چه موقع پول را از یک حساب PAMM برداشت کنید. برداشت زودهنگام از حساب های PAMM

ساخت وبلاگ

اولین چیزی که هر سرمایه گذار باید به وضوح برای خودش تصمیم بگیرد این است که چه موقع و چگونه او قادر خواهد بود پول خود را پس بگیرد. هنگام سرمایه گذاری در یک حساب PAMM ، باید نحوه برداشت پول را درک کنید.

لازم است با توجه به استراتژی و اهداف سرمایه گذاری خود ، وجوه را از حساب PAMM برداشت کنید. کارشناسان توصیه می کنند به طور مرتب حداقل سود را از حساب های PAMM برداشت کنند. از این گذشته ، می توان آن را مجدداً سرمایه گذاری کرد ، به همان یا یک PAMM دیگر گزارش داد و سبد سرمایه گذاری شما را گسترش داد.

برداشت پول انجام می شود. فرآیندهای بازپرداخت درخواست برداشت پول را می دهند و پاداش معامله گر را محاسبه می کند. یک سرمایه گذار نمی تواند هر لحظه پول را پول نقد کند ، زیرا ممکن است معاملات باز و معاملات ناتمام انجام شود. و بدون آنها ، محاسبه صحیح سود غیرممکن است.

اما درخواست برداشت باید حداقل یک روز قبل از بازگشت ارسال شود. پیشنهاد مدیران حساب PAMM همیشه حاوی حداقل برداشت پول از حساب است. اگر 50 دلار باشد ، 40 دلار قادر به برداشت نخواهید بود. اما ، اگر آن را پیدا کردید ، می توانید تمام وجوه را به طور کامل برداشت ، این حساب PAMM را ببندید و در یک مورد جدید سرمایه گذاری کنید.

حال بیایید نحوه برداشت پول از یک شرکت حساب PAMM صحبت کنیم. این کارگزار گزینه های مختلف برداشتی را ارائه می دهد. می توانید با انتقال بانکی ، کارت اعتباری و انتقال سیم پول نقد کنید.

چگونه می توانم با استفاده از انتقال بانکی پول را پس بگیرم؟اگر می خواهید وجوه را پس بگیرید ، باید سفارش ویژه ای را برای برداشت پول در حساب شخصی خود پر کنید ، که در آن باید زمینه های مورد نیاز را پر کنید. کد تأیید به تلفن همراه شما ارسال می شود که باید در سفارش وارد شوید. در 2-3 روز کاری ، پول در حساب بانکی شما خواهد بود. هزینه های شما برای نقل و انتقالات ارزی 17 یورو و 5 یورو برای نقل و انتقالات روبل خواهد بود.

چگونه می توانم با استفاده از انتقال سیم پول نقد کنم؟بیایید مثال سیستم WebMoney را در نظر بگیریم. در حساب شخصی خود ، شما مجدداً باید دستور برداشت وجوه را به یک کیف پول الکترونیکی پر کنید. همچنین یک کد تأیید دریافت خواهید کرد که باید وارد سفارش شود. از لحظه تأیید درخواست ، این پول در طی یک روز کاری به کیف پول شما اعتبار می یابد. Webmoney یک کمیسیون 0. 8 ٪ از مبلغ را کسر می کند. شما می توانید بیش از 50 دلار یا یورو یا 1500 روبل روسی را نقد کنید. Alpari همچنین از سایر سیستم های الکترونیکی استفاده می کند: کیف پول Qiwi ، Moneybookers ، RBKMoney ، Yandex. Money ، Moneta. ru.

اخیراً ، برداشت وجوه به کارتهای پلاستیکی در بین سرمایه گذاران داخلی بسیار محبوب شده است. اکنون ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید با استفاده از این روش پول نقد کنید.

نحوه برداشت پول از حساب PAMM به کارت پلاستیکی

می توانید از طریق مستر کارت خود وجوه خود را پس بگیرید. برای انجام این کار ، در حساب شخصی بخش "برداشت" ، باید "MasterCard" را انتخاب کنید ، و سپس دستور برداشت پول از حساب به کارت پلاستیکی خود را پر کنید.

سپس شماره کارت 16 رقمی و همچنین تاریخ انقضا آن را وارد کنید. نام خانوادگی و نام خانوادگی دارنده کارت را در قسمت "مالک" وارد کنید. کد تأیید به تلفن و نامه الکترونیکی مشخص شده در هنگام ثبت نام ارسال می شود که برای ادامه عمل باید در قسمت مورد نیاز دستورالعمل وارد شود.

شما در 3 روز کاری پول را دریافت خواهید کرد. این کمیسیون 2 ٪ از مبلغ برداشت + 25 روبل روسی خواهد بود.

هنگام انتقال وجوه با استفاده از کارت ، موارد زیر را در نظر بگیرید: - وجوه فقط در روبل ها منتقل می شوند. نرخ تبدیل به روز هر روز در حساب شخصی شما منتشر می شود.- برای حداکثر یک معامله ، می توانید طی یک ماه 15 هزار روبل و 600 هزار روبل را به یک کارت برگردانید.- شما می توانید برای کارتهای پلاستیکی MasterCard که توسط بانک های روسیه صادر شده است ، صرفاً پول را پس بگیرید.- شرکت ممکن است سندی را برای اثبات هویت شما درخواست کند.

اگر به تازگی تصمیم گرفته اید سرمایه گذاری در PAMM را آغاز کنید ، به ناچار سؤالاتی در مورد نحوه باز کردن یک حساب ، نحوه پر کردن آن ، چگونه می توانید وجوه خود را از یک حساب PAMM و بسیاری دیگر برداشت کنید. ما سعی خواهیم کرد قوانین مقدمه و برداشت پول از حساب را تشریح کنیم و خواهید دید که اصلاً دشوار نیست. برای باز کردن یک حساب PAMM ، ابتدا باید.

اگر به تازگی تصمیم گرفته اید سرمایه گذاری در PAMM را آغاز کنید ، به ناچار سؤالاتی در مورد نحوه باز کردن یک حساب ، نحوه پر کردن آن ، چگونه می توانید وجوه خود را از یک حساب PAMM و بسیاری دیگر برداشت کنید.

ما سعی خواهیم کرد قوانین مقدمه و برداشت پول از حساب را تشریح کنیم و خواهید دید که اصلاً دشوار نیست. برای باز کردن یک حساب PAMM ، ابتدا باید در وب سایت یک کارگزار که مدیریت اعتماد خدمات را در فارکس ارائه می دهد ، ثبت نام کنید. یکی از شرکتهای محبوب و معتبر ، آلپری است. توسعه این حسابها با آنها آغاز شد ، این شرکت بیش از 13 سال در بازار بوده است که ممکن است شواهدی از قابلیت اطمینان آن باشد.

هنگام باز کردن یک حساب PAMM ، به وب سایت بروید و در گوشه بالا سمت راست کتیبه "حساب شخصی / ثبت" را مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی این لینک ، فرم ثبت نام را باز می کنید. برای اینکه بتوانید وجوه را واریز و برداشت کنیم ، بهتر است ثبت نام کامل را انجام دهید و "فرد" را به شکل علامت گذاری کنید.

داده های خود را به شکلی که باز می شود وارد کنید - نام ، نام خانوادگی ، آدرس و غیره. فقط از داده های قابل اعتماد استفاده کنید تا بعداً مشکلی در برداشت پول از حساب وجود نداشته باشد. شماره تلفن همراه خود را وارد کنید ، یک کد برای تکمیل ثبت نام به آن ارسال می شود. همچنین آدرس ایمیل خود را وارد کرده و با آیین نامه موافقت کنید. رمز عبور باید از حروف و شماره های لاتین تشکیل شود.

پس از وارد کردن کد امنیتی از تصویر ، "کد پیام کوتاه" را تیک بزنید ، روی "دریافت" کلیک کنید. یک کد به شماره تلفن شما ارسال می شود که در ستون آخر وارد می شوید. روی "ثبت نام" کلیک کنید. پس از اتمام این روش ، نامه ای به آدرس ایمیل شما ارسال می شود که تعداد حساب شخصی شما را نشان می دهد. لطفاً توجه داشته باشید که رمز عبوری که انتخاب کرده اید در هیچ کجا تکرار نمی شود. این برای امنیت حساب شماست. بنابراین ، برای ذخیره رمز عبور خود تنبل نباشید تا فراموش نشود.

این روش ثبت نام را تکمیل می کند و می توانید باز کردن حساب و واریز پول را شروع کنید.

 1. وارد حساب شخصی خود شوید.
 2. دسک تاپ سرمایه گذار را انتخاب کنید.
 3. روی کتیبه "" کلیک کنید. در رتبه بندی ، پس از تجزیه و تحلیل که می توانید یک حساب مدیر را انتخاب کنید ، سودآوری معامله گران و سایر آمار را مشاهده خواهید کرد.
 4. پس از انتخاب مدیر ، روی نام او کلیک کنید. شما را به صفحه ای منتقل می کنید که امکان واریز پول برای مدیریت اعتماد وجود دارد.
 5. توافق نامه ارائه حساب PAMM را با دقت مطالعه کنید.
 6. برای سرمایه گذاری پول نقد ، روی "ایجاد یک حساب مدیریت شده و سرمایه گذاری" کلیک کنید. شما اکنون حساب alpari. invest خود را دارید.
 7. روی "ادامه" کلیک کنید
 8. با تیک زدن کادر ، صحت داده های ارائه شده را تأیید کنید. دوباره "ادامه" را کلیک کنید.

پس از تمام اقدامات ، پیامی را مشاهده خواهید کرد که این حساب با موفقیت ایجاد شده است ، و اکنون می توانید با کلیک بر روی لینک مورد نظر ، آن را دوباره پر کنید. حال ، برای واریز پول به حساب سرمایه گذار که باز کرده اید ، ابتدا باید آن را به حساب شخصی خود اعتبار دهید ، که به طور خودکار در هنگام ثبت نام ایجاد شده است. توصیه می شود قبل از انتخاب مدیر ، وجوه را واریز کنید. این کار می تواند از طریق انتقال بانکی یا از طریق سیستم های پرداخت الکترونیکی (WebMoney و غیره) انجام شود.

نحوه واریز پول به یک حساب PAMM در Alpari

برای شروع فرایند سرمایه گذاری در یک حساب PAMM ، ابتدا باید یک حساب غیر تدارک را با مبلغ مشخصی دوباره پر کنید و تنها پس از آن پول را به حساب PAMM انتخاب شده منتقل کنید.

 1. با استفاده از رمز عبور و ورود به سیستم خود وارد حساب شخصی خود شوید.
 2. برگه "صندوق های سپرده" را از منوی بالا انتخاب کنید.
 3. در صفحه ای که باز می شود ، روشی برای واریز وجوه را انتخاب کنید.

شما می توانید حساب PAMM خود را با استفاده از:

 • نقل و انتقالات بانکی ؛
 • نقل و انتقالات الکترونیکی ؛
 • پایانه ها و سیستم های پرداخت ؛
 • کارتهای پلاستیکی.

هر یک از این روشها ویژگی های خاص خود را در رابطه با ارز انتقال ، شرایط پر کردن و هزینه ها دارد. هنگام پر کردن حساب PAMM از طریق انتقال بانکی ، سرمایه گذار مجبور است کمیسیون را به بانک بپردازد ، این پول ظرف 2-3 روز کاری دریافت می شود. می توانید حساب PAMM خود را با استفاده از سیستم های پرداخت الکترونیکی مانند Webmoney ، Qiwi Wallet ، Yandex Money ، LiqPay ، Alfa کلیک کنید RBKMoney و دیگران را دوباره پر کنید. این پول فوراً دریافت می شود ، اما سپرده گذار یک کمیسیون (از 0. 8 تا 3. 5 ٪) پرداخت می کند.

با استفاده از پایانه های مختلف پرداخت: ترمینال QIWI ، Eleksnet ، Kassa24 ، کارت های تلفن همراه و غیره ، یک کمیسیون 2-6 ٪ از مبلغ ورودی را پرداخت خواهید کرد. این پول طی چند ساعت به حساب اعتبار می یابد.

دوباره پر کردن حساب PAMM با کارت پلاستیکی

با استفاده از ویزا و مستر کارت می توانید حساب خود را به دلار ، روبل و یورو بالا ببرید. v حساب شخصی به بخش "صندوق های سپرده" بروید و "پرداخت توسط کارت اعتباری" را انتخاب کنید. ارز پرداخت ، نوع کارت را تعریف کرده و مبلغ پرداخت را وارد کنید. پس از پر کردن اطلاعات لازم ، روی دکمه "پرداخت" کلیک کنید.

بخش "تاریخ" را در حساب شخصی خود باز کنید و وضعیت پرداخت را بررسی کنید. متن "اعلان دریافت شده" نشان می دهد که برنامه پذیرفته شده است. هنگامی که وضعیت "صندوق های اعتبار به حساب" ظاهر می شود ، به ترمینال مشتری بروید و مطمئن شوید که پول رسیده است. این روش معمولاً چند ساعت طول می کشد. اگر یک شرکت پردازش بخواهد پرداخت شما را تأیید کند ، ممکن است زمان اعتبار طولانی مدت طول بکشد ، اما این اتفاق بسیار بندرت رخ می دهد. هنگام پرداخت با کارت پلاستیکی ، کمیسیون 2. 5 درصد را پرداخت خواهید کرد.

هنگام انتقال وجوه ، باید در نظر داشته باشید که:

 • فقط دارنده کارت می تواند حساب خود را تأمین کند.
 • وجوه از کارت پلاستیکی به یک حساب شخصی که به طور خودکار به دلار ، روبل یا یورو ایجاد می شود ، اعتبار می یابد.
 • هنگام پر کردن سپرده از کارت پلاستیکی ، می توانید پول را فقط به حساب بانکی مشتری برداشت کنید.
 • نقل و انتقالات از اشخاص ثالث پذیرفته نمی شود.

هنگام پر کردن حساب PAMM ، یک سرمایه گذار باید اسناد را به بخش پرداخت ارسال کند:

 • عکس یا اسکن گذرنامه دارنده کارت ؛
 • اگر یک محیط فیزیکی وجود داشته باشد ، یک عکس یا اسکن کارت پلاستیکی. نام خانوادگی ، نام ، حامی دارنده کارت ، نام بانک ، شش و چهار رقم آخر شماره کارت باید به وضوح قابل مشاهده باشد ، بقیه رقم ها می توانند پنهان شوند. اسکن باید حاوی نمونه ای از امضای مالک باشد.
 • اگر چندین کارت در نقل و انتقالات دخیل باشد ، یک عکس / اسکن برای هر یک از کارت ها یک بار ارسال می شود.

شما می توانید اسناد را در حساب شخصی خود و بدون هیچ مشکلی بارگذاری کنید ، این کار برای ایمنی سرمایه گذار انجام می شود.

چگونه می توان پول را از یک حساب PAMM برداشت کرد؟

این یک سؤال طبیعی است که یک سرمایه گذار هنگام باز کردن یک حساب PAMM دارد. شما باید مطابق با استراتژی سرمایه گذاری خود ، پول خود را از یک حساب PAMM برداشت کنید. احتمالاً ، شما باید به توصیه های متخصصان برای برداشت منظم سود از حساب های PAMM توجه کنید. این وجوه را می توان به روش های مختلفی دفع کرد: سرمایه گذاری مجدد ، گزارش به PAMM ، همان یا دیگری ، سبد سرمایه گذاری را گسترش دهید.

پول به بازپرداخت منتقل می شود ، جایی که درخواست های برداشت پردازش می شود و پاداش مدیر محاسبه می شود. یک سرمایه گذار نمی تواند در هر زمان پول نقد کند و معاملات را باز کند و معاملات در انتظار آن باشد. در چنین شرایطی ، محاسبه صحیح سود غیرممکن است. درخواستهای برداشت باید حداکثر یک روز قبل از بازپرداخت ارسال شود. این پیشنهاد همیشه حداقل وجوهی را که باید از حساب خارج شود ، تعیین می کند. اگر می خواهید به یک حساب PAMM دیگر تغییر دهید ، تمام وجوه را پس می گیرید ، حساب را ببندید و در یک پرونده جدید سرمایه گذاری کنید.

برداشت پول از حساب Alpari Pamm

این کارگزار گزینه های برداشت زیادی دارد. با انتقال بانکی ، کارت اعتباری یا انتقال الکترونیکی می توان پول نقد کرد.

انتقال بانکی

در حساب شخصی خود ، شما باید با پر کردن کلیه زمینه های مورد نیاز ، سفارش برداشت وجوه را پر کنید. کد تأیید به تلفن همراه شما ارسال می شود که باید وارد سفارش شود. پس از 2-3 روز کاری ، پول به حساب بانکی شما اعتبار می یابد. این هزینه ها برای نقل و انتقالات ارزی 17 یورو و 5 یورو برای نقل و انتقالات روبل خواهد بود.

ترجمه الکترونیکی

بیایید مثالی را با سیستم WebMoney در نظر بگیریم. در حساب شخصی خود ، دستور برداشت پول به یک کیف پول الکترونیکی را پر کنید. کد تأیید دریافت شده در تلفن همراه خود را به ترتیب وارد کنید. از لحظه تأیید درخواست ، این پول ظرف یک روز کاری به کیف پول منتقل می شود.

Webmoney یک کمیسیون 0. 8 ٪ از مبلغ دارد. شما می توانید بیش از 50 دلار یا یورو یا 1500 روبل پول نقد کنید. هنگام کار با Alpari ، می توانید از Qiwi Wallet ، Moneybookers ، RBKMoney ، Yandex. money ، Moneta. ru Systems استفاده کنید.

یک کارت پلاستیکی

برداشت وجوه از طریق MasterCard امکان پذیر است. در حساب شخصی خود ، در بخش "برداشت" ، شما باید "MasterCard" را انتخاب کرده و دستور برداشت بودجه را پر کنید. شماره کارت 16 رقمی و تاریخ انقضا را وارد کنید. در قسمت "مالک" نام خانوادگی و نام اول دارنده کارت را وارد کنید. کد تأیید به تلفن همراه و ایمیل شما ارسال می شود. برای ادامه کار ، باید آن را در زمینه مناسب دستورالعمل وارد کنید. این پول در 3 روز کاری دریافت می شود. کمیسیون - 2 ٪ از مبلغ و 25 روبل.

هنگام انتقال وجوه به کارت ، لطفاً توجه داشته باشید که:

 • نقل و انتقالات فقط در روبل انجام می شود. نرخ تبدیل روزانه در حساب شخصی شما منتشر می شود.
 • برای یک معامله ، می توانید حداکثر 15 هزار روبل ، 600 هزار روبل را به یک کارت در طی یک ماه برداشت کنید.
 • می توانید پول را به کارتهای مستر کارت صادر شده توسط بانکهای روسی برداشت کنید.
 • این شرکت حق دارد برای تأیید هویت شما از سندی درخواست کند.

نکته دیگر - سعی کنید وجوهی را برای سرگرمی برداشت نکنید ، پول می تواند کار کند و سود شما را به همراه داشته باشد!

روش های مختلفی برای برداشت وجوه از حساب شخصی شما با Alpari وجود دارد: این کار را می توان به حساب بانکی یکی از بانک ها ، کارت پلاستیکی یا کیف پول شما در سیستم پرداخت الکترونیکی Yandex. money انجام داد.

در زیر هر 3 روش ، دنباله اقدامات و همچنین مشکلات احتمالی که کاربر با آن روبرو می شود ، در نظر خواهیم گرفت.

انتقال بانکی

برای برداشت پول از آلپری از این طریق ، فقط باید در هر یک از بانک ها یک حساب باز داشته باشید. با انتخاب بانک ارسال در سیستم ، باید فرم باز شده را پر کنید و تمام جزئیات حساب خود را نشان می دهد.

لازم به ذکر است که انتقال بانکی فقط به نام شما امکان پذیر است - وجوه به حساب های شخص ثالث برداشت نمی شود. در این حالت ، مشتری باید 2 سند را به بخش پرداخت شرکت ارسال کند - یک نسخه از گذرنامه و پرسشنامه مشتری با امضای. اسناد را می توان از طریق پست الکترونیکی یا از طریق فکس ارسال کرد ، گزینه سوم بارگذاری تصاویر با اسناد در حساب شخصی خود در وب سایت است.

اصطلاح انتقال بانکی 1-2 روز کاری است که از لحظه تأیید برداشت وجوه شروع می شود.

اگر ما در مورد انتقال بانکی از خارج از کشور صحبت می کنیم ، در این حالت ، دوره برداشت در 2-7 روز کاری متفاوت است. دوره برداشت بستگی به تعداد بانکهای شرکت کننده در زنجیره پرداخت و قوانین داخلی برای انجام پرداخت های بین بانکی که در آنها تعیین شده است. در بعضی موارد ، در صورت انجام انتقال از طریق یک بانک کوچک ، تاخیر حداکثر 10 روز کاری امکان پذیر است. علاوه بر این ، بانکهای خبرنگار معمولاً کمیسیون اضافی را شارژ می کنند که در تعرفه های آلپری ذکر نشده است. این 20-30 یورو از پرداخت است. برای جلوگیری از این هزینه ، وجوه را بدون تبدیل بین ارزها انتقال دهید.

آنچه باید انجام شود

 1. به حساب شخصی خود بروید و بخش "دوباره پر کردن حساب و برداشت وجوه" را انتخاب کنید و 2 پارامتر را انتخاب کنید - حساب alpari خود ، که از آن نیاز به انتقال پول دارید و حساب بانکی که باید به آن منتقل شود.

برداشت وجوه از طریق سرویس yandex. money

با استفاده از گزینه برداشت وجوه به کیف پول Yandex ، می توانید در همان روز یا روز کاری بعدی پول دریافت کنید.

درخواست های انصراف Alpari از طریق Yandex. money همیشه در طی یک روز کاری پردازش می شوند. اگر پرداخت برای اولین بار انجام شود و کیف پول الکترونیکی که قبلاً انتخاب شده بود در معاملات شرکت نکرد ، باید این عملیات را تأیید کنید. برای تأیید ، یک مدیر از بخش پرداخت با استفاده از مخاطبین مشخص شده در سیستم - یک آدرس ایمیل یا یک تلفن همراه ، با مشتری تماس می گیرد.

آنچه باید انجام شود

 1. به حساب شخصی خود بروید و بخش "دوباره پر کردن حساب و برداشت وجوه" را انتخاب کنید و حساب کاربری را که می خواهید پول را منتقل کنید ، و کیف پول را در سیستم Yandex. money انتخاب کنید.
 2. پس از انتخاب ، باید با استفاده از پیامکی که به شماره تلفن همراه مندرج در نمایه ارسال شده است ، عملیات را تأیید کنید. کد دریافت شده در پیام کوتاه باید در قسمت ظاهر شده وارد شود ، پس از آن دکمه "صندوق های انتقال" فعال می شود که باید کلیک کرد.

علاوه بر این ، می توانید انتظار داشته باشید که در یک روز کاری بعدی وجوه به حساب حساب کنید. پس از درخواست برداشت وجوه وضعیت "اجرا شده" را دریافت می کند ، می توانید وضعیت کیف پول را در سیستم yandex. money بررسی کنید.

چه چیزی را باید در نظر گرفت

 • فقط Rubles را می توان به یک کیف پول Yandex. money برداشت کرد.
 • این شرکت ممکن است سندی را تأیید کند که هویت مشتری را تأیید کند تا بتواند عقب نشینی کند.
 • حداکثر مقدار که می تواند در سیستم Yandex. money برای یک عملیات برداشت - 15 هزار روبل به یک کیف پول منتقل شود.
 • هنگام برداشت وجوه ، باید حد تعادل کیف پول را در Yandex در نظر بگیرید. پول تعیین شده توسط سرویس.
 • هنگام برداشت وجوه ، هیچ کمیسیون هزینه ای ندارد.

به همین روش ، می توانید در سایر خدمات الکترونیکی وجوه خود را به کیف پول خود برداشت کنید - Webmoney ، Skrill Moneybookers ، RBKMoney.

برداشت وجوه به کارت بانکی

روش سوم برداشت وجوه مشابه انتقال بانکی است ، فقط در این حالت پول مستقیماً به کارت پلاستیکی می رود. در این حالت ، انتقال به کارت هر بانکی انجام می شود.

آنچه باید انجام شود

 1. به حساب شخصی خود بروید ، بخش "پر کردن حساب و برداشت وجوه" را انتخاب کنید ، بانکی را که در آن کارت صادر شده است انتخاب کنید و جزئیات را مشخص کنید. در صورت لزوم ، باید جزئیات را با بانک روشن کنید.
 2. پس از انتخاب ، باید با استفاده از پیامکی که به شماره تلفن همراه مندرج در نمایه ارسال شده است ، عملیات را تأیید کنید. کد دریافت شده در پیام کوتاه باید در قسمت ظاهر شده وارد شود ، پس از آن دکمه "صندوق های انتقال" فعال می شود که باید کلیک کرد.

مشکلات احتمالی در برداشت بودجه

به عنوان یک قاعده ، هنگام برداشت وجوه ، آلپری هیچ مشکلی ندارد ، با این حال ، چندین تفاوت وجود دارد. یکی از آنها عدم توانایی برداشت وجوه به کیف پول در سیستم WebMoney در صورت پر کردن حساب از طریق کارت است.

مواقعی وجود داشت که مشتری ها بلافاصله موفق به برداشت وجوه از حساب خود نشدند ، که البته ، به خصوص خوشایند نیست. بیایید بفهمیم چه چیزی می تواند در برداشت پول از آلپری ایجاد شود.

یک ترتیب تقریبی اقدامات ، که نتیجه آن سناریوی فوق است:

 1. دوباره پر کردن یک حساب در سیستم Alpari با استفاده از کیف پول Webmoney.
 2. دوباره پر کردن یک حساب در سیستم Alpari با استفاده از یک سرویس دیگر - Skrill Moneybookers
 3. تجارت را با سپرده اولیه در حساب شروع کنید.
 4. تجارت موفق ، که نتیجه آن افزایش سپرده است.
 5. اولین تلاش برای برداشت وجوه از یک حساب Alpari به یک کیف پول در سیستم Webmoney.
 6. دریافت امتناع از سیستم Alpari برای انتقال وجوه به کیف پول Webmoney ، با بیان اینکه بخشی از مبلغ اولیه در حساب از طریق کتابخانه های پول واریز شده است.

این سناریو قانونی است و نتیجه مبارزه با پولشویی است. به منظور افزایش صندوق های امنیتی مالی فقط می تواند به یک حساب یا کارت ثبت شده به نام مشتری منتقل شود. بنابراین ، قبل از اینکه پول را از یک روش یا دیگری از Alpari برداشت کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که این امکان وجود دارد.

سیستم Alpari دارای تعدادی حساب شخصی خاص است که فقط هنگام پر کردن یک حساب به روش های زیر استفاده می شود:

 • از طریق کارت بانکی ؛
 • از طریق سیستم Moneybookers ؛
 • از طریق سیستم RBKMoney.

این حساب ها را می توان با تعیین ویژه - XUSD ، Xeur ، Xrur - تشخیص داد. شما می توانید پول را فقط به یک حساب (کیف پول) در سیستم پرداختی که از آن پول به این حساب های شخصی ویژه واریز شده است ، یا به یک حساب بانکی یا کارت پلاستیکی واریز کنید ، به شرط آنکه حساب یا کارت به نام باز شده باشد ، برداشت کنید. مشتری

توجه! تاریخچه روند فارکس در دسامبر سال 2014 به پایان رسید ، هنگامی که کارگزار متوقف شد و تعهدات خود را نسبت به سرمایه گذاران انجام داد و آماده حلقه شد. سیاست "عادلانه" و "باز" به یک هرم خوب متلاشی تبدیل شد. Fxtrend هیچ عجله ای برای اعلام ورشکستگی خود ندارد: وب سایت رسمی همچنان به کار خود ادامه می دهد ، سود حاصل می شود و بهانه های جدیدی برای افزایش بازه زمانی برای برداشت وجوه مشتری پیدا می شود. تمام جزئیات را در آخرین پست های وبلاگ بخوانید. اگر سرمایه گذار هستید چگونه پول خود را پس بگیرید؟وقت خود را هدر ندهید و با بازپرداخت قانونی ادامه دهید.

عصر بخیر ، خوانندگان وبلاگ عزیز! این مقاله در آوریل 2014 نوشته شده است ، امروز اهمیت خود را از دست داده و به بایگانی منتقل شده است!

چگونه پول خود را پس بگیرید - بررسی های جدید فارکس - ما مهارت های شغلی را توسعه می دهیم -

توجه! روند فارکس ورشکسته است!

اگر برای بازگشت وجوه خود از روند فارکس به کمک نیاز دارید ، لطفاً یک درخواست را در زیر بگذارید.

ماه گذشته تصمیم گرفتم کاری را انجام دهم که قبلاً هرگز انجام نداده ام - سعی کنید پول خود را از حساب کارگزار فارکس برداشت کنم. به نظر من ، بسیار مفید است که بدانید با چه چیزی روبرو خواهید شد و برای برداشت پول سرمایه گذاری شده چه مشکلی را باید حل کرد. در این مقاله روند برداشت را با استفاده از روند فارکس به عنوان نمونه شرح می دهم. با این حال ، اظهارنظرهایی که من در مقاله ارائه خواهم داد نه تنها برای این کارگزار بلکه به طور کلی برای همه سازمان های مالی مفید خواهد بود.

در حساب شخصی خود در وب سایت کارگزار ، می توانید 3 نوع حساب را پیدا کنید:

 • حساب ماندهاو و فقط او برای واریز و برداشت وجوه استفاده می شود. هنگام ورود به آن پول دریافت می کند. وقتی آن را پس می گیرید ، پول از آن پرداخت می شود.
 • حساب سرمایه گذاری. این حساب برای سرمایه گذاری در حساب های PAMM استفاده می شود.
 • حساب PAMMبسته به تعداد مدیرانی که در آن سرمایه گذاری می کنید ، ممکن است چندین نفر از آنها وجود داشته باشد.

در نتیجه ، به منظور برداشت پول از روند فارکس ، ابتدا باید پول را از حساب PAMM به حساب سرمایه گذاری برداشت کنید ، سپس از حساب سرمایه گذاری به حساب Balance انتقال دهید و در آخر سفارش برداشت را سفارش دهید.

چگونه می توان پول را از یک حساب PAMM برداشت کرد؟

حساب های PAMM در بخش "PAMM - سرمایه گذار" در حساب شخصی شما مدیریت می شوند. هنگام برداشت پول از یک حساب PAMM ، به شما انتخاب 4 گزینه داده می شود:

 • حساب را با برداشت کلیه وجوه در پایان دوره معاملات ببندید. برداشت کامل وجوه فقط همراه با بسته شدن حساب امکان پذیر است. در حقیقت ، این ترسناک نیست ، زیرا این حساب می تواند بلافاصله باز شود ، به این معنی که شما فرصت سرمایه گذاری در این حساب را از دست نخواهید داد.
 • برداشت مقدار مشخصی در حداقل سپرده. شما نمی توانید مبلغی کمتر از مقدار حداقل سپرده را در یک حساب PAMM نگه دارید. این از حساب به حساب دیگر متفاوت است و از 10 تا 10،000 دلار متغیر است. مقدار حداقل سپرده را می توان در پیشنهاد مدیر یافت.
 • برداشت تمام سود برای دوره معاملاتی فعلی. به شما امکان می دهد فقط سود دریافت شده را پس بگیرید و مبلغ سرمایه گذاری اولیه را دست نخورده بگذارید. من برای خودم برنامه ای برای این نکته پیدا نکرده ام.
 • برداشت زودهنگام تمام بودجه با مجازات. این مورد فقط باید به عنوان آخرین راه حل استفاده شود. من شخصاً هرگز از آن استفاده نکرده ام. اخیراً ، کلمه "خوب" به این معنی است که شما بلافاصله بخشی از پول را دریافت خواهید کرد و در پایان دوره تجارت بخشی می شود. با این حال ، فقط یک هفته پیش ، این مورد به این معنی بود که شما بخشی از بودجه خود را کاملاً از دست خواهید داد. خیلی مراقب باش.

دوره معاملاتی - این یک دوره زمانی است که در پایان معاملات برای برداشت وجوه انجام می شود. این پارامتر توسط مدیر حساب PAMM تنظیم شده و در هفته ها اندازه گیری می شود. برای اینکه دریابید کدام یک مدیر خاص را انتخاب کرده است ، به صفحه حساب خود بروید و مورد "دوره معاملاتی ، هفته ها" را در این پیشنهاد پیدا کنید. به عنوان مثال ، Svena 4 هفته معاملاتی دارد. بیشتر اوقات ، مدیران یک دوره معاملات یک هفته را تعیین می کنند.

Rollover روشی است که هر بار که دوره معاملات به پایان می رسد رخ می دهد. این برنامه برای جمع آوری آمار ، به روزرسانی اطلاعات در حساب های PAMM و برداشت صندوق های سرمایه گذار طراحی شده است. تاریخ بازگشت بعدی برای یک مدیر خاص را می توان در پیشنهاد وی ، مورد "Rollover دوره ای بعدی" یافت.

پس از عبور از گردش ، کلیه درخواست های برداشت اجرا می شود و پول شما به حساب سرمایه گذاری اعتبار می یابد. از یک حساب سرمایه گذاری ، باید در صفحه "حساب های من - انتقال" پول را به یک حساب تعادل منتقل کنید. هنگامی که پول در ترازنامه شما به پایان می رسد ، شما قادر خواهید بود به هر طریقی در دسترس شما قرار بگیرید. این کار را می توان در بخش "حساب های من - برداشت پول" انجام داد.

محدودیت های عقب نشینی

شایان ذکر است که شما نمی توانید از هر کسی به روشی در دسترس خارج شوید ، زیرا واریز و برداشت وجوه از نزدیک مرتبط هستند. اگر از طریق کارت ویزا وارد آن شوید ، نمی توانید پول را به WebMoney برداشت کنید. این مکانیسم در حالی که در صورت از دست دادن رمز عبور از پول خود و من در برابر سرقت پول محافظت می کند ، از پولشویی جلوگیری می کند.

علاوه بر این ، اگر فقط 100 دلار وارد شوید ، نمی توانید 200 دلار از طریق WebMoney برداشت کنید. می توانید محدودیت های فعلی برداشت را برای سیستم های مختلف پرداخت در صفحه برداشت در حساب شخصی خود مشاهده کنید.

محدودیت اضافی نیز در جزئیات عقب نشینی پنهان است. شما نمی توانید پول را به یک کیف پول WebMoney که قبلاً برای واریز بودجه استفاده نکرده اید ، برداشت کنید. همین قانون در مورد سایر سیستم های پرداخت اعمال می شود. با این حال ، اگر 500 دلار از طریق یک کیف پول و سپس 100 دلار از طریق دوم واریز کرده اید ، می توانید به راحتی 600 دلار را به کیف پول دوم برداشت کنید.

یک سؤال منطقی که برای بسیاری مطرح می شود - اما چگونه سود را پس بگیریم؟پس از استفاده از تمام محدودیت های برداشت برای کلیه سیستم های پرداخت ، می توانید از هر یک از سیستم های پرداختی که قبلاً وجوه خود را برای برداشت سود واریز کرده اید ، استفاده کنید.

برداشت بودجه چه مدت طول می کشد؟

معمولاً پولی که 2-3 روز کاری پس از درخواست برداشت از حساب کارگزار به جزئیات شما منتقل می شود. تأخیر در این واقعیت است که کلیه پرداخت ها توسط سرویس امنیتی بررسی می شود. در تجربه من ، این دوره می تواند تمدید شود ، بنابراین بهتر است قبل از نیاز به پول ، در مورد برداشت وجوه 2-3 هفته نگران باشید.

باید در نظر داشته باشید که اگر از برداشت از کارت بانکی یا انتقال بانکی استفاده می کنید ، پس از آن ممکن است برداشت وجوه حتی بیشتر طول بکشد ، تا 10 روز کاری ، زیرا اعتبار وجوه به حساب شما در این سیستم ها نیز اتفاق نمی افتدفورا.

همچنین باید در نظر بگیرید که هنگام برداشت وجوه ، یک روش شناسایی فردی ممکن است آغاز شود. این بدان معنی است که از شما خواسته می شود با ارسال نسخه ای از گذرنامه خود به آدرس ایمیل خود ، داده های شخصی خود را تأیید کنید. این معمولاً اتفاق نمی افتد ، با این حال ، شناسایی بهتر از قبل انجام می شود ، ممکن است در هر شرایط اضطراری مورد نیاز باشد. به بیان صریح ، اگر مشخص نشده باشید ، اثبات این که شما شتر نیستید دشوار خواهد بود.

از چه بودجه ای استفاده کرده ام؟

من از سه سیستم پرداخت برای تأمین اعتبار حساب روند فارکس استفاده کردم. در مقاله "" من ذکر کردم که من برای واریز سیستم پرداخت وجوه Yandex. money استفاده می کنم. علاوه بر این ، من در تبلیغات شرکت کردم و هنوز هم در آنجا محدودیت هایی دارم. و به لطف این واقعیت که Forex Trend اخیراً امکان واریز و برداشت وجوه از طریق کارت های بانکی را اعلام کرد ، موفق شدم.

با معرفی کارتهای بانکی در مورد روند فارکس ، من قصد ندارم از سایر سیستم های پرداخت برای واریز و برداشت وجوه استفاده کنم. پس از آن ، من قصد دارم یک کارت دلار را باز کنم تا بتوانم پول را بین کارگزاران مختلف منتقل کنم و هر بار پول را برای تبدیل دوگانه پول خرج نکنم. اکنون دلار دریافت می کنم ، دلار به روبل تبدیل می شود ، من Rubles می فرستم ، روبل ها به دلار تبدیل می شوند.

برداشت آزمون با قیمت 2500 دلار

در 23 فوریه ، من دستور برداشت آزمایش وجوه را به سیستم yandex. money سفارش دادم. پس از ایجاد درخواست ، در 24 فوریه ، پول قبلاً در حساب من بود. این تبدیل با نرخ Yandex صورت گرفت و خیلی سودآور نبود - 33. 17 روبل در هر دلار ، در حالی که نرخ بانک مرکزی 35. 51 بود. من در رابطه با دوره ایده آل 5850 روبل را از دست دادم. البته این دوره سودآورتر از دوره ای است که من در آن وارد بودجه شدم ، اما هنوز هم ناخوشایند است.

82. 918 روبل دریافت کردم که برای انتقال به حساب بانکی خود در آلفا-بانکی نیاز داشتم. هنگام انتقال از Yandex. money به بانک ، من یک کمیسیون پرداخت کردم - 3 ٪ یا 2488 روبل.

سرانجام ، پس از برداشت 2500 دلار ، 80430 روبل را به حساب بانکی دریافت کردم. و اگر از قبل فکر می کردم چگونه می توانم با سودآوری پول پس انداز کنم ، می توانستم 8338 روبل بیشتر دریافت کنم. دو نتیجه وجود دارد:

 1. از سیستم Yandex. money برای سپرده ها و برداشت در روند فارکس استفاده نکنید.
 2. همیشه از قبل فکر کنید که چگونه وجوه را پس می گیرید و چقدر برای شما هزینه خواهد کرد.

راه مناسب برای واریز و برداشت

هیچ گلوله نقره ای وجود ندارد ، زیرا همه روش ایده آل فردی است و به توانایی ها و نیازهای شما بستگی دارد. من خودم را به نفع کارت های بانکی انتخاب کردم و در هر کجا که ممکن باشد از آنها استفاده می کنم. و برای کار با ارز خارجی ، من می خواهم خودم را به یک کارت اعتباری بدهی ارز و ارز خارجی برسانم.

اگر می خواهم فقط پول را پس بگیرم و پول نقد بگیرم ، به یک کارت ارز بدهی در بانکی که در آن پول اصلی دلار است ، نیاز دارم. برای اینکه بتوانید از جزئیات آن عقب نشینی کنید ، باید از آن واریز کنید ، حتی می تواند کاملاً نمادین باشد ، تا بتواند کارت را در سیستم کارگزار تعمیر کند. پس از دریافت دلار ، می توانید آنها را از دستگاه خودپرداز خارج کرده و یک روش سودآور برای تبادل آنها پیدا کنید. با نرخ ارز بانک ، توصیه نمی شود دلار Rubles را تغییر دهید ، زیرا بیشتر اوقات این بانک ها هستند که نامطلوب ترین شرایط را برای این امر ارائه می دهند. اگرچه برخی از بانک ها خدمات ارائه می دهند ، اما در هنگام اتصال ، می توانید عملیات ارزی را با نرخ فارکس انجام دهید.

جریان نقدی را کنترل کنید و به مرور زمان به شما پاداش می دهد. حتی چنین لحظه ای ظریف به عنوان انتخاب روش واریز و برداشت وجوه ، نیاز به ظرافت دارد و اگر آن را نشان دهید ، به شما کمک می کند تا در طولانی مدت صدها هزار روبل را صرفه جویی کنید.

حساب های PAMM نوعی مدیریت اعتماد در بازار فارکس است. اصل عملکرد حساب های PAMM به شرح زیر است. معامله گران (مدیران حساب PAMM) که دائماً در حال تجارت وجوه خود در فارکس هستند ، به منظور افزایش درآمد خود ، وجوه دیگری را از سپرده گذاران (سرمایه گذاران) جذب می کنند و همچنین فرصتی برای کسب سرمایه گذار می دهند.

حساب های PAMM نوعی مدیریت اعتماد در بازار فارکس است. اصل عملکرد حساب های PAMM به شرح زیر است. معامله گران (مدیران حسابرسی PAMM) ، که دائماً با وجوه خود در فارکس تجارت می کنند ، به منظور افزایش درآمد خود ، وجوه اضافی را از سرمایه گذاران (سرمایه گذاران) جذب می کنند و همچنین فرصتی برای کسب سرمایه گذار می دهند.

انتخاب مدیر حساب PAMM با سرمایه گذار باقی مانده است و بر اساس تجزیه و تحلیل آمار کار مدیران در طی یک دوره زمانی طولانی ساخته شده است. مطالعه این آمار ایده ای از قابلیت اطمینان بالقوه یک سرمایه گذاری ارائه می دهد و به شما امکان می دهد تا یک معامله گر را انتخاب کنید که مناسب ترین سرمایه گذار درخواست های شخصی باشد.

سرمایه گذار حق باز کردن ، دوباره پر کردن حساب و همچنین برداشت پول از آن را در هر زمان حفظ می کند. بنابراین ، فقط سرمایه گذار به پول دسترسی دارد. یک معامله گر پول در فارکس را مدیریت می کند ، اما حق ندارد آن را پس بگیرد. پاداش سرمایه گذار فقط در صورتی که معاملات سودآور بر اساس نتایج بازه تجاری ، به یک معامله گر پرداخت می شود. در صورت ضرر کل در حساب برای فاصله مشخص شده ، هیچ پاداش پرداخت نمی شود.

برداشت پول از یک حساب PAMM

هر سرمایه گذار در حساب های PAMM سودآورترین سرمایه گذاری ها را حساب می کند و می خواهد در اسرع وقت این سود را به صورت مادی بدست آورد. بنابراین ، لحظه ای که برای برداشت پول از حساب PAMM ضروری است ، بسیار مهم است و سرمایه گذار باید دقیقاً بداند چه موقع سود را پس می گیرد. به طور کلی ، صحیح است که بگوییم تصمیم در مورد برداشت سود به استراتژی سرمایه گذاری بستگی دارد ، یعنی از اهدافی که سرمایه گذار برای خودش تعیین کرده است.

در نگاه اول ، به نظر می رسد طبیعی است که به طور مرتب پول دریافت شده در قالب سود را پس بگیرید. این امر سرمایه گذار را قادر می سازد تا این وجوه را در همان حساب PAMM یا در دیگری سرمایه گذاری کند و باعث افزایش سبد سرمایه گذاری حجم می شود. به شما یادآوری کنیم که برداشت پول از یک حساب PAMM به "Rollover" انجام می شود (Rollover روشی است که هر بازه تجاری را به پایان می رساند و برای جمع آوری آمار و به روزرسانی نمونه کارها سرمایه گذاری طراحی شده است). سرمایه گذار درخواست برداشت سود را از قبل ، حداکثر از یک روز قبل از برداشت پول از حساب ، درخواست می کند. اما مقدار کمی را اعلام کنید که همیشه نتیجه نمی گیرد. به عنوان یک قاعده ، پیشنهاد یک معامله گر حساب PAMM حداقل مبلغی را که یک سپرده گذار می تواند برای برداشت از یک حساب سفارش دهد ، فراهم می کند. به عنوان مثال ، اگر این حداقل مبلغ 50 دلار تعیین شود ، این بدان معنی است که سود 40 دلار از حساب به سادگی نمی تواند پس گرفته شود.

اگر یک سرمایه گذار یک حساب PAMM جذاب تر از موجود موجود پیدا کند ، می تواند کل مبلغ را از حساب PAMM موجود خارج کند و آن را در یک حساب جدید سرمایه گذاری کند. حساب جدید ممکن است به دلیل سودآوری و ثبات بالا ، سابقه طولانی وجود و غیره جذاب تر باشد. به عنوان مثال ، اگر در یک دوره کوتاه ، حساب به طور غیر طبیعی سودآور باشد (برای مثال ، سود ماهانه آن 100 ٪ بود) ، این یک دلیل جدی برای برداشت پول از حساب PAMM است. در این حالت ، نیازی به محدود کردن سود نیست. سرمایه گذار باید با گرفتن سپرده چنین حسابی را به طور کلی صفر کرده باشد. این کار باید انجام شود زیرا مدیر در کار خود خطرات را به شدت افزایش داده است و سرمایه گذار در آینده نزدیک در برابر خسارات جدی بیمه نمی شود.

تنوع نیز نباید فراموش شود. سرمایه گذاری وجوه موجود در حساب های مختلف PAMM بسیار عاقلانه تر از یک است. اگر حساب های PAMM در این مورد به طور پایدار کار می کنند و بخش سودآور سرمایه گذاری ها به طور مداوم در حال رشد است ، بهتر است هر دو هفته یا یک بار در ماه یک بار سود را پس بگیرید ، اما سعی کنید تا حد امکان از آن استفاده کنید.

بدیهی که "پول می تواند پول بدست می آورد" به اثبات احتیاج ندارد ، بنابراین یک سرمایه گذار که به عنوان مثال 1000 دلار از یک حساب کاربری خود را پس می گیرد تا خود را با برخی از چیزهایی که برای این پول خریداری شده است ، پس انداز کند ، خود را از درآمدی که می تواند با سرمایه گذاری این مبلغ دریافت کند ، محروم می کندبشربنابراین ، قانون سرمایه گذار باید حداکثر پس انداز پول در حساب های PAMM باشد. پول خود را در خرده های و سرگرمی هدر ندهید! ارزش اصلی آنها در درآمد است که می توانند برای شما به ارمغان بیاورند.< Pan> تنوع را نباید فراموش کرد. سرمایه گذاری وجوه موجود در حساب های مختلف PAMM بسیار عاقلانه تر از یک است. اگر حساب های PAMM در این مورد به طور پایدار کار می کنند و بخش سودآور سرمایه گذاری ها به طور مداوم در حال رشد است ، بهتر است هر دو هفته یا یک بار در ماه یک بار سود را پس بگیرید ، اما سعی کنید تا حد امکان از آن استفاده کنید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 2 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 18:24