سود حاصل از افزایش قیمت واحدهای صندوق

ساخت وبلاگ

بازگشت به ساده قرار دادن

درک توزیع

توزیع صندوق متقابل چیست؟این زمانی است که درآمد خالص سرمایه گذاری به دست آمده توسط یک صندوق متقابل به سرمایه گذاران انفرادی منتقل می شود.

چرا برای سرمایه گذاران سودمند است که به جای صندوق متقابل ، مالیات را بپردازند؟وجوه متقابل با معادل بالاترین نرخ مالیات حاشیه ای سرمایه گذاران مالیات می شود. اگر صندوق درآمد سرمایه گذاری را توزیع نکند ، با بالاترین نرخ مالیات مبلغی را پرداخت می کند. با توزیع درآمد سرمایه گذاری خود به سرمایه گذاران ، درآمد به طور معمول با نرخ بسیار پایین تر مالیات می شود (یا اصلاً در صورت نگهداری در یک حساب ثبت شده). این به نفع همه است که صندوق متقابل توزیع را بپردازد. کاهش مالیات پرداخت شده توسط صندوق باعث افزایش درآمد می شود که می تواند به سرمایه گذاران توزیع شود و این باعث افزایش بازده سرمایه گذاری آنها می شود.

چه چیزی می دهد؟چرا سرمایه گذاران باید به جای صندوق متقابل ، مالیات را بپردازند؟همانطور که در بالا گفتیم ، وجوه متقابل با معادل بالاترین نرخ مالیات حاشیه ای سرمایه گذاران مالیات می شود. برای جلوگیری از برخورد با قبض مالیات بزرگ ، صندوق درآمد سرمایه گذاری خود را به سرمایه گذاران که معمولاً نرخ مالیات بسیار پایین تری را پرداخت می کنند (یا اصلاً در صورت نگه داشتن در یک حساب ثبت شده) توزیع می کند. این به نفع همه است که صندوق متقابل توزیع را بپردازد.

چه کسی پرداخت می کند؟توزیع ها با توجه به تعداد واحدهای موجود در صندوق در روز قبل از توزیع (تاریخ ثبت) به سرمایه گذاران اختصاص می یابد.

چرا ارزش دارایی خالص (NAV) هنگام پرداخت توزیع کاهش می یابد؟توزیع ها NAV/واحدهای صندوق را در هر سهم با میزان توزیع کاهش می دهد زیرا پس از پرداخت ، صندوق دارایی کمتری دارد. گفت: راه دیگر ، NAV ارزش دارایی های زیرین است ، بنابراین وقتی یک صندوق متقابل توزیع را پرداخت می کند ، دلیل آن است که NAV با همان مبلغ کاهش می یابد.

این جدول آنچه را که ما در بالا گفتیم اما با شماره ها توضیح می دهد:

توزیع 5 ٪ برای یک صندوق با 10 دلار NAV/واحد

اگر توزیع به صورت نقدی پرداخت شود:

ارزش قبل از توزیع سرمایه گذاریتوزیعپول نقد به سرمایه گذار پرداخت می شودارزش پس از توزیع سرمایه گذاری

اگر توزیع دوباره سرمایه گذاری شود:

ارزش قبل از توزیع سرمایه گذاریتوزیعتوزیع مجددارزش پس از توزیع سرمایه گذاری

در هر دو سناریو ، ارزش کلی نمونه کارها سرمایه گذار قبل و بعد از توزیع (قبل از حسابداری برای مالیات) یکسان است. یکی از واحدهای صندوق متقابل به ارزش 14،250 دلار و پول نقد 750 دلار برای کل 15000 دلار در حالی که سایر واحدهای صندوق متقابل به ارزش 15000 دلار دارند.

توزیع سود سرمایه چگونه با سود سرمایه حاصل از فروش صندوق من متفاوت است؟توزیع صندوق های متقابل از هرگونه دستاورد یا ضرر و زیان شما ممکن است هنگام فروش صندوق متقابل متمایز باشد.

سود سرمایه را می توان با فروش واحدهای موجود در یک صندوق (این گزارش در مورد T3 شما بلکه در بیانیه شما و T5008) انجام داد و پول بیشتری را نسبت به آنچه در ابتدا پرداخت کرده اید یا با دریافت توزیع سود سرمایه از خود صندوق به دست آمده استبه مدیران نمونه کارها که شرکت ها را در صندوق برای سود می فروشند.

آیا مأمور مالیات دو برابر است؟سالانه ، هنگامی که توزیع خود را دریافت می کنید (گزارش شده در T3) و سرمایه گذاری مجدد آن ، مبلغی که دریافت می کنید به پایه هزینه تنظیم شده سرمایه گذاری خود (ACB) اضافه می شود. بنابراین وقتی سرانجام سرمایه گذاری خود را می فروشید ، سود کمتری دارید زیرا ACB بیشتر است. این نوع پیش پرداخت مالیات بر سود نهایی سرمایه شما است. اگر به پایگاه هزینه سرمایه گذاری خود در حساب خود نگاه کنید ، در پایان سال ، باید توجه داشته باشید که این بالاتر از مبلغی است که در ابتدا سرمایه گذاری کرده اید. این افزایش توزیع شما دریافت می کند و پایان سال که در T3 شما گزارش می شود.

آیا یک صندوق متقابل می تواند سالها با عملکرد منفی توزیع کند؟آره. عملکرد سرمایه گذاری تابعی از درآمد سرمایه گذاری (بهره ، سود سهام و غیره) ، سود خالص سرمایه یا ضرر و زیان تحقق یافته ("قفل شده در" سود/ضرر ناشی از فروش یک امنیت) ، سود خالص سرمایه یا ضرر (سود/ضرر/ضررمقدار هلدینگ روی کاغذ) و هزینه ها.

اعتماد صندوق های متقابل سالانه ملزم به توزیع درآمد سرمایه گذاری خود و سود خالص سرمایه تحقق یافته ، خالص هزینه ها ، به Unitholders در همان سال است. در سالهایی که ضررهای خالص سرمایه غیر واقعی بیش از این مبالغ ، عملکرد سرمایه گذاری صندوق متقابل می تواند منفی باشد در حالی که هنوز توزیع درآمد سرمایه گذاری و سود سرمایه تحقق یافته خالص برای سال وجود دارد.

Unitholders موظف است مالیات بر سود سرمایه تحقق یافته را بپردازند اما نه بر سود سرمایه غیر واقعی. این بدان معناست که آنها ممکن است حتی در سالهایی که صندوق متقابل عملکرد سرمایه گذاری منفی را تجربه کرده اند ، مالیات بر درآمد را بپردازند.

در سطح ، به نظر می رسد که دارندگان واحد به هیچ وجه (بازده منفی!) به پرداخت چیزی (مالیات بر سود سرمایه) پرداختند ، اما به دنبال عمیق تر نشان می دهد که این فقط یک محصول جانبی از رویکرد سرمایه گذاری ما است. سود سرمایه نتیجه فروش مشاغل با سود است ، در حالت ایده آل وقتی قیمت بازار آنها را با بینش اختصاصی ما مطابقت می دهد. این سود سپس به روشی که تیم سرمایه گذاری معتقد است منجر به بازده آینده خواهد شد ، سرمایه گذاری می شود.

ببینید "آیا مأمور مالیات دو برابر است؟"در مورد اینکه چرا Unitholders دو بار مالیات نمی گیرند.

توزیع ها چگونه بر ارزش کتاب من تأثیر می گذارد؟توزیع ها را می توان به صورت نقدی پرداخت کرد یا در واحدهای صندوق متقابل اضافی سرمایه گذاری کرد. اگر تصمیم به دریافت توزیع صندوق در واحدها دارید ، ارزش کتاب شما با سرمایه گذاری مجدد خودکار توزیع ها تنظیم می شود. به زبان ساده ، هنگامی که یک صندوق توزیع می کند ، شما از آن مالیات می گیرید ، اما وقتی توزیع در واحدهای صندوق است ، ارزش کتاب در همان زمان با میزان توزیع افزایش می یابد تا از مالیات مضاعف جلوگیری شود. این اطلاعات در مورد لغزش T3 شما گزارش شده است (مربوط به 16 برای ساکنان کبک).

به شفاف سازی ارزش کتاب مراجعه کنید ، جایی که ما توضیح می دهیم که ارزش کتاب شما ، تصورات غلط مشترک چیست و راه درستی را برای یافتن چگونگی انجام سرمایه گذاری های شما به شما نشان می دهد.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 65 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 22:45