Prenup در مقابل Postnup: تفاوت چیست؟

ساخت وبلاگ

SmartAsset: Prenup vs. Postnup

توافق نامه های پیش از ازدواج و پس از تولد هر دو اسناد حقوقی هستند که در صورت طلاق یک زوج متاهل یا یکی از آنها می میرد ، چه اتفاقی برای دارایی های زناشویی خواهد افتاد. هر دو توافق نامه موضوعات مشابه ، از جمله تقسیم دارایی های مالی و پرداخت نفقه را توصیف می کنند. علاوه بر این ، آنها همچنین ممکن است مربوط به مزایای بازنشستگی باشد. تفاوت اصلی این دو در این است که یک توافق پیش از ازدواج ، که اغلب از آن به عنوان یک پیش از آن یاد می شود ، قبل از ازدواج زوج امضا می شود. توافق نامه پس از تولد ، که اغلب از آن به عنوان پس از نوپه یاد می شود ، پس از ازدواج امضا می شود. با این حال ، تفاوت های اضافی بین این دو نیز وجود دارد ، از جمله برخی از جوانب مثبت و منفی.

یک مشاور مالی می تواند به شما در ایجاد یک برنامه مالی برای نیازهای خود قبل و بعد از ازدواج کمک کند.

همین نوع مباحث احتمالاً در prenup و پس از نوپات پوشانده شده است. آنها معمولاً نحوه توزیع دارایی های مالی ، از جمله چگونگی توزیع مزایای بازنشستگی ، را شرح می دهند. آنها همچنین ممکن است سطح حمایت از همسران و نفقه را تجویز کنند. بعضی اوقات آنها تصریح می کنند که در صورت طلاق یا مرگ یک شریک زندگی ، وراثت و سایر موارد احساساتی در یک خانواده یا خانواده دیگر باقی خواهند ماند.

از آنجا که بحث های لازم برای مذاکره در مورد یک پیش از پیش یا پس از نوپات به احتمال زیاد چالش برانگیز است ، بهتر است کار حل و فصل مسائل اصلی را در خارج از دفتر وکالت واقعی انجام دهید. واسطه گری با استفاده از شخصی که برای کمک به طرفین به توافق رسیده است می تواند یکی از راه های سهولت در تصمیم گیری در مورد شرایط یک پیش از پیش یا پس از نوسانات باشد.

جوانب مثبت و منفی PRENUP

اگر یکی از امضا کنندگان تلاش کند پس از انحلال اتحادیه ، یک پیشانی را از پس از نوپال قابل اجرا باشد ، بیشتر از یک پس از نوپا قابل اجرا است. دادگاه های طلاق تمایل دارند تصور کنند که وقتی افراد مستقل قبل از ازدواج در حال امضا هستند و دارایی های خود را با هم مخلوط کرده اند ، اجبار کمتر است.

یک مزیت بالقوه برای بدست آوردن یک پیش از این این است که زوجین را وادار می کند قبل از اتصال گره در مورد مسائل حساس مالی بحث کنند. این می تواند سوء تفاهم های بعدی را محدود کند. و اگر یکی از شرکا نگران باشد که دیگری برای سود مالی وارد اتحادیه شود ، داشتن یک پیش از این می تواند این ترس را کاهش دهد.

همچنین می توان از PreNups استفاده کرد تا اطمینان حاصل شود که فرزندان یک ازدواج قبلی برای آن فراهم شده است. و از آنجا که نیاز به مذاکره قبلی در مورد مواردی دارد که در غیر این صورت احتمالاً برای اولین بار در طلاق مطرح می شوند ، در صورت بروز این امر می تواند در هزینه های وکالت طلاق صرفه جویی کند.

با وجود این مزایا ، درخواست شریک آینده ای برای امضای یک پیش از این ممکن است به عنوان یک منفی دیده شود ، مانند نشانه ای مبنی بر اینکه وی به ازدواج متعهد نیست. نفوذ مسائل صرفاً قانونی و مالی در برنامه ریزی عروسی ممکن است برای برخی از آنها غیرقابل قبول تلقی شود. و در بسیاری از موارد ، مطرح کردن این مسئله احتمالاً بحث های دشوار را برانگیخته است.

یکی دیگر از مشکلات Prenups ، که یکی از چندین موضوع کلیدی است که باید قبل از ازدواج در نظر بگیرید ، این است که بعضی اوقات اجرای آنها سخت است. تا حدودی ، این به دلیل تغییرات مکرر در اساسنامه و دادرسی در مورد اعتبار پیش از پیش است. پس از دردسر و هزینه دریافت یک پیش از امضا که توسط هر دو طرف امضا شده است ، در پایان ممکن است معتبر نباشد.

جوانب مثبت و منفی

SmartAsset: Prenup vs. Postnup

مهمترین فواید پس از نوپای این است که اگر زوج پیشانی نداشته باشند ، می توان از آن استفاده کرد اما بعداً به نظر می رسد ایده خوبی است. پس از نوپای می تواند برای رفع نگرانی های ناشی از تغییر قابل توجه مانند وراثتی که توسط یکی از شرکا دریافت شده است ، استفاده شود. همچنین اگر دانش قبلاً ناشناخته در مورد سطوح وضعیت مالی یک شریک زندگی باشد ، می تواند مناسب باشد. به عنوان مثال ، ممکن است مشخص شود که یک شریک بدهی زیادی دارد.

پس از نوپات می تواند به عنوان القاء برای افزایش تعهد همسر که نشانه های نارضایتی و تمایل به حل شدن اتحادیه را نشان می دهد ، استفاده شود. از طرف دیگر ، هنگامی که یک زن و شوهر در حال تظاهرات طلاق هستند ، مذاکره در مورد پس از نوآوری می تواند میزان اختلاف نظر در این رویداد را کاهش دهد که واقعاً بعداً جستجو می شود.

Postnups همچنین برخی از مشکلات بالقوه نیز دارند. برای یک ، به دلیل این فرض بیشتر که شرکای یک ازدواج کمتر قادر به تصمیم گیری مستقل هستند و بیشتر در معرض اجبار هستند ، ممکن است پس از نوپات حتی از قبل از پیش نمایش معمولی نیز قابل اجرا باشد.

همچنین ، همانطور که در مورد یک پیش نویس وجود دارد ، اگر یک شریک تمایل به پس از نوپ را اعلام کند ، ممکن است به عنوان نشانه ای از تعهد تضعیف شده تلقی شود. دریافت پس از نوپاتی گاهی اوقات نشانه ای از مشکلات زناشویی در نظر گرفته می شود.

خط پایین

SmartAsset: Prenup vs. Postnup

هر دو PRENUPS و Postnup قصد دارند از قبل مالی و سایر شرایط طلاق یا مرگ یک شریک متاهل را از قبل تسویه کنند. تفاوت اصلی زمان بندی است - قبل از ازدواج قبل از ازدواج انجام می شود و پس از آن پس از آن انجام می شود. در حالی که هر دو ممکن است برای اجرای آن دشوار باشند ، پس از نوپات گاهی اوقات به عنوان لرزان تر دیده می شوند ، اما ممکن است تنها راه رسیدگی به این مسائل پس از ازدواج یک زن و شوهر باشد.

نکات مربوط به برنامه ریزی مالی

  • قبل از امضای یا تلاش برای مذاکره در مورد یک prenup یا postnup ، صحبت کردن با یک مشاور مالی باتجربه را در نظر بگیرید. ابزار رایگان SmartAsset با حداکثر سه مشاور مالی که در منطقه شما خدمت می کنند مطابقت دارد و می توانید بدون هیچ هزینه ای با مسابقات مشاور خود مصاحبه کنید تا تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است. اگر آماده پیدا کردن مشاور هستید که می تواند به شما در رسیدن به اهداف مالی خود کمک کند ، اکنون شروع کنید.
  • ازدواج و طلاق هر دو بر مالیات بر درآمد شما تأثیر می گذارد. ماشین حساب مالیات بر درآمد SmartAsset می تواند به شما کمک کند قبل از زمان درک کنید که چگونه بار مالیاتی شما پس از گره زدن گره تغییر می کند. تأثیر مالیات ناشی از طلاق نیز برای درک مهم است.

اعتبار عکس: © iStock.com/stadtratte ، © iStock.com/andreypopov ، © iStock.com/Zimmytws

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 3 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 18:23