نحوه سرمایه گذاری در ملک به عنوان یک سرمایه گذار بار اول: یک دوره تصادف

ساخت وبلاگ

How To Invest Property

جهان ممکن است به لطف ظهور فناوری ، در حال تغییر سریع باشد ، اما آجرها و ملات ها همچنان سرمایه گذاری ایمن هستند ، همانطور که برای ده ها سال گذشته است. و با ورود نسل جدید به بازار املاک و همچنین جانشینی کاهش علاقه ، اکنون زمان خوبی برای سرمایه گذاری است.

نحوه سرمایه گذاری در املاک: 9 نکته برای برداشتن اولین قدم خود بر روی نردبان املاک

اگر می خواهید اولین قدم خود را بر روی نردبان ملک بردارید ، ممکن است در ابتدا مرعوب کننده به نظر برسد ، اما با توصیه درست ، رمز و راز شروع به پرده برداری می کند.

در اینجا چند نکته برای سرمایه گذاران املاک بار اول آورده شده است.

1. مکان ، مکان و غیره

این ممکن است یک کلیشه باشد ، اما از اهمیت مکان فرار نمی کند. این نیاز به تحقیقات زیادی از طرف شما دارد.

  • اطمینان حاصل کنید که مکان با بازار هدف شما مطابقت دارد. به عنوان مثال ، اگر به دنبال هدف قرار دادن بازار هزاره هستید ، به دنبال آپارتمان ها در محله ها در فاصله کمی از رستوران ها و کافه ها باشید. همچنین در نظر داشته باشید که هزاره ها و متخصصان جوان کمتر احتمال دارد که برای مدت طولانی در آپارتمان بمانند ، به این معنی که ممکن است مراحل زیادی داشته باشید که آپارتمان خالی باشد و به یک سرنشین نیاز داشته باشد. اگر خانواده ها را هدف قرار می دهید ، به دنبال خانه های نزدیک به مدارس با کیفیت بالا و سایر امکانات مانند پارک های عمومی باشید.
  • در نظر بگیرید که آیا این ملک به اجاره های کوتاه مدت یا بلند مدت می پردازد ، زیرا هر یک از بازار هدف متفاوتی دارند و بنابراین الزامات متفاوتی دارند. به عنوان مثال ، املاک اجاره کوتاه مدت مانند Airbnbs معمولاً به گردشگران می رسد.
  • بررسی کنید که چند ملک برای اجاره در دسترس است. اگر در منطقه مورد نظر شما چیزهای زیادی وجود داشته باشد ، ممکن است به این معنی باشد که تقاضا کم است.
  • متوسط نرخ اجاره را در منطقه بررسی کنید تا ایده ای از آنچه شما می توانید شارژ کنید ، بدست آورید.
  • سطح جرم را در منطقه بررسی کنید.
  • با مردم این محله صحبت کنید تا یک حساب دست اول از آنچه دوست دارد در آنجا زندگی کند ، دریافت کنید.
  • یک نماینده املاک و مستغلات یک منبع حیاتی برای فهمیدن کدام مناطق بیشترین پتانسیل برای رشد را دارد.

2. وضعیت مالی خود را به ترتیب دریافت کنید

شما می خواهید هرچه بیشتر بدهی ها را بارگیری کنید ، بنابراین آنها در طی فرآیند سرمایه گذاری در املاک ، خواه این بدهی کارت اعتباری ، بدهی های دانشجویی یا سایر وام ها باشد.

این مزیت اضافی برای بهبود سابقه اعتبار شما خواهد داشت و تأیید اوراق قرضه را آسان تر می کند.

اگر هنوز وام خانه خود را در خانه اول خود پرداخت می کنید ، اگر بخش قابل توجهی از آن را پرداخت کرده اید ، کمک می کند ، اگرچه نیازی به پرداخت کل وام ندارید.

3. روندهای مربوط به املاک

برای درک روندهای فعلی در بازار املاک وقت بگذارید. به عنوان مثال ، بازار املاک فعلی تحت تأثیر کاهش نرخ بهره اخیر قرار گرفته است ، به گونه ای که صاحبان خانه در بازپرداخت اوراق قرضه خود پس انداز می کنند و به دست آوردن تأیید اوراق بهادار از بانک ها آسان تر خواهد بود.

برای سرمایه گذاران خرید ، این یک وضعیت عالی است ، زیرا در حالی که مستاجرین شما به پرداخت نرخ اجاره ثابت ادامه می دهید ، در بازپرداخت اوراق قرضه خود پس انداز خواهید کرد.

چنین روندهایی همچنین در انتخاب محل سرمایه گذاری نقش دارند. در حال حاضر این بازار خریدار در مناطق سطح بالا است ، زیرا عدم تقاضا منجر به کاهش قیمت شده است. به عنوان یک سرمایه گذار ، این وظیفه شماست که از مزیت پایین آمدن قیمت املاک در منطقه در مقابل ضرر تقاضای کاهش یافته استفاده کنید.

روندها در مورد سبک زندگی و همچنین عوامل اقتصادی اعمال می شود. به عنوان مثال ، اگر شما بازار هزاره را هدف قرار می دهید ، باید ترجیحات آنها را در نظر داشته باشید ، که در حال حاضر از میکرو آپارتمان ها در ساختمانهایی که شامل سالن های بدنسازی ، رستوران ها و امکانات عمومی مانند استخرهای شنا است ، استفاده می کنید. این به نوبه خود بر بازار املاک تأثیر می گذارد زیرا شاهد افزایش میکرو آپارتمانها در حومه های نزدیک به CBD هستیم.

باز هم ، یک نماینده املاک می تواند دانش زیادی را برای تحمل دانش عمیق خود در مورد بازار املاک به ارمغان آورد.

4- ملک را بازرسی کنید

اطمینان حاصل کنید که این ملک در شرایط خوبی است. بهتر است یک سرمایه گذار برای اولین بار از استراتژی خرید یک ملک ارزان با وضعیت نامناسب و افزایش ارزش آن با کمک "Fixer-Upper" انتخاب نکند. به عنوان اولین سرمایه گذاری در املاک خود ، می خواهید آن را ساده و ساده نگه دارید و بر خرید ملکی که در بودجه شما تعمیرات و نگهداری از آن نخواهد داشت ، تمرکز کنید.

در مورد تحولات جدید ، بدیهی است که بازرسی املاک امکان پذیر نخواهد بود ، اما هنوز هم می توانید روی محل ملک تمرکز کنید و برای یافتن برنامه ها ، وب سایت توسعه دهنده را بررسی کنید. ابزارهایی مانند Google Maps می توانند برای درک مکان ملک در رابطه با امکانات اطراف ، مانند مدارس و بیمارستان ها در صورت هدف قرار دادن بازار خانواده یا نقاط مهم فعالیت در صورت هدف هزاره ها ، مفید باشند.

5- برای مسئولیت های صاحبخانه آماده شوید

به یاد داشته باشید که ، به عنوان یک صاحبخانه ، نگه داشتن ملک در شرایط خوب مسئولیت شما خواهد بود و شما باید آماده باشید تا از طرف مستاجر مشکلات را برطرف کنید. اطمینان حاصل کنید که شما برای مسئولیت اداره یک ملک آماده هستید ، تا زمانی که به جایی برسید که بتوانید نمایندگان املاک به عنوان بافر بین شما و مستاجر عمل کنند.

توصیه می شود منابع را به منظور تعمیرات و نگهداری احتمالی اختصاص دهید.

6. از تحولات جدید پایدار باشید

تحولات جدید فرصت های سرمایه گذاری بسیار خوبی را فراهم می کند ، زیرا آنها با روندهای فعلی املاک در ذهن و نیازهای بازار هدف آنها ساخته می شوند. به عنوان مثال ، خواصی مانند 1 در آلبرت در ووداستاک برای سرمایه گذاران که به دنبال هدف قرار دادن بازار رو به رشد هزاره هستند ، ایده آل است و برای ترکیب الزامات مهم امروزی مانند پایداری ساخته شده است.

یکی دیگر از مزایای تحولات جدید این است که شما مجبور نیستید هزینه های انتقال را پرداخت کنید ، زیرا یک ملک خریداری شده دارای مالیات بر ارزش افزوده در قیمت خرید توسط توسعه دهنده است.

7. پیامدهای مالیاتی ، مالیات و سایر هزینه ها را در ذهن داشته باشید

به دنبال هزینه هایی باشید که هنگام سرمایه گذاری در ملک ، از مالیات کسر می شوند. به عنوان مثال ، اگر شما یک ملک را اجاره می دهید ، هزینه های متحمل شده برای تولید درآمد اجاره از ملک ، مانند مالیات. هزینه های تعمیر و نگهداری ؛و حق بیمه همه کسر مالیات است.

هزینه های مربوط به نوع املاک خریداری شده را در ذهن داشته باشید. به عنوان مثال ، خرید یک عنوان مقطعی شما را ملزم به پرداخت نرخ و مالیات برای حفظ تسهیلات عمومی می کند ، در حالی که یک ملک آزاد نیست.

8- آماده شوید تا سپرده را کنار بگذارید

وام های 100 ٪ خانه ممکن است ایده خوبی برای خریداران خانه باشد ، اما برای سرمایه گذاران املاک نیست. شما می خواهید بازپرداخت ها و علاقه های ماهانه خود را تا حد امکان کاهش دهید تا بتوانید از نرخ اجاره بهره مند شوید و پایین آوردن یک سپرده قابل توجه به شما در دستیابی به آن کمک می کند ، بنابراین یک پیش پرداخت تهیه کنید.

9. آهسته و پایدار

بسیاری از آنها به سرمایه گذاری املاک با علائم دلار در چشمان خود نزدیک می شوند و به کسانی که از طریق سرمایه گذاری های موفق میلیونر شده اند ، فکر می کنند. اما یک سرمایه گذار بار اول نباید بیش از حد جاه طلب باشد. آهسته و پایدار در مسابقه پیروز می شود ، بنابراین ابتدا روی دستیابی به ملکی که به شما درآمد اجاره ای بالاتر از هزینه بازپرداخت اوراق می دهد ، تمرکز کنید.

هنگامی که اولین ملک خود را خریداری کرده اید و یک سرمایه گذاری موفق از آن انجام داده اید ، می توانید بر دستیابی به یک ثانیه ، سپس یک سوم و غیره تمرکز کنید. به تدریج نمونه کارها خود را ایجاد کنید.

تأمین اوراق بهادار سرمایه گذاری خود

توصیه می شود قبل از شروع جستجوی سرمایه گذاری از پیش واجد شرایط شوید ، بنابراین ایده ای در مورد آنچه می توانید هزینه کنید ، خواهید داشت.

علاوه بر این ، یک سرویس مقایسه وام در خانه مانند وام های خانگی Ooba می تواند با درخواست چندین بانک از طرف شما ، به شما در وثیقه کمک کند و شانس پیدا کردن یک معامله خوب را افزایش می دهد که به حداکثر رساندن بازده شما در درآمد اجاره شما خواهد بود.

هنگامی که آنچه را که فکر می کنید سرمایه گذاری ایده آل است ، مشخص کردید ، وام های خانگی Ooba باعث می شود روند خرید با طیف وسیعی از ابزارها آسانتر شود. با ماشین حساب های وام خانگی خود شروع کنید. سپس از نشانگر اووبا باند استفاده کنید تا تعیین کنید که چه چیزی را می توانید بپردازید. سرانجام ، هنگامی که شما آماده هستید ، می توانید برای وام خانه اقدام کنید.

امروز برای وام خانه پیش از پیش صلاحیت شوید

DIY با ابزار پیش فروش آنلاین ما ، یا با یک متخصص صحبت کنید.< Pan> تأمین اوراق بهادار سرمایه گذاری خود

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 49 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 18:34