11 سهام با کیفیت برای خرید هم اکنون

ساخت وبلاگ

در این مواقع نامشخص ، هنگامی که فدرال رزرو با افزایش نرخ بهره معیار ، از جمله بهترین کیفیت سهام در نمونه کارها شما می تواند به محافظت از پس انداز شما کمک کند. فدرال رزرو نرخ بهره معیار را با 75 امتیاز پایه (BPS) چهار برابر گذشته به دامنه 3. 75 ٪ تا 4 ٪ افزایش داده است. کارشناسان پیش بینی می کنند 50 BP در ثانیه افزایش یابد وقتی که فدرال رزرو در ماه دسامبر برگزار می شود. مقامات فدرال رزرو پیش بینی می کنند که نرخ بهره معیار در طی سال آینده حدود 4. 6 ٪ به اوج خود برسد. در همین حال ، برخی از اعضای هولناک فدرال رزرو پیش بینی می کنند که نرخ بهره در حدود 7 ٪ علامت گذاری به اوج خود برسد. کارشناسان همچنین بر این باورند که درآمد سال آینده به دلیل عدم قطعیت اقتصاد کلان می تواند 8 ٪ کاهش یابد.

در میان حرکت بازار نزولی ، سرمایه گذاری در سهام با پتانسیل صعودی قوی می تواند دشوار باشد. بسیاری از تحلیلگران فکر می کنند که کیفیت سهام را می توان با ارزش ذاتی ، بازده و کیفیت درآمد آن ارزیابی کرد. با این حال ، هیچ اجماعی بر اساس یک پایه خاص برای سنجش کیفیت وجود ندارد. برخی از کارشناسان بر این باورند که چند برابر قیمت مانند قیمت به کتاب (P/B) ، ارزش ، جریان قیمت به نقاط (P/CF) ، قیمت به درآمد قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک (P/EBITDA)و نسبت های قیمت به درآمد (P/E) اقدامات صوتی برای تعیین کیفیت سهام است. علاوه بر این ، نوسانات کم در خط پایین ، گردش مالی دارایی بالا و حاشیه ، سطح پایین بدهی و مشخصات کم خطر نیز می تواند شاخص های سهام با کیفیت بالا در نظر گرفته شود. مطابق با این معیارها ، شرکت هایی مانند Microsoft Corporation (NASDAQ: MSFT) ، شرکت اپل (NASDAQ: AAPL) و شرکت NVIDIA (NASDAQ: NVDA) برخی از بهترین کیفیت سهام در بازار در حال حاضر محسوب می شوند.

عکس توسط روبن سوکاتندل در مورد روش شناسی ما

ما 11 سهام با کیفیت را بر اساس اصول تجاری و کیفیت درآمد آنها در لیست کوتاه قرار داده ایم. این شرکت ها به صورت YOY رشد شدید درآمدها نشان داده اند و انتظار می رود به سرمایه گذاران کمک کند تا در دراز مدت بازده مناسبی داشته باشند. علاوه بر این ، این شرکت ها سهام تراشه های آبی با مدل های تجاری صوتی و موقعیت های پیشرو در صنعت هستند. بیشتر این سهام همچنین از 5 دسامبر بازده سود سهام سالانه جذاب را ارائه می دهد.

سهام بهترین کیفیت برای خرید هم اکنون

11. شرکت لاکهید مارتین (NYSE: LMT)

تعداد دارندگان صندوق پرچین: 53

شرکت لاکهید مارتین (NYSE: LMT) یک شرکت هوافضا ، اسلحه ، دفاع ، امنیت اطلاعات و فناوری مستقر در مریلند با حضور جهانی است.

سازنده جنگنده F-35 به عنوان بزرگترین دریافت کننده قرارداد با وزارت دفاع ایالات متحده ظاهر شده است. شرکت لاکهید مارتین (NYSE: LMT) طی سال گذشته 39. 2 میلیارد دلار قرارداد از پنتاگون دریافت کرد. پس از نتایج بهتر از حد انتظار Q3 2022 و یک برنامه بازپرداخت سهم گسترده ، پیتر جی آرنت در بایر ، سهام لاکهید مارتین (NYSE: LMT) را از یک خنثی به یک رتبه برتر در حالی که قیمت هدف 513 دلار در 19 اکتبر را حفظ می کند ، ارتقا دادبشر

این تحلیلگر معتقد است که توانایی شرکت در تولید جریانهای نقدی قوی هنوز در دست است و برنامه بازپرداخت قوی در یک بازار بی ثبات ، پتانسیل نزولی شرکت لاکهید مارتین (NYSE: LMT) را محدود می کند. علاوه بر این ، شرکت لاکهید مارتین (NYSE: LMT) پیش بینی می شود در زمانی که تنش بین قدرت های جهانی زیاد است ، از یک هزینه دفاعی جهانی برخوردار باشد. سهام از 5 دسامبر بازده سود سهام سالانه 2. 48 ٪ را ارائه می دهد.

صندوق VLTAVA در مورد چشم انداز خود در مورد شرکت لاکهید مارتین (NYSE: LMT) در نامه سرمایه گذار Q3 2022 خود بحث کرد. این چیزی است که شرکت گفت:

"LMT یکی از بزرگترین شرکت های هوافضا و دفاعی جهان است. جنگ در اوکراین به سرمایه گذاران و عموم مردم یادآوری کرده است که این شرکت ها چقدر مهم هستند. صنعت هوافضا و دفاعی در ایالات متحده یک الیگوپولی مستقر است. این بدان معنی است که چند شرکت بزرگ نقش غالب را ایفا می کنند. در حالی که در مجموع آنها یک الیگوپولی را تشکیل می دهند ، به صورت جداگانه ، آنها اغلب در بخش های باریک تر دارای موقعیت های انحصاری هستند. همتای اصلی آنها دولت ایالات متحده است ، مشتری کلیدی در آنچه به عنوان یک موقعیت انحصاری شناخته می شود. این یک وضعیت نسبتاً غیرمعمول است ، اما برای شرکت هایی مانند LMT بسیار سودمند است.

LMT دارای یک مزیت رقابتی پایدار قوی و طولانی مدت است که از این واقعیت که محصولات آن در سطح فناوری و پیچیدگی بسیار بالا تولید و تولید می شوند ، چرخه توسعه و قرارداد آن در دهه ها اندازه گیری می شود و هزینه های تغییر دولت برای تغییر دولتبرای تأمین کنندگان جایگزین زیاد است. علاوه بر این ، بخشی از تولید به عنوان راز طبقه بندی می شود ، که بیشتر باد را از بادبان رقبای بالقوه خارج می کند. این منجر به بازده بسیار زیاد سرمایه و مسلماً یک تجارت آهسته اما به طور پیوسته در حال رشد است.

در بیشتر کشورهای ناتو ، که مشتریان LMT هستند ، هزینه های دفاعی بر اساس اندازه تولید ناخالص داخلی است. این در حال حاضر به دلیل تورم در اکثر کشورها از نظر اسمی بسیار سریع در حال رشد است. تعدادی از کشورها همچنین از افزایش قابل توجهی در بودجه های دفاعی ، خواه آلمان ، که هدف آن دستیابی به 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی یا لهستان است ، که می خواهد بیش از دو برابر بیشتر از دفاع را خرج کند ، اعلام کرده اند ... (کلیک کنید. برای دیدن متن کامل اینجا)

10. شرکت Coca-Cola (NYSE: KO)

تعداد دارندگان صندوق پرچین: 59

شرکت Coca-Cola (NYSE: KO) یک شرکت نوشیدنی مستقر در جورجیا با ردپای جهانی است. این شرکت ادعا می کند که هر روز بیش از 1. 9 میلیارد وعده از نوشیدنی های خود در بیش از 200 کشور جهان مصرف می شود.

در یادداشتی که در تاریخ 26 اکتبر صادر شد ، پیتر گروم در UBS رتبه خرید را در سهام شرکت Coca-Cola (NYSE: KO) حفظ کرد و هدف قیمت را از 63 دلار به 68 دلار افزایش داد. این تحلیلگر نتایج Q3 2022 را قوی و افزایش راهنمایی مالی به عنوان چشمگیر خواند. این به دلیل رشد ارگانیک بود که توانست تأثیر منفی نوسان ارز را جبران کند. این تحلیلگر معتقد است که شرکت Coca-Cola (NYSE: KO) به دلیل احتمال رشد شدید درآمد در محله های آینده می تواند با حق بیمه علیه همسالان خود تجارت کند. این امر باعث می شود که مشخصات خطر و پاداش سهام برای سرمایه گذاران بالقوه مطلوب باشد. کارشناسان معتقدند که شرکت Coca-Cola (NYSE: KO) دارای یک موقعیت رهبری قیمت در بازار و یک استراتژی پیشرفته مدیریت رشد بالا است که انتظار می رود انگیزه ای برای خط برتر داشته باشد. عملکرد سود سهام سالانه شرکت Coca-Cola (NYSE: KO) از 5 دسامبر 2. 74 ٪ است.

Aristotle Capital Management ، LLC ، موضع خود را در مورد شرکت Coca-Cola (NYSE: KO) در نامه سرمایه گذار Q2 2022 خود به اشتراک گذاشت. این چیزی است که شرکت گفت:

"شرکت Coca-Cola (NYSE: KO) ، تجارت جهانی نوشیدنی ، مشارکت کننده پیشرو در این دوره بود.coca-Cola همچنان از تعویض عملیات بطری خود و تغییر شکل مشوق ها ، کاتالیزورهایی که قبلاً آنها را شناسایی کرده بودیم بهره مند می شود. این ابتکارات قدرت خود را در یک محیط تورمی و زنجیره ای با چالش نشان می دهد. علاوه بر این ، این شرکت با استفاده از رسانه های دیجیتال و اجتماعی برای کمپین های هدفمند مانند طراحی و راه اندازی کک بایت در متاور ، بر تکامل شیوه های جذب مشتری خود متمرکز شده است. سرانجام ، Coca-Cola تبدیل خود را به یک شرکت نوشیدنی در کل ادامه داده است ، زیرا اولین ویسکی ویسکی جک دانیل و کوکاک کوکاکولا آماده برای نوشیدن را آغاز کرد. اگرچه عدم قطعیت های مربوط به فشارهای هزینه ، قفل و درگیری های ژئوپلیتیکی باقی مانده است ، ما معتقدیم Coca-Cola به طور منحصر به فرد موقعیت دارد تا بتواند با موفقیت انتقال خود را به سمت یک تجارت نوشیدنی ادامه دهد. "

9. شرکت عمده فروشی Costco (NASDAQ: هزینه)

تعداد دارندگان صندوق پرچین: 69

شرکت عمده فروشی Costco (NASDAQ: COST) سومین خرده فروش بزرگ جهان است. شرکت Issaquah ، واشنگتن مستقر در واشنگتن به عنوان یک خرده فروش بزرگ عضویت با انبارهای بزرگ فعالیت می کند.

تحلیلگران بانک آمریکا در 22 نوامبر سهام شرکت عمده فروشی Costco (NASDAQ: COST) را به لیست "ایالات متحده 1" اضافه کردند. "لیست 1 ایالات متحده" شامل بهترین ایده های سرمایه گذاری در تمام بخش هایی است که توسط تحلیلگران در Bank of تحت پوشش قرار می گیرندآمریکا. کارشناسان بر این باورند که خرده فروشان مانند شرکت عمده فروشی Costco (NASDAQ: COST) از طریق مارک های برچسب خصوصی با قیمت پایین خود به شدت عمل می کنند زیرا مصرف کننده در حال معامله است و کالاهای کمتری را خریداری می کند. پیش بینی می شود فصل تعطیلات به دلیل هزینه های بالاتر مصرف کننده باعث افزایش شرکت شود. با توجه به تورم خشمگین ، مردم به دنبال ارزش خواهند بود و شرکت عمده فروشی Costco (NASDAQ: COST) در آن دسته قرار می گیرد. علاوه بر این ، برنامه عضویت این شرکت نیز قوی است زیرا نرخ تجدید سالانه در حدود 90 ٪ علامت گذاری می شود. پرداخت سالانه سهام 3. 60 دلار است که از 5 دسامبر به سود سهام 0. 68 ٪ ترجمه می شود.

سرمایه گذاران کوپر چشم انداز خود را در مورد شرکت عمده فروشی Costco (NASDAQ: COST) در نامه سرمایه گذار Q3 2022 خود به اشتراک گذاشتند. این چیزی است که شرکت گفت:

وی گفت: "اقتصاد ایالات متحده همچنان داغ است - بازار کار بسیار محکم است و تعدادی از مدیرانی که ما با آنها صحبت کردیم ، چالش های آنها را در حفظ کارمندان و جلوگیری از رقیب از استعدادهای استعدادها توصیف می کنیم. شرکت های صنعتی به طور خاص همچنان به رکورد های رکورد می پردازند ، با کاهش تدارکات و محدودیت های زنجیره تأمین فقط فقط در تحویل و زمان سرب تأثیر می گذارد.

از نظر فشارهای تورمی ، اکثریت قریب به اتفاق دارایی های ما توانسته اند از موقعیت های قوی بازار و روابط ذینفعان استفاده کنند تا قیمت گذاری را در سال 2022 تحت فشار قرار دهند به گونه ای که حداقل تأثیر درآمدها رخ داده است. واضح است که این یک اهرم نیست از آنچه می توان به طور نامحدود کشیده شد اما تیم های مدیریتی باتجربه تر مقداری از پودر خود را خشک نگه داشته اند. ملاقات ما با مدیریت در Costco در سیاتل به دلایل مختلف به یاد ماندنی بود اما یکی از توانایی نهفته آنها در افزایش قیمت عضو که در طی 5 سال انجام نداده اند (و بنابراین احتمالاً در سال 2023 انجام نمی دهند) ...

... برای نتیجه گیری ، ما با Costco که قبلاً ذکر شد به جلسه خود باز خواهیم گشت. کیفیت تجارت پس از چندین دهه اعدام باورنکردنی مخفی نیست ، اما این جلسه به ما محکومیت تجدید شده در مورد تأخیر ارزش از نظر باند برای رشد ، تمرکز بر افزایش ارزش مشتری ، قدرت خرید گسترده Costco (30 ٪ از جامو جهان را خریداری می کند. به عنوان یک نمونه) و تمرکز وحشی مدیریت بر الگوی کسب و کار و نظم و انضباط هزینه. "

8. Nike ، Inc. (NYSE: NKE)

تعداد دارندگان صندوق پرچین: 70

Nike ، Inc. (NYSE: NKE) یک شرکت Beaverton ، مستقر در اورگان است که به دلیل کفش ، پوشاک ، لوازم جانبی و تجهیزات با یک موضوع مبتنی بر ورزش شناخته شده است. این شرکت در جایگاه هشتم در لیست ما از 11 سهام با کیفیت برای خرید هم اکنون قرار دارد.

در تاریخ 15 نوامبر ، Nike ، Inc. (NYSE: NKE) سود سه ماهه خود را با 11 ٪ به 34 سنت در هر سهم افزایش داد. این شرکت در مسیر عضویت در لیست سود سهام اشرافی است زیرا سود سهام سالانه خود را برای 15 سال متوالی افزایش داده است. در تاریخ 13 اکتبر ، ریک پاتل در ریموند جیمز پوشش Nike ، Inc. (NYSE: NKE) را با رتبه برتر و قیمت هدف 99 دلار آغاز کرد. اگرچه سهام به دلیل سر و صداهای کلان اقتصادی و چالش های خاص صنعت در Red YTD قرار دارد ، این تحلیلگر دارای صعودی بلند مدت در Nike ، Inc. (NYSE: NKE) است. کارشناسان معتقدند که این شرکت به دلیل نام تجاری مشهور جهانی ، محصولات خارج از جعبه و رشد زیاد در بازارهای نوظهور ، به رشد خود ادامه خواهد داد.

Leaven Partners در نامه سرمایه گذار Q3 2022 خود در مورد چشم انداز خود در مورد Nike ، Inc. (NYSE: NKE) بحث کرد. این چیزی است که شرکت گفت:

وی گفت: "در آخرین نامه سه ماهه ما ، من به طور خلاصه اشاره کردم که تخمین اجماع برای سود شرکت ها به نظر می رسد کمی بیش از حد متضاد است. من به مقاله رویترز اشاره کردم که گزارش داد ، از 17 ژوئن ، وال استریت انتظار داشت که درآمد S& P 500 در سال 2022 9. 6 ٪ رشد کند که از 8. 8 ٪ در ماه آوریل و از 8. 4 ٪ در ژانویه بود. این لحن در اواخر ماه ژوئیه شروع به تغییر کرد و در ماه اوت و سپتامبر شتاب گرفت ، زیرا بازیکنان اصلی مانند نایک (NYSE: NKE) اخیراً هشدارهای سود را صادر کرده و یا راهنمایی های خود را پس گرفته اند. در پاسخ ، وال استریت چشم انداز خود را تغییر داده است: پایین آمدن رشد سود سه ماهه سوم به 4. 6 ٪ [2] از 7. 2 ٪ در اوایل ماه اوت و کاهش رشد سود تمام ساله به 4. 5 ٪. "

Nike ، Inc. (NYSE: NKE) در پایان Q3 2022 توسط 70 صندوق پرچین نگهداری شد.

7. الی لیلی و شرکت (NYSE: LLY)

تعداد دارندگان صندوق پرچین: 75

الی لیلی و شرکت (NYSE: LLY) یک شرکت دارویی مستقر در ایندیاناپولیس ، ایندیانا است که در سال 1876 تأسیس شده است. محصولات این شرکت در بیش از 120 کشور جهان به فروش می رسد و در هفت کشور تولید می شود.

کری هولفورد در برنبرگ هدف قیمت الی لیلی و شرکت (NYSE: LLY) را از 345 دلار به 375 دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی که در 22 نوامبر به سرمایه گذاران صادر شد ، رتبه خرید را در سهام حفظ کرد. نهاد بزرگ دارویی با کلاه ستاره ای ستاره ای است. علاوه بر این ، گزارش های اولیه در مورد راه اندازی Mounjaro مثبت است. تزریقی برای بزرگسالانی که از دیابت نوع 2 رنج می برند نیز به عنوان دارویی در برابر چاقی ، یک برچسب را دریافت کرده اند و انتظار می رود تا پایان سال 2023 از بین برود. با احتمال وجود دونماب در درمان آلزایمر ، صعود بیشتری را فراهم می کند. از 5 دسامبر ، الی لیلی و شرکت (NYSE: LLY) دارای سود سهام سود سهام سالانه 1. 05 ٪ است.

الی لیلی و شرکت (NYSE: LLY) در نامه سرمایه گذار Q3 2022 سرمایه گذاری Clearbridge مورد بحث قرار گرفت. این چیزی است که شرکت گفت:

وی گفت: "در ایالات متحده ، ما در سازنده دارویی الی لیلی (NYSE: LLY) موقعیتی را آغاز کردیم زیرا نامزدهای دارویی جدید را برای دیابت و بیماری آلزایمر ارائه می دهد. داروهای جدید بر دیابت تأثیر می گذارد ، اما همچنین کاهش وزن قابل توجهی را برای بیمارانی که دارای اضافه وزن هستند و در نتیجه مشکلات همزمان دیگری دارند ، نشان داده است. لیلی یکی از دو بازیکن اصلی مراقبت از دیابت است و ما معتقدیم که فرصت بالقوه بازار بسیار بیشتر از پیش بینی های اجماع است زیرا ما شاهد شواهدی از تسریع در پذیرش هستیم. "

6. جانسون و جانسون (NYSE: JNJ)

تعداد دارندگان صندوق پرچین: 85

جانسون و جانسون (NYSE: JNJ) یک شرکت دارویی ، دستگاه های پزشکی و کالاهای مصرفی مستقر در نیوجرسی ، نیوجرسی است. این شرکت متمرکز بر چرخش تجارت کالاهای مصرفی خود به عنوان یک نهاد جداگانه در لیست عمومی است تا بیشتر روی بخش اصلی داروهای دارویی و پزشکی متمرکز شود.

برای ایجاد انگیزه در تجارت اصلی ، جانسون و جانسون (NYSE: JNJ) از کسب Abiomed ، Inc. (NASDAQ: ABMD) با قیمت 16. 6 میلیارد دلار خبر داد. تصاحب سازنده دستگاه پشتیبانی Danvers ، Massachusetts Heart ، Lung و KILLEY منعکس کننده مرز رشد بعدی برای این شرکت به دنبال موفقیت واکسن COVID-19 است. کارشناسان بر این باورند که چرخش بخش مصرف کننده ارزش سرمایه گذاران را فراهم می کند. علاوه بر این ، جانسون و جانسون (NYSE: JNJ) هدف قرار دادن درآمد سالانه 60 میلیارد دلار از طریق تجارت داروهای دارویی و پزشکی تا سال 2025 است.: JNJ) یکی از بهترین کیفیت سهام برای خرید هم اکنون. جانسون و جانسون (NYSE: JNJ) یک پادشاه سود سهام است و از 5 دسامبر سود سهام پیش رو 2. 58 ٪ را ارائه می دهد.

این همان چیزی است که مایر پایتخت درباره جانسون و جانسون (NYSE: JNJ) در نامه سرمایه گذار Q2 2022 خود گفت:

"J& J در حال حاضر بزرگترین موقعیت ما و یک برگزاری دیرینه است. اکثر فروش این گروه از مجموعه حق رای دادن دارویی آن ناشی می شود ، اما اکثریت بزرگی (~45 ٪) از مجموعه مشاغل دستگاه پزشکی و مارک های مصرف کننده آن ناشی می شود.

در اینجا نحوه ایجاد و خرج کردن یک دلار درآمدها آمده است: از سال 2021 ، حدود 55 سنت از آن دلار از فروش دارویی آن ناشی می شود - فروش داروها به داروخانه ها و توزیع کنندگان - در حالی که 30 سنت از فروش وسایل پزشکی مانند تجهیزات جراحی ناشی می شود. و ارتوپدیبقیه این دلار در فروش ناشی از فروش مارک های مصرف کننده JNJ مانند Listerine Louthwash ، قرص های نیکوتین نیکورت و لوازم آرایشی Neutrogena است.

با این حال ، برای تهیه آن دلار ، JNJ به طور معمول حدود 25 سنت خرج می کند تا محصولات خود را و 27 سنت دیگر در مورد بازاریابی و عملکردهای اداری عمومی بسازند. این باعث می شود JNJ با حدود 48 سنت سود دلار سود داشته باشد ... "(برای دیدن متن کامل اینجا را کلیک کنید)

علاوه بر جانسون و جانسون (NYSE: JNJ) ، شرکت هایی مانند شرکت مایکروسافت (NASDAQ: MSFT) ، شرکت اپل (NASDAQ: AAPL) و شرکت NVIDIA (NASDAQ: NVDA) نیز از بهترین کیفیت سهام برای خرید هستند.

برای ادامه خواندن کلیک کنید و 5 سهام با کیفیت را برای خرید هم اکنون ببینید.< Span> در اینجا نحوه ایجاد و خرج کردن یک دلار درآمدها: از سال 2021 ، حدود 55 سنت از آن دلار از فروش دارویی آن - فروش داروها به داروخانه ها و توزیع کنندگان - در حالی که 30 سنت از فروش وسایل پزشکی ناشی می شود ، از این دست است. به عنوان تجهیزات جراحی و ارتوپدی. بقیه این دلار در فروش ناشی از فروش مارک های مصرف کننده JNJ مانند Listerine Louthwash ، قرص های نیکوتین نیکورت و لوازم آرایشی Neutrogena است.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 3 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 18:22