چگونه 3 زن در سال 2023 موفقیت مالی پیدا می کنند

ساخت وبلاگ

finding financial success

از این زنانی که در مورد ایجاد تغییراتی که زندگی مالی آنها (برای بهتر شدن!) را برای یک عمر تغییر می دهد ، بیاموزید.

فقط چیزی در مورد شروع یک سال جدید وجود دارد که به ما الهام می دهد تا نوع تغییراتی را ایجاد کنیم که می تواند زندگی ما را برای یک عمر بهتر کند. و شاید هیچ منطقه ای وجود نداشته باشد که تغییر بتواند قدرتمندتر از امور مالی ما باشد. براساس یک مطالعه جدید APA ، اکثر آمریکایی ها - 65 ٪ - می گویند که پول منبع مهمی از استرس برای آنها است. اما در هرمونی ، ما می دانیم که لازم نیست اینگونه باشد. مسیری برای همه ما وجود دارد که می تواند به ما کمک کند تا تحصیل کرده ، توانمند شویم و آماده باشیم تا هرگونه چالش مالی را که زندگی به ما می اندازد ، بپردازیم. در اینجا نگاهی به این موضوع می پردازیم که چگونه سه زن در جامعه هرمونی در زندگی مالی خود تغییرات ماندگار و برخی پیشرفت های باورنکردنی ایجاد می کنند.

آنها این را گرفتند. و شما هم این را گرفتید!

MoneyType: Nurturer (اینجا را پیدا کنید! شما شگفت زده خواهید شد که چند بینش مفید شما می تواند به شخصیت مالی شما بدهد.)

شغل: استخدام کننده اجرایی

مبارزه با پول او:

من می خواستم یک صندوق اضطراری ایجاد کنم ، اما مطمئن نبودم که چگونه. من چیزی نداشتم - به هیچ وجه - و با روشی که جهان است احساس می کنم ، اکنون به شش ماه در صندوق اضطراری خود نیاز دارید. بنابراین ، برای من بسیار ارعاب کننده بود که فکر کنم از 0 دلار به ارزش پول به ارزش خود بروم. و تا همین اواخر ، من مطمئن نبودم که از نظر بودجه باید چه کاری انجام دهم ، یا اینکه حتی برای من چه می تواند باشد.

مسیر او برای موفقیت در سال 2023:

از آنجا که من اصول بودجه را یاد نگرفته ام ، هرگز این مفهوم را یاد نگرفتم که اگر پس از خرید پول باقی مانده اید ، باید آن را به یک حساب پس انداز منتقل کنید. به عنوان مثال ، اگر انتظار داشتم 100 دلار برای مواد غذایی خرج کنم ، اما پس از آن فقط 80 دلار خرج کردم ، آن 20 دلار فقط در حساب من نشسته بود تا اینکه به ناچار آن را در جایی دیگر خرج کردم! وقتی فهمیدم که می توانید و باید آن پول را به یک حساب پس انداز منتقل کنید ، زندگی من را تغییر داد. من شروع به انجام نقل و انتقالات هفتگی به حساب پس انداز خود کردم و اکنون شروع یک صندوق اضطراری را در دست دارم.

من سالها به پادکست هرمونی گوش کرده بودم ، اما می خواستم یک شیرجه عمیق تر بگیرم تا ببینم آیا با پول خود در مسیر صحیح قرار گرفته ام ، این همان چیزی است که من را به سمت مالی Fivantixx سوق داد. من مسئولیت پذیری را که فوراً نسبت به مربیان و سایر زنان در گروه کوچک خود احساس کردم ، دوست داشتم. ما به هم وصل شدیم ، فهمیدیم که همه ما با چه چیزی دست و پنجه نرم می کنیم و یک رفاقت واقعی در آنجا وجود دارد. برخی از ما با همان کارها دست و پنجه نرم می کردیم ، در حالی که برخی دیگر نقاط قوت و ضعف مختلفی داشتند. به عنوان مثال ، بسیاری از خانمها نمی دانند چگونه وعده های غذایی را آماده کنند ، اما من آن را دوست دارم ، بنابراین من لیست های خود را برای کمک به آنها در تشخیص اینکه چه چیزی را خریداری و آشپزی می کنند به اشتراک گذاشتم ، و این لیست ها به بسیاری از افراد کمک کرده اند! به طور کلی ، من عاشق روشی هستم که همه ما اهداف را با هم تعیین می کنیم و برنامه را به بسیاری از دوستانم توصیه کرده ام.

شغل: حسابدار

مبارزه با پول او:

من از زمان طلاق خودم از نظر مالی بوده ام. به یاد می آورم که یک روز صبح بعد از طلاق از خواب بیدار شدم و گفتم: "من این برای من و بازنشستگی ام هستم."این واقعیت که همه چیز روی من بود به سختی به من برخورد کرد. به علاوه ، من از طلاق خود بدهی کارت اعتباری زیادی داشتم - حدود 30،000 دلار - و من فقط نتوانسته ام به آن برسم. بنابراین علاوه بر فشار برای پس انداز ، من نیز برای خارج شدن از بدهی احساس فشار می کردم.

مسیر او برای موفقیت در سال 2023:

من بالاخره توانستم پرداخت بدهی خود را شروع کنم ، زیرا اکنون تصویری واضح تر از کجا پولم می رود - و پول من از کجا می آید. به عنوان مثال ، پاداش من در ماه فوریه می آید ، و من می توانم آن را به بدهی خود بپردازم. همچنین ، من همیشه خودم را در موقعیت بازپرداخت مالیاتی رها می کنم ، و اکنون بازپرداخت مالیات خود را برای بدهی اختصاص داده ام.

من نمی توانستم هیچ یک از این موارد را ببینم اگر هزینه ها و درآمد خود را به عنوان بخشی از صفحه گسترده که به من اجازه می دهد یکباره تمام پول خود را تجسم کنم. به عنوان بخشی از برنامه FinanceFixx ، ما از تیلر (یک برنامه صفحه گسترده خودکار) استفاده کردیم و باید بگویم که من آن را دوست دارم! من توانستم به وضوح مناطقی را در بودجه خود ببینم که در آن می توانم قطع کنم ، و نکته بزرگی که به من پرید این بود که من چقدر برای غذا خوردن هزینه می کردم. من هفته ای چندین بار بیرون می رفتم. اکنون ، من هفته ای یک بار بیرون می روم و بقیه وقت که چیزی را در فر از معامله گر جو پرتاب می کنم. من زندگی اجتماعی خود را دور نکرده ام ، من فقط در مورد انتخاب هایم باهوش تر هستم. همچنین ، به همان اندازه که من الهام گرفتم که این تغییرات را برای خودم انجام دهم ، باید بگویم که دخترم یک عامل انگیزه بزرگ بوده است. من می خواهم که او مرا ببیند که از نظر مالی از خودم مراقبت می کند و می خواهم کار سخت من بر او تأثیر بگذارد. یک روز ، من می خواهم که او بتواند پول خود را کنترل کند و در مورد آن استرس نداشته باشد. و من می دانم که او به آنجا خواهد رسید - زیرا من دارم.

شغل: کارمند فدرال

مبارزه با پول او:

من از آتلانتا که هزینه زندگی بسیار کمتری دارد ، به منطقه مترو D. C که بسیار گران است رفتم. تمام هزینه های من تغییر کرد و احساس کردم دیگر پایه ای از آنچه وارد می شود و بیرون می رود ندارم. به عنوان مثال ، من خودم را پیدا کردم که خیلی بیشتر به فروشگاه مواد غذایی می روم زیرا در خانه من بود ، اما از آنجا که بیشتر قدم می زدم ، به مراتب کمتر از گاز صرف می کنم. من همچنین خودم را پیدا کردم که با استفاده از کارت های Apple Pay و اعتباری ، هزینه های بیشتری را پرداخت می کنم ، و آن نوع هزینه ها آنقدر فوری است که شما وقت ندارید که در مورد آن فکر کنید. من می دانستم که پتانسیل بیش از حد در آنجا وجود دارد ، و من باید بودجه جدید خود را بدست آورم.

مسیر او برای موفقیت در سال 2023:

من می دانستم که به یک رویکرد داده محور به پول خود نیاز دارم ، به همین دلیل می خواستم یک روش بودجه بندی را انتخاب کنم که می تواند به من کمک کند تا روی شماره ها تمرکز کنم و آگاهی از عادات هزینه خود را داشته باشم. من خیلی خوشحال شدم که FinancialFixx به من این فضا را داد تا بنشینم و در مورد نحوه اولویت بندی پول من تأمل کنم. یکی از قسمت های مورد علاقه من ساخت یک صفحه دید مالی بود که دقیقاً آنچه را که می خواهیم زندگی مالی ما به نظر برسد ، قرار دادیم. این به من کمک کرد تا درک کنم که چه چیزی برای من طول می کشد تا موفق باشم.

من از شروع بودجه الهام گرفته شدم زیرا می خواستم در مورد بازنشستگی واقع گرایانه باشم. من تقریباً 15 سال از آن فاصله دارم ، و باید در مورد چگونگی صرف وقت و هزینه خود در آن سالها جدی شوم. من همچنین می دانستم که علاوه بر پس انداز (که قبلاً انجام می دادم) و برای پول نقد اضافی ، برخی از لباس ها را به TherealReal می فروختم ، باید در مورد سرمایه گذاری فکر کنم. من می خواستم مطمئن شوم که پول من در حال رشد خواهد بود ، و این آزادی را برای بازنشستگی و پذیرش عمل بعدی خود دارم. من همچنین برای InvestingFixx ثبت نام کردم زیرا فهمیدم که در حالی که من صرفه جویی و سرمایه گذاری می کردم ، بدون درک ارزش های اصلی خود این کار را در Autopilot انجام می دادم و چگونه این ارزش ها می توانند نقشه راه را برای سرمایه گذاری شما به ارمغان بیاورند. به طور کلی آنچه من فهمیدم این است که پول گزینه هایی را به شما می دهد ، اما شما باید تصمیم بگیرید که کدام یک از این گزینه ها برای شما مهمترین است. پس از انجام این کار ، تنظیم شده اید.

بیشتر از هرمونی:

یادداشت سردبیر: ما یک سیاست تحریریه سخت و یک منطقه بدون قضاوت را برای جامعه خود حفظ می کنیم ، و همچنین تلاش می کنیم تا در هر کاری که انجام می دهیم شفاف باشیم. پست ها ممکن است حاوی منابع و پیوندها به محصولات شرکای ما باشد. در مورد نحوه کسب درآمد بیشتر بدانید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 2 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 18:37