بهترین کارگزاران بین المللی آنلاین 2022

ساخت وبلاگ

Inteational Brokers Featured

این یک راهنما در مورد بهترین سیستم عامل های معاملاتی آنلاین برای تجارت بین المللی 2022 است. بسته به کشوری که در آن زندگی می کنید و صلاحیت شما در زیر است ، یک کارگزار آنلاین متفاوت انتخاب درست است. ما سیستم عامل های تجاری تنظیم شده و قابل اعتماد را بر اساس کشوری که در آن زندگی می کنید لیست می کنیم.

بیشتر کارگزاران ما در این راهنمای بین المللی به تجارت بین المللی اجازه می دهند و مشتریان بین المللی را می پذیرند.

یک نمونه کارها متعادل همچنین شامل قرار گرفتن در معرض بازارهای بین المللی است. یکی از راه های سرمایه گذاری در بازارهای بین المللی با ETF هایی است که روی یک منطقه جغرافیایی خاص تمرکز می کنند. گزینه دیگری که بیشتر کارگزاران اجازه می دهند با تجارت ADR (رسیدهای سپرده گذاری آمریکایی) است که نمایانگر سهام در سهام خارجی است و در مبادلات ایالات متحده معامله می شود.

برای یافتن راهنماهای دقیق تر برای کشورهای خاص ما را بخوانید:

اگر می خواهید سهام را تجارت کنید ، کارگزاران تعاملی برای کاربران بین المللی بهترین هستند. برای تجارت کپی Etoro بهترین انتخاب است. برای تجارت CFD ، ما به علاوه 500 توصیه می کنیم.

در اینجا لیست کارگزاران ما وجود دارد که به تجارت بین المللی اجازه می دهند:

  • کارگزاران تعاملی - بهترین در کلاس
  • Etoro - عالی برای تجارت کپی بین المللی
  • معامله
  • صمیمی

کارگزاران تعاملی - موجود در 184 کشور جهان

کارگزاران تعاملی یک کارگزار آنلاین تثبیت شده است که تجارت بین المللی را به مشتریان خرده فروشی و حرفه ای در سراسر جهان ارائه می دهد. پلتفرم معاملاتی ، ابزارها ، معاملات کمیسیون 0 دلار و پلت فرم وب پورتال مشتری برنده جایزه آنها ، آنها را در رده بین المللی برنده می کند.

Etoro - عالی برای تجارت کپی بین المللی

comparison etoro logo

Etoro یک بستر عالی تجارت کپی است که تجارت بین المللی را برای مشتریان خرده فروشی ارائه می دهد. Etoro بهترین پلت فرم تجارت کپی کلاس را ارائه می دهد ، که برای معامله گران مبتدی و پیشرفته مناسب است. آنها 0 ٪ کمیسیون در سهام واجد شرایط ایالات متحده ارائه می دهند.

CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم خطر بالایی برای از دست دادن سریع پول دارند. 68 ٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی هنگام تجارت CFD با این ارائه دهنده ، پول خود را از دست می دهند. باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD ها چگونه کار می کنند ، و آیا می توانید از دست دادن پول خود در معرض خطر بالایی قرار بگیرید. سرمایه شما در معرض خطر است. هزینه های دیگر اعمال می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به etoro.com/trading/fees مراجعه کنید. Etoro USA LLC CFD را ارائه نمی دهد ، فقط دارایی های رمزنگاری واقعی موجود است

معامله

Tradestation دسترسی به بازارهای انگلستان ، اروپایی ، آسیا و اقیانوسیه و آمریکای شمالی را از طریق Tradestation Global ارائه می دهد. معامله گران از طریق یک حساب کارگزاری به سهام جهانی ، معاملات آتی ، فارکس و گزینه ها دسترسی پیدا می کنند.

صمیمی

Firstrade 0 دلار معاملات در سهام ، گزینه ها و ETF ارائه می دهد. بستر معاملاتی آنها با استفاده آسان است و برای معامله گران با تجربه تر به اندازه کافی قوی است.

چه چیزی باعث ایجاد کارگزار بین المللی می شود؟

کارگزاران آنلاین که به جز مشتریانی از بیش از یک کشور و دسترسی به بازارهای بین المللی به شما می دهد ، یک کارگزار بین المللی محسوب می شود. اطمینان حاصل کنید که یک کارگزار را انتخاب کرده اید که توسط مقامات برتر برای انجام کار در کشور خود تنظیم شده است.

چگونه سهام بین المللی بخریم؟

اگر یک معامله گر مستقر در ایالات متحده هستید ، اما می خواهید یک سهام خارجی مانند Plus 500 (LON: Plus) بخرید ، این سهام را در بستر معاملاتی خود پیدا می کنید. در مرحله بعد ، نتیجه صحیح را انتخاب کرده و سهام را خریداری می کنید.

شما باید مراقب باشید ، زیرا می توان سهام را به عنوان ADR (دریافت سپرده آمریکا) ، CFD (قرارداد اختلاف) یا به عنوان سهام واقعی معامله کرد.

بهترین کارگزار برای تجارت بین المللی چیست؟

کارگزاران تعاملی بهترین کارگزار برای تجارت بین المللی است. این بنا در سال 1987 تأسیس شد و دارای یک بستر تجاری عالی ، انواع مبادلات بین المللی است و از مشتریان از سراسر جهان پشتیبانی می کند.

درباره نویسنده

زیگا برزنیک صاحب و رئیس تحقیقات در PublicfinanceInteational.org است - او یک سرمایه گذار فعال در بازار فارکس ، رمزنگاری و سهام است - وی دیده است که سیستم عامل های تجاری به همراه سرمایه گذاری های خود ناپدید می شوند - به ویژه در "رونق رمزنگاری". زیگا راه سختی را آموخت که یافتن یک کارگزاری معتبر و قابل اعتماد آنلاین برای موفقیت طولانی مدت در بازارهای مالی مهم است. وی Publicfinansinteational.org را به عنوان بستری تأسیس کرد که در آن تحقیقات خود را با یک هدف در ذهن به اشتراک می گذارد: ارائه کارگزاران آنلاین بی طرفانه و قابل اعتماد.

ما را دنبال کنید

انتخاب های برتر ما

در باره

افشای تبلیغات:

Publicfininteational.org به بازرگانان و سرمایه گذاران کمک می کند ، از سراسر جهان ، به دنیای پیچیده کارگزاران آنلاین حرکت می کنند. ما هزاران ساعت در سال می گذرانیم ، هم تحقیق و هم آزمایش کارگزاران ، تا بررسی های بی طرفانه و گسترده را به شما ارائه دهیم. ما می خواهیم این اطلاعات را برای بازدید کنندگان خود رایگان نگه داریم. برای اجرای وب سایت ، ما از طریق کمیسیون های وابسته و تبلیغات پرداخت شده ، بدون هیچ هزینه اضافی برای شما درآمد کسب می کنیم. در حالی که شرکای ما ما را برای کار ما جبران می کنند ، آنها نمی توانند روند بررسی ، رتبه بندی ها و توصیه های ما را تغییر دهند. لیست شرکای ما را مشاهده کنید.

تجارت CFD در اهرم شامل خطر قابل توجهی از دست دادن سرمایه شما است.

سرمایه گذاری در یا تجارت ابزارهای مالی ، کالاها یا سایر دارایی ها دارای ریسک بالایی است. شما فقط در صورتی که کاملاً از خطر احتمالی از دست دادن تمام پول واریز شده خود آگاه باشید ، فقط باید در تجارت یا سرمایه گذاری باشید.

کلیه اطلاعات و مطالب موجود در PublicfinanceNteational.org مشاوره مالی نیست و فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است. هر عملی که انجام دهید در معرض خطر خودتان است. نه PublicfinanceInteational یا هر یک از شرکت های وابسته ما هرگونه توصیه ای را ارائه می دهد یا به معنای هرگونه اقدامی بر اساس اطلاعاتی است که ما به شما ثابت کردیم. ما هیچ گونه درخواست یا توصیه ای برای انجام هرگونه اقدام یا تجارت یا سرمایه گذاری در هر ابزار مالی ، دارایی یا کالای مالی ارائه نمی دهیم.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 32 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:13