بازخورد در مورد کارگزار Trader Vivo

ساخت وبلاگ

Bioscience Meridian می گوید تاریخ اختتامیه ادغام با SD Biosensor ، دیگران به 31 ژانویه بازگشتند

Bioscience Meridian می گوید تاریخ اختتامیه ادغام با SD Biosensor ، دیگران به 31 ژانویه بازگشتند

Meridian Bioscience (VIVO) برای سه ماهه منتهی به سپتامبر 2022 به ترتیب 33. 33 ٪ و 2. 63 ٪ درآمد و 2. 63 ٪ را تحویل داد. آیا این شماره ها سرنخ هایی را در پیش رو دارند؟

Meridian Bioscience ، Inc. یک شرکت علوم زندگی است. این شرکت مشغول توسعه ، تولید ، فروش و توزیع سیستم های آزمایش تشخیصی و کیت ها است ، در درجه اول برای برخی از بیماری های عفونی دستگاه گوارش و تنفسی و افزایش سطح سرب خون. و ساخت و توزیع آنتی ژن های فله ، آنتی بادی ها ، معرفهای مسدود کننده سیستم ایمنی ، واکنشهای تخصصی زنجیره ای پلیمراز (PCR) مخلوط های اصلی و معرفهای Bioresearch که توسط سایر تولید کنندگان آزمایش تشخیصی و محققان در آزمایش های ایمنی و مولکولی برای کاربردهای انسانی ، حیوانات ، گیاه و محیط زیست استفاده می شود. بشربخش های این شرکت شامل تشخیص و علم زندگی است. بخش Diagnostics شامل عملیات تولیدی برای محصولات بیماری عفونی در سینسیناتی ، اوهایو است. کبک سیتی ، کانادا ؛و مودین ، اسرائیل. بخش علوم زندگی شامل عملیات تولیدی در ممفیس ، تنسی است. بوکا راتون ، فلوریدا ؛لندن، انگلستان؛و Luckenwalde ، آلمان.

Webull انواع اطلاعات سهام Meridian Bioscience Inc را ارائه می دهد ، از جمله NASDAQ: Vivo در زمان واقعی بازار ، گزارش های مالی ، رتبه بندی های تحلیلگر حرفه ای ، نمودارهای عمیق ، اقدامات شرکت ها ، اخبار سهام Vivo و بسیاری دیگر از ابزارهای تحقیقاتی آنلاین برای کمک به شماتصمیمات

شما می توانید بدون هزینه کردن پول واقعی در بستر معاملاتی کاغذ مجازی ، روش های سهام Vivo را تمرین و کشف کنید.

تجارت اوراق بهادار توسط Webull Financial LLC ، یک فروشنده کارگزار که در کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) ثبت شده است ، به مشتریان خود هدایت می شود. Webull Financial LLC عضو سازمان نظارتی صنعت مالی (FINRA) ، شرکت حفاظت از سرمایه گذار اوراق بهادار (SIPC) ، بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) ، NASDAQ و CBOE EDGX Exchange ، Inc (CBOE EDGX) است.

Webull Financial LLC یکی از اعضای SIPC است که از مشتریان اوراق بهادار اعضای خود تا سقف 500, 000 دلار (شامل 250, 000 دلار برای مطالبات نقدی) محافظت می کند. بروشور توضیحی در صورت درخواست یا در www.sipc.org موجود است. شرکت تسویه حساب ما، Apex Clearing Corp.، یک بیمه نامه اضافی خریداری کرده است.

شرکت تسویه حساب ما Apex Clearing Corp یک بیمه نامه اضافی خریداری کرده است. محدودیت های پوشش از اوراق بهادار و پول نقد تا مجموع 150 میلیون دلار محافظت می کند، مشروط به محدودیت حداکثر 37. 5 میلیون دلار برای هر اوراق بهادار یک مشتری و 900،000 دلار برای وجه نقد هر مشتری. مشابه حفاظت SIPC، این بیمه اضافی در برابر ضرر در ارزش بازار اوراق بهادار محافظت نمی کند.

خدمات اجرای و نگهداری ارزهای دیجیتال توسط Apex Crypto LLC (شناسه NMLS 1828849) از طریق قرارداد مجوز نرم افزار بین Apex Crypto LLC و Webull Pay LLC ارائه می شود. معاملات ارزهای دیجیتال از طریق یک حساب کاربری با Apex Crypto ارائه می شود. Apex Crypto یک کارگزار-فروشنده ثبت شده یا عضو FINRA نیست و دارایی های ارز دیجیتال شما بیمه FDIC یا SIPC نیستند. لطفاً اطمینان حاصل کنید که قبل از معامله، خطرات موجود را کاملاً درک کرده اید. همه سکه های ارائه شده توسط Apex Crypto LLC در دسترس ساکنان نیویورک نیست. لطفاً از www.webull.com/cryptocurrency دیدن کنید تا لیستی از ارزهای دیجیتال موجود برای تجارت را مشاهده کنید. تجارت کریپتو فقط برای ساکنان ایالات متحده در دسترس است.

همه سرمایه گذاری ها شامل ریسک هستند و همه ریسک ها برای هر سرمایه گذار مناسب نیستند. ارزش اوراق بهادار ممکن است نوسان داشته باشد و در نتیجه مشتریان ممکن است بیش از سرمایه اولیه خود ضرر کنند. عملکرد گذشته یک اوراق بهادار یا محصول مالی تضمین کننده نتایج یا بازده آتی نیست. به خاطر داشته باشید که در حالی که تنوع ممکن است به گسترش ریسک کمک کند، سود را تضمین نمی کند یا از ضرر در بازار نزولی محافظت نمی کند. زمانی که در اوراق بهادار یا سایر محصولات مالی سرمایه گذاری می کنید، همیشه احتمال از دست دادن پول وجود دارد. سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری، اهداف و ریسک های سرمایه گذاری خود را به دقت در نظر بگیرند.

معامله اختیارات ریسک قابل توجهی را به دنبال دارد و برای همه سرمایه گذاران مناسب نیست. سرمایه گذاران گزینه می توانند به سرعت ارزش سرمایه گذاری خود را در مدت زمان کوتاهی از دست بدهند و در تاریخ انقضا متحمل ضرر دائمی شوند. زیان ها به طور بالقوه می تواند از سپرده اولیه مورد نیاز بیشتر شود. شما باید یک درخواست معاملات گزینه را تکمیل کنید و تأییدیه حساب های واجد شرایط را دریافت کنید. لطفاً قبل از معامله گزینه‌ها، ویژگی‌ها و خطرات گزینه‌های استاندارد شده را بخوانید.

هیچ محتوا در وب سایت Webull Financial LLC به عنوان توصیه یا درخواست خرید یا فروش اوراق بهادار ، گزینه ها یا سایر محصولات سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود. کلیه اطلاعات و داده های موجود در وب سایت فقط برای مرجع است و هیچ اطلاعات تاریخی به عنوان پایه ای برای داوری روندهای آینده در نظر گرفته نمی شود.

سرمایه گذاران باید بدانند که پاسخ سیستم ، قیمت اجرای ، سرعت ، نقدینگی ، داده های بازار و زمان دسترسی به حساب تحت تأثیر عوامل بسیاری از جمله نوسانات بازار ، اندازه و نوع نظم ، شرایط بازار ، عملکرد سیستم و سایر عوامل قرار دارد.

معاملات رایگان سهام ، ETF و گزینه ها به کمیسیون های 0 دلار برای Webull Financial LLC حساب های کارگزاری شخصی خود کارگردانی شخصی و یا IRA که در ایالات متحده آمریکا اوراق بهادار را از طریق دستگاه های تلفن همراه ، دسک تاپ یا محصولات وب سایت ذکر کرده اند ، اشاره دارد. مبلغ 0. 55 دلار برای هر قرارداد برای معاملات برخی از گزینه ها اعمال می شود. هزینه نظارتی و مبادله مربوط ممکن است اعمال شود. لطفاً برای جزئیات بیشتر به برنامه هزینه ما مراجعه کنید.< Pan> هیچ محتوایی در وب سایت Webull Financial LLC به عنوان توصیه یا درخواست خرید یا فروش اوراق بهادار ، گزینه ها یا سایر محصولات سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود. کلیه اطلاعات و داده های موجود در وب سایت فقط برای مرجع است و هیچ اطلاعات تاریخی به عنوان پایه ای برای داوری روندهای آینده در نظر گرفته نمی شود.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 5 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 18:31