HODL به چه معنی است؟

ساخت وبلاگ

گابریل رودریگز محصولات مالی ، بررسی خدمات و فناوری را با پول پوشش می دهد. او در حال ترجمه کارشناسی ارشد خود در دانشگاه پورتوریکو است.

URL صفحه

پول مشتری هیچ مشاور سرمایه گذاری در این صفحه نیست. اطلاعات ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است و به عنوان مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. پول خدمات مشاوره ای را ارائه نمی دهد.

از آنجا که ارزهای دیجیتالی غیرمتمرکز در فرهنگ اصلی ادغام شده اند ، به همین ترتیب مقدار مشخصی از زبان عامیانه مربوط به رمزنگاری نیز دارد. بنابراین جای تعجب ندارد که منشأ اصطلاح "HODL" حتی نسبت به معنای رایج آن امروز نیز گونه تر است: "برای زندگی عزیز ادامه دهید!"

چرخش جدید در یک کلاسیک قدیمی

ایده نگه داشتن سرمایه گذاری تا حد امکان چیز جدیدی نیست ، اما سرمایه گذاران رمزنگاری به ویژه علاقه مند به این ایده هستند. همانطور که معامله گران رمزنگاری به عملکرد بلند مدت سکه دیجیتال مورد علاقه خود ایمان زیادی می دهند ، بسیاری قصد دارند برای مسافت طولانی به آن اعتماد کنند.

آنچه Hodl در Crypto معنی دارد ، اساساً به معنای HODL در سهام است ، حداقل در تئوری. با توجه به جوانان و نوسانات رمزنگاری ، آنچه Hodl در عمل به معنای آن است ، اغلب در جامعه رمزنگاری کاملاً متفاوت به نظر می رسد. رمزنگاری فقط یک دارایی یا کالایی برای برخی از افراد نیست. این یک روش اساسی جدید برای تبادل ارزش است.

درست همانطور که cryptocurrency چالش های منحصر به فردی را برای معامله گران ایجاد می کند ، خود معامله گران باید با عواملی که باعث می شود تجارت رمزنگاری از سهام سنتی متفاوت باشد-دست و پنجه نرم کنند-و این اغلب با طنز صفحه پیام به زبان است.

نه فقط یک اشتباه مست

منشأ مخفف "Hodl" به یک تایپوی با سوخت ویسکی در انجمن BitCointalk در سال 2013 می رسد. موضوع 131 صفحه ای اهداف کم و زیاد و کم رنگ را پشت رمزنگاری محاصره می کند که آن را به عنوان نیروی فرهنگی امروز نشان می دهد.

با شروع به عنوان یک بیان واقعی NSFW از Angst در یادگیری زمان نگه داشتن (Sic) و چه موقع فروش بیت کوین ، پیام ها سرانجام بازتاب متفکرانه ای در مورد نقاط ظریف در مقابل فروش دارایی شدند. هودل در جایی در این راه به یک افسانه یادداشت تبدیل شد و اکنون کاملاً در همان لیگ است که مورد علاقه همه Shiba Inu است.

این زبان پشت Hodl را توضیح می دهد - اما در مورد انگیزه پشت آن چیست؟

HODL برای معامله گران رمزنگاری امروز به چه معناست؟

دغدغه معامله گران بیت کوین در مورد HODL از این واقعیت ناشی می شود که بیت کوین در کمتر از یک دهه تقریباً از هیچ به تقریباً 70000 دلار رسید. سپس یک سال بعد از اوج تاریخی خود در سال 2021 به کمتر از 30000 دلار کاهش یافت و بحث های جدیدی را در مورد سختی نگه داشتن رمزارز شما برانگیخت.

برخی افت اخیر را صرفاً فرصتی برای به دست آوردن بیشتر می دانند و انتظار دارند که ارز دیجیتال دوباره صعود کند، همانطور که دو بار قبلا انجام شده است. دیگران نگرانند که این نشانه ای از افت بلندمدت باشد، و مطمئن نیستند که آیا ارز رمزنگاری شده مورد علاقه آنها دوباره شکوفا می شود یا زمان تغییر تیم فرا رسیده است.

آنچه دو رکود قبلی به ما می‌گویند این است که بیت‌کوین سه چرخه رشد و سقوط سریع را پشت سر گذاشته و هر بار چندین برابر ارزش خود را به دست آورده و از دست داده است. پس از اولین چرخه در سال‌های 2013-2014 (که در وهله اول جرقه‌ای برای الگوی HODL ایجاد کرد)، بیت کوین همان مقدار زمان را صرف کرد تا به رکورد اولیه خود بازگردد که در ابتدا برای رسیدن به آن طول کشید، که نشان‌دهنده یک شک و تردید سالم در بین سرمایه‌گذاران جدید بود. تعهد قابل توجه به HODLدومین جهش صعودی در سال 2018 - شدیدترین - منجر به افت قابل توجهی کندتر شد و کسانی که حفظ کردند، در مدت زمان کوتاهی با افزایش اندکی کمتری دیگر پاداش گرفتند.

سومین رکورد بالاتر بیت کوین در سال 2021 با سرعت بیشتری نسبت به کاهش 2018-2019 کاهش یافت و تقریباً با نرخ کاهش سال 2014 مطابقت داشت. اگر این چرخه سوم بیشتر شبیه چرخه اول باشد، ما شاهد بهبودی آهسته‌تر و پایدارتری خواهیم بود، که مانع از برخی رویدادهای اقتصادی که حمایت از بیت‌کوین را تقویت می‌کند و منجر به سودهای شدید مشابه چرخه دوم می‌شود، خواهیم داشت. بنابراین، یک HODLer در چنین مواقعی چه کاری باید انجام دهد؟

به HODL یا نه به HODL؟

پاسخ به این بستگی دارد که آیا خود را یک سرمایه گذار یا یک معامله گر در حوزه ارزهای دیجیتال (یا جایی در میانه) می دانید. سرمایه‌گذاران عمدتاً برای ایجاد ثروت به تجارت می‌پردازند، بنابراین این سوال پیش می‌آید که چه زمانی باید ارز دیجیتال را معامله کرد، زیرا ارزش ذاتی آن به اندازه ارزشی که سرمایه‌گذاران می‌توانند از آن برای به دست آوردن در جاهای دیگر استفاده کنند مهم نیست. برخلاف تجارت، سرمایه‌گذاری با فکر حفظ دارایی انجام می‌شود، با این باور که حفظ آن ثروت بیشتر را تسهیل می‌کند یا مزیت دیگری به دست می‌آورد.

بسیاری ارزهای دیجیتال را به عنوان چراغ راهنمایی برای ثبات مالی بیشتر می‌دانند: آن‌ها به ارز دیجیتال به‌عنوان مسیری برای آزادی مالی بیشتر نگاه می‌کنند تا وسیله‌ای برای به دست آوردن چیز دیگری. در عین حال، واضح است که بیت‌کوین دارایی‌ای است که برای هر سبد متنوعی قابل بررسی است و می‌تواند برای سایر دارایی‌های ارجح‌تر استفاده شود.

بیشتر سرمایه گذاران رمزنگاری در جایی بین قرار می گیرند. ایمان به ابزار بیت کوین به عنوان یک واسطه مبادله پیش شرط استفاده از آن است ، اما اینکه آیا یک سرمایه گذار ایمان طولانی مدت به ابزار خود دارد ، تا حد زیادی آمادگی آنها را برای هودلینگ تعیین می کند.

برخی از سرمایه گذاران چنین ایمانی ندارند اما هنوز هم از رمزنگاری برای تسهیل معاملات در هنگام فرصت های پرسود خود استفاده می کنند. برخی دیگر معتقدند که سرنوشت رمزنگاری آن را از یادداشت های فدرال رزرو مفیدتر می کند و بر بخش "زندگی عزیز" مخفف Hodl تأکید می کنند. برای همه به جز محبوب ترین علاقه مندان به رمزنگاری که تصمیم به تست ایمان خود به محدودیت ها داشتند ، دانستن اینکه چه موقع باید نگه دارند و چه موقع تاشو برای هر استراتژی تجاری بنیادی است.

چه موقع رمزنگاری خود را

حتی آنهایی که امیدوارند سود سریع را با رمزنگاری بدست آورند ، باید عمیقاً در نظر بگیرند که هودلینگ به نفع آنها باشد. مانند هر سهام سنتی ، فروش زیاد و خرید کم معمولاً هدف اصلی این سرمایه گذاران است ، اما وقتی شروع می کنید به دنبال ثبات بیشتر و نه به حداکثر رساندن سودهای کوتاه مدت ، بسیار ظریف تر می شود.

به محض تجزیه و تحلیل عملکرد بلند مدت دارایی ، واکنش به غوطه وری فوری و سنبله ها وسوسه انگیز تر می شوند. شما هرگز نباید اصل بنیادی نگه داشتن دارایی هایی را که از آن قدردانی و فروش کسانی که فکر می کنید کاهش می یابد ، فراموش کنید ، اما مواقعی وجود دارد که نگه داشتن دارایی ایده خوبی است ، حتی اگر پایین بیاید.

به عنوان مثال ، اگر سرمایه گذاری رمزنگاری شما قبلاً زیر آستانه ای که در ابتدا قصد فروش آن را داشتید ، کاهش یافته است ، ممکن است نکته کمی در تلاش برای کاهش ضرر و زیان شما وجود داشته باشد و قبل از آنکه بیشتر کاهش یابد ، آن را بفروشید. بهترین شرط شما در این مورد می تواند این باشد که به سادگی آن را حفظ کنید ، بدون توجه به چه چیزی ، انتظار دارید که حداقل در آینده کاری بیشتر از آنچه در آن لحظه ممکن است انجام دهد.

هنگامی که موضوع اصلی HODL به یک تحلیل هوشیارانه تر (که سالها طول کشید) روی آورد ، اعضای انجمن توضیح دادند که گاهی اوقات فروش بیت کوین خیلی دیر است ، مانند زمانی که ارزش بیشتری را برای خرید آن از دست می دهد. این پوسترها به جای تجارت آن برای ضرر ، می خواستند آن را به این امید که در آینده انتخاب شود ، حفظ کنند.

اگر به این قاعده توجه داشته باشید که هیچ سرمایه گذاری در مورد عدم سرمایه گذاری هر چیزی را که نمی توانید از دست ندهید ، آسان تر است. از آنجا که بیت کوین آزمایشی در کاهش کنترل مرکزی عرضه پول بود ، شرکت کنندگان در اوایل زمان کمتری برای از دست دادن نداشتند. همانطور که ارزش آن را جمع می کرد ، پتانسیل خود را اثبات کرد و باعث شد سرمایه گذاران جدید و تغییر نحوه نگاه سرمایه گذاران موجود به آن.

دلایل مختلف به HODL

سهام شخصی شما در عملکرد بیت کوین مربوط به عوامل بسیار ظریف تر مانند:

  • سطح ثروت کلی شما
  • چه مقدار از نمونه کارها شما از رمزنگاری تشکیل شده است
  • استفاده شما از رمزنگاری در زندگی روزمره
  • اهداف سرمایه گذاری شما

اهداف سرمایه گذاری بزرگترین عامل در تعیین آستانه شخصی شما است که در آن هلدینگ ارزش ندارد یا ارزش ندارد. اگر Crypto فقط یک فرصت سرمایه گذاری دیگر است ، Hodl همان چیزی نیست که شما نیاز دارید. البته ، مگر اینکه قبلاً سرمایه گذاری های اساسی داشته باشید و حتی وجوه خود را که در رمزنگاری گره خورده است ، از دست نخواهید داد. در چنین حالتی ، شما می توانید بر اساس این احتمال که تأثیر واقعاً انقلابی بر جامعه داشته باشد ، HODL داشته باشید.

اگر متعهد به Cryptocurrency از بی اعتمادی در یادداشت های فدرال رزرو هستید ، HODL چیزی نزدیک به گزینه پیش فرض خواهد بود. در این حالت ، شما باید با توجه به آنچه شما به عنوان گزینه دیگری برای گزینه جایگزین انجام می دهید ، در صورت ایجاد محدودیت در رمزنگاری که به آن تکیه می کنید ، به فکر انعطاف پذیر باشید.

سپس چه خواهی کرد؟به مونرو بروید؟در کل به دنبال چیز دیگری هستید؟هرگز از ثبات دارایی های سخت غافل نشوید - و متوجه شوید که گزینه های ارزی "جایگزین" دیگری نیز در دسترس است.

شاخص ساخت سکه نقره از سال 2007 بیش از دو برابر شده است ، و در حال حاضر صورتحساب های طلای با قیمت کوچک و کارت های بدهی با حمایت از متال های گرانبها در بازار وجود دارد. زمان خواهد گفت که آیا این ارزهای "جایگزین" به توده بحرانی می رسند ، اما تاکنون تعداد زیادی از کشورهایی که برای قانونی کردن پول یک بار دیگر تصویب کرده اند ، بسیاری از موانع قانونی را حذف کرده اند.

از این منظر ، اگر اولی بیشترین قدرت خرید خود را از دست بدهد و دومی هسته جدی از هودلرهای متعهد را حفظ کند ، کمتر اهمیت دارد که اندازه گیری USD یک رمزنگاری در هر لحظه معینی است. HODL همچنین گزینه ای برای کسانی است که نگران هیچ یک از این موارد نیستند و به سادگی می خواهند هرگونه ارز را تأمین کنند تا بتوانند یکی را با بیشترین قدرت خرید در هر زمان معین انتخاب کنند.

در هر صورت ، شما می خواهید در ذخیره سازی رمزنگاری خود سرمایه گذاری کنید و امنیت خارج از سایت را در نظر بگیرید تا سرمایه گذاری های خود را ایمن نگه دارید. هر چیزی که ارزش هودلینگ داشته باشد ، ارزش تهیه نسخه پشتیبان از سردخانه را دارد. اگر رقم های تحت حمایت اعتماد به نفس شما از بین بروند ، چه USD ، BTC ، XMR یا چیزی که هنوز اختراع نشده اند ، این همه برای هیچ چیز ممکن نیست.

چه چیزی توجه شما را جلب می کند؟

از آنجا که رمزنگاری برای یک سوار وحشی به یک راه یا دیگری ، بریس را مبادله می کند ، موضوع چقدر سخت است که روی بیت کوین یا آلتکوین خود را نگه دارید ، هرگز از امروز اهمیت بیشتری نداشته است. هنگامی که هاودل به صحنه Meme Inteet روی آورد ، سهام برای سرمایه گذاران اولیه که اولین رونق و شلوغی را از دست می دادند ، به اندازه کافی زیاد بود. امروز ، سهام زندگی واقعی یا مرگ بیت کوین است و با آن ، حس جهت برای همه کسانی که به دنبال ابزارهای جایگزین مبادله با همسالان خود هستند. در هر صورت ، شما می خواهید در ذخیره سازی رمزنگاری خود سرمایه گذاری کنید و امنیت خارج از سایت را در نظر بگیرید تا سرمایه گذاری های خود را ایمن نگه دارید. هر چیزی که ارزش هودلینگ داشته باشد ، ارزش تهیه نسخه پشتیبان از سردخانه را دارد. اگر رقم های تحت حمایت اعتماد به نفس شما از بین بروند ، چه USD ، BTC ، XMR یا چیزی که هنوز اختراع نشده اند ، این همه برای هیچ چیز ممکن نیست.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 5 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 18:12