نشانه The Grinch: ادعاهای بیکار و سیگنال داده تولید ناخالص داخلی فدرال رزرو ممکن است مجبور شود در نرخ ها سخت بماند

ساخت وبلاگ

فروشندگان پس از گزارش های فرسوده در مورد تولید ناخالص داخلی و ادعاهای اولیه بیکار ، ترس های تازه شده از مبنی بر اینکه فدرال رزرو کار بیشتری برای انجام دادن دارد ، برمی گردند. داده های تورم PCE فردا از اهمیت بیشتری برخوردار است.

https://tickertapecdn.tdameritrade.com/assets/images/pages/md/

غذای اصلی

تولید ناخالص داخلی ، ادعاهای بیکار اولیه زنگ هشدار را حلقه می کند: اقتصاد کند نمی شود

PCE رژه داده های جمعه را هدایت می کند - نشانگر تورم مورد علاقه فدرال رزرو چه چیزی را نشان می دهد؟

سهام نیمه هادی تحت حمله پس از ناامید کردن درآمد میکرون ، داده های تولید ناخالص داخلی

شاون کروز ، رئیس استراتژیست تجارت ، TD Ameritrade

(پنجشنبه بازار باز است) فدرال رزرو ظاهراً هنوز هم با قضاوت از داده های تازه روز پنجشنبه کار خود را انجام داده است. این وال استریت کمی مضطرب است.

برآورد سوم دولت از تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) معمولاً یک نتیجه نیست ، اما گزارش پنجشنبه نمونه دیگری از سال 2022 است که یک استثناء مداوم است. رشد و تورم قوی تر از حد انتظار در تولید ناخالص داخلی ، آینده شاخص سهام را پس از تلفات قبلی یک شبه کاهش داد.

به گفته دولت ، تولید ناخالص داخلی Q3 نهایی 3. 2 ٪ افزایش یافته است ، از تخمین قبلی خود 2. 9 ٪. در مواقع عادی ، این خبر بسیار خوبی خواهد بود ، اما امروز از وال استریت شانه سرد می گیرد زیرا می تواند نگرانی هایی را ایجاد کند که فدرال رزرو ممکن است مجبور شود نرخ ها را حتی بیشتر کند تا این اقتصاد گالوپی را از بین ببرد. Deflator تولید ناخالص داخلی ، که اندازه گیری تغییرات در قیمت کالاها و خدمات ، 4. 4 ٪ ، بالاتر از اجماع 4. 3 ٪ وال استریت بود.

ادعاهای اولیه بیکاری برای هفته ، نزدیک به پایین پایین محدوده اخیر در 216،000 بود. ادعاهای مداوم جوانه زد.

بازار کار خنک کننده نیست و تورم و رشد هر دو بیشتر است. این نوع داده ای نیست که بازار سهام می خواست ، و می تواند به ویژه در سهام حساس به نرخ بهره مانند اطلاعات فناوری اطلاعات و نیمه هادی های زیر بخش اطلاعاتی نشان داده شود.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که حجم معاملات در تمام هفته کم بوده است ، که می تواند به یک طرف یا دیگری حرکت کند. اگر در حال تجارت این بازارها هستید ، احتیاط بیشتری را در نظر بگیرید. همچنین ، در یک محیط کم حجم در اطراف تعطیلات ، یک سوال مشروعیت در مورد هر حرکتی وجود دارد ، چه از بالا یا پایین. بدون نوع حجمی که محکومیت گسترده را نشان می دهد ، اغلب ادعا می شود که بازار واقعاً در هر جهت خاص کج است.

در حالی که درآمد شدید نایک (NKE) روز چهارشنبه یک صندوق عقب را فراهم کرد ، بازار امروز از دو گزارش درآمد ناامیدکننده که توسط میکرون (MU) و Carmax (KMX) به اشتراک گذاشته شده است ، احساس فشار می کند.

عجله

 • عملکرد 10 ساله خزانه داری (TNX) با 3. 67 ٪ کمی کاهش یافته است.
 • شاخص دلار آمریکا ($ dxy) در نزدیکی 104. 06 ثابت است.
 • آینده های نوسانات CBOE (VIX) آینده در 20. 24 است.
 • نفت خام WTI (/CL) 1. 67 ٪ با 79. 67 دلار افزایش یافته است.

با ورود به هفته تعطیلات ، نوسانات نسبتاً کم است ، و این نشان می دهد که شرکت کنندگان در بازار انتظار حرکات عظیمی در آینده نزدیک ندارند. با این حال ، هر دو عملکرد 10 ساله و نفت خام علائم هشدار دهنده متناقض چشمک می زنند ، زیرا از اوایل این ماه به طور قابل توجهی بالا رفته اند.

نفت خام بالاتر می تواند کار را با تورم فدرال رزرو با قیمت های انرژی به طور بالقوه در حال افزایش باشد. و در حالی که افزایش بازده ممکن است حاکی از آن باشد که انتظارات رکود سرمایه گذاران می تواند تعدیل شود - این خبر خوبی برای یک فدرال رزرو در تلاش برای خنک کردن هزینه ها و بازار کار بیش از حد نیست.

بازده 10 ساله پس از داده های تولید ناخالص داخلی و بیکار ، کمی کلیک کرد ، بنابراین به آن توجه کنید تا ببینید که آیا این صعود ادامه دارد یا خیر.

جابجایی های بالقوه بازار

سهام MU سهامدار نیمه هادی پس از از دست دادن درآمد اجماع وال استریت در هر سهم (EPS) و برآورد درآمد ، در معاملات پیش فروش سقوط کرد. چشم انداز آن نشان داد که درآمد پیش بینی های تحلیلگران را برآورده می کند اما EPS کوتاه می آید. در کل ، یک تصویر زیبا نیست. بیانیه مطبوعاتی درآمدی این شرکت بر اقدامات کاهش هزینه تأکید کرده است و این صنعت "عدم تعادل شدید" از عرضه و تقاضا را تجربه می کند.

تعجب آور نخواهد بود که سایر سهام تراشه مانند NVIDIA (NVDA) را ببینید و دستگاه های میکرو پیشرفته (AMD) در منفی بودن MU گرفتار می شوند. اما از طرف دیگر ، احساساتی در آنجا وجود دارد که این بخش به اندازه کافی لگد زده شده است و ممکن است در پایین قرار بگیرد. احساسات مشابه در مورد یک صنعت متفاوت ، دیروز با وجود گزارش درآمد کمتر از ستاره ، به بلند کردن سهام FedEx (FDX) کمک کرد. با این حال ، امروز صبح امروز ، MU با 3 ٪ ضرر کاملاً پایین تر است و NVDA و AMD نیز در معاملات پیش فروش پایین تر هستند.

سهام KMX پس از از دست دادن درآمد تحلیلگران و انتظارات درآمد ، بیش از 13 ٪ در معاملات پیش فروش را به خود اختصاص داد. KMX و MU آخرین درآمد عمده قبل از سال جدید هستند.

خرد کردن داده ها

گزارش تولید ناخالص داخلی امروز بیشتر از تابستان گذشته نگاه عقب مانده بود. سرمایه گذاران که می خواهند حس بهتری از وضعیت اقتصادی فعلی داشته باشند ، فردا قبل از افتتاح زنگ افتتاح هزینه های مصرف شخصی در ماه نوامبر (PCE) و هزینه ها ، به صفحه نمایش خود چسبیده اند.

طبق اعلام شرکت تحقیقاتی Briefing.com، قرائت تورم PCE یکی از مواردی است که فدرال رزرو اعلام کرده است که به آن توجه زیادی دارد و اجماع وال استریت اکنون برای افزایش 0. 2 درصدی است. PCE در ماه اکتبر 0. 3 درصد و سالانه 6 درصد افزایش یافت. انتظار می‌رود قیمت‌های اصلی PCE، که شامل غذا و انرژی نمی‌شود، پس از افزایش 0. 2 درصدی در اکتبر به 0. 3 درصد در نوامبر افزایش یابد.

اگر PCE و PCE اصلی مطابق انتظار یا کمتر از حد اجماع وارد شوند، احتمالاً سرمایه‌گذار را تقویت می‌کند که فکر می‌کند تورم در حال کم‌رنگ شدن است. اگر آنها بالاتر باشند، صدایی که در وال استریت می شنوید ممکن است "Timber" باشد! زیرا تورم و ترس از نرخ به احتمال زیاد در مرکز صحنه قرار می گیرند. برای نوسانات احتمالی در زمانی که این اعداد فردا در ساعت 8:30 صبح به وقت شرقی منتشر می شوند، آماده شوید.

انتظار می‌رود مخارج شخصی، یکی دیگر از داده‌هایی که در ساعت 8:30 صبح فردا منتشر می‌شود، تنها 0. 1 درصد در نوامبر افزایش یابد که نسبت به 0. 8 درصد در اکتبر کاهش شدیدی داشته است و احتمالاً نشانه‌ای است که تورم و نرخ‌های بهره تمایل مصرف‌کنندگان را برای باز کردن کیف پول‌شان کاهش داده است. ما نشانه هایی از آن را در درآمدهای FDX در اوایل این هفته دیدیم.

این موارد در اوایل روز جمعه توسط:

 • دسامبر احساسات مصرف کننده
 • فروش خانه نوساز نوامبر
 • سفارشات بادوام نوامبر
 • قیمت هزینه مصرف شخصی (PCE) نوامبر

اعدادی که باید بدانید

4. 50٪ - 4. 75٪: بیش از یک ماه تا جلسه بعدی کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) که برای 31 ژانویه تا 1 فوریه برنامه ریزی شده است، باقی مانده است.. با توجه به CME FedWatch Tool، در این مرحله، احتمال افزایش 25 امتیازی پایه به 4. 5٪ تا 4. 75٪ 72٪ است. معامله گران در آن زمان با احتمال 28 درصد افزایش 50 امتیازی قیمت گذاری کرده اند.

اینکه عدد 25 یا 50 به دست می‌آید، می‌تواند به داده‌های تورم بین این زمان و آن زمان بستگی داشته باشد، به ویژه اعدادی مانند داده‌های قیمت PCE جمعه و شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) و شاخص قیمت تولیدکننده (PPI) ماه‌های آینده. رشد اشتغال و دستمزدها از هم اکنون تا آن زمان ممکن است نقش مهمی در شکل دادن به تصمیم فدرال رزرو داشته باشد، با توجه به آنچه رئیس فدرال رزرو هفته گذشته جروم پاول در مورد وضعیت نیروی کار گفت، که فدرال رزرو هنوز آن را بیش از حد گرم می داند و به رشد قیمت کمک می کند.

-7. 7 ٪: فروش خانه موجود برای ماه نوامبر یک نوجوانان را به خود اختصاص داد و خط ماهانه سقوط حجم را به 10 ردیف گسترش داد. با این حال ، قیمت ها هنوز هم برای 129 ماه پیاپی افزایش یافته است که ارزش متوسط آن 3. 5 ٪ به 370،000 دلار رسیده است. برای پیدا کردن آخرین باری که قیمت خانه از یک ماه به ماه دیگر کاهش یافته است ، شما باید به اوایل سال 2012 برگردید. کل فروش خانه نسبت به سال گذشته در ماه نوامبر 35 درصد گسترده کاهش یافته است ، که این شواهد بیشتر در مورد کاهش نرخ بهره بالاتر استبخش حساس به نرخ. با این حال ، انتظار ندارید که قیمت ها از این پرونده پیروی کنند. موجودی ها ماه در طول ماه سقوط کردند و خریداران بار اول ، که به طور معمول خانه های ارزان قیمت را خریداری می کنند ، فقط 28 ٪ از خریداران را در ماه نوامبر به خود اختصاص می دادند. کمتر خانه و خریداران مرفه به ندرت منجر به پایین آمدن قیمت می شوند.

600،000: با توجه به بازار مسکن ، تحلیلگران انتظار دارند که فردا نوامبر جدید خانه در ماه نوامبر با 600000 تنظیم شده فصلی وارد شود و از 632،000 در ماه اکتبر پایین بیاید. این گزارش به زودی پس از افتتاح زنگ جمعه انجام می شود.

12. 4 میلیون: این تعداد اظهارنامه مالیاتی هنوز پردازش نشده از سپتامبر 2022 است ، که بالاتر از کل عقب مانده 2021 1. 9 میلیون است. در یک گزارش ماه دسامبر ، دفتر پاسخگویی دولت به ویژه تأخیر در خدمات درآمد داخلی (IRS) در پردازش بازپرداخت مالیات فصلی ، که برای بسیاری از خانوارها مبلغ نسبتاً قابل توجهی را برای پس انداز ، خرج کردن یا سرمایه گذاری نشان می دهد. در سال 2022 ، میانگین بازپرداخت حدود 3،100 دلار بود. آیا امداد با استخدام اخیر بیش از 4000 نماینده خدمات مشتری IRS و 700 کارمند مرکز کمک به مالیات دهندگان حضوری همراه خواهد بود؟با ما همراه باشید - و شاید ، برای صبور ماندن آماده شوید.

مرور دقیقه های بازار

سود بازار سهام سه شنبه معادل فرو بردن یک انگشت پا به داخل آب بود. چهارشنبه یک شنا تمام عیار بود زیرا شاخص های اصلی بالاتر شروع شدند و تقریباً در تمام روز در آنجا ماندند. حجم در زیر سطح عادی قرار گرفت ، با این حال ، دوباره سؤالاتی در مورد محکومیت بازار ایجاد کرد.

رسانه ها آن را به عنوان یک راهپیمایی تحت تأثیر درآمد توضیح دادند ، اما پشتیبانی از این کار دشوار است. بله ، نایک (NKE) یک ربع عالی داشت ، اما FDX واقعاً تحت تأثیر قرار نگرفت ، و یک گزارش درآمدهای محکم لزوماً دیدگاه دیرینه وال استریت را تغییر نمی دهد که تخمین متوسط تحلیلگر سال آینده از 5. 3 ٪ S& P 500 ® رشد EPS استاحتمالاً باید پایین بیاید. داده ها همچنین چهارشنبه بین یک گزارش فروش نرم خانه موجود و خواندن بهتر از حد انتظار در مورد اعتماد به نفس مصرف کننده مخلوط شدند.

درعوض ، تجمع دیروز از نظر ماهیت سوداگرانه تر و فنی به نظر می رسید. مقاومت در برابر شاخص S& P 500 (SPX) در بازگشت به عقب از 3800 روز سه شنبه ، حرکت اولیه را فراهم کرد و به محض اینکه مقاومت در 3،850 را نقض کرد ، علاقه بیشتر به خرید ظاهر شد. ظاهراً ، در حاشیه پول وجود دارد ، شاید سعی کنید پیش از "تجمع بابا نوئل" احتمالی وارد بازار شوید ، که البته تضمین نمی شود ، اما به طور سنتی هفته بین کریسمس و سال نو برگزار می شود. این خیلی زیاد نیست که کلاه خود را آویزان کنید و قطعاً چیز خوبی برای ساختن استراتژی سرمایه گذاری خود نیست ، اما دلالان حدس می زنند.

با گفتن همه اینها ، به نظر می رسید که NKE جرقه ای است که برای تحت فشار قرار می گیرد که "درآمد ممکن است بد نباشد."

فقط زمان داستان واقعی را باز خواهد کرد.

در اینجا نحوه انجام فهرست های اصلی چهارشنبه آمده است:

 • میانگین صنعتی داو جونز (DJI $) 526 امتیاز یا 1. 6 ٪ به 33376 رسید.
 • NASDAQ® ($ comp) از 1. 54 ٪ به 10،709 صعود کرد.
 • Russell 2000 ® (RUT) 1. 65 ٪ به 1776 رسید.
 • SPX 56 امتیاز یا 1. 49 ٪ به 3،878 رسید.

هر بخش S& P دیروز افزایش یافت. رهبران شامل مالی ، انرژی ، صنعتی و فناوری اطلاعات بودند که به طور معمول در اقتصاد رو به رشد عملکرد بهتری دارند.

صحبت از فنی: همانطور که دیروز خاطرنشان کردیم ، از نظر فنی سازنده خواهد بود اگر SPX بتواند این دستاوردها را برای بسته شدن هفته نگه داشته و از پشتیبانی کلیدی در 3850 به پایان برسد. سطح مقاومت بعدی تعداد دور 3،900 است. یک مورد که ما در این هفته آموخته ایم ، اگر الگوی فعلی وجود داشته باشد ، این است که وقتی SPX زیر 3،850 سقوط می کند ، علاقه زیادی به خرید وجود دارد. هیچ تضمینی که دوباره در پاییز آینده زیر آن اتفاق می افتد ، اما شایان ذکر است.

نمودار روز: هیچ تفریحی برای Faangs نیست. فکر می کنید SPX (خط بنفش) سال سختی داشت؟سهام زمانی که به عنوان "Faangs" شناخته می شدند می توانند در صدر قرار بگیرند.$ nyfang (CandleSticks) تا به امروز 39. 1 ٪ در مقابل تقریباً 19 ٪ برای SPX کاهش یافته است. این نشان دهنده عملکرد کلی ضعیف بخش های فناوری اطلاعات و خدمات ارتباطی در سال 2022 است که هر دو نزدیک به پایین کارت امتیازی بخش هستند. اختیاری مصرف کننده ، که آمازون (AMZN) متعلق به آن است ، نیز با قدرت و تلاش خود تلاش کرده است. منابع داده: شاخص های NYSE ، S& P Dow Jones. منبع نمودار: پلت فرم ThinkorsWim®. فقط برای اهداف مصور. عملکرد گذشته نتایج آینده را تضمین نمی کند.

سه چیز برای تماشای

Faang Flop: چند سال پیش ، تجارت "Faang" راهی برای زندگی در وال استریت بود ، که با عملکرد شدید اواخر سال 2010s Face Facebook Facebook (FB ، سیستم عامل های متا ، یا MET) ، آمازون (AMZN) ، اپل (Amzn) ، زنده بود. aapl) ، netflix nflx) و الفبای (googl). چطور عاشق شدی. یک سرمایه گذار که در تاریخ 1 ژانویه 2022 1000 دلار به NYFANG $ وارد کرده است ، امروز پس از یک سال زشت برای هر مؤلفه در فهرست ، فقط با 610 دلار امروز پیدا می کند (نمودار بالا را ببینید). حتی AAPL ، که کمی بهتر از برخی از همسالان بود ، در ماه دسامبر چنگ خود را از دست داد و اکنون حدود 24 ٪ از سال به روز کاهش یافته است ، عملکرد بدتری نسبت به SPX. این اولین سال باخت برای سهام AAPL از زمان باخت 6 ٪ در سال 2018 و بدترین عملکرد سالانه برای سهام از زمان سقوط 56 ٪ معده در سال 2008 است. به اصطلاح "دوستان فانگ" مانند مایکروسافت (MSFT) و NVIDIA(NVDA) از آسیب 2022 نیز فرار نکرد. بولز ممکن است استدلال کند که این عملکرد تاریخی افتضاح به طور بالقوه بخش های Faangs و اطلاعات فناوری و خدمات ارتباطی را که برای احیای سال 2023 به آنها تعلق دارند ، قرار می دهد. این امر نمی تواند رد شود ، به خصوص با توجه به اینکه چگونه نسبت های قیمت (P/E) برای برخی از این سهام کاهش یافته است. P/E AAPL به تازگی پس از بالای 30 سال در اوج بازار ، در نزدیکی 22 نشسته است ، اما این که آیا Faangs بازگردد می تواند بیشتر به توانایی اقتصاد برای دور شدن از رکود وابسته باشد.

به عقب نگاه می کنیم: بنابراین اگر Faangs پنج سهام در سال 2022 مالکیت نداشتند ، کدام پنج سهام با کیفیت بالا و دارای بازار بالا عملکرد مثبت داشتند؟مطمئناً به یک مؤلفه انرژی نیاز دارید یا شاید با توجه به اینکه بخش انتخاب انرژی SPX (IXE) بیش از 50 ٪ سال به روز افزایش یافته است. اگر می خواهید بزرگترین شرکت انرژی برای بسته نرم افزاری خود ، که می تواند ExxonMobil (XOM) باشد ، سهام آنها در سال 2022 75 ٪ افزایش یافته است. XOM فقط در سرمایه گذاری در بازار از تسلا (TSLA) پیشی گرفت. با نگاهی به سایر رهبران کلاه بازار برای سال 2022 ، گروه UnitedHealth (UNH) به ذهن متبادر می شود که سهام 4 ٪ تا به امروز افزایش یافته است (با توجه به اینکه SPX حدود 19 ٪ کاهش یافته است). با توجه به مراقبت های بهداشتی ، ما با جانسون و جانسون (JNJ) روبرو شدیم ، تاکنون در بازاری که بخش های "دفاعی" مانند مناطق بهداشتی و استیپل را پاداش داده است ، حدود 3 ٪ افزایش یافته است. ب) در بسیاری از شرکت های استیپلز خود را نشان می دهد ، که می تواند توضیح دهد که چرا سال گذشته 2. 6 ٪ رشد داشته است. لیست ما را دور هم جمع می کنیم ، اگر ما با شرکت های مگا کلاه که در سال 2022 شاهد تجمع سهام هستیم ، به طور طبیعی یک شرکت انرژی دیگر ، شورون (CVX) است. این تقریباً 50 ٪ از دستاوردهای خود را تجربه کرده است. بنابراین ، در آنجا شما آن را دارید ، Faangs 2022. اما به نوعی ، EUJBC همان حلقه را ندارد.

نمایش 2023: ما در تجارت پیش بینی نیستیم ، بنابراین از پنج سهام بزرگ که باید در سال 2023 داشته باشید بپرسیدپادکست ، با تمرکز بر روی شرکت هایی که موقعیت دارند برای شکوفایی در قلمرو نرخ بهره بالا و تورم بالا.

سوندرز گفت: "در یک محیط با سرعت در حال افزایش/تورم بالا ، شما می خواهید به دنبال شرکت هایی باشید که دارای ترازنامه های قوی با بدهی های کمتری (و) جریان نقدی بالاتر باشند.""با افزایش نرخ ها ، شما می خواهید شرکت هایی که جریان پول نقد دارند که می توانند بدهی خود را بپردازند ... شما نمی خواهید روی شرکت ها (با) جریان نقدی یا راه سودآوری در آینده تمرکز کنید ، زیرا اکنون ، با بالاترنرخ بهره ، این باعث می شود که این جریان های نقدی دور از کشور و سود کمتری داشته باشند. من فکر می کنم فرصتی وجود خواهد داشت که کمی ریسک بیشتری داشته باشیم ، نوع کمی از طیف با کیفیت برای به دست آوردن اهرم به وانت در رشد اقتصادی. "

موارد قابل توجه تقویم

23 دسامبر: سفارشات بادوام نوامبر ، درآمد و هزینه های شخصی نوامبر ، نوامبر قیمت PCE ، نوامبر فروش خانه جدید و احساسات مصرف کننده دانشگاه دسامبر نهایی دسامبر. یادداشت خواننده: این آخرین به روزرسانی روزانه بازاریابی روزانه ما برای سال 2022 خواهد بود مگر اینکه هفته آینده نوسانات قابل توجهی در بازار وجود داشته باشد.

26 دسامبر: بازارهای بسته شده برای تعطیلات رسمی روز کریسمس. اگر جشن می گیرید لذت ببرید!

27 دسامبر: اعتماد به نفس مصرف کننده

28 دسامبر: نوامبر در انتظار فروش خانه

29 دسامبر: ادعاهای بیکاری اولیه هفتگی

30 دسامبر: دسامبر شیکاگو PMI

2 ژانویه: بازارهای نزدیک به رعایت روز سال نو. تعطیلات شاد! یادداشت خواننده: به روزرسانی روزانه بازار در تاریخ 3 ژانویه باز می گردد.

محتوای آموزشی مفید و برنامه نویسی

پخش وب سایت های آینده ما را بررسی کنید یا هر یک از صدها فیلم بایگانی شده ما را تماشا کنید ، و همه چیز را از تفسیر بازار گرفته تا اصول اولیه برنامه ریزی نمونه کارها گرفته تا استراتژی های معاملاتی برای سرمایه گذاران فعال پوشش می دهد. شما همچنین می توانید دانش سرمایه گذاری خود را با دوره های غوطه وری آنلاین رایگان ما عمیق تر کنید. مهم نیست که سطح تجربه شما باشد ، چیزی برای همه وجود دارد.

آیا به دنبال ماندن در بالای بازارها هستید؟از شبکه TD Ameritrade ، برنامه نویسی زنده که اخبار بازار را برای شما به ارمغان می آورد ، بررسی کنید و به شما کمک می کند تا دانش معاملاتی خود را به دست آورید. و برای داغترین اتفاقات روز ، که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ، اکنون می توانید در خبرنامه Daily Market Minute در اینجا مشترک شوید.

شبکه TD Ameritrade توسط شرکت TD Ameritrade Media Productions برای شما آورده شده است. شرکت تولیدات رسانه ای TD Ameritrade و TD Ameritrade ، Inc. ، شرکت های تابعه جداگانه اما وابسته به شرکت چارلز شواب هستند. شرکت تولیدی رسانه ای TD Ameritrade یک مشاور مالی ، مشاور سرمایه گذاری ثبت شده ، کارگزار دلال یا بازرگان کمیسیون آینده نیست.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 60 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:27