50 بهترین فرصت سرمایه گذاری در کسب و کار کوچک در ترکیه

ساخت وبلاگ

آیا می خواهید یک تجارت سودآور را در T Urkey به عنوان یک خارجی شروع کنید؟اگر بله ، در اینجا 50 بهترین ایده کسب و کار کوچک و فرصت های سرمایه گذاری در ترکیه وجود دارد. در حال حاضر ، اقتصاد ترکیه شانزدهمین بزرگ جهان و ششمین بزرگ در اروپا است. این واقعیت را به خانه سوق می دهد که ترکیه برای بسیاری از سرمایه گذاری ها و مشاغل یک بازار با رشد بالا است.

سابقه رشد اخیر ترکیه ، نیروی کار جوان و با استعداد و موقعیت استراتژیک آن بین اروپا و آسیا باعث می شود این کشور به یک مقصد بسیار جذاب برای رشد و سرمایه گذاری تبدیل شود. ترکیه کشوری است که بین اروپا و آسیا و پایتخت آن و صندلی قدرت آنکارا واقع شده است. استانبول بزرگترین شهر آن است و بسیاری از آنها به عنوان پایتخت تجاری ترکیه در نظر گرفته می شود. ترکها عمدتاً مسلمان هستند اما به دلیل دیدگاههای مذهبی و سبک زندگی که تا حد زیادی با مسلمانان در خاورمیانه متفاوت است ، لیبرال محسوب می شوند.

ترکیه شناخته شده است که حدود 80 ٪ از صادرات فندق جهان را بر عهده دارد و با خرید برابری قدرت ، 17 مین تولید ناخالص داخلی جهان را در اختیار دارد. اقتصاد ترکیه عمدتاً توسط بخش صادرات با صنعت خودرو که در این زمینه پیشرو است ، هدایت می شود. صادرات کلیدی از ترکیه عبارتند از: فندق ، کشتی ها ، کشتی های روغن و شیمیایی ، الکترونیک مصرفی و لوازم خانگی (با Beko و Westel به عنوان برند برتر) ، محصولات پتروشیمی ، منسوجات و غذاهای فرآوری شده و همکاران.

بخش خدمات حدود 65 ٪ از تولید ناخالص داخلی ترکیه را به خود اختصاص داده است ، در حالی که بخش کشاورزی حدود 26 ٪ را به خود اختصاص داده است اما بخش کشاورزی هنوز یکی از بالاترین کارفرمایان کار در ترکیه است. جهانگردی یک تولید کننده عمده درآمدی برای ترکیه است. ترکیه به عنوان ششمین مقصد محبوب گردشگری در جهان قرار دارد. بانکداری و صنعت ساخت و ساز همچنین یکی دیگر از تولید کنندگان عمده درآمد برای ترکیه است.

ترکیه از آنجا که دولت ترکیه با خصوصی سازی صنایع متعلق به دولت و همچنین آزادسازی سایر بخش های کلیدی اقتصاد ، به یک کشور عزیز برای سرمایه گذاران خارجی تبدیل می شود.

بنابراین اگر یک سرمایه گذار هستید و قصد شروع کار خود را در ترکیه دارید ، باید این 10 فرصت برتر شغلی را در ترکیه در نظر بگیرید.

50 بهترین فرصت سرمایه گذاری در کسب و کار کوچک در ترکیه

جدول محتویات

شرکت تولید نمک

ترکیه پانزدهمین کشور بزرگ تولید نمک در جهان است و به طور متوسط سالانه 4،000،000 تن متریک است. 10 کشور برتر با تولید نمک عبارتند از: چین ، ایالات متحده ، هند ، آلمان ، کانادا ، استرالیا ، مکزیک ، شیلی ، هلند ، برزیل.

ترکیه از سه جهت توسط دریا محاصره شده است و تولید نمک از دریا از اهمیت بالایی برخوردار است و بدین ترتیب آن را به یک تجارت سودآور برای شروع در کشور تبدیل می کند. فرایند تولید نمک خام طبیعی شامل ، تبلور مجدد ، تبخیر ، خاکبرداری نمک و ذخیره سازی است و می توانید این روند را در مقیاس کوچک انجام دهید که در خدمت جامعه ارعاب خود یا در مقیاس بزرگ برای جامعه بین المللی است.

خدمات تحویل کالا

کشاورزی و صادرات فندق

یک شرکت ساختمانی را باز کنید

قطعات وسیله نقلیه را تهیه کنید

ترکیه بازار 74 میلیون نفری است که اکثریت زیادی از این جمعیت دارای اتومبیل هستند. بزرگترین شرکت های خودروسازی مانند فورد ، فیات ، رنو ، تویوتا ، هیوندای ، مرسدس ، سیتروئن و غیره دارای کارخانه هایی در کشور هستند که به این ترتیب در عرضه پایدار وسایل نقلیه کمک می کنند.

تبدیل به یک پیمانکار مخابراتی شوید

یک شرکت مدیریت پسماند را راه اندازی کنید

بخش محیط زیست در سالهای اخیر به عنوان یکی از بخش های اولویت دولت ترکیه از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. صنعتی شدن سریع ترکیه و رشد بالای جمعیت (یکی از بالاترین در OECD) به همراه گسترش شهرها ، مشکلات پیچیده زیست محیطی مربوط به خدمات عمومی ، به ویژه مدیریت پسماند را ایجاد کرده است.

یک گیاه انرژی باز کنید

قصد واضح از مقررات زدایی و خصوصی سازی دولت ترکیه در دهه گذشته همراه با یک چارچوب قانونی محکم و افزایش تقاضای داخلی ، ترکیه را به یک کشور کلیدی برای سرمایه گذاری انرژی تبدیل می کند. منابع دولتی گفتند که این بخش تا سال 2022 به سرمایه گذاری تقریبا 130،000 میلیون نیاز دارد و از سرمایه گذاران می خواهد که در این زمینه مهم باشند. اگرچه انرژی یک بخش سرمایه گذاری بالا است ، اما اگر تجارت شما به خوبی پیش برود ، می توان سرمایه گذاری خود را بازپرداخت و سود کسب کرد.

سنگ طبیعی مال من

ترکیه چهارمین تولید کننده بزرگ سنگ طبیعی در جهان با بیش از صد گونه از سنگ مرمر ، تراورتن ، سنگ آهک ، تخته سنگ ، بازالت ، توف ، آندزیت ، دیائب ، گرانیت و اونیکس است. این 40 ٪ از ذخایر جهان مرمر را در اختیار دارد.

بنابراین ایده خوبی برای شروع تجارت سنگهای طبیعی در ترکیه است. یکی از راه های انجام این کار ، ایجاد شغلی است که این سنگ های طبیعی را مجهز می کند. در حالی که این کار را انجام می دهید ، باید مطمئن شوید که از قوانین و مقررات پیروی می کنید ، زیرا این مربوط به معدن است ، بنابراین با قانون دچار مشکل نمی شوید.

یک شرکت زیستی شیمیایی را راه اندازی کنید

خدمات ترمیم و تعمیر آسیب در آب را شروع کنید

هر ساله در ترکیه ، اضطراری غیرقابل پیش بینی باعث ایجاد ویرانی در زندگی ساکنان می شود: طوفان های شدید باران ، سیل فلاش ، لوله های پشت سر هم ، دستگاه های تمیز کردن بیش از حد و طیف گسترده ای از سایر حوادث غیرقابل پیش بینی ، فرش ها ، پارچه ها ، اثاثه یا لوازم داخلی و سایر مبلمان را خیس می کنند.

این بحران ها غالباً به پوشش کف پر هزینه آسیب می رسانند ، و تخته های چوبی و مبلمان را پیچ می کنند. آنها ممکن است باعث ایجاد قالب و کپک در قسمتهای خشک و زیرزمین شوند و یا یکپارچگی عرشه ها ، پله ها و سایر سازه های چوبی را تهدید کنند. این جایی است که یک سرویس ترمیم و تعمیر آسیب در آب وارد می شود. شما می توانید این تجارت را برای کمک به ساکنان در کاهش آسیب های آب به خانه های خود آغاز کنید.

بسته بندی وعده های غذایی را برای فروش شروع کنید

شروع تجارت Uber

تجارت Uber در ترکیه به طرز چشمگیری در حال رشد بوده است. شما می توانید یک راننده را استخدام کنید ، و به او اجازه دهید ماشین خود را هنگام استفاده از برنامه Uber سوار کند ، یا می توانید به راحتی خود را رانندگی کنید. این بستگی به بودجه ، اولویت ها و چند عامل دیگر دارد. با افزایش تعداد ساعات کاری خود می توان درآمد شما را افزایش داد. این یک ایده عالی برای تجارت در ترکیه است.

یک سالن باز کنید

مردم ترکیه بسیار مرسوم هستند و از ظاهر خود آگاه هستند. بنابراین ، اگر شما یک آرایشگر خوب و آرایشگر مو هستید ، در واقع باید شروع به پرستاری از ایده شروع یک سالن مو در ترکیه کنید. این تجارت نه تنها سودآور است ، بلکه شروع آن نیز آسان است.

آنچه باید از آن اطمینان حاصل کنید این است که مهارت های لازم را برای بازگشت مشتریان به شما دارید. اگر مالی برای اجاره تسهیلات برای سالن خود ندارید ، می توانید یک تجارت سالن موبایل را شروع کنید. تمام آنچه شما برای این کسب و کار نیاز دارید ابزار و وسیله نقلیه شماست تا شما را به اطراف ببرد.

یک گالری هنری را باز کنید

ترکیه یک صحنه هنری بسیار هیجان انگیز دارد که سالانه بیش از 300000 بیننده را به خود اختصاص می دهد. این کشور میزبان نمایش های هنری جالب مختلفی است که بازدید کنندگان از سراسر جهان را به خود جلب می کند. نمونه ای از این دوسالانه استانبول است که اکنون در چهاردهمین نسخه خود قرار دارد.

کشاورز دانه شوید

ترکیه دهمین تولید کننده دانه بزرگ جهان است. برای هر کسی که مایل به شروع یک تجارت به عنوان یک کشاورز باشد ، یکی از مشاغل شما می توانید یک کشاورز غلات شوید. ترکیه با رشد و صادرات دانه موفقیت زیادی داشته است و شما می توانید از این صنعت استفاده کنید تا یک تجارت برای خود ایجاد کنید. اگر قادر به راه اندازی یک مزرعه دانه نیستید ، می توانید پردازش دانه ها را برای کشاورزان شروع کنید.

یک مربی اسکی شوید

ترکیه از سه طرف توسط دریا محاصره شده است. مدیترانه در جنوب ، اژه در غرب و دریای سیاه در شمال. دریای مارمارا ، در شمال غربی ، شامل تنگه های استانبول و داردانل است و آب سرزمینی ترکیه است. این نشان می دهد که اسکی یک تجارت بزرگ در کشور است. از این استفاده کنید ، می توانید یک مربی اسکی شوید که در آن به مردم می آموزید که چگونه اسکی کنند.

سرویس عروسی مقصد را شروع کنید

یک روند محبوب برای زوج های پرماجرا ، عروسی های مقصد یا ازدواج در یک مکان دور است. ترکیه می تواند به یک زن و شوهر از مکان های منظره که زوج های ذهنی می توانند در آن ازدواج کنند ، افتخار کند. اگر در مکانهایی مانند جزایر با دریاچه های بکر و منظره منظره زندگی می کنید ، ممکن است یک سرویس عروسی مقصد یک تجارت هوشمندانه برای شروع شما باشد.

شما می توانید برنامه ریزی عروسی را ارائه دهید ، یا به زوج هایی که تصمیم می گیرند در طول تعطیلات خود در هنگام تعطیلات خود ازدواج کنند ، به مدارک لازم مورد نیاز خود کمک کنید ، از جمله یک افسر ، یک مکان ، عکاسان و غیره.

یک تجارت بازیافت را شروع کنید

یکی دیگر از مشاغل که می توانید در ترکیه راه اندازی و سودآوری کنید ، یک تجارت بازیافت است. یک تسهیلات بازیافت درگیر بازیافت پلاستیک ، کاغذ و شیشه از مکان های زباله است.

خدمات اجاره اتومبیل را شروع کنید

برخی از افراد بسیار مستقل هستند و همیشه می خواهند خود را در حدود هر قاره در هر نقطه خاصی از قاره سوار کنند. این مجموعه از مردم همیشه می خواهند هنگام ورود به مکان های جدید ، اتومبیل ها را اجاره کنند تا مناظر را به روشی که می خواهند کشف کنند.

یک تجارت صنایع دستی را شروع کنید

یک کاردستی فعالیتی است که شامل مهارت در ساختن چیزها با دست است. اگر مهارت های هنری یا سرگرمی های حیله گر دارید ، ممکن است فقط یکی از بلوک های اساسی ساخت و ساز یک تجارت موفق داشته باشید ، به خصوص اگر در یک مکان توریستی در ترکیه زندگی می کنید زیرا بازدید کنندگان همیشه از صنایع دستی بومی ارزش قائل هستند.

اگر تعداد زیادی از صنایع دستی دست ساز را جمع کرده اید ، می توانید یک فروشگاه کوچک را در شهر راه اندازی کنید که در آن می توانید صنایع دستی خود را بفروشید. همچنین می توانید به سایر افراد صنایع دستی نزدیک شوید و به بازار محصولات آنها نیز پیشنهاد دهید.

می توانید تجارت بستنی خود را از دو طریق شروع کنید. یکی از طریق خرید حق رای دادن از یک برند مستقر یا با داشتن فروشگاه شخصی شما است. اگر تجارت را بدون تجربه شروع می کنید ، خرید یک حق رای دادن محتاطانه ترین تصمیم خواهد بود. هزینه سربار ثابت ماهانه خود را محاسبه کرده و با محاسبات ROI یک برنامه ریزی مالی انجام دهید.

یک سرویس آبگرم باز کنید

آبگرم شغلی است که خدمات مختلفی را به منظور بهبود سلامت ، زیبایی و آرامش از طریق درمان های مراقبت شخصی ارائه می دهد. اسپا خدمات مختلفی از قبیل مانیکور ، پدیکور ، مراقبت از مو ، بسته بندی جلبک دریایی ، آروماتراپی ، صورت ، اپیلاسیون ، طب سوزنی ، صورت و ماساژ کامل بدن را ارائه می دهد.

این خدمات تقریباً ضروری است زیرا افراد پس از کار سخت در طول هفته باید خود را استراحت و آزار دهند. اگر مهارت دارید ، می توانید یک سرویس آبگرم را در منطقه خود تنظیم کرده و گردشگران را برای درآمد بهتر هدف قرار دهید.

تجارت دامپزشکی

تجارت اجاره تعطیلات

مترجم یا مترجم شوید

ترکیه یک جاذبه عالی برای گردشگران است. هر ساله تعداد زیادی از گردشگران از کشور بازدید می کنند. برای آنها ، درک زبانهای محلی کشور دشوار است. علاوه بر این ، افراد محلی نیز ترجیح می دهند به زبان خود صحبت کنند.

کشاورزی تجاری گلخانه ای را شروع کنید

ترکیه یک کشور شیب کشاورزی است و یک تجارت که می توانید در این زمینه شروع کنید ، یک مزرعه گلخانه ای تجاری است. کشاورزی گلخانه ای اتاق را برای کنترل بیشتر بر محیط در حال رشد محصولات مختلف فراهم می کند. وابسته به فنی و مشخصات یک طرح گلخانه ای ، برخی از عوامل مهمی که ممکن است کنترل شوند شامل دما ، سطح نور و سایه ، آبیاری ، کاربرد کود و رطوبت جوی و همکاران است.

تجارت رستوران و بار

در هر منطقه ای که مردم زندگی می کنند ، یک تجارت اساسی برای شروع آنجا رستوران و بار است. این امر به این دلیل است که صرف نظر از ماهیت اقتصاد ، مطمئناً مردم باید غذا بخورند. این یک تجارت بسیار سودآور در ترکیه است ، اما در عین حال یک تجارت رقابتی است.

اجاره ملک

در ترکیه رونق قابل توجهی در املاک رخ داده است و بازار املاک و مستغلات به طور قابل توجهی بهبود یافته است. این سناریو اکنون با آنچه که چند سال پیش بود بسیار متفاوت است و بنابراین اجاره ملک یک ایده عالی برای کارآفرینان جوان یا افرادی است که مایل به کسب درآمد اضافی هستند.

می توانید خواص را به جمعیتی مختلف و برای اهداف مختلف اجاره دهید. نکته اصلی در اینجا ارائه چیزی منحصر به فرد برای مردم و اطمینان از خدمات ارائه شده به اندازه کافی خوب است تا در آینده مشتری بیشتری به شما برساند.

فروش بازار کک

اگر به آن نگاه نکنید ، یک بازار کک امکان بسیار خوبی را برای شما فراهم می کند. شما می توانید موارد کاربردی زیادی را که افراد به طور مرتب به آن نیاز دارند ، ذخیره کنید. مردم دوست دارند آخر هفته ها را با میزهای پر از وسایل ناخواسته افراد دیگر بگذرانند و به دنبال گنجینه باشند.

دربان/دستیار شخصی شوید

دربان خدمات دستیار را به مردم ارائه می دهد. این تجارت برای کسی است که بسیار کارآمد است و توانایی ایجاد اتفاقات را دارد. افرادی که شما را استخدام می کنند انتظار دارند که وقتی آنها را می خواهید انجام دهید و شما باید بتوانید نه تنها با آنچه می خواهند ، بلکه با لمس شخصی و لبخندی بر چهره خود از بین ببرید.

یک تجارت برون سپاری را شروع کنید

عمل داشتن برخی از کارکردهای شغلی در خارج از یک شرکت به جای داشتن یک بخش داخلی یا کارمند ، به عنوان برون سپاری شناخته می شود. عملکردهای شغلی می تواند به یک شرکت یا یک فرد برون سپاری شود.

فروش چتر و بارانی

آب و هوا در ترکیه با توجه به منطقه متفاوت است. به طور کلی ، آب و هوای کشور معتدل است و منطقه دریای سیاه کاملاً بارانی است. اگر در اطراف این منطقه زندگی می کنید ، یکی از مشاغل که می توانید راه اندازی کنید ، فروش بارانی و چتر است.

کامیون مواد غذایی

محصولات بدون گلوتن را بفروشید

محصولات بدون گلوتن از پایگاه مشتری داخلی کسانی که از بیماری سلیاک رنج می برند ، سود می برند ، اما بسیاری از افراد این روند غذایی را پذیرفته اند. به همین دلیل تخمین زده می شود که فروش محصولات بدون گلوتن تا سال 2019 از 2. 34 میلیارد دلار عبور می کند. شما می توانید از این صنعت در حال گسترش استفاده کرده و یک تجارت را برای فروش محصولات بدون گلوتن شروع کنید. همچنین می توانید دوره های آنلاین را در مورد رژیم های غذایی بدون گلوتن ، تهیه مواد غذایی و گواهینامه ها نیز ارائه دهید.

بیشتر فرصت های سرمایه گذاری در کسب و کار کوچک در ترکیه

51. ساخت و ساز

ساخت و ساز یکی از اصلی ترین محرک های سرمایه گذاری عمومی و خصوصی ، یکی از بخش های اصلی ترکیه است. در حالی که بسیاری از شرکت های ساختمانی در کشور وجود دارد ، هنوز شکاف های زیادی در زیرساخت های زیست محیطی و انرژی وجود دارد.

بنابراین ، فرصت های بزرگی برای سرمایه گذاران در بخش ساخت و ساز وجود دارد. با سابقه ای محکم در مهندسی یا ساخت و ساز ، می توانید یک تجارت ساختمانی در ترکیه را پرچم گذاری کنید. با این وجود بهتر است ، می توانید شغلی را شروع کنید که مواد اولیه مورد استفاده برای ساخت و ساز را بفروشد.

52. فناوری اطلاعات

با توجه به موانع بزرگ ورود به مقررات دولتی ، تعداد کمی از اپراتورهای مخابراتی در ترکیه وجود دارد. اما فرصت های عظیمی در ارائه خدمات وجود دارد ، به ویژه برای یکپارچه سازان که این اپراتورها را تحت فشار قرار می دهند. کشف این بخش بسیار دشوار است ، زیرا سرمایه راه اندازی مورد نیاز معمولاً زیاد است.

53. اتومبیل و فلزی

اگرچه ، تنها 25 ٪ از جمعیت ترکیه دارای یک ماشین شخصی هستند ، طبقه متوسط مصرف کننده از سال 2000 به طور پیوسته در حال رشد است. این از نظر استفاده داخلی از اتومبیل ها و خودروها پتانسیل عظیمی را نشان می دهد. علاوه بر این ، صنعت خودرو فاقد تأمین کننده برای انواع مختلف قطعات یدکی خودرو است. بنابراین ، اگر بتوانید شغلی را شروع کنید که اتومبیل یا قطعات یدکی را بفروشد ، در ترکیه پول زیادی کسب خواهید کرد.

54. انرژی

اقدامات مختلف دولت ترکیه در دو سال گذشته برای دستیابی به مقررات زدایی و خصوصی سازی همراه با راهکارهایی برای افزایش تقاضای داخلی برای انرژی قابل اعتماد ، ترکیه را به مکانی مناسب برای سرمایه گذاری انرژی تبدیل کرده است. بخش انرژی در ترکیه یکی از معدود بخش هایی است که دولت به راحتی از سرمایه گذاران جدید استقبال می کند. دولت اعلام کرده است که این بخش تا سال 2022 به سرمایه گذاری حدود 130 میلیارد دلار نیاز دارد.

55. غذاهای فست فود بسته بندی شده

با توجه به تعداد فزاینده ای از زنان تمام وقت شاغل ، تقاضا برای وعده های غذایی بسته بندی شده و فرآوری شده و غذاهای یخ زده و همچنین میان وعده ها افزایش می یابد. صنایع غذایی در ترکیه طی سالهای اخیر از رشد پایدار برخوردار بوده و تغییر در روند مصرف کننده باعث می شود بازار با سرعت بیشتری رشد کند.

56. نساجی

صنعت نساجی یکی از مهمترین در اقتصاد ترکیه است که حدود 10. 8 ٪ از تولید ناخالص داخلی را نشان می دهد. ترکیه همچنین به عنوان تولید کننده اصلی نساجی شناخته می شود و این صنعت برای ورود سرمایه گذاران بیشتر باز است. این یکی از بخش های پیشرو از نظر سرمایه گذاری ، اشتغال ، تولید و شاخص های کلان اقتصادی است. بنابراین ، تقاضای زیادی در ترکیه برای محصولات نساجی وجود دارد.

اگر به دنبال تجارت برای سرمایه گذاری هستید ، اگر قصد دارید به عنوان یک سرمایه گذار بزرگ به ترکیه بیایید. سپس باید در نظر بگیرید که شرکت تولیدی نساجی خود را ایجاد کنید. بازار منسوجات تولید شده در ترکیه در واقع بسیار زیاد است.

57. محیط

بخش محیط زیست ، در اخیر ، سالها به یکی از بخش های اولویت اقتصاد ترکیه تبدیل شده است. در کنار رشد سریع جمعیت و صنعتی شدن ، مشکلات زیست محیطی به وجود می آید که بسیار بیشتر از آنچه دولت به تنهایی می تواند اداره کند. بنابراین ، فرصت های عظیمی برای مشاغل وجود دارد که زباله های جامد و فاضلاب را کنترل می کنند و خدمات تصفیه آب را ارائه می دهند. دولت ترکیه از سرمایه گذاران در این بخش استقبال می کند.

58. سنگ طبیعی

ترکیه با بیش از صد گونه از سنگ های طبیعی مانند اونیکس ، سنگ آهک ، بازالت ، چمن ، گرانیت ، تراورتن ، آندزیت ، دیائب و تخته سنگ ، ترکیه چهارمین تولید کننده بزرگ سنگ طبیعی در جهان است. این کشور دارای 40 ٪ از ذخایر مرمر جهان است. متأسفانه ، ترکیه از نظر تخصص در اکتشاف و پردازش مواد معدنی کاستی های جدی دارد. این البته درهای فرصت را برای سرمایه گذاران باز می کند.

59. مواد شیمیایی

تقاضا برای مواد شیمیایی در ترکیه رونق دارد. به همین دلیل ، صنعت شیمیایی در سالهای اخیر از رشد فوق العاده ای برخوردار بوده است. صنعت شیمیایی در ترکیه نه تنها مواد اولیه بلکه محصولات واسطه ای را نیز برای تولید کنندگان محصولاتی مانند چرم ، شیشه ، منسوج و خودرو فراهم می کند.

60. گردشگری

براساس آمار سال 2011 ، ترکیه در بین سایر کشورهای جهان و درآمدی که از گردشگری حاصل می شود ، در رده ششم قرار گرفت. این آمار ثابت می کند که گردشگری بخش اصلی اقتصاد کشور است ، که هنوز هم حتی پتانسیل بیشتری دارد - به لطف زیبایی طبیعی ترکیه و دارایی های فرهنگی غنی.

61. کشاورزی و صادرات فندق

آمار این امر را نشان می دهد که ترکیه مسئولیت حدود 80 ٪ از تولید و صادرات فندق جهان را بر عهده دارد. اگر نمی دانید فندق چیست ، این یک مهره با طعم شیرین است که به راحتی در ترکیه رشد می کند. همچنین به عنوان Filberts شناخته می شود. اگر قصد سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در ترکیه را دارید ، باید در نظر داشته باشید که به مزرعه و صادرات فندق بروید زیرا ترکیه یکی از بارور ترین زمین برای رشد این مهره است.

62. فروشگاه لوازم خانگی و خانه

صنعت تولید لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی ترکیه به سرعت در برخی از کشورهای اروپایی و آسیا به سرعت به دلیل مارک هایی مانند Beko و Vestel که به مرور زمان ثابت شده است ، رقبای قوی در مارک های برتر الکترونیک جهان است. اگر خرده فروشی الکترونیک و لوازم خانگی خود را در هر یک از شهرهای ترکیه شروع کنید ، مطمئناً سود خوبی در تجارت خواهید داشت.

63. شرکت تولید پتروشیمی

صنعت پتروشیمی یکی دیگر از صنعت پررونق در ترکیه است و اگر تصمیم دارید شرکت تولید پتروشیمی خود را در ترکیه تأسیس کنید ، محصولات شما در بازار جهانی به طور گسترده ای پذیرفته می شود ، به خصوص اگر شناخته شده باشید که محصولاتی را تولید می کنید که مطابق با استانداردهای جهانی باشد.

64. خدمات مشاوره مالی

صنعت خدمات مسلماً مشارکت کننده پیشرو در تولید ناخالص داخلی ترکیه است که بخش مالی در این صنعت رهبری می کند. اگر شما یک متخصص مالی هستید ، می توانید در نظر بگیرید که مشاغل مشاوره مالی خود را ایجاد کنید و می توانید مطمئن باشید که مشتری ها از شرکت های کوچک گرفته تا حتی کنگلومرهای بزرگ بسته به سوابق آهنگ و مهارت های شغلی خود ، مشتری داشته باشید. این نوع تجارت در واقع یک سودآور در ترکیه است.

65. Bureau De Change Business

این واقعیت که ترکیه به عنوان ششمین مقصد محبوب گردشگران در جهان قرار دارد ، به این معنی است که هر شغلی که به سمت سرویس دهی به بازدید کنندگان باشد ، واقعاً در ترکیه شکوفا خواهد شد. Bureau de Change یک تجارت بسیار آسان برای ایجاد در ترکیه است و به دلیل حجم بالای مسافران و بازدید کنندگان که به ترکیه می آیند ، سودآور است. اگر قصد ایجاد Bureau De Change Business خود را دارید ، فقط اطمینان حاصل کنید که فضای اداری را که در محل فرودگاه قرار دارد یا در نزدیکی برخی از هتل های برتر ترکیه است ، اجاره می کنید.

66. خدمات پذیرایی تخصصی برای صنعت حمل و نقل هوایی

این تجارت منحصر به فرد برای ارائه خدمات به صنعت حمل و نقل هوایی طراحی شده است و در واقع یک تجارت بسیار سودآور و پر رونق است که هنوز هم تا حد زیادی برای سرمایه گذاران باز است. این واقعیت که بیشتر شرکت های هواپیمایی خدمات پذیرایی خود را با فروشندگان منعقد می کنند ، آن را برای همه باز می کند. اگر از موقعیت خوبی برخوردار باشید ، شرکت های هواپیمایی به اندازه کافی برای خدمات خواهید داشت.

67. شرکت خدمات تمیز کردن (تخصص در تمیز کردن قبل و بعد از ساخت و ساز):

صنعت ساخت و ساز یکی دیگر از مشارکت کنندگان اصلی تولید ناخالص داخلی ترکیه است. اگر عضلات مالی برای سرمایه گذاری به عنوان پیمانکار ساختمانی ندارید ، می توانید به عنوان یک آژانس تمیز کردن تخصصی قبل و پس از ساخت و ساز وارد صنعت شوید.

سرمایه اصلی شما برای ایجاد این نوع مشاغل باید پولی است که می توانید برای دستیابی به تمام تجهیزات تمیز کننده خرج کنید و نکته خوب این است که اگر تجهیزات خوبی را تهیه کنید ، برای مدت طولانی به شما خدمت می کند. همچنین می توانید سایر خدمات نظافت مانند تمیز کردن ساختمان های عمومی ، تمیز کردن پارک ها ، در میان دیگران ، به پیشنهادات تمیز کردن خود اضافه کنید.

68. شرکت فیکسچر و اتوماسیون

اگر شرکت تجهیزات و اتوماسیون خود را در هر یک از شهرهای ترکیه تأسیس کنید و در تولید انبوه شرکت کنید ، صنعت کافی برای خدمات خواهید داشت. خدمات شما در صنعت خودرو ، بخش کشاورزی ، بخش راه آهن و در بیشتر شرکتهای تولیدی بسیار مورد نیاز خواهید بود.

69. شرکت تعطیلات و شرکت رزرو

اگر می خواهید سهم خود را از صنعت گردشگری بدست آورید ، ممکن است در نظر داشته باشید که شرکت آپارتمان و رزرو تعطیلات خود را در ترکیه تأسیس کنید. بدون شک شما در صورت داشتن موقعیت مناسب و اگر امکانات شما مقرون به صرفه است ، مشتری های کافی را از مشاغل خود حمایت می کنید.

با کشف 10+ بازارهای پرسود در ترکیه ، این وظیفه شماست که برای ایده هایی در مورد چگونگی کشف هر یک از این بازارهایی که انتخاب می کنید ، بنشینید و طوفان مغزی بنشینید. با دانش لازم در مورد بازار و سرمایه گذاری کافی ، می توانید یک تجارت سودآور در ترکیه راه اندازی کنید.

گزارش این تبلیغ

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 70 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:19