چه تفاوتی بین Zacks و Morningstar وجود دارد؟

ساخت وبلاگ

آنها هر دو داده در مورد سهام و صندوق ها ارائه می دهند ، اما تفاوت هایی وجود دارد

کنت تون بیش از دو دهه در صنعت خدمات مالی گذرانده و صاحب سرمایه گذاری های سرمایه گذاری آتلانتیک ، یک شرکت مشاوره سرمایه گذاری ، در جزیره هیلتون ، کارولینای جنوبی است. او صدها مقاله برای طیف وسیعی از رسانه ها از جمله تعادل ، کیپلینگر ، MarketWatch و Motley Fool نوشته است.

آنتونی Battle یک حرفه ای مالی Planner حرفه ای است. وی برای برنامه ریزی مالی پیشرفته ، نامزد مشاور مالی منشور ، نامزد مشاور Life Underwriter® برای تخصص بیمه پیشرفته ، مشاور مالی معتبر مالی برای مشاوره مالی و هر دو حرفه ای بازنشستگی معتبر و مشاور مشاور بازنشستگی برای برنامه ریزی بازنشستگی را به دست آورد. بشر

Teenage boy using laptop at home

اگر تحقیقات خود را در مورد سهام ، صندوق های متقابل یا ETF انجام می دهید ، اهمیت دسترسی به داده ها را می دانید. دو ابزار تحقیق آنلاین مشترک ، تحقیقات سرمایه گذاری Zacks و Moingstar ، Inc. کدام یک باید استفاده کنید و چه زمانی؟در مورد هرکدام بیشتر بدانید تا دریابید که کدام یک برای شما بهتر است.

غذای اصلی

 • تحقیقات سرمایه گذاری Zacks و Moingstar ، Inc. دو مورد محبوب ترین ابزارهای تحقیق سرمایه گذاری آنلاین هستند.
 • Zacks بیشتر به خاطر سیستم رتبه بندی خود شناخته شده است ، که به سرمایه گذاران کمک می کند تا سهام ، صندوق های متقابل و ETF را پیدا کنند که به سرعت در حال افزایش هستند.
 • سیستم رتبه بندی ستاره Moingstar اوراق بهادار را بر اساس پاداش خود در مقابل خطر ارزیابی می کند.
 • Zacks هزینه بیشتری دارد و به سمت سرمایه گذاران ماهر در نظر گرفته شده است. Moingstar مقرون به صرفه تر است و می تواند به طیف گسترده تری از مردم کمک کند.

تحقیقات سرمایه گذاری Zacks چیست؟

تحقیقات سرمایه گذاری Zacks (ZIR) یک شرکت تحقیق و تجزیه و تحلیل است که اطلاعات مربوط به سهام ، صندوق های متقابل و ETF را ارائه می دهد. زیر در سال 1978 توسط لئونارد زکس تأسیس شد. این خدمات رایگان و پولی را ارائه می دهد که شامل تحقیق ، داده های مالی و تجزیه و تحلیل برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری های خود است.

Zacks ممکن است بیشتر برای سیستمی که Zacks Rank می نامد شناخته شود. این سیستم رتبه بندی بر اساس این ایده ساخته شده است که سهام با تخمین درآمدهای افزایش می تواند از S& P 500 بهتر عمل کند. همچنین دارای سیستم های رتبه بندی برای صندوق های متقابل و ETF است. Zacks ممکن است توسط افرادی که در این صنعت کار می کنند استفاده شود ، اما سرمایه گذاران مستقل نیز می توانند از آن استفاده کنند.

به گفته زکس ، این رتبه بیش از 25 سال S& P 500 را دو برابر کرده است.

جوانب مثبت و منفی Zacks

تحقیقات سرمایه گذاری Zacks می تواند ابزاری مفید برای اطلاعات و تجزیه و تحلیل مرتبط با سرمایه گذاری باشد. ممکن است برای شما ایده آل نباشد مگر اینکه یک سرمایه گذار ماهر باشید.

 • Zacks Rank: این سیستم رتبه بندی برای سهام ، صندوق های متقابل و ETF می تواند به شما در یافتن دارایی های بیشتر در نمونه کارها خود کمک کند.
 • انواع خدمات عضو: می توانید از برخی خدمات رایگان ثبت نام کرده و از آن استفاده کنید. اینها شامل یک خبرنامه روزانه ، مقالات به موقع و رتبه Zacks است. برای عضویت ، باید هزینه Zacks Premium (249 دلار در سال) ، مجموعه سرمایه گذار Zacks (495 دلار در سال) یا Zacks Ultimate (2،995 دلار در سال) را بپردازید. اعضا به ابزارهای تفسیر و سرمایه گذاری اختصاصی دسترسی پیدا می کنند.
 • ناوبری آسان سایت: وب سایت Zacks به راحتی قابل حرکت است ، که به شما امکان می دهد به سرعت اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنید.
 • برای مبتدیان ایده آل نیست: علاوه بر تعداد انگشت شماری از مقالات استارت ، اگر تازه وارد سرمایه گذاری هستید ، ممکن است اطلاعات مفیدی در وب سایت Zacks پیدا نکنید.
 • هزینه حق بیمه ، سرمایه گذار و خدمات نهایی: معقول نیست که سالانه نزدیک به 3000 دلار برای بسته عضو نهایی بپردازید ، مگر اینکه واقعاً به اطلاعات احتیاج داشته باشید. در حالی که سرمایه گذار و حق بیمه مقرون به صرفه تر هستند ، اگر تازه وارد شوید یا سهام خود را بخرید و نگه دارید ، هنوز هم غیر ضروری هستند.

Moingstar چیست؟

Moingstar ، Inc. یک شرکت تحقیقاتی سرمایه گذاری است که اطلاعات متنوعی دارد. می توانید تجزیه و تحلیل مالی و اطلاعات مربوط به سهام ، صندوق های متقابل و ETF را در وب سایت آن پیدا کنید. Moingstar (صبح) یک شرکت متعلق به عمومی است که توسط جو مانسوتو در سال 1984 تأسیس شده و در شیکاگو ، ایلینویز مستقر است.

بنیانگذار Moingstar ، تحلیلگر سهام جو مانسوتو ، 27 ساله بود که تصمیم گرفت این شرکت را درست از آپارتمان خود شروع کند.

Moingstar با رتبه ستاره خود به ستارگی در جامعه رسید. این سیستم رتبه بندی از یک تا پنج ستاره متغیر است و مبتنی بر عملکرد تاریخی و خطر بازار است. Moingstar به یکی از بهترین سایت های تحقیقاتی سرمایه گذار آنلاین تبدیل شده است. این رتبه بندی و تحقیق را برای سهام ، ETF ها ، صندوق های متقابل و موارد دیگر ارائه می دهد.

جوانب مثبت و منفی استفاده از Moingstar

Moingstar سرمایه گذاران را که از مبتدیان گرفته تا مدیران پولی که به داده های سرمایه گذاری و تجزیه و تحلیل نیاز دارند ، جذب می کند. در حالی که بسیاری از آنها از وب سایت استفاده می کنند ، می توان آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید تا اینکه به آن عادت کنید.

 • رتبه بندی ستاره: ارزیابی ریسک/پاداش سرمایه گذاری با بررسی رتبه Moingstar (یک تا پنج ستاره) آسان است.
 • تطبیق پذیری: این همه افراد را جلب می کند. مبتدیان ، سرمایه گذاران ماهر و مدیران ثروت همه می توانند آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند.
 • انواع محصولات: Moingstar هنگام حرکت در وب سایت آن ، اطلاعات رایگان به شما ارائه می دهد. همچنین یک عضویت اساسی رایگان ارائه می دهد که در آن می توانید داده های بیشتری را باز کنید ، که شامل رتبه بندی ستاره های آن نیز می شود. همچنین می توانید نمونه کارها خود را به داده های Moingstar و بایگانی مقاله دسترسی پیدا کنید. اگر به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید ، می توانید عضو شوید تا گزارش های تحلیلگر ، انتخاب سرمایه گذاری و صفحه های پیشرفته تری را دریافت کنید. عضویت حق بیمه یک ساله 199 دلار هزینه دارد.
 • ناوبری سایت فقیر: در صورت جدید بودن ، یافتن اطلاعات در سایت آن برای شما آسان نیست. صفحه اصلی با مقالات بیش از حد بارگیری می شود و ناوبری سایت بصری نیست. هنگامی که تصمیم دارید در یک برنامه عضویت مشترک شوید و از سایت بیشتر استفاده کنید ، پیدا کردن آنچه نیاز دارید آسان تر است.
 • کاهش تمرکز روی مبتدیان: انواع مختلف سرمایه گذاری و اقدامات مختلف برای خواندن در مورد اینکه ممکن است سرمایه گذاران شخصی جدید از بین بروند ، وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر به دنبال مقاله ای هستید که مفهوم بتا را توضیح می دهد ، ممکن است از شانس خارج شوید. حتی جستجوی سایت برای بتا شما را به سمت موضوعات پیشرفته تر سوق می دهد.

تفاوت بین Zacks و Moingstar

تحقیقات سرمایه گذاری Zacks و Moingstar ، Inc. از این نظر مشابه هستند که هر دو داده ها ، تحقیق و تجزیه و تحلیل مربوط به سرمایه گذاری را ارائه می دهند. با این حال ، آنها از راه های معدودی متفاوت هستند.

تفاوت های کلیدی

 • رتبه بندی: رتبه Zacks ممکن است برای سهام بهترین باشد و بر اساس افزایش درآمد است. رتبه بندی ستاره Moingstar ممکن است برای صندوق های متقابل و ETF بهترین باشد. این همچنین مبتنی بر خطر بازده است.
 • نوع سرمایه گذار: Zacks به سمت سرمایه گذاران ماهر ، معامله گران کوتاه مدت و سرمایه گذاران حرفه ای هدایت می شود. Moingstar می تواند برای انواع سرمایه گذاران ، از جمله سرمایه گذاران فردی بلند مدت و مشاوران سرمایه گذاری باشد.
 • تحقیقات و چیدمان سرمایه گذاری: هر دو Zacks و Moingstar خدمات عضو رایگان و پولی را ارائه می دهند ، اما اطلاعات متفاوت ارائه می شود. به عنوان مثال ، هنگام مرور یک صندوق متقابل ، Zacks اطلاعات بیشتری را در صفحه اصلی نقل قول نشان می دهد. Moingstar باعث می شود که روی برگه های مختلف کلیک کنید تا آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

خط پایین

Zacks و Moingstar هر دو ابزار سرمایه گذاران را برای تحقیق و تجزیه و تحلیل ارائه می دهند. هر دو خدمات عضو رایگان و پولی ارائه می دهند و اطلاعات متنوعی دارند. با این حال ، Zacks ممکن است برای سرمایه گذاران ماهر که سهام را تجارت می کنند بهترین باشد. Moingstar ممکن است برای سرمایه گذاران جدیدتر که صندوق های متقابل و ETF را خریداری و می فروشند بهترین باشد.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 71 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 22:32