، سفرهای سفرهای مجلل یا سافاری های آفریقایی همه می توانند اشتباهات مالی بزرگی باشند اگر می خواهید ثروتمند شوید. یکی از بهترین قسمت های تعطیلات ، خاطراتی است که شما می کنید ، مهم نیست که در کجا هستید. ویدمن توصیه کرد از مقصد های ارزان قیمت بازدید کند.

وی گفت: "بسته به محل زندگی شما ، یک سفر جاده ای بسیار مقرون به صرفه به فلوریدا کیز ، پارک ملی آکادیا ماین ، پارک ملی یخچال گراند کانیون یا مونتانا می تواند یک استراحت استرس از روال کار سخت آنها باشد.""و اگر شما صاحب چادر هستید ، یا می توانید یکی از آنها را وام بگیرید ، اردو زدن چند شب در طول مسیر باعث کاهش بیشتر هزینه ها خواهد شد. نکته این است که ، تعطیلات به یاد ماندنی نیازی به شکستن بانک ندارد. "

دوش گرفتن بزرگسالان با هدایای تعطیلات

آیا تا به حال استرس خرید هدیه تعطیلات مناسب را برای همه خانواده و دوستان خود احساس کرده اید؟هدیه دادن اسراف با برنامه هایی برای ثروتمند شدن سازگار نیست ، به خصوص اگر گیرندگان بزرگسال باشند. ایلین دیویس ، نویسنده "Wealthy By Choice: انتخاب راه خود به آینده ای ثروتمند" ، به جای اینکه طعمه این اشتباه مالی سالانه شود ، توصیه کرد که شیوه جشن را تغییر دهید.

"به جای خرید هدایایی برای کودکان و دوستان بزرگسالی وقتی پول برای خرید آنچه خودشان دارند ، می گیرند ، چرا فقط یک مهمانی شانس گلدان در جایی که با هم جمع می شوید برای تفریح برگزار نمی کنید؟"او گفت."پولی که برای هدایای غیر ضروری هزینه نمی کنید می تواند برای ایجاد ثروت سرمایه گذاری کند."

وثیقه فرزندان بزرگسال

اگر یک فرد بزرگتر هستید ، زمان کمتری برای فهمیدن چگونگی ثروتمند شدن و بهبودی از اشتباهات مالی قبل از سالهای بازنشستگی خود دارید.

به همین دلیل ، دیویس توصیه کرد: "اگر آنها با پولی که واقعاً برای تأمین مالی آینده خود لازم است ، فرزندان بزرگسال خود را وثیقه نکنید."

آنها قبل از رسیدن به بازنشستگی خود ، زمان بیشتری برای بهبود و بازگشت به مسیر خود دارند.

پرداخت نرخ بهره کارت اعتباری بالا

نرخ بهره کارت اعتباری به صورت سنگ نوشته نشده است ، و اگر فکر می کنید آنها هستند اشتباه مالی بزرگی می کنید. اگر هر ماه علاقه دو رقمی پرداخت می کنید ، هرگز از نحوه ثروتمند شدن خودداری نخواهید کرد.

ناتان گرانت گرانت از کارت اعتباری خودی خود گفت: "در نظر بگیرید که تعادل با بهره بالا را به کارت اعتباری با پیشنهاد APR 0 ٪ مقدماتی منتقل کنید تا به خودتان یک دوره زمانی بدهید تا بدهی خود را بدون بهره بپردازید.""برخی از کارت ها یک دوره بدون بهره را تا یک سال یا بیشتر ارائه می دهند."

ورود به خزش سبک زندگی

با افزایش حقوق و دستمزد خود ، هزینه های خود را افزایش می دهد ، اما بانکدار Nermeen Ghneim از وبلاگ Savvy Dollar این را "خزش سبک زندگی" می نامد و می گوید این یک اشتباه مالی است.

وی گفت: "اگر اقدامات لازم برای جلوگیری از آن انجام نشود ، خزش سبک زندگی برای هر کسی اتفاق می افتد. هنگامی که هزینه های شما با درآمد خود همچنان افزایش می یابد ، باعث می شود خریدهای غیر ضروری به نظر برسد. "وی گفت: "بعضی از افراد بیشتر برای حفظ [دوستان] هزینه می کنند ، در حالی که برخی دیگر این کار را برای بالایی که از یک خرید غیر ضروری خرید دریافت می کنند ، انجام می دهند. نتیجه خالص این است که خزش سبک زندگی شما را از توانایی سرمایه گذاری پول برای آینده خود سرقت می کند. "

اگر در مورد چگونگی ثروتمند شدن چیزی می دانید ، می دانید که سرمایه گذاری وسیله ای مهم برای رسیدن به آنجا است.

رفتن به بدهی برای مدرسه

کالج گران است و بدهی دانشجویی می تواند شما را برای سالهای آینده تعقیب کند. اگر واجد شرایط کمک های مالی نیستید ، لازم نیست که با سالها پرداخت وام ، خود را اشتباه مالی کنید. در عوض ، کارفرمایی را پیدا کنید که کمک شهریه کند.

از سال 2019 ، کارفرمایان می توانند 5،250 دلار از شهریه بدون مالیات تأمین کنند. این مزیت محدود به موقعیت های سطح بالا نیست. شرکت هایی مانند مک دونالد ، والمارت و استارباکس پول کالج را به کارمندان در موقعیت های سطح ورودی می دهند ، اگرچه ممکن است شما به مدارس خاص یا مدرک محدود شوید. با این وجود ، اگر علاقه مند به ثروتمند شدن هستید ، می توانید با مدرسه که توسط شخص دیگری تأمین می شود ، مسیری طولانی را طی کنید.

همراهی با جونز

تلاش برای ادامه کار با همسایگان یک اشتباه مالی قدیمی است. در عصر رسانه های اجتماعی ، هنگامی که دیگران زندگی خود را به عنوان ایده آل در فیس بوک یا اینستاگرام به تصویر می کشند ، می تواند تمایل شما به زندگی مانند آنها را برانگیزد. اما اگر حساب بانکی شما را تخلیه کند ، ثروتمند نمی شوید.

مایکل Outar از SaveBly.com ، یک وب سایت مالی شخصی گفت: "بسیاری از افراد وجود دارند که چیزهایی را که نیازی به آنها ندارند خریداری می کنند و نمی توانند برای تحت تأثیر قرار دادن افراد اطراف خود قرار بگیرند.""این یک مشکل روانی است که به طور چشمگیری بر امور مالی شما تأثیر می گذارد. شما برای تحت تأثیر قرار دادن مردم یا نشان دادن ، به آن ماشین فانتزی یا آن خانه بزرگ احتیاج ندارید. هیچ مشکلی در داشتن چیزهای خوب وجود ندارد ، اما شما باید اطمینان حاصل کنید که می توانید قبل از دستیابی به آنها واقعاً هزینه آن را بپردازید. "

داشتن یک جریان درآمد واحد

ما در یک اقتصاد حیرت انگیز زندگی می کنیم و همه استعداد دارند. بنابراین اگر از مهارت های خود برای کسب درآمد اضافی استفاده نمی کنید ، اشتباه مالی می کنید.

جو بیلی ، مشاور توسعه تجارت با مهارت های معاملاتی من گفت: "نداشتن چند جریان درآمدی اشتباه است."وی گفت: "برای ایجاد ثروت پایدار ، باید از منابع مختلف درآمد داشته باشید. فاقد منابع متعدد درآمد اغلب معلولیت برای ایجاد ثروت استراتژیک است. "

کالاهای صنایع دستی را در Etsy بفروشید ، کالاهای دست دوم را در eBay ، برای یک شرکت به اشتراک گذاری سوار یا سگ های پیاده روی کنید. هر یک از این مباحث جانبی آجر در جاده ثروتمند شدن است.

از تمام مزایای کارفرمای خود استفاده نکنید

کارفرمایان بزرگ به طور معمول مزایایی مانند زمان تعطیلات و بیمه درمانی را ارائه می دهند. اما اگر از پیشنهادات گسترده آنها استفاده نکنید ، اشتباه مالی می کنید.

به عنوان مثال ، برخی از شرکت ها برای عضویت در سالن های بدنسازی یا برنامه های کمک به کارمندان پرداخت می کنند که جلسات مشاوره رایگان ، مراجعه به مراقبت از کودک یا مراقبت از سالخورده ، مشاوره مالی و مراجعه های قانونی را ارائه می دهند. اگر می خواهید بدانید که چگونه ثروتمند شوید ، مزایای خود را پیدا کنید و از آنها استفاده کنید تا هزینه خدمات مهمی را که می توانید به صورت رایگان دریافت کنید پرداخت نکنید.

سرمایه گذاری در وام خود را بازپرداخت نکنید

مستندات وام مسکن دردی است ، اما آیا شما اجازه می دهید شما را از برخی پس اندازهای اساسی منصرف کند؟به گفته کارل یعقوب ، مدیرعامل LoAnsnap ، سرمایه گذاری مجدد وام شما جزء بزرگترین اشتباهات مهم مالی است.

یعقوب گفت: "مردم گزینه های جدیدی را برای تأمین وام های خانه خود شناسایی و دنبال نمی کنند."وی گفت: "بیشتر خریداران وام دهنده را در درجه اول بر اساس کمترین نرخ برای وام مسکن ثابت 30 ساله معمولی انتخاب می کنند. اما در مورد سایر بدهی های برجسته شما مانند کارت های اعتباری ، وام دانشجویی یا پرداخت ماشین؟درعوض ، به دنبال وام دهنده هایی باشید که وام های ادغام بدهی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد صورتحساب های دیگر را با وام خانه خود در یک پرداخت واحد ترکیب کنید. "

ادغام بدهی و پرداخت کمتری هر دو در یک برنامه ثروت قرار می گیرند.

امتناع از پاداش خود

ممکن است وقتی می خواهید ثروتمند شوید ، به نظر می رسد که با چلپ چلوپ به نظر برسد ، اما گهگاه پاداش می دهید وقتی اهداف مالی خود را برآورده می کنید می تواند انگیزه قدرتمندی برای جلوگیری از اشتباهات مالی فراهم کند.

جرمی استراوب از ثروت ساحلی گفت: "این که آیا شما سعی می کنید بدهی دانشجویی قابل توجهی را بپردازید ، یا در نهایت به ساخت صندوق اضطراری 3 تا 6 ماه هزینه بپردازید ، همیشه صرفه جویی در عدم تحقیر می تواند تحقیرآمیز باشد.""شاید شما لیستی از پنج هدف مالی داشته باشید که می خواهید به آن برسید و احساس کنید که برای همیشه برای همیشه لازم خواهد بود."

وی گفت: "شما می توانید هر بار که از یک مورد از لیست چک خود عبور می کنید ، به خودتان یک چلپ چلوپ ویژه بدهید."وی گفت: "این می تواند یک شام خوب یا صندلی های عالی برای کنسرتی باشد که می خواهید در آن شرکت کنید. پراکندگی های کوچک در طول مسیر باعث ایجاد انگیزه و حرکت در جهت درست می شوند. "

اشتراک بیش از حد

عضویت در برنامه ها ، خدمات پخش ، کلوپ های خرید و خدمات مختلف دیگری که احتمالاً به آن احتیاج ندارید ، بسیار آسان است. این یک اشتباه مالی است ، همانطور که فراموش می کند آنها را لغو کنید.

Straub توصیه کرد: "هزینه های مکرر ماهانه خود را مرور کنید و ببینید آیا خدماتی که در حال حاضر از آن استفاده نمی کنید وجود دارد."وی گفت: "شاید شما واقعاً فقط Netflix را تماشا کنید ، اما هنوز یک اشتراک Hulu از آن یک بار مستندی وجود داشت که می خواستید تماشا کنید. یا شاید شما یک بسته کابل کامل داشته باشید اما فقط HBO را تماشا کنید ، که می توانید به راحتی با هزینه کمتری به حساب آمازون خود اضافه کنید. اگر از آن استفاده نمی کنید ، نیازی به آن ندارید و حتی در هنگام از بین رفتن متوجه نخواهید شد. "

استفاده از برنامه های مالی

تلفن شما صرف هزینه کردن برای برنامه ها را آسان می کند ، اما به جای اینکه این اشتباه مالی را انجام دهید ، برنامه ها را برای شما کار می کند. وقتی فکر می کنید چگونه ثروتمند شوید ، برنامه های پس انداز در آن طرح تعلق دارند.

Straub گفت: "با وجود موج راه اندازی های جدید FinTech ، برنامه های متنوعی در بازار وجود دارد تا زندگی مالی شما را کنترل کند.""برخی از برنامه ها خریدهای شما را به نزدیکترین دلار دور می کنند و یکپارچه آن سنت ها را در پس انداز خود قرار می دهند. شما احساس نمی کنید که کاری انجام می دهید ، اما در پایان ماه ، یک تکه کوچک خوب ذخیره شده است. "

وی گفت: "همچنین برنامه هایی وجود دارند که می توانند به پرداخت بدهی دانشجویی کمک کنند ، این چیزی است که بسیاری از جوانان امروز با آنها دست و پنجه نرم می کنند.""حتی برنامه هایی وجود دارند که بودجه و اشتراک ماهانه شما را تجزیه و تحلیل می کنند و به شما در یافتن راه هایی برای کاهش کمک می کنند."

فکر می کنم خیلی زود است که شروع به صرفه جویی کنید

وقتی در دهه 20 خود هستید ، به نظر می رسد بازنشستگی یک ابدیت دور است. یکی از رایج ترین اشتباهات مالی شروع به صرفه جویی در آن سالهای اولیه و از دست دادن اثر مرکب از علاقه است. اگر می خواهید بدانید که چگونه ثروتمند شوید ، علاقه نسبت به بلند مدت در صدر لیست است.

وی گفت: "زمان شما در هنگام ایجاد ثروت متحد است. تأثیر مرکب از علاقه یا بازده سرمایه گذاری به مرور زمان تأثیر می گذارد. "گفت: اسپنسر بارکلی ، بنیانگذار بستر برنامه ریزی مالی Savology."به عنوان مثال ، صرفه جویی در 500 دلار در هر ماه با شروع 25 سالگی ، تقریباً همان نتیجه را با صرفه جویی در 1000 دلار در ماه شروع می کند و از 10 سال بعد در سن 35 سالگی شروع می شود."

عدم سرمایه گذاری

سرمایه گذاری برای بسیاری از افراد ترسناک به نظر می رسد ، حتی اگر لازم است وقتی یاد می گیرید که چگونه ثروتمند شوید. شما باید پول خود را برای خود کار کنید و نمی دانید از کجا شروع کنید از نظر سرمایه گذاری هیچ بهانه ای برای انجام این اشتباه مالی نیست.

"من در مورد بسیاری از افراد که سرمایه گذاری نمی کنند می شنوم - آنها نمی دانند چگونه. بسیاری از آنها می ترسند پول خود را در بورس سهام قرار دهند. ""سرمایه گذاری نکردن شما را از بازنشستگی باز می دارد. این بزرگترین مانع برای ثروت واقعی است. "

کوموک گفت: "اگر می خواهید ثروت واقعی بسازید ، باید یاد بگیرید که چگونه پول خود را سرمایه گذاری کنید.""حتی اگر به استخدام یک برنامه ریز مالی پایان دهید ، باید یاد بگیرید که سرمایه گذاری به چه معنی است ، بنابراین آن را برای خودتان درک می کنید."

بهانه

یکی از بزرگترین موانع هنگامی که نمی دانید چگونه ثروتمند شوید ، بهانه هایی می کنید که مراحل لازم را می دانید.

هالی اندروز از KIS Financial گفت: "مهم نیست که درآمد شما چیست یا اینکه از نظر شما چیست ، نگرش شما نسبت به پول یکی از بزرگترین اختلافات را در مورد صرفه جویی یا نه ایجاد می کند.""اگر بهانه ای می کنید که چرا پس انداز نمی کنید و چرا چیزهای خاصی را خریداری می کنید ، رسیدن به عادت ذهنی پس انداز پول بسیار دشوار خواهید بود."

اگر با این اشتباه مالی روبرو هستید ، وی توصیه کرد که به دنبال مشاوره مالی حرفه ای و کمک به تهیه برنامه بودجه و پس انداز باشید.

چسبیدن به چیزهای قدیمی

آن تردمیل که شما پنج ژانویه قبل خریداری کرده اید ، آیا شما به عنوان یک قفسه لباس خوب نیست ، و نه آن کلوپ های قدیمی گلف یا لباس بچه های قدیمی که در کمد جمع شده اند. لورن موچیزوکی ، وبلاگ نویس امور مالی گفت: این یک اشتباه مالی است که موارد ناخواسته را به صورت نقدی آسان تبدیل نکنید.

وی گفت: "مردم آنچه را که استفاده نمی کنند نادیده می گیرند.""آخرین باری که کمد یا گاراژ خود را پاک کردید کی بود؟میزبانی فروش گاراژ یا فروش این کالاهای مورد استفاده می تواند درآمد اضافی زیادی ایجاد کند. "

سایت هایی مانند eBay ، Craigslist و Facebook Marketplace باعث می شود کالاهای خود را به نقدی تبدیل کنید که می توانید به عنوان بخشی از برنامه خود برای ثروتمند شدن سرمایه گذاری کنید.

کشش پرداخت کارت اعتباری

اگر نتوانید پرداخت مبلغی را داشته باشید ، کارتهای اعتباری یک روش وسوسه انگیز برای خرید اقلام بلیط بزرگ هستند. اما اگر می خواهید بدانید که چگونه ثروتمند شوید ، آن کارت را کنار بگذارید. با توجه به R. J. ویس ، برنامه ریز مالی معتبر و بنیانگذار راه های ثروت.

وی گفت: "بدهی با بهره بالا ، ثروتمند شدن این امر را غیرممکن می کند."وی گفت: "وارن بافت در سالهای ابتدایی سود خود را در حدود 20 ٪ سال بعد از سال پیش برد. برای کسانی که بدهی با سود بالا دارند ، به ویژه بدهی کارت اعتباری ، ثروت در حدود 20 ٪ منفی است. به عبارت دیگر ، اگر بدهی با بهره بالایی داشته باشید ، ارزش خالص شما با همان نرخ کاهش می یابد که باعث شده وارن بافت به یکی از ثروتمندترین مردان جهان باشد. "

اجازه دهید مهارت های شغلی شما راکد شود

مهارت های مورد نظر استاتیک نیستند ، بنابراین اگر می خواهید بدانید که چگونه ثروتمند شوید ، مهارت خود را به روز نگه دارید.

Logan Allec ، CPA و صاحب پول انجام شده به درستی گفت: "مهارت های کلیدی که شرکت ها مایل به پرداخت حقوق بالا برای تغییر تمام وقت هستند."وی گفت: "این نیاز شما را برای یادگیری این مهارت های جدید به شما می دهد. به عنوان مثال ، یادگیری بیشتر در مورد نرم افزار و برنامه نویسی می تواند حقوق و دستمزد مورد نظر خود را در شغل خود افزایش دهد. با این حال ، بیشتر مردم همچنان از نظر پیشرفت شغلی به یادگیری و سوق دادن خود ادامه نمی دهند. "

این یک اشتباه مالی بزرگ از نظر حقوق بالقوه است. برای غلبه بر این ، آلک گفت: "از خود بپرسید که چه مهارت هایی در طی چند سال آینده احتمالاً برای حرفه شما مهم خواهد شد. سپس ، بیرون بروید و آنها را یاد بگیرید. "

کورکورانه پیروی از مشاوره مالی

در عصر اینترنت ، ما با اطلاعات زیادی در مورد چگونگی ثروتمند شدن بمباران می شویم. از کورکورانه پیروی از این توصیه ، اشتباه مالی نکنید.

ژفردا براون ، مدیرعامل تهیه آموزش مالی گفت: "رسانه ها ، تبلیغات ، تبلیغات و غیره ، دائماً اطلاعات مالی مصرف کنندگان را تغذیه می کنند.""با این حال ، این بدان معنی نیست که اطلاعات دقیق یا درست است. بازاریابان از روشهای روانشناختی استفاده می کنند تا مردم را به آنچه می گویند باور کنند ، و این باعث می شود مردم اعتقاد داشته باشند که نیاز به خرج کردن پول برای موارد یا خدماتی دارند که ممکن است لزوماً به آنها احتیاج نداشته باشند. "

اگر می خواهید یک برنامه مالی سالم داشته باشید ، به یک حرفه ای مراجعه کنید تا شما را از اشتباهات مالی دور کند.

کم ارزش خود را

بسیاری از افراد ناراحت کننده شاخهای خود را ناراحت می کنند ، اما انجام این کار در محیط کار یک اشتباه مالی بزرگ است.

استفانی بوشلی ، مشاور مالی و نویسنده گفت: "بسیاری از ما ، به ویژه زنان ، برای مذاکرات حقوق و دستمزد وارد نیروی کار مجهز می شوند و اغلب مهارت های خود را برای کمتر از آنچه که ارزش دارند ، می دهیم.""حقوق متوسط را برای شهر خود فراموش کنید و روی آنچه ارزش دارید تمرکز کنید."

وی گفت: "ما مرزهای نامرئی زیادی را برای کسب درآمد بیشتر در مشاغل خود ایجاد می کنیم: امسال هیچ کس افزایش نمی یابد ، نمی خواهیم هیچ پرها را از بین ببرد ، ما در حال کاهش هستیم ، یک سقف برای افراد با عنوان من و غیره وجود دارد.،" او گفت."سعی کنید این بهانه ها را فراموش کرده و فقط به آنچه در جدول می آورید تمرکز کنید."

نوشیدن بیش از حد

نوشیدن زیاد به دلایل مختلف از جمله تأثیر آن بر امور مالی شما بد است.

بوسلی گفت: "پول خرج شده در یک نوار ، پولی است که هرگز دوباره دیده نمی شود ، به علاوه برخی از ما بعد از نوشیدن ، مانند خرید اینترنتی در خاموشی ، سفارش 400 دلار غذای چینی را انتخاب می کنیم ... شما این تصویر را می گیرید."

این یک اشتباه مالی است که وقتی این وجوه می توانند وارد برنامه پس انداز شما شوند ، هزینه های زیادی را برای مشروبات الکلی خرج کنید.

تعیین اهداف

ممکن است ادعا کنید که می خواهید بدانید چگونه ثروتمند شوید ، اما اگر اهداف مالی خاصی را برای خود تعیین نمی کنید ، یک اشتباه مالی بزرگ را مرتکب می شوید.

بیلی گفت: "فقدان اهداف روشن و ثروت و همچنین عدم وضوح در مورد چگونگی دستیابی به این اهداف ، یک مشکل بزرگ است.""بدون هدف ثروت روشن یا برنامه ای با استراتژی های عملی ، ساخت ثروت شخص تقریباً غیرممکن است."

خرید اطراف نیست

یک اشتباه مالی مشترک خرید بدون خرید در اطراف است.

Phoebe Griffits از Kis Finance گفت: "ممکن است مقایسه مغازه ها و خرده فروشان مختلف قبل از خرید هر کاری بسیار خسته کننده به نظر برسد ، اما اگر می خواهید هزینه کمتری را شروع کنید و پس انداز کنید ، به طور جدی ارزش آن را دارید."وی گفت: "اگر فقط کمی وقت و تلاش بیشتری کنید تا اطمینان حاصل کنید که بهترین قیمت های ممکن را بدست می آورید ، می توان پول زیادی را در خریدهایی که برای انجام آن نیاز دارید صرفه جویی کنید. مقایسه محصولات به راحتی می تواند به صورت آنلاین انجام شود ، و وب سایت های مقایسه ای وجود دارد [که] همه کارهای سخت را برای شما انجام می دهند. "

بیشتر از GobankingRates

  • 6 لرزش به تأمین اجتماعی انتظار می رود در سال جدید
  • نکات برتر خرید و پس انداز را دریافت کنید
  • اگر نمره اعتباری شما زیر 700 باشد ، 10 کاری که باید انجام دهید

این مقاله را به اشتراک بگذارید:

درباره نویسنده

بارب

بارب نفر نزدیک به 30 سال در حال نوشتن حرفه ای است و دندان های خود را به عنوان نویسنده خبری برای روزنامه ساوت تاون در شیکاگو قطع می کند. او یک دکتر روانشناسی است و تخصص التقاطی وی شامل امور مالی شخصی ، روانشناسی ، مسافرت و صنعت حیوانات خانگی است. کار او نشان دهنده این تنوع است ، با قطعاتی که در مکانهایی مانند About.com ، CBS Local ، yahoo.com ، WebPysology و مجله Wellness Animal ظاهر می شود.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 44 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 18:04